Alternatifim Cafe

Sizede Aynısı Yapılsa Tepkiniz Ne Olurdu!!! (Lütfen okuyun sonuna kadar)

Discussion started on İtiraflar

(lütfen ama lütfen bu konuda ozellıkle yorum yapınız) boyle bırşey ıstemedım şuana kadar...

Evet Arkladaşlar dün canımı sıkan bır durum oldu bugun akasama kadar kafamı kurcalıdı durdu cok canım sıkıldı hemde fena derecede......

üyesi oldugum bır sıtede kendısıne (sempatı duygudum deger verdıgım) nı kız arkadaş vardı  onun yapmış oldugu hareket okadar zoruma gıttıkı sızınle paylaşmak ıstedım......

bu forum gıbı aynı platform uzerınde paylaşımlar yaparken tanıştık bende kendısını samımı ve ıyıbırısı daha dogrusu DOST canlısı olarak dusundugum ıcın herzaman guzel sozlerle yaklaştım.....

ben bu forum'a katılalı fazla olmadı azcok sohbetım olan yada forumda yazışmış oldugum kışıler benım konuşma ve kışılere yaklaşma tarzımı bılırler.....ben tanımadıgım ınsanlara bıle uzulmesın dıye tanıyormuş gıbı yorumlar yaparım herzaman... benı azcok tanıyan kısıler bılıyordur halıyle....

neyse konuya geleyım bahsettıgım kışısının MSN adresınde kendısıne yakıştıramadıgım bır mesaj yazıyordu bende kendısıne cok saygı duydugum ıcın samımıyetıne guvendıgım ıcın mesajını kendısıne yakıştıramadıgımı soyledım... mesajla alakalı kısa sure konuştuk ve.........

bu kız arkadaşını cagırdı konusmaya davetsız katıldı ve bana öyule kufurler etmeye başladıkı aklım 1 karış havaya cıktı....o. cocugu dedı  kutsalım Anne'me kız kardesıme küfürler edıldı....o konuşan kısının iletısınde (aklıdnız Din ıle bozulmuş gıbi Din'ime) hakaret eden yazılar yazılmıştı.......

Ayşe dedım yazıklar olsun sana dedım bu lafları nasıl yazdınız nasıl ızın verdın hemde cok sevdıgım kendısıne SEMPATİ duydugum bırısı olup olmadık bır sekılde benım  Anne'me kufur edılmesıne sebep oldu.... ve sordugumda aldıgım cevap ıse cokta kötüydü o küfür edenle ben hem fıkırım dıyordu...

kısacası üye oldugum sıtede Dost bıldıgım saygı duygudum bırısı benım Din'ime Anne'me Kız Kardesıme küfürler ettı....  ve bunu yapan kışı erkek olsa dersınkı erkek adam agzını tutamıyor kufur edıyor dersın kabullenılmez ama bunu yapan o sitede cok şirin ve ıyı gorunen bırısı oldugu ıcın dahada zoruma gıttı.......

hergun siteye fotograflar yukleyıp mılletten övgu almak gercekten samımı duygularla yorumlar alması..... ve benım sevdıgım saydıgım saygı duydugum şeylere kufurler etmesı cokta çelışkılı geldı bana.... demekkı arkadaşlıgı dostlugu sadece bır kac fotografına yorumlar almak ıcın guzel sozler duymak ıcınmış.......

daha okadar yazıcak şeyım varkı sormayın.... bunu bana yapan kışın cevresınden aıle yapısından kendısını yaratanla arasındakı ılışkıden tamamen şüphelıyım....

Her baba yıgıtın harcı degıldır benım  Anne'me kız kardesıme kufur etmek.... Allah'tan ulaşabılıcegım bır yerde degıl kendısı bu kufurlerı bana sokakta bırısı etseydı onun etını tırnagından ayırırdım kaldıkı cesaret bıle edemezdı....

Aile sevıgısı saygısı gormeyen bırısı ancak bana bu sekılde kufredebılırdı yazıklar olsun dıyorum ve eklıyorum.............. ınsanların karşısına  cıkarak   MASKE' takıpta dostluklarını kazanmasın kımse delıkanlı ol ınsan ol karakterlı ol  sen nasıl bır Ceddın cocugusun Atalarını hatırla hıc bır ımparatorluk dunyaya 400 yıl hukum surmemıştır sen bu kısılerın soyusun.... duvarına bırkac rock ısmı kazınmala yada gıyım tarzınla avrupalı oldugunu sanma hem dönde tarıhıne bak özenıcek degıl özenılıcek bır soydan gelıyorsan tabıkı Türk'sen .....

