Alternatifim Cafe

Saçma Sapan Hareketler Yapar Mısınız/Mıydınız? Bunlar Nelerdir?

Discussion started on İtiraflar

miccheck

Gölgeme basmaya çalışırım ki basabilirim de  :artis

Moonwalk yapmaya çalışırım ama yapamam :Ç

Ersin(KıRıKPeNa)'le dersin ortasında Sımells Layk Tiin Sipirit çalarız söyleriz :Ç (Vokal ben perküsyon Ersin) (6)
 Başka aklıma gelmiyo ama emin olunki bayaa var :Ç
#26 - Ağustos 12 2007, 20:17:45
« Son Düzenleme: Ağustos 12 2007, 20:18:12 Gönderen: BoBaBi »

Küçükken arkadaşlarla, bi helikopter veya uçak geçtiinde elimizi ağızımıza götürüp garip sesler çıkarmaya bayılırdık...
Yağmurlu günlerdeyse sokağın ortasında dikilir, çok marifetmiş gibi "saçlarım seninkinden daa çabuk uziiicak" die camdan bakan çocuklara hava atardık, ama sona eve gelince annemde o havayı bi güzel söndürürdü...
#27 - Ağustos 12 2007, 20:26:43

_DaRkdreams_

Aynen :Ç
#28 - Ağustos 12 2007, 23:04:51

küçükken annemin işten dönmesini kapı ağzında beklerdim :haydut

salakmışım (6)
#29 - Ağustos 12 2007, 23:31:08
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

delikadir

Vallahi ben çoğu kez gölgeme basmaya çalışmışımdır ama bir türlü denk getiremedim. (6)

Ben de çok denerdim küçükkene :D şimdi koca adam olduk :haydut gerçi hala saçma sapan hareketler yaptığım olur :D
#30 - Ağustos 14 2007, 01:35:56

kelis

şaşıRdığım zaman "ığ ığğğğğ" gibi garip bi ses çıkarırıM :4

msni çevrimdışı göster ayarLar, sonra kapatırım..çevrimdışı göster oLarak açar nickLeri okuduktan sonra çevrimiçi göster'e ayarLarım

meLes'e giderken bi köprü var ve saLLanır kendiLeri.. Oraya koşarak gidip tam köprünün ortasında zıpLayarak miLLeti korkutur sonrada pis pis güLerim :sizo

bide küçükken sabah akşam "inşaLLah annemi işten atarLar" diye dua ederdim sonunda işyeri battı annem dahiL tüm çaLışanLar ŞuT :4
#31 - Ağustos 14 2007, 21:37:44

Babaannemin çatı katı var :D Sıkıldıkça oraya çıkıp çığlık atıyorum (6) Bütün mahalle beni dinliyo.
#32 - Ağustos 15 2007, 01:09:23

bazen küçük bir seye sinirlenip herkese söverim :muhah
#33 - Ocak 24 2008, 18:09:54
böğürtlenli reçelim =)

_DaRkdreams_

Konuşurken insanların yüzüne bakamam mesela :Ç gülmek geliyo lan durduramıyom kendimi (6)

Uyurken kendi kendimi gıdıklarmışım mesela :Ç sweat imin kolunu sıyırıp kolumu havaya kaldırıp diğer elimle onu okşarmışım (6) hala yaptığım bir şeymiş bu . kendi kendini gıdıklamak uyuken , ilginç .

boş derslerde normalde olduğumdan daha fazla deli oluyorum , müzik açıyolar diyelim kalkıp oynuyorum :Ç

dersin ortasında garip garip sesler çıkarma gibi bir huyumda vardır .

çok ilginç biriyim ben aslında .
#34 - Ocak 24 2008, 18:20:04
« Son Düzenleme: Ocak 24 2008, 18:20:46 Gönderen: Punk'n Roll »

Zeitgeist

Aynen :Ç

Artık yapabiliyorum. (6) Hiç de zor değilmiş.
#35 - Haziran 30 2009, 14:25:27

Çok ya.. sürekli diyebilirim hatta. şu sıralar cılkını bilem çıkartıyorum ev içerisinde.

odada yatağıma uzanmış müzik dinliyorum. kardeşim de oturuyo, ders çalışıyo. diyelim ki o esnada kuvvetlice ossurdum.
yani şimdi o kadar kuvvetlisi olunca insan bi tebrik bekliyo en nihayentinde. ''o senden mi çıktı, helalsin abi'' falan diye. ee ben bunu göremeyince durur muyum?

- ruhan.
 - efem..
 - yanlız iyi osurdum be, he?
 - hıhı..
 - ne yani bişi demicek misin?
 - ... -derse odaklanmış-
 - ama bak bu ayda yılda bi gelir başına ona göre.
 - abi susar mısın
 - konuşsam tesiri yok, sussam gönül razı değil... lelele.

gibi.
veya annemle aramızda geçen diyaloglar.
herhangii bi zaman diliminde, durup dururken alakasız sorular yöneltirim kendisine. acccayip alıştım ben buna şu sıralar. aklıma geldikçe çıldırtırım annemi.

- ya anne.. sence de öyle değil mi?
 - ne öyle değil mi?
 - öbür türlü olsa diyorum, daha iyi değil mi?
 - yaa öyle. -bunu ben mi doğurdum bakışı-
 - anne cevap ver!!
 - defol başımdan!!!!

filan fasa fiso.
--

yapıyorum bunları cidden. iyi gülüyorum yaparken de.
zaaaaaaa..
#36 - Ekim 09 2009, 01:41:49
« Son Düzenleme: Ekim 09 2009, 01:45:24 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Özellikle sinirlendiğim zamanlarda çok saçmalarım. Anlık oldukları içinse hatırlamıyorum haliyle. Oluyor yani arada, var öyle bir kusurum.
#37 - Ekim 10 2009, 12:22:04
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Yaparım,çok mutlu olduğum zamanlarda farklı sesler çıkartırım mesela.Evet işte,saçmalık.
#38 - Ekim 13 2009, 19:31:35

Yalnızca bir anlıktır mutluluk.
Sevdalar, heyecanlar; Hepsi bir anlık.
Kalansa, tortusudur hayatın,
Yalanlar ve acılar; Bir de yalnızlık.

Fade

Çıt çıkmayan ortamlarda kahkaha patlatabiliyorum, malesef. Doğallık da bi yere kadar. :/
#39 - Ekim 13 2009, 19:57:41

Saçma karşılanır genellikle. Değiller ancak. Hepsinin bir amacı var. Kesinlikle :/
Yolda yürürken sık sık selam alır veririm elimle boşluğa doğru.
Bankamatik zaafım var. Her makbuzvari kağıt püsküren açıklığa 5er kuruş dürttürmezsem işim rast gitmez.
Her yeni dönem başı, ilk gün, üniversiteye şalvar ve poşuyla girmeye çalışırım ve bu yüzden her dönem ilk gün dolmuş içinde güvenlikle tartışırım.
Ama hep aynı ciddiyetle...
Derse geç girdiğimde oturucağım yeri belirlemek için boş yerler arasında büyük bir ciddiyetle o piti piti yaparım. Yerime geçer otururum.
Bir süre sonra kabak tadı verse de, güzel. Hatta o kabağın ayrı bir güzelliği var benim için.

Tüm bunlar olurken etraftakilerin tepkisi gerçekten görülmeye değer. Kendi kendime saatlerce gülmüşlüğüm vardır. -Evde tabi. -Dışarda çok ciddiyimdir.

Ama...
Bir gün kafam gerçekten karışıktı.
Okuldan eve geldim. Evimiz 2.katta olmasına rağmen 4.kata kadar çıktım her zaman çıktığım merdivenlermiş gibi. Sakınca görmedim, ki ters bir durum da sezmedim. Bizim evin olduğuna kanaat getirdiğim kapıya 2 tekme atıp ayakkabılarımı çözmeye koyuldum. Çözdüm. Kapı açıldı. Akuçumu açılan kapı boşluğuna verip aldım ayakkabılarımı. Selamımı verdim. Girdim. Baş önde, hızlıca koridoru geçip oturma odamız olması gereken yere doğru yönelmiştim ki bir adet atletli amca çıktı karşıma. Bakıştık.. Bakıştık ve bakıştık.. 22 senelik ömrümde bu kadar manâsız bir bakışma hatırlamıyorum... Herneyse. Hatırlamak istemediğim şeyler bunlar zaten. Eyvallah gençler doyum olmaz muhabbetinize...

-He şimdi iyiyiz canım. Her sabah patates kızartması yolluyor kapıyı açan teyze.
#40 - Ekim 27 2009, 06:25:37
« Son Düzenleme: Ekim 27 2009, 06:33:53 Gönderen: hebâL-i fesâne »
Hakk ulaşır. Hakkı bırakmaz, alır.

Düz Mantık

küçükken alarm gibi anlamsız anlamsız araba alarmı gibi sesler çıkarırmışım. ne tür duygular içindeysem artık. beni arabaya taksalar, çalınmazmış o derece .

çizgilere basmama olayı da ayrı bi dertti. ama artık yok öle bişe  - arada sırada inada binersem yaparım gene -  

durduk yere millete sataşırdım. 2 tane vurur geçer giderdim. içimdeki enerjiyi boşaltma girişimi olsa gerek. garibanlar.

sümüğümü yerdim. her türlü.. tadı da güzeldi. ama bi zamandan sonra insan kendini bilmeye başlayınca utanıyor ve bırakıyor.  Mesajım ' Sümük yemek çocuklar için normal birşeydir. vücuda zararı yoktur. ayrıca burnu karıştırmak da çok faydalıdır. çocuklar inanın inanın çocuklar.  '   :okey

küçükken balkondan aşağı işermişim. . hey gidi hey! . keyfe gel.  onu hatırlamıyorum da balkondaki suyun gittiği deliğe işerdim. hala hatırlıyom lan hayal meyal..   :artis

yere düşürdüğüm yiyeceği, isterse b.ka düşsün ( o kadar da deil ama iddaya girersem hertürlü ) tekrar alıp yeme kabiliyetine sahibimdir. Bi sakızla, kaybolana kadar idare edebilirim.

Böcekleri tam öldürmeden karıncalara atıp nasıl savaş verdiğini izlerdim . Karıncalar kazanırdı tabiki . pezolar ya. Karasinekleri yakalayıp kanatlarını ve ön 2 ayağını koparıp bi atardım karıncalara, asıl eğlenceyi sen o zaman gör . :D

Çekirge yakalardım . kurbağa yakalardım ellerimle . çok zevkli bi çocuktum ben. hobilerim fazlaydı . Hatta kurbağa olayını bi ara abarttım, ellerimin her yerinde 'SiiL' -böyle mi yazılıyodu - çıkmıştı. hepsini dişlerimle koparıp attım. Zararlı mıydı ? pehh. .nerden bilicek 10 şaındaki cocuk. bi zararını görmedik çok şükür.

kısa bi dönemde olsa önümde giden kişinin ayakkabısına arkadan basmak. Çok zevkli bi dönemdi. ta ki bana yapılana dek  (6) empati'yi o zaman çözmeye başladım . .
#41 - Ekim 27 2009, 11:59:06
« Son Düzenleme: Ekim 27 2009, 12:02:24 Gönderen: Werder Veremem »

Hevai

sümüğümü yerdim. her türlü.. tadı da güzeldi. ama bi zamandan sonra insan kendini bilmeye başlayınca utanıyor ve bırakıyor.  Mesajım ' Sümük yemek çocuklar için normal birşeydir. vücuda zararı yoktur. ayrıca burnu karıştırmak da çok faydalıdır. çocuklar inanın inanın çocuklar.  '   :okey

Şimdi düşündükçe midem bulansa da ben de yapıyordum zamanında.
Yeşil YEŞİL-tuzlu tuzlu atardım onlardan ağzıma top top.
Babam fotoğrafımı bile çekmişti,ben malum yerde kazı çalışmaları  yaparken.
Ama o tat bambaşkaydı ya. (6)
#42 - Ekim 28 2009, 11:51:47

Madem buraya döküyoruz herşeyi, o zaman sıkı durun.
Benim de yemekle kalsa iyi o sümüğü. Burnumu karıştırdıktan sonra etraftan selpak almaya üşenip, elimle top haline getirdikten sonra etrafa fıydırıyodum. negzel oluyodu. :/
#43 - Ekim 28 2009, 14:30:58
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Küçükken geceleri tuvalete kalktığımda,yatak odasının önünde işimi görüyordum  :Ç
#44 - Kasım 02 2009, 17:03:36

Yalnızca bir anlıktır mutluluk.
Sevdalar, heyecanlar; Hepsi bir anlık.
Kalansa, tortusudur hayatın,
Yalanlar ve acılar; Bir de yalnızlık.

geceleri kalkıp müzik dinliyodum
#45 - Kasım 14 2009, 12:28:10

Any_one

neyse, bir yerleri karalamadan duramıyorum, bu saçma olsun. sınavlarda bile, ebet.
#46 - Kasım 14 2009, 21:55:18
« Son Düzenleme: Kasım 17 2009, 13:36:10 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

Zeitgeist

Sınıfın ortasında, müziksiz bir şekilde roman, zeybek, adıyaman, kolbastı ve elektro boogiee tarzı oyunlar oynadığım görülmüştür. Durup dururken hemde. Garip tabii bunlar.
#47 - Kasım 15 2009, 18:38:40

Evet saçmalarım. Hem de çok pis. Bazen kuzenime saçmalığın ötesinde mesajlar atıyorum. Bunlar çoğalınca bana bir gün:

- Şaka yapıyoruz dimi? Ciddi değilsin yani. Bazen senden şüpheleniyorum

Dedi :Ç Utandım lan :Ç Yeminle utandım. Sınıfta da saçmaca hareketlerde bulunduğum olmuştur. Durduk yere gülme gelir felan. Hayvan sesleri çıkarırım (6) Arkadaşlarımla son ders domuz sesi çıkarmaya çalışmıştık geçenlerde. İki gün felan oluyor. Hık diye bir ses çıkıyo böyle (6)

Seviyorum saçmalamayı :Ç
#48 - Kasım 15 2009, 18:43:20
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

misafir gittiğim yerlerde uyuyamam  ve karanlık mekanlarda hiç uyuyamam,neyse efenim küçük yaşlarda bir akrabama gitmıştım ev çok büyük yattıgım yerle tuvaletin arası çok uzun :D

gece karanlıktan korkanlara cok uzun.neyse bir sıkıştım bir sıkıştım zaptedemıyorum tayziklı itfaiye hortumu gıbı oldum sallanıyorum cesaret edip gıdemıyorum evın dıger ucundakı tuvalete yattıgım yer salondu dırek caddeye bakıyor gece yarısını geçmıştı açtım camı perdenın oralardan bir yerden dısarı dogru ateş edıyorum.

küçüğüm g0t korkum üzerimde lan ne salagım birde işedıgımı duyacaklar dıye kesık kesık işiyorum 'erkekler ıyı bılır bazen acı verır'  sankı subwooferden bas  verıyorum lan ne duyacaklar gönül rahatlıgı ıle salla aşagı gecenın 2 si yada 3 sorun olursa çıceklere su döküyorum dersın ama kafa basmıyor,şahsen böyle bir dingıllık yapmıştım ama ne yapayım karanlıkta kulaklarım hep fısıltılarla doludur korkardım.
#49 - Kasım 28 2009, 12:01:57
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Yaparım. Yaparız. Özellikle Sifon denen bayanla. Ne yapacağımız belli olmaz.
Bir de İlay ile saçmalarım. Havuzun kenarına çıkıp şarkı söylemek gibi. Edebiyatçıya 'Çıkın sınıftan!' demek gibi. Çok çekiyor bu okul benden.
#50 - Kasım 28 2009, 17:42:49
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.