Alternatifim Cafe

Yamak ortalığı karıştırdı..

Discussion started on Magazin

evanescence_bep

Yamak Ortalığı Karıştırdı

Ünlü Modacı Barbaros Şansal'ın Selülitli ve Selülitsiz Mankenleri Açıklaması Podyum Dünyasını Karıştırdı

ÜNLÜ MODACI BARBAROS ŞANSAL'IN SELÜLİTLİ VE SELÜLİTSİZ MANKENLERİ AÇIKLAMASI PODYUM DÜNYASINI KARIŞTIRDI

Bu durum selülitsiz mankenleri sevindirirken selülitliler listesinde bulunanları ise sinirlendirdi... Selülitsiz mankenler listesinde yer alan Güzide Duran, diğerlerine tavsiyede bulunmayı ihmal etmedi: "Bol bol spor yapın, yediklerinize dikkat edin, fazla alkolden   

uzak durun..."

Selülitleri konusunda ünlü modacıyı yalanlamayan mankenler ise tepkilerini şu sözlerle dile getirdiler:

Tuğba Özay: Selülitim olabilir. Bundan Barbaros'a ne? Bizi görünce yalakalık yapmakta üstlerine yok. Arkamızdan polemik olsun diye bizi kullanıyorlar...

Ece Gürsel: Herkeste olduğu kadar benim de selülitim var. Ayrıca selülitli listesindeki mankenlerin hepsi daha çok iş yapıyor ve çalışıyor. Selülitsiz mankenler listesindeki isimlerin ise sadece iki-üç tanesi işlerde boy gösteriyor. Bu yüzden bizim Güzide'nin tavsiyesine ihtiyacımız yok. Güzide bence zurnanın son deliği.

Seçkin Priler: Barbaros benim vücudumu görmedi ki selülitlerimi de görsün. Ayrıca selülitim olmasın diye özel bir çaba harcamıyorum. Yediklerime de dikkat etmem çünkü yemeyi seviyorum.
#1 - Temmuz 16 2007, 10:10:48

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.