Alternatifim Cafe

Samsung U600

Discussion started on Samsung Mobile

SAMSUNG U600

Ultra Şık Ultra İnce

Ultra Edition II U600 ile ince tasarımı son noktasında yaşıyacaksınız. Parlak dış yüzeyi ve parlak ekranı ile ilgi çekici görünüşe sahip U600, sahip olduğu form ve benzersiz özellikleri ile size şıklık ve kolaylığı bir arada yaşatacak...
U600’ün mükemmel eğimlere sahip çizgileri, parlak ekranının altına saklanmış dokunmatik tuş takımının göz alıcı aydınlatması gibi ayrıntılar sizi şaşırtacak. Teknoloji, tasarımın ve kalitenin ortak noktası U600 karşınızda...

Sınırsız Multimedya
Hayal gücünün ulaşabildiği sınırda ince ve şık tasarıma sahip U600 fonksiyonellik konusunda vazgeçilmeyecek bir başyapıt. Sahip olduğu 2.2’’ genişliğindeki parlak ekranında renkler dahada canlı... 3.2 Megapiksel, Auto Fokuslu kamerası sayesinde hareketli nesneleri daha net görüntüleyebilir, çektiğiniz resimler üzerine çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Hafıza kartının sunduğu sınırsız alana saatlerce video kayıt yapabileceğiniz U600 size bir fotoğraf makinasından herzaman daha fazlasını sunacak.
Müzik Sizin için vazgeçilmez ise Bang & Olufsen tarafından geliştirilmiş olan ses sistemi ile U600 kulaklarınızada hitap edicek. Geniş hafıza üzerinde dosya aramaya son! U600’ün Müzik kütