Alternatifim Cafe

Komik Anlar

Discussion started on Komik Yazılar

depresif

:kop :kop :kop
Seda'M okuduğum an gülmekten kendimi alamadım
:kop

Ben gülmekten ağlar olmuştum meleğim. Sen bir de beni görseydin. :kop :kop

Ablam öyle garip bir canlı. :kop
#51 - Nisan 10 2008, 14:51:23

Demin ablamdan bahsedince aklıma bir anımız geldi. Birgün ben, ablam ve ablamın arkadaşı sevgili Songül abla oturuyorduk bir mekanda. Garson geldi sipariş almaya. Garson=G, Songül abla=S, ablam=A, ben de=B. :ppp

G: Ne alırdınız?
S: Ben bi fanta alayım.
A: O ne Songül?
S: Bilmiyor musun? :hönk
A: Yok lan bilsem niye sorayım?
S: Hiç içmedin mi? :hönk
A: Ya hayır içmedim. Ne ki o? -ablam da ona şaşırmalarımıza şaşmalarda. :Ç -
G: Gerçekten bilmiyor musunuz? :hönk
A: Bilmiyorum vallahi yaa.
B: Abla saçmalama nasıl bilmiyorsun? Sen seversin diye biliyorum hatta. :hönk
A: Öff Seda bilmiyorum işte. Yaa tamam neyse o zaman bana da bi kanta.

Meğer akıllım kanta diye anlamış. Gülmekten yerlere serilmiştim. :Ç :Ç Hala dalga geçerim kendisiyle.

ay koptummmmmmm :))))))))))) allahım yaaaa.. bnm ablama böyle bişe olsaydı hala dalga gecerdm :D:D: allahm geberdm gülmekten :D
#52 - Nisan 19 2008, 12:10:36
Sen kalbimin zarif efendisi
Hayatımın kıymetlisi
Hey uzun yol arkadaşım
Şimal yıldızım, nerdesin?
Git... sereyim yoluna yeni serüvenleri Yakalım gitsin bütün nedenleri...  

.
#53 - Nisan 19 2008, 12:42:36
« Son Düzenleme: Eylül 01 2010, 16:50:29 Gönderen: pessimist_mge »
Demiştim sana hatırlarsan..
Önemli olan zamana bırakmak değil
Zamanla bırakmamaktır..
Şimdi bana,geçen o zamanın
Unutulmaz sancısı kalır..

bir ailemle bodrum'a tatile gittik bir arkadaşla deiz kenarında dolaşıyorduk yanlarda da tekneler arkadaş dedi gel bir tekneye çıkılalım bnm salak kafam tamam dedi arkadaş atladı teknede şimdi o arkadaşın isimini bile unuttum atlama sırası bende atladım kısa düştü ayağam kaydı ben denize düştüm her yerim sırılsıklam çok gülmüştüm... :D
#54 - Nisan 19 2008, 13:45:52
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

~~Küfkedisi~~ aybuke ben yunus gene coşturmuşsun bakıomda bı konuda 10 tane yası yuh yane KUSRA KALMAYIN BNM ANLATACAĞIM BİŞEY YOKTUR....~~:)
#56 - Haziran 08 2008, 22:41:42
~~~~_Ńë MutLu tÜяküM Di¥ëñë_~~~~

ядР_Эмяё_♪♪

depresif

Bir dayımın eşi olan yengem var benim, ömre bedel.. Saf bir kadın biraz. Yaş da ilerlemiş.. Neyse birgün doktora giderken eşlik etmiştim kendisine. Doktor buna saydı saydı işte kemik erimesi, romatoit artrit, bel fıtığı, boyun fıtığı, tansiyon (galiba bu kadardı) var sende diye. İlaç yazdı, ağrılarını biraz dindirir dedi. Yengem doktora dönüp dediki ''e kızım siz diyorsunuz birşeyin yok. Birşeyim yoksa peki benim bu ağrılarım niye?''. Gülmekten yerlere serilmiştim. Doktor zaten neye uğradığını şaşırdı. ''Teyze ben sana ne zaman dedim birşeyin yok diye?'' diyor.. Anlatınca komik olmuyor ama yaşayınca çok gülüyor insan. =P
#57 - Haziran 11 2008, 16:17:10

ders matematik hocanında idarede işi vardı sınıftan birine şu soruları yazz sınıftakilerde çözsün dedi gitti arkadaş tahtaya soruları yazdı bende hemen çözdüm deftere sonra sna mı gösterecez dedim sınıf gülmeye başladı ben anlamadımm arkadaş soruya cwp vermediya duymamıştır diee tekrar sordum sana mı gösterecez ve cewapp gel göster
#58 - Haziran 17 2008, 21:40:31
....Unuturum diyorsun.Unutabilecekmisin...?
.......Ben senden bir parçayım
Atabilecekmisin...?
........Hadi kopart parmagınıKıyabilecekmisin...?
..........Ben senin kestigin parmağından Akacak kan değil....!!!
.........Geriye kalan acıyım....
Dayanabilecekmisin...?

ailemle antalyaya tatile gittik,bi kaçgün sonra kuzenlerde geldi bizim oraya kuzenlerin biri benle yaşıt dieri bi yaş büyük..bende 17 yaşındaım :D...ben bi kaç gün erken geldiim için çıkıp dolaşmıştım biraz sonradan kaybolmıyayım diye :D...kuzenlerde gelince annem dedi al kızları gezdir çarşıda sıkılmasınlar bu öğle vaktinde denize girilmez...bizde çıktık gezmeye :D bu arada kuzenlerdende bahsediyim akrabam die söylemiorum ikiside manken gibi valla :D neyse gezerken ben önüme gelene laf atıorum zaten nerdeyse herkes turist konuşunca anlamıolar...büyük kuzen dedi yapma bizim yanımızda yanlış anlıcaklar...bende dedim bak bişi demiolar işte demekki hoşlarına gidio :D...büyük kuzen dedi bizde laf atarız o zaman :D
küçük olanda destek çıkıo tabi :D ben blöf yaptıklarını sandım...ilerlerken işlek bi caddede kırmızı ışıkta bi doğan durmuş içinde de sinirli bi adam...doğudan gelmiş heralde :D sürekli kornaya basıo ama basınca ışık yeşil olmuo :D neyse büyük kuzen laf attı " bastıın korna olayım" dedi :D ben kızarıp bozrdım sesim kesildi...ama arkadan adamın verdii cevap süperdi...ve kopma noktası oldu :D"oraya gelirsem seni bu korna gibi öttürürüm  :muhah :muhah :muhah :Ç :Ç :Ç kioptum kioptum

Zuahh spR yhaa cok quselmişş (:
#59 - Haziran 24 2008, 23:32:35

Çevremdekilerin gülmesini benimde yanaklarımın kızarmasını sağlayan bir olay yani muhabbet geçmişti..
Gamze (sınıftan arkadaşım) : Off..Müge nasıl doluyum anlatamam ağlıcam şimdi..
Müge (yani ben ) : Bana boşalabilirsin GamzE.!

Gerçekten kötü bir niyetim yoktu yanlış anlamlara çekti sapıklar    :nanik
qüLmekden öLdüm yha ama qercekten başka yöne çekiLcek bişi demişin
#60 - Haziran 27 2008, 13:38:25
вiizDз DσѕтLυк ηзDiiя вiiLiiямιѕιη..؟? ηзfзѕiiη тüкзηiiяѕз αL вυ cαη ѕзηiiη.. уσLυη ѕσηυ υçυяυмѕα Dυя ! iiLк αDıм взηiiм !!

bi gün kankilerle oturuoz öğle tatilindeyiz bedenden çıkmışız açızz :D  bide o sıralar kantini protesto edioz ewden yemek getirioz yemek dediysek öle saçma şeler deil muffinler kekler pastalar kolalar... pastahanede bile bizim masamızdaki kadar şey yoktur o derce yani  :4 nese yedik içtik erkekler fln geldi sildiler süpürdüler bi erkek arkadaşımız kolaları koyuyodu buraya kadar herşey normal  bizim kankilerle ikilemelerimiz wardır  for example:bana bak bana bak , bana gel bana gel vb :D  benm çok saygıdeğer arkadaşım biricik kankim döndü kolaları koyan arkadaşa bana koy bana koy dedi  kioptum  herkes yerlerde daha sora çocukta dönp burda olmaz canm diyince ortam bitmişti yha ah ahh o gün rezillikti ama daha sora güzel bi anı olarak kaldı  (6) (6)
#61 - Haziran 27 2008, 16:07:51
İmzanız kural dışı.

bi gün kankilerle oturuoz öğle tatilindeyiz bedenden çıkmışız açızz :D  bide o sıralar kantini protesto edioz ewden yemek getirioz yemek dediysek öle saçma şeler deil muffinler kekler pastalar kolalar... pastahanede bile bizim masamızdaki kadar şey yoktur o derce yani  :4 nese yedik içtik erkekler fln geldi sildiler süpürdüler bi erkek arkadaşımız kolaları koyuyodu buraya kadar herşey normal  bizim kankilerle ikilemelerimiz wardır  for example:bana bak bana bak , bana gel bana gel vb :D  benm çok saygıdeğer arkadaşım biricik kankim döndü kolaları koyan arkadaşa bana koy bana koy dedi  kioptum  herkes yerlerde daha sora çocukta dönp burda olmaz canm diyince ortam bitmişti yha ah ahh o gün rezillikti ama daha sora güzel bi anı olarak kaldı  (6) (6)

cidden komikmiş :D :D
#62 - Haziran 27 2008, 18:38:11
Atabilecekmisin...?
Dayanabilecekmisin...?

bizim o ikilemeler yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı dayak yiyoduk az kalsın  :muhah
#63 - Haziran 28 2008, 14:46:34
İmzanız kural dışı.

arkadaşla yolda yürüoz bi araba gördü ama ne araba çok güzeldi sonra arabanın yanına geçti bu benim arabam dedi kolunuda arabaya attı o sırada arabanın kapısı açıldı bi baktık ki içinde biri varmış(ben hala o adamı nasıl görmedik hayret ediom) arkadaş hiç bozuntuya vermeden bu da benim şoförüm dedi ve hızla uzaklaştı adam dumur bana bakıo bende saf saf adama bakıodum aradan yaklaşık 5 sn geçti koşar adımlarla ordan uzaklaşmıştım hala aklıma geldikçe gülerim
#64 - Haziran 29 2008, 03:08:34
Atabilecekmisin...?
Dayanabilecekmisin...?

benmkı komık degıl ama ben kucukken erıklı sularını gercekten erklı zannederdm :D 6. sınıfa kadar bole sandım :D annem hala arklarına anlatr dalga gcer :D :D
#65 - Temmuz 01 2008, 18:56:41
Turk Kızlarıyla Hınt Kızları Bırbırıne Cok Benzer .. Cunku Ikısıde Okuze Tapar :nanik

:) guzlemiş
#66 - Temmuz 01 2008, 19:51:44
www.askimchat.net

/server irc.askimchat.net    dostlugun ve arkadasligin tek adresi

daha bilgisayar ne bilmiyordum..
5. sınıf herhalde
...!!
arkadaşa telefon açtım adresini verir msiin dedim
arkadaşın adıda mertuzun :D arkadaş herneyse verdi..
bende tmm dedim
uğraşıorum olmuo sayfa çıkmıo daha msnim yok zaten msnin ne demek olduğunu bilmiyorum o zamananlar.. :D ...meğerse ben internet sayfasında  www.mertuzun.com die giriomuşum :kop :kop :kop
#67 - Temmuz 03 2008, 15:13:17
« Son Düzenleme: Temmuz 03 2008, 15:28:04 Gönderen: kfy ssuvi »

Şimdi anaannemin kardeşi Mesude teyzemdeyiz (70 küsür yaşında)Neyse büyük abim sevgilisi annemler falan var... Tv açık.Tvde 'Annem' dizisinin reklamı var.Abim dediki 'Annem bitiyomuş.Final bölüm yazıyo bak haftaya 'Babam'  başlayacakmış  :Ç (6) dedi  Ben de off abii  :hii?  falanım bu iğrenç espiriden sonra...Ama asıl bombayı sevgili teyzem patlattıı :D   Mesude teyzem de dediki 'Aaa  bitiyomuymuş Hep güzel dizileri de bitiriyorlar.Babam mı başlicakmış?''   :kop :kop biz burda ailecek kopuştayız tabi biz gülüyoruz teyzem şaşkın şaşkın bakıyo  (6)
