Alternatifim Cafe

Banu Alkan Kitap Yazıyor

Discussion started on Magazin

Banu Alkan kitap yazıyor. Alkan'a göre birçok insan sokağa çıkamayacak.

Banu Alkan'ın kitabı ortalığı sarsacak. Alkan, siyasetçiden sanatçıya birçok isim insan içine çıkamayacak iddiasında.

Bir dönem çektiği sinema filmleri ile Türk sinemasına damgasını vuran, son dönemlerde yaptığı açıklamalarla birçok ünlü ismi birbirine düşüren Banu Alkan, şimdilerde Türkiye'yi sarsacak kitabını bitirmeye çalışıyor.

Banu Alkan" Eylül ayında çıkaracağım kitap birçok ünlünün canını yakacak, politikacılar, sosyete ve sanat camiasından birçok insan bu kitap çıktıktan sonra insanların yüzüne bakamayacaklar. Bu kitap yayınlandıktan sonra sinema filmi çekilecek. Kitaba 'Benim Hayatım' ismini verdim.

Bana şimdiden baskılar yapılmaya başlandı, benim ismimi yazma beni kullanma bak ben zor durumda kalırım evliliğim biter sanat hayatım siyaset hayatım biter gibi ricalar yapılıyor. Beni bazı kişiler çok hafife aldılar bu kadın bir şey yapamaz diyenler çok yanılacaklar. Benim ne olduğumu görecekler. Beni küçümsemelekle hayatlarının hatalarını yaptılar. Kesinlikle meslek hayatım boyunca ne yaşadıysam ne gördüysem ve ne duyduysam aynen yazıyorum, filmini çekiyorum. İddia etmiyorum olacağı söylüyorum Türkiye sallanacak, insanların yakından tanıdığı ünlü siyasetçiler jet sosyete diye tabir edilen dünya sosyetesi tarafından tanınan kişiler, emin olsunlar birçok ülkede kanallara ve gazetelere haber olacaklar. Yaptıkları rezillikler gün yüzüne çıkacak.

Uğur'cuğum senin ve meslektaşlarının çok yakından tanıdığınız isimler, neler yapmışlar ne rezilliklere katılmışlar siz bile inanamayacaksınız. Ben bu kitabı yazıyorum fakat yayınlandıktan sonra kim isterse belgelerle kanıtlarım" diyen Banu Alkan'ın kitabı daha piyasaya çıkmadan çok konuşulacağa benziyor.

Uğur Türkmen | Hürriyet

#1 - Temmuz 19 2007, 16:06:06
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

faitHleSs

Bitirdiği zaman görürüz çok konuşuLup konuşulmicağını koLay gelsin ne diyelim ..  :öff
Ama bence o kitabın çok koNuşulabilmesi için içine biKaç tane açık saÇık resmini koyması gerek Banu Alkanın ..
#2 - Temmuz 19 2007, 16:25:30

kimlere kaldık, gittikçe batıyoruz :Ç
#3 - Temmuz 19 2007, 16:26:15
тαη-ѕυ¢υк       dnce2        therockula

Lay Lay Lomm.    :ask :ask :ask

freedom59

:kop güzel edebiyatımızı böyle insanlar kirletiyor anlamıyorum eline kağıt kalem alan yazzarmı oluyor şimdi heleki bahsettiğimiz kişi Banu Alkan yani IQ derecesi 0-5 yaş grubu arasında olan bu kadınmı yazacak kitap
ve yayınladığında politikacılarda dahil herkes korkacak hee
peki onun hayatını yazsalar onun dünyada kalmaya nasıl yüzü olacak (6)
#4 - Temmuz 19 2007, 16:35:26

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.