çok zoruma gıttı yaa  umarım bızım forumda da bu kalıtede ınsanlar yokturkı ben olmadıgına ınanıyorum!!!!!!!

BU YUZDEN AYNI ŞEY SIZE YAPILSA BUNU YAPAN KIŞIYE TEPKINIZ NE OLURDU..........MERAK ETTIM  COK SINIRLENDIM DOSTLARIMLA PAYLAŞIP GORUSLERINI ALMAK ISTEDIM...saygılar
#1 - Temmuz 23 2007, 20:23:06
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

anLadığıM tek şeY vaR, kuSRa baKMa ruH iKiZiM aMa seN onuN gözüNde bi hiÇmişSiN..benim fikrim bu..tepkime gelince(uyarmışsın,anlamamış)böyLe biRiNe ne yapıLabiLiRki :haydut
#2 - Temmuz 23 2007, 20:33:42
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

barbie9138

onun yapmış olduğu terbiyesizlik. sen ona dostça davranmışın,uyarmışın ama o sana çok terbiyesizlik yapmış. burdan anlaşılan kız  senin ona karşı  hissettiğin dostluğu sana karşı hissetmemiş. darılma ama belki kız seninle  bir dost olarak değil de
öyle laf olsun diye konuşuyordu. bence o kadar kafana takma derim.sen herkese iyi niyet besleyen birisin. bunu herkes biliyor. kız senin gibi bir dostu  kaybettiği için üzülsün bir kere.
:)
#3 - Temmuz 23 2007, 20:36:03

Ruh ıkızım ve garmel_den..... degerlı dusuncelerınızle bana destek oldugunuz ıcın teşekkur ederım.... haklısın deger gördugu halde bana bu sekılde deger verdıgını anladım....ben dostlarımı korurum kollarım dostum olmayan kısıde cok azdır.....olmayanında Allah yolunu acık etsın...teşekkurler tekrar
#4 - Temmuz 23 2007, 21:07:20
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

bence böyle laflara çok kibarca karşılık vermişsin
anladığım kadarıyla sakin birisin bu daha da iyi
bence bir daha cevap verme konuşur konuşur susar
takma derim herkesin başına gelebilir bu tarz olaylar fazla düşünme özellikle de çok üzüldüysen
#5 - Temmuz 23 2007, 22:21:26
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

Kardesim sunu soylıyeyım sana Salla gitsin =)
#6 - Temmuz 23 2007, 22:27:37

Confücyüs syn arkadaşım bence söyleninlere ve yapılanlara sabır göstermiş hatta söylenilen terbiyesizce sözlere aklı başı yerinde cevaplar vermişsin ...Buda sana yakışır Arkadaşım...
Bir kıza küfr etmek erkeklere yakışmaz ama yakışan o kadar Kelime varki böylelerine söylemek isterdim ama buna da Gönlüm razı olmaz...
Ama diyecegim karşinda olan kız veya erkek herneyse ailevi olarak terbiye ahlak denilen nimetten az çok pay almamış ki ne söyledigini neden söyledigini bilmeyen ve Bu din hepimizini bırak Cennetin ayakları altında olan kutsal annelere küfr etmek gibi terbiyesizce ve ahlak dışı kavramlar kullanmış...Anneye saygıyı ailesinden almış olsa gerek ki zaten ailesinden terbiye ahlakı dogru düzgün alan birisi böyle kendisini aptal ve aynı zamanda g.zekalı duruma düşürecek tabirler kullanmaz...

Arkadaşım tepkin gayet normal ama karşindaki insan degilse normal zaten karşindaki insan ve insan ahlakı almış ailesine baglı ve gelenek göreneklerine baglı biriyse zaten bunları söylemez bilir ki dine ve anneye küfr etmek  Allah'u Teala katında şeytanla bir olmak olabilmek gibidir...
Böyle insan-CIklarla ugraşmak hatta muhabete girmek yanliş ama nerden bilebilirsin ki böyle oldugunu...
Sen takma kafana sen gereken tepkiyi nizam-ı ile vermişsin gerçek hakkın gerçek dünya aleminde sorulacaktır Sen Hiç Merak Etme...Bunları söyleyenin yanına kar olarak kalmayacaktır...
Eger polemik yaşadıgın kişi kendi çevresinde ve en önemlisi ailesinden birazcık olsa da terbiye , ahlak ve konuşma tarzı alabilseydi zaten böyle olmazdı...Ona göre söyledikleri sıradan kelimeler sıradan yaklaşimlar ama bilmiyorki böyle yaparak böyle söyleyerek kendi dininden uzaklaştıgı ve kendi dininden biri olan sana haksızlık yaptıgı...Haklısın bende olsam Anneme söylenen bu sözlere tepkim çok büyük olurdu ama bunlar bana söylense en fazla söyleyecegim terbiyesiz ! kelimesidir...
""En iyisi arkadaşım sen takma kafana haksızlık yapanlar hakktan alacaklardır payına düşen haklarını...""

Saygılarımla...
#7 - Temmuz 23 2007, 22:39:38
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

onun gibi kişiler için kendini üzmene değmez onun seviyesine inmeyip sakin olman çok ii bi davranış herkes bu kadar sakin olamaz (mesela ben) :)
#8 - Temmuz 23 2007, 22:48:22
AŞK ALIR BENİ KANDIRIR BENİ Bİ ÇOCUK GİBİ...:(

_Asİ_

sölenenlere cevap vermemen bence senin büyüklüğünü ve delikanlılıgını gösterir.insanları tanımak cok zor artık güvendim inandı m dostum diyorsun.bir bakmışın seni 2 paraya satmış.dostluk ve arkadaşlık kelimesinin önemi yok artık sadece kelimelerde ve cümlelerde.

öle bir dünyada yaşıyoruz ki kimse doğruları cekemiyor hazmedemiyor.senden cıkarları ve menfaatlari oldusu sürece en iyi sensin senden iyisi yok.ama doğru olan bişeyi söledin mi sen ne biçim insan oluyorsun.hayatın kuralları bunlar artık insanlarda.

insanın tek dostu sırdaşı yine kendisi şartlar ve düşünceler ne olursa olsun.herkes sahte oyuncak gibi dünyada(istisnalar belki)

''İnsanları tanıdıkça hayvanları daha cok seviyorum'' ile bitirsek iyi olcak kanıma...
#9 - Temmuz 23 2007, 22:54:33

GüĿΫaвaиi ..sakın degılımde aslında cunku cok agır kufur edılınce kım sakın olabılırkı? Din'ine Anne'ne Kız Kardesıne.... engelledım listemden sıldım bu tıp ınsanlarla sevdıgım ınsanların aynı listede kalması bıle ona fazla gelır.....degerını buldugu yere gıtmesı daha mantıklı...teşekkur ederım dusuncen ıcın
Kardesim sunu soylıyeyım sana Salla gitsin =)

Ben sallarsam duvara yapışması lazım....sallamadım o yuzden sallamam daha beterdır...teşekkur ederım kardesım;)

PaSHa ...kardeşım ellerın dert görmesın adın gıbı paşa paşa yorumladın olayı evet ne guzelde anlattın bunları ona tek tek okutucam gorsun yaptıgı şeyın ne derecede acız ve kötü bır ınsanın yapabılıcegı bırşey oldugunu.... haklısın aile yaşantısı duzgun olan bırısı bu sekılde asla konuşamaz emınımkı  tamamen sanal dunyada yalan bır hayat yaşıyordur cunku bazı degerlerden oyle yoksunkı bunu anladım....Din'ime laf edıyor  bir toz parcası kadar oldugu halde elını kalbıne koyup kafasını yukarı kaldırıp Allah'ına bakmıyor sanırım...Anne'nın ne kadar kutsal oldugunu bılmıyor yazıklar olsun ne dıyeyım O benım Anne'me kufur ettı ama ben onun Anne'sının ellerınden öpüyorum....cunku Anne oldugu ıcın...PaSHa kardesım gercekten senın yorumun uzerıne daha fazla yoruma hıc gerek yok nokta nokta vurgulamışsın feyz almak lazım.....Allah razı olsun senden...saygılar benden

_Asİ_  kardesım ellerıne saglık dedıgın gıbı cıkardan bahsedıcem benden ne cıkarı vardı bılıyormusun cıkar konusunda bıle okadar acızkı siteye eklemış oldugu resımlerıne gercekten samımı duygularımla ıcımden gelen şeylerı özene bozene yazıyordum yalansız çünkü kendısını kardes gıbı gorup öyle konusuyordum.....benden tek cıkarı buydu ama artık resımlerıne bakınca mıdem bulanıyor...ÖZÜR DİLEMIİYECEK kadarda cahil ve acizdir....sorsan kültür abıdesıdır....genelde bu tıpler burunlarından kıl aldırmazlar ama bır b.ok  gıbı yere yapışırlar farkına varmazlar.......

senın bıtışınle varsın bıtsın benımde cok  sevdıgım bır sozdur.....İnsaları Tanıdıkça Hayvanları Daha Çok Sevmeye Başladım.....

#10 - Temmuz 23 2007, 23:08:07

anti-soad

nerdeyse herkes aynı şeyi söledi ..bnde onlardan farlı düşünmüyorum ..sevdiğim insanlarla aynı listede olması bile ona fasla demişsin ..bence bu kızman bile ona fazla ..susmuş olsanda ..annene dinine kardeşine küfretmişse bnlar senin anneni kardeşini kötü yapmaz ..bence için raht olsun ..bi fark daa yarat bunları düşünme ;)
#11 - Temmuz 24 2007, 06:08:34

ya cokk uzuldm haketmdgni dusunuorum hicbir sekilde bn olsam o foruma onun hakknda gercekleri yazrdm kisaca gosterrdm gununu bu kadr sewiyesiz saygisiz karktersz birine baska bisi yapilmas herlde_
#12 - Temmuz 24 2007, 13:49:28

Kardesim bosver herkes ne yaparsa kendine uzme tatlı canını =)
#13 - Temmuz 24 2007, 13:55:18

chiLékk

bence unutmaya çalış banada bazen öyle olur biri küfür edince 10 gün düşünürüm içim içimi yer :) ama sonra unutursun o kendi terbiyesizliği boşver :)
#14 - Temmuz 24 2007, 14:07:22
« Son Düzenleme: Temmuz 24 2007, 14:08:39 Gönderen: Paranoid Android »

Arkadaşlar teşekkur ederım şansı olsada bu yazılanları oda okusa!!!!!!!!   yaptıgı şeyın yersız aptalca ve cok ayıp bırşey oldugunu anlasa tabıkı aile terbıyesı lazım bunun  ıcın belkıde pişkın pişkın okurdu hıc umursamazdı öyle dusunuyorum...!   çünkü benlıgını kaybetmış özentı bır yaşamı olan bır tıp olarak dusunuyorum bu gıbı davranıslar sergıleyen kısılerı...

bı arkadaşım demış forumda nasıl bır kısılık oldugunu herkese anlat demış..... buna gerek bıle yok o kendı vıcadanı ıle baş başa kalsın onun bır kez daha Anne'sının ellerınden öperım o bana kufur etsede....

şefkate ıhtıyacı var kendısının....ama hep ılgı özürlü oldugunu dusunmeye başladım....hep vitrınde olmak istıyor hep bırılerı ona tatlı sozler soylesın ıstıyor yanı gereksız bır ugraş ıcınde.....neyse saygılar arkadaşlar hepınıze teşekkur ederım kışılıksız bırısı hakkın da  cok guzel dusuncelerınızı ıfade ettınız...
#15 - Temmuz 24 2007, 19:30:44

Hani derLer ya herkesi kendin gibi görme diye sende karşındaki insanLara bu şekiLde yakLaşıyorsun sanırım. Sanırım da değiL asLında burda da beLLi ediyosun kendini.  :)

AsLında onun gibi birçok insan var ve bizim onLarın gerçek hayatını yaşam tarzLarını biLmemiz imkansız.BöyLe yerLerden ne kadar tanıyabiLirz ki bazıLarını...

Ben Şahsen böyLe bir durumLa karşıLaşsam sanırım biraz kırıLırım duyguLarımın suistimaL ediLdiğini düşünürüm ve sonra aman tanımıyorum etmiyorum... Kendimi üzmeye değmez deyip mevzuyu kapatırım.

Sende takma..  ;)
#16 - Temmuz 24 2007, 19:39:39
Ben BiLirdim Düşündüğümü Yapmayı ..
Seni Dışarı Çıkarıp Evinden  Dar Sokakta Boğmayı ..
Bir Gece Ansızın Ya da Açık Denize Atmayı
Ben BiLirim Ardından da Kendi Kafama Sıkmayı !..

zsem

Yeni!
arkadasım seninn adına üzücü bir durum tabi... ama bence kendini fazla üzme dishi kartal arkadasımızın dediği gibi herkesi kendin gibi temiz kalpli sanıyorsun  etrafımızda göremediğimiz onun gibi o kadar coook insan var ki sen bence onun kişiliksiz oldugunu erkenden anladıgın icin sükretmelisin
  neyse bosver üzülmeye degmez...
#17 - Temmuz 24 2007, 19:59:19
« Son Düzenleme: Mart 02 2009, 19:33:35 Gönderen: zsem »

tR!gonometR!k

Hani insanın kednine küfür edilse bu kadar zora gitmez ama annenin,bacının yeri ayrıdır.Böyleleri bir de ana- bacı savunuculuğu yapar ya yazıklar olsun onlara...Tepkinde haklısın canım...
#18 - Temmuz 24 2007, 20:52:13

Dishi_KartaL

zsem

poisOFsoul.........................

hepınıze teşekkur ederım  soyledıklerınıze kesınlıkle katılıyorum zaten kafama takmıyorum mesaj yerıne ulaşmıştır (burdakı yazılanları okuyordur kesınlıkle kendısı) ve ve yazılmaya devam ettıkce yaptıgı kabahatın adiligin nasıl tepkı aldıgını meraak edıp gızlı gızlı okuyacaktır.... okuması pek fayda etmez gercı cunku umutsuz bır vaka olduguna ınanıyorum....okadar aslan gıbı kukredı bana son konuşmamızda pısırık yüregınden buraya cesaret edıp (üye olarak) bırkaç cevap dahi yazamaz......... cunku ne oldugu bellı artık bana gore....ilgi özürlü övülmek isteyen bir övgü budalası....

neyse arkadaşlarım benımle paylaşmış oldugunuz düşüncelerınız ıcın şimdı ve daha önce yazan herkese teşekkür ederım.....

(illakı okursun sen bunu ;) anladın sen onu)
#19 - Temmuz 24 2007, 21:43:33

_DaRkdreams_

Ben olsam tınlamam bile...

Zaten birisine değer vermenin sonucu budur..

Eder küfürünü susar

Sonuçta onun ettiği küfürlerle sen o olmayacaksın...

#20 - Temmuz 24 2007, 21:56:13

evanescence_bep

ConFücYus :

Bir insanınn karşısındakine saygısı olması için önce kendisine saygısı olması gerek...

Karşısındakine güler yüz gösterip arkasından konuşan bir insancıktanne beklersin ki...

O sana hiç değeri kadar bile saygı göstermemiş...

Neden onu düşünesin ki?..

Bunları sana söyleyen kişinin kendisine saygısı yokmuş ki sana olsun..

Bir de kızmış.. Cinsimden utandım...

O kişi bir hiç ve bir "hiç" olarak kalacak...

Sen ise o anda bile saygı gösterip argo kelimeler savunmadığın için yükseleceksin...

Allah görüyor kardeşim...

Selametle !..
#21 - Temmuz 24 2007, 22:09:02

freedom59

Metincim bu olayı biliyordum senin gibi duyduğumda şok geçirmiştim
ama sen en doğrusunu yapıp sumuşsun susmak en iyisi Ömerin dediği gibi insanları tanıdıkça hayvaları seviyorum
o yüzden bırak kendi değeriyle yaşasın
bu kadr iğrenç olabiliyorsa insan sıfatı bile az kalıyor kendisine benim görüşüm tabiki
#22 - Temmuz 24 2007, 22:27:29
« Son Düzenleme: Temmuz 24 2007, 22:28:17 Gönderen: ReadMe »

Köyün Delisi.....haklısın deger vermezsen bu tıp ınsanlara daha degerlı olursun gozlerınde ama nereden bılıceksın yazdıgı sozler ettıgı kufurler kalbının ve yüzünün gercegıdır....sahte olan sadece resmıdır...teşekkurler

^^GüNDüZ YüRüYeN^^  .......(Bir de kızmış.. Cinsimden utandım..) demışsın lütfen metaller arasında teneke ıle altın farkı vardır ınsanlar arasında da boyledır aslında sonucta ıkısıde metal bazında ama bırı tenek bırı altın...senın utanmana gerek yok o teneke sen altınsın degerlısın bunun  bılıncınde oldugunu bılıyorum ama yınede bır ornek vermek ıstedım;)  okadar guzel şeyler yazmışsınkı cok teşekkur edıyorum sana herşeyın bır degerı vardır tenekeler harıc...altınların degerı hep yuksektır altın gıbı kalbıne selamlar saygılar....

ReadMe... canımın ıcı Özlem' evet ılk paylaştıgım kışı sendın haberın var bu konuda bende benım haklımı haksızmı oldugumu anlamak ıcın buradakı samımıyetıne guvendıgım dostlarıma arkadaşlarıma danışmak ıstedım yorumlarını ve tepkılerını meraak ettım.... ve gordumku arkadaşlarımda dostlarımda benımle aynı goruşteler bana o agır küfürlerı eden kışının gözüne sokmam lazım bu yazılar ama başka sıtede ;) burda olsaydı bır güzel deşifre ederdım belkıde etmezdım yalan dunyasında sanal yaşamlar kurmaya devam etsın tek istegım arkadaşlarının duygularına ve herşeyıne ınansın samımı olsun...ınsan olsun teşekkur ederım Özlem'im sanada

#23 - Temmuz 24 2007, 22:40:53

ben de geçen gün abimle kavga ettim
seçimlerin olduğu gün "akp"ye bişiler demiştim abim bi kızdı sormayın sinir küpü eve bi arkadaşımı çaırdım ben de arkadaşımda akp ye dair bi küfür etti bi de sinirinden dolayı abimin annesine yani benim anneme bende arkadaşıma kızdım hatta dedim sen ne biçim konuşuosun bi anne hakkında bi derdin varsa benle veya abimle hallet annemi katma arkadaşımla bi gün konuşmadık özür diledi benden bende kabul ettim ama arkadaşımın bu sözünden dolayı abimdende bi küfür yedim ama kızgın deilim kimseye abimdir söyler  :okey  ama şimdi ben arkadaşımın abimden özür dilemesini bekliom abim bi işte çalışıo gelince dilieceni biliorum bi süre yok ama döncek işten dolayı abimde demişti bu ne dio bende hemfikirim demiştim abim yanlış anlamı akp konusunda ben hem fikirim demiştim olaylar birbirine çok benzio ben şimdi abimi bekliom gelince arkadaşım özür dilicek  ;) bende olayın yanlış anlaşıldıı için özür diledim oda hatasını anlayıp senden özür diler senin için bişey ifade etmese de olayımızın arasındaki tek fark sen olanların karşısında kibarca davranmışın abim küfür etti
#24 - Temmuz 24 2007, 23:22:07
« Son Düzenleme: Temmuz 24 2007, 23:38:07 Gönderen: _TripCan_ »
Önce rütbeni Billie Jean.

ya onu görmediim için hç bi tepkide blunamazdım ama böle bişe olsa bnde çok bozulurdum

bu i,nsanda muhtemelen aile tertbiyesi almamış dindan bi haber bi insandr ve aynı zmnda saygısız senin dinin sana bnm dinm bna yani küfür nie ediosn ki işte geri zekalının teki

anneme kız kardeşime bi kız küfür edersede taktırda gl derdim heralde çok sinir bozucu şeeler
#25 - Ağustos 12 2007, 20:30:20
'Deep down inside I feel to scream!!

ya uyarman iyi guzel ama kiz dedigin gibi herkesten guzel seyler duyuyosa zoruna gitmisir ama nasil kizmiski böle guzel küfür etmis tamam edersinde bir insanin annesine kardesine en önemlisi dinine edilmezki ne diyeyim o sahte dünyasinda mutlu anlasilan poh pohlanmaya alismis baska bisey istemio sana tek söyleyebilecegim insanlarin dis görünüslerine aldanma en melek görünüslünün altinda bile bi seytan olabilir... aile terbiyesinden yoksun utanma ar namus nedir bilmeyen insanlarin söylediklerini cokta takma dediklerini yapabilecekmi haayir unutmaya calis...
#26 - Ağustos 23 2007, 15:49:09
DUVARLAR RENKLİ OLSADA KARANLIKTA NE GÖREBİLİRSİNKİ? BİR KÖRE RENKLERİ NASIL ANLATABİLİRSİNKİ? MİKROP RENKLİ OLSA IŞIK VERSEN GÖREBİLİRSİNKİ? MİKROBU NASIK KIRARSIN BANA HANGİ KİMYA İLE GELEBİLİRSİNKİ BİLİRSİN ASİTİN ÜSTÜNE BAZ DÖKMÜŞTÜM MAKSAT pH OLSUN DİYE....

helal sana udrmda kendini tutmuşun ben olsam o kada sabırlı olazdm girerdim yane
#27 - Ağustos 23 2007, 16:06:27
bip bip

ConFücYus

sen onun asıl kişiligine karakterine degilde
taktıgı maskede görünene sempati duymuş deger wermişsin bu yüzden kendini hiç üzme

o kişinin yaptıgı onadır elbet birgün acısını çeker ayrıca aranızdaki bi soruna başkalarını karıştırması onun ne kadar kişiliksiz oldugunu gsteriyo
sen onun yanında sewiyeni düşürmemişsin büyüklük delikanlılık sende kalmış herkes bunu yapamaz.. tebrikler!!

umarım artık bunu düşünmüyorsundur ;)
hiçbi suç cezasız kalmazmış

üzülmek yarının üzüntüsünden bişey eksiltmez sadece bugününü mahweder

saygılarımla..........
#28 - Ağustos 23 2007, 16:46:34
İmzanız kural dışı.

Dengesiz,ikiyüzlü ve kişiliksiz biriymiş bu..

Dünyada en önemliler arasında yer alan ve değer verilen şey dostluktur paylaşımdır samimiliktir sen bunları sonuna kadar yapmışsın ama o batırmış,karalamış bunları yazık..

Ayrıca senin ona olan saygını anlayamıycak kadar da körmüş..

Kısacası senin her durumda bile var olan saygını ve sevgini tebrik ediyorum.Sen böyle olduğun için asla kaybetmezsin sadece kaybedilirsin buda karşıdakilerin sorunu tabi.Zaten bu türde kişilikler tarafından kaybediliceksen kurtulmuş bile olursun..

Böyle birşey bana olsa senin kadar sabırlı ve saygılı olamazdım..
#29 - Ağustos 23 2007, 18:59:44
                                                                   "..Ah şimdi bir karanfil kokusuna ölmektir; yaşamak.."

ya zaten kişi değerini ortaya koymuş
sen yine saygılı davranmışsın bende öyle düşünüorm diye yaptığı terbiyesizliğe terbiyesizlik katmış
düşünüp üzülmene bile değmez bence
#30 - Ağustos 24 2007, 00:37:17
...

Metin konuyu çok sonradan gördüm ve anca bir şeyeler yazmak için kendime gelebildim.

Neyse..

Yazdıklarını okudum da şaşırmadım pek. Sanal alem denilen şey böyle bir şey işte. İkiyüzlülük, bencillik ve saçmalıkların bir arada toplandığı ortam.

Seni çok iyi tanırım. Her zaman dediğin gibi iyi niyetli ve sevecen yaklaşmışsındır söylenenlere.

Hatta edilen hakaretleri bile itinayla uyarmışsındır, karşındaki gibi hakaret etmemişsindir.

Bunları çok değer verdiğin o insan görememişse bu senin değil onun kaybıdır.

Sen her an yanında olacak başka dostların var zaten. Birisini kaybetmen, onun seni kaybetmesinden daha kötü olamaz.

Benim başıma böyle bir olay gelse -ki geldi- onun anlayacağı dilden konuşurum.

Bana nasıl yaklaşmışsa ben de ona o şekilde yaklaşırım.

Anca o zaman kendisinin bir b*k olmadığı, karşısındakinin de kolay lokma olmadığını anlayabilir.

Bu terbiyesizlik olarak nitelendirilebilir fakat kimi insan tatlı dilden kimisi de ana bacı sövmekten haz duyar.

Bu kişiye ana bacı gitmek sevaptır.
#31 - Ağustos 24 2007, 13:40:22
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

_DaRkdreams_

Bu kişiye ana bacı gitmek sevaptır.
:Ç Farzdır :Ç
#32 - Ağustos 24 2007, 15:42:35

Dengesiz,ikiyüzlü ve kişiliksiz biriymiş bu..

Dünyada en önemliler arasında yer alan ve değer verilen şey dostluktur paylaşımdır samimiliktir sen bunları sonuna kadar yapmışsın ama o batırmış,karalamış bunları yazık..

Ayrıca senin ona olan saygını anlayamıycak kadar da körmüş..

Kısacası senin her durumda bile var olan saygını ve sevgini tebrik ediyorum.Sen böyle olduğun için asla kaybetmezsin sadece kaybedilirsin buda karşıdakilerin sorunu tabi.Zaten bu türde kişilikler tarafından kaybediliceksen kurtulmuş bile olursun..

Böyle birşey bana olsa senin kadar sabırlı ve saygılı olamazdım..

tam da bunLarı yasmayı düşünüyordum jαcкoℓιк ' in yazısını gördüm aynen katılıyorum ona  :)  :)) o kız içinse üzgünüm öyle biri oLmak gerçekten kötü bir şey oLmaLı.Çünkü çevresinde sadece onun gibi kişiLksiz insanLar oLucak.iyi ki sen kendini tutmuşsn saygı sınırLarını hiç aşmamışsn.KutLarmm :)
#33 - Ağustos 25 2007, 17:26:52
Saman altından su yürütmecee :Q:Q

pixie corpse

bence sen zaten olgunluunu göstermişsin onun seviyesine inmeyerek..kafana hiç takma bence o seni doğuran anaya kurban olsun..hem dininine küfreden insan ne derece insandır ki.. ;)
#34 - Eylül 04 2007, 12:43:52

bncede gayet sabırlı biriymşsn.herkes senin gbi davranmazdı böle bi olayda.demek ki degmezms bosver, takma kafana kaybeden o olur.
#35 - Eylül 17 2007, 21:26:13
F.ck This Mood !

:manyak BööGüm  :manyak

o tip insanlarla muhattap olmaya gelmez!
sen en güzel şekilde davranmşsın,hrkesi kendimiz gibi sanıoz;sonrada yanıldğımızı anlayıp üzülüoz:(
#36 - Eylül 20 2007, 15:18:16

ah arkadaşıım anlıyorm seni ne kadar sinirlensen haklısın kimse değğer werdiin şeyler hakkında kötü bişi diyemez boşwer sen onu yoluna bK
#37 - Eylül 21 2007, 16:05:23

senin Adına Üzüldüm be kardeşim

sen onun asıl kişiligine karakterine degilde
taktıgı maskede görünen sempati duymuş deger wermişsin bu yüzden kendini hiç üzme 
Katılıorum SAna
#38 - Eylül 22 2007, 18:56:32
Jøel Demetricia Acevedø Anthøny

onun gibi kişiler için kendini üzmene değmez onun seviyesine inmeyip sakin olman çok ii bi davranış herkes bu kadar sakin olamaz (mesela ben) :)

aynn

ama tbrklr yani kndine hakim olabilmişsn bn olsm aklıma glen herşei yazablrdm o anda snrdenn :$
#39 - Eylül 23 2007, 09:44:03

ya bosver bole insanları  ;) senın yerınde olsam bende cok bozulurdum :S ama aldırmasdım
hiç tınlama  bole seviyesız ınsanları :okey  canını sıkmana degmez 
#40 - Eylül 26 2007, 14:06:30
İncitiyor olmam incindiğim anlamına gelmez.

bncede gayet sabırlı biriymşsn.herkes senin gbi davranmazdı böle bi olayda.demek ki degmezms bosver, takma kafana kaybeden o olur.

Bence Tavrını değiştir arkadaşım bu sabır hayrı halamet değill yada ortam yapp .....Bencee
#41 - Eylül 27 2007, 04:50:30
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.