Alternatifim Cafe

Komik Anlar

Discussion started on Komik Yazılar

bir gün pazara çıktım. Ev ihtiyaçlarını karşılamak için. pazarda tam dolaşırken bir şarkı duydum. pazarda 3 kafadar kol kola girmiş. fatih üreğin şarkısını söylüyor ama şarkını sözlerini şarkıda olduğu gibi değil.  bu 3 kafadar geçmişler şeftali tezgahının arkasına hep bir ağızla bağıra bağıra...ŞEFTALİLİLİLİLİ YA ŞEFTALİLİLİLİLİ YA. ŞEFTALİLİLİLİLİLİLİLİ YA ŞEFTALİLİLİLİ YA. YÜZÜM GÜLDÜ SANA GELDİM TEZGAH PARAYLA DOLDU. bunları pop stara versek kesin birinciler arkadaşlar.
#76 - Temmuz 09 2008, 23:15:44

yaa smdi bzm okul hr sene ögrncileri italya ya  götürüyor  bende  gecen sene gittim biz 6  kız arkadastan bir tanesi  riccardo die  bi cocuga asık oldu  her  gece  onun calıstıgı yere gidiyorduk  ama cocuk bizden  sıkılmıstı  son  gun   benm  4  slk arkadasım "ti amo riccardo " ( seni seviyorum riccardo) die begırıp yurda  dogru kosarlarken cocuga asık olan arkadasım kosarken  2  tane takla  attı ordan yurda  gidene kadar canımız  cıktı gulmektenn cokk komikti yaa ask insann  basına  dert  vallah !! :kop
#77 - Temmuz 10 2008, 14:02:24
everbody make mistakes!

İtalyan Lisesinde mi okuyosun sen?? (beyoğlu)  :alala 
#78 - Temmuz 10 2008, 15:18:55

daa oraya gtmeme bir sene varr  maaleseff ama orayı istiormm
#79 - Temmuz 10 2008, 18:45:30
everbody make mistakes!

sn itlyanda  msn ??
#80 - Temmuz 10 2008, 18:51:00
everbody make mistakes!

hyr bnmde oraya gitmeme 1 sene var  :)
#81 - Temmuz 10 2008, 19:41:31

anılatrınız komikmiş

KARDEŞİM ISLAK DÜŞTÜ

bizim ev 4 katlı abartman biz en üst katta oturuyoruz kardeşimlede çok tartıştık daha ben 10-11 yaşındayım kardeşimde 8 felan neyse ben çok kızmıştım ona evin önende sandalyede oturuyormuş camdan aşağıya normal çeşme suyu dökmüştüm kardeşim soğuk su bu dedi zaten su dökülür dökülmez sandalyeden geriye doğru uçtu sonra ağlamaya başladı çok komikti annem yengem felan çok güldük:)  (NOT:kardeşim çok cadıydı sonra gene benle uraştı nolacakki zaten)
#82 - Temmuz 15 2008, 11:56:43

AŞK ADAMI HER TÜRLÜ DURUMA DÜŞÜRÜYOR ÖZELLİKLE ÇOK SVEİYORSAK

birgün sevgilim bizim okulda meslek bölümünde bulunan giyim bölümüne gelmişler ışıklandırma döşüyorlar tabi hep kızlaırn içinde bizimde çıktığımızı bilen pek yok kızlarda gır gır şamata kıyafet asıyorlar ama benimkiyle ii uğraşıyorlardı çok sinir oldum ben bunları nerden gördüm dersiniz??
 giyim atölyesini sırf onu görücem kızlarla napıyorlar die hocaya ıslarla etrafı süpürmek istediğimi söledim hoca başta izin vermedi ama sonra verdi süpürgeci olarak izleidm aşkımı sonra kızalr anladı zaten çıktığımızı kaş göz işareti yaparken aşk beni süpürgeciliğe kadar taşıdı çöpcülükte yaptım yanı sıra ....:)
#83 - Temmuz 15 2008, 12:03:52

süper anlar
#84 - Temmuz 19 2008, 13:01:42
Boğulmak değil korkum inan nefes alamamak
Rüyayı gerçek etmenin kolayı uyumak
Bir şeyi çok isteyip de hiçbir zaman alamamak
Hayat çocukken oynadığım kırık bir oyuncak

yaaa bunlar ne boyle cok sacma hepsi ama genede paylasım için saolun  :nanik (6)
#85 - Temmuz 20 2008, 23:35:39
das leben ist ein spiel '

Saçma oldukları için komikler zaten  ;)
#86 - Temmuz 20 2008, 23:38:17

::D::Dher saçmalığın altında bi komiklik yatarmış::D::D
#87 - Temmuz 22 2008, 23:50:51

4ever.haiko

annemle geziyomuşuz işte dükkanlar faln ben daha 4-5 yaşlarımdaymışım ilerden kara çarşaflı bi kadın geliyomuş..kadının sadece gözleri görünüyomuş..ben onu görünce anne öcüüüüü diye bağırıp annemin arkasına saklanmışım :P
#88 - Temmuz 29 2008, 17:14:36

:muhah (6) :D güzelmiş
#89 - Ağustos 06 2008, 20:51:58

Annemle markette alışveriş yapıyormuşuz.Ben o zaman 2 yaşındaymışım.Bir anda annemin elini çekip "tırınıt tırınıt" demişim annem anlamadığı için birşey yapamayınca ben bir güzel ağlamışım.Zor susturmuş annem beni.Sonra aldığımız şeyleri ödemek için kasaya geldiğimizde kasanın önünde içinde şeker falan olan sepetin oraya gidip yine "tırınıt tırınıt" diyip alkış yapmışım zıplamışım falan =D.Sonra ordan bir şeker almışım.Annem o zaman anlamış benim şeker istediğimi ve aldıklarımızın parasını ödediğimiz yere kasa dendiğini bilmediğim için ordan çıkan sesi taklit edip "tırınıt tırınıt" dediğimi =D.
#90 - Ağustos 27 2008, 23:34:27

annemle geziyomuşuz işte dükkanlar faln ben daha 4-5 yaşlarımdaymışım ilerden kara çarşaflı bi kadın geliyomuş..kadının sadece gözleri görünüyomuş..ben onu görünce anne öcüüüüü diye bağırıp annemin arkasına saklanmışım :P
Kadın ne yapmış peki? (6)
#91 - Eylül 06 2008, 21:55:33
İmzanız kural dışı.

4ever.haiko

bilmem (6)
#92 - Eylül 11 2008, 12:35:47

Annemle markette alışveriş yapıyormuşuz.Ben o zaman 2 yaşındaymışım.Bir anda annemin elini çekip "tırınıt tırınıt" demişim annem anlamadığı için birşey yapamayınca ben bir güzel ağlamışım.Zor susturmuş annem beni.Sonra aldığımız şeyleri ödemek için kasaya geldiğimizde kasanın önünde içinde şeker falan olan sepetin oraya gidip yine "tırınıt tırınıt" diyip alkış yapmışım zıplamışım falan =D.Sonra ordan bir şeker almışım.Annem o zaman anlamış benim şeker istediğimi ve aldıklarımızın parasını ödediğimiz yere kasa dendiğini bilmediğim için ordan çıkan sesi taklit edip "tırınıt tırınıt" dediğimi =D.

Aii yerim ayol :cicek
#93 - Eylül 30 2008, 01:00:29

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

bi gün saros da kuzenler ben  kardeş teyzeler anneler her neyse denize gircez su şıçratma oynicaktık ama suya hep bi adım attığımızda ayağımızı birşey ısırıyordu korktuk orda sörfçü yaşar vardı dedi ki ayağınızda eğer yar varsa balıklar gelir temizler dedi kuzeninin ayağını çok fena ısırdı bağırdı annnnneeeeeeeeee bu çok büyük çok yavru köpek balığı diye bütü plaj yıkıldı yaaaaaaaa :4

sen edirnelimisin

nese bnde anlatim bn bi arkım laen arkada serviste oturuoduk bunun bide sevgilisi wardı minibüste yer vardı ama ayakta gidiodu bnde espri yapim dedim ama sesim çok çıktı herhalde herkes duydu şey demiştim aga yha sen bu kıza naptın öle boş otobüste ayakta gidio bütün servis duydu bi sessizlik oldu sonra herkes gülmeee başlamıştı kız manyaq resil olmuştu warya

hahahhaah koptm yha :D
#94 - Ekim 03 2008, 03:54:49

Ynt: Komik Anlar
« Yanıtla #29 : 24 Eylül 2007, 16:12:14 »   

--------------------------------------------------------------------------------
bitane daha var...