#68 - Temmuz 03 2008, 16:28:58

Şimdi anaannemin kardeşi Mesude teyzemdeyiz (70 küsür yaşında)Neyse büyük abim sevgilisi annemler falan var... Tv açık.Tvde 'Annem' dizisinin reklamı var.Abim dediki 'Annem bitiyomuş.Final bölüm yazıyo bak haftaya 'Babam'  başlayacakmış  :Ç (6) dedi  Ben de off abii  :hii?  falanım bu iğrenç espiriden sonra...Ama asıl bombayı sevgili teyzem patlattıı :D   Mesude teyzem de dediki 'Aaa  bitiyomuymuş Hep güzel dizileri de bitiriyorlar.Babam mı başlicakmış?''   :kop :kop biz burda ailecek kopuştayız tabi biz gülüyoruz teyzem şaşkın şaşkın bakıyo  (6)
::D
#69 - Temmuz 03 2008, 16:32:32

bi gün gs-denizli macına gittik denizliye stada
oturduk macı izlioz dürbünlerle o sırada yanımızda oturan bi aile 2 çocuk bi de anne baba
bunlar kalktı hepsinin elinde bi sepet
telleri gecip stada indiler sofra bezini serdiler piknik yaptılar tac cizgisinde
sonra hakan abi(hakan sükür)polisleri fln uyardı bunları dısarı cıkardılar:D:D:D
puhahah bunu yapanlar keneden korunmak için geldi herhalde bakımlı feln yha :D :kop :kopbv
#70 - Temmuz 03 2008, 16:38:57

yaaa bunlar ne böle koptum resmen:D:D:D:D
#71 - Temmuz 06 2008, 18:56:26

bende o zamanlar ilkokul 4 e gidiodum.fen dersiydi,o zamanda konu saydam maddeler ışığı nasıl geçirirdi(hala unutamadım o günü)öğretmenimiz bizden buzlu cam istemişti.ben de akşam eve geldiğimde anneme söledim buzlu cam var mı die.annemde halan gilden alırsın dedi.bizde yok dedi.bende anneme dedim e nolcak ya dedim ondan kolayımı var:)camı buzluğa koyarsın al sana buzlu cam:D:D:D:Dallahım ya hatırladıkça ne gülüom halime.:D:D:D
#72 - Temmuz 06 2008, 19:42:43

:D :D :D :D komikmiş hpsi yhaa
#73 - Temmuz 09 2008, 13:42:44
İmzanız kural dışı.

7. sınıfta merve die bi arkadaşla etüt dersinde (bizim okulun vazgeçilmez etütlerinden birinde) beraber oturuyoruz birden sustuk birbirimize baktık yaklaşık 1 dk falan sonra birden 2mizde aynı anda bi gülme krizi tuttu hocanın bi bakışı var ona baktık daha çok gülüyoruz tam sustuk biraz yine baktık birbirimize yne kahkahalar falan en sonunda hoca bağırdı ayrılın bakiiim siz!! die bnde tmm ya knşmıcaz hocam ddm hoca üff dermişçesine bi harekert yaptı önüne döndü sonra yine bi bakıştık yine kahkahalarla gülüyoruz bu sefer susamıyoruz:D hoca ayrılın dedim! die bağırdı sonra ben zorla yerimden kalktım (hala gülüyorum) Merve'nin kulağına şunu fısıldadım : "yanıma gel" ama bunu söylerken güldüğüm için merve anlamadı ve defalarca sordu bnde bunu 3kere dha söyledim merve yine anlamayınca bende "e ama ananı" dedim sesi ayarlayamamışım bütün sınıf ve hoca duydu daha çok gülmeye başladık sadece biz değil bu sefer bütün sınıf:D o günü ne zaman hatırlasam yolda yürürken falan yine kahkahalarla gülerim herkes bana bakar :D o zamanda rezil olurum işte
#74 - Temmuz 09 2008, 19:52:53

bir gün 2 arkadaşım mesajlaşıyorlarmış..(mesaj atan arkadaşım anlattı..)..neyse...arkdaşım 'canım sıkılıyo' diye yazmış..ama ı olmadığı için telefonda i olarak yazmış.(kendisininde ne yazdığından haberi yok sonradan anlamış)..gerisini siz düşünün artık..  :kop :kop :kop :kop  ben duyunca gülmekten geberdim..

buna benzer bşiey bana oldu sewgilimle mesajlaşıyodum canım sıkıldı dedi bende benmi sıktım dedim tabi o ona ben mi sıktım ??n i'li hali gitmiş bende o cevap vermeyince sıkıldım gönderilmiş öğeleri okiim dedim bi baktım o şey yazıo   :D Acaip utandım walla  :D
#75 - Temmuz 09 2008, 20:06:03

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.