orta 2 de okuldan geliyorum kardeşimde o zaman 1 e yeni başlamıştı zaten okulun 2. haftasıydı...annem onu bırakıp beni alıyodu bide bizim karşı okul var tam karşıda orası ilköğretimdi ama liseler geldi geçici bi süreyle... neyse annem beni okuldan aldı yolda yürüos bi kadın vardı saçları koyu yeşil dudakları ve tırnakları siyah(not:tırnaklar hayvan gibiydi nerdeyse parmağı kadardı...) göz farı da siyah,pantolon siyah,üstü yarım üst yani göbeği açıktı göbeğinde sırtında falan çok fazla dövme vardı ama göbeğindeki dövmede ölümmmmm yazıyodu 3m li neyse ben kadına bakıyodum önde de 3-4 yaşlarında bi çocuk vardı kadını gördü başladı çığlık atıp kaçmaya annnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee  öcü geliyooooooooooooo diye ... kadın utançtan koşmaya başladı sonra da koşarken ayakabı topuğu kırıldı yere kapaklandı yawww çok komiktiiii

anneeee öcü geliyoooo !!! koptum yhaaa!!! :sizokioptum :kop
     hahahhaa koptm yhaa ,.....cok komik  kioptum
#95 - Ekim 03 2008, 04:02:26

ya şimdi bz antalyada bi oteldeyiz herşey dahil gidip kolaları alıp geliom.bigün ablama sordm sanada kola getiriimmi die oda ewt dedi bnde kolaları aldım çıklak ayakla bizimkilerin yanına gidiom onlarda güneşlenio. bnde tm bizimkilerin yanına geldim ablama kolayı vercek tabi yerlerde ızlak foşrt bi kaydm kolalar yerde bnm ve ablmın üstünde.. gülmektn öldk yaww
hahahaha göz önüne qetrdimde....cok komik olmasi Lazim hahahhahahaha
#96 - Ekim 03 2008, 04:04:50

baya önce oldu bu

halamlar, kuzanlarim filan, yaz tatili için izmirden antalyaya gelmişlerdi
dedemlerde kalıyorlardı
dedem de aşırı disiplinli sert birisidir :D
neyse,
7yaşlarındaki kuzenimin uzaktan kumandalı bi oyuncak arabası vardı
dedem oyuncağın pil takılan yerini bantla yapıştırmıştı, kapak düşmeisn diye:D
kuzanim de onu oynamış bantı filan sökmüştü
dedem bunu görünce çok kızadı ve istemdışı bir şekilde
"oyuncakla oynanılır mı lan!" diye bağırmıştı

gülmemek için zor tutmuştum kendimi:D
#97 - Kasım 16 2008, 09:55:15

bi kere 8. sınıftaydık (oharaa cümleye bak=P)
niyse trafik dersi, beden eğitimi hocası giriyordu derslerimize
ders sonuna gelmiştik, yoklama yapılıcak
hoca dedi beni uğraştırmayın, bedeb eğitimi dersindeki gibi kendiniz sayın dedi
millet de sayıyor işte 1,2,3 filam diyerekten
benim arkadaş da 5.kişiydi, -aklı bilmemnerdeymiş- "5" diyeceğine "BOMM" dedi
biz yarıldık yahu
koediydi
:D :D
#98 - Kasım 16 2008, 10:07:34

sanırsam mastercard reklamı idi köpege bir şey verme bahensiyle zıplatım karsıdaki  duraga 90 atan reklam dersem daha iyi anlaşılır o tip pozisyondayız ama genç bir bayan köpegin yanında bizim kendi tayfamız    b- ben   a- ark  c - kız

b- la bu o köpek deilmi
a- hangi köpek be
b - yokmu şuradaki
a - ee ne olmuş o köpeğe
b - hani 90 giren köpek yokmu hatırladın mı
a - şu reklamdakii köpek hakketten o la
b - ben sorucam merak ettim ( fazla merakın getirdikleri)
b - affadersiniz reklamda bir köpeğe genç bir adam zıplatmaya çalısıodu ve zıplattıgında ayagının üstüyle vurdugunda 90 bölgesinden gol olup bagrıyordu onu biliyormusunuz
( köpeğin havlamasıyla ben arkadaşın kucagına uçar )
c -  Dünya her zaman düz dönmez
a - (kulagıma kısık bir sesle) Sanırsam LAf koydu  tşk et bari
b - LAf için tşk ederim kulağıma küpe olur dedim
#99 - Aralık 11 2008, 07:00:37
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Bi gün ablamla komik videolara bakiyoduk internette.
Ablam bana baska video daha biliyomusun diye sordu, ben de evet biliyorum "shrek" yazsana dedim.
Ablam bana üzün bi süre baktiktan sonra tamam diyip "Cirek" yazmisti.
O an koptugum andi iste.
Gülmekten yerlere yatmistim :D
#100 - Ocak 10 2009, 22:54:51
Kiime néki ben kimim ?..
Neréye yürü0rum ?..
qönLümn ßahchesine qünde kach chicek diki0rum ?..
aynamn cadisina günde kach kéz sélam veri0rum ?..
éviimin hanqi 0dasinda öLmk isti0rum ?..
ßendé bLmi0rum !

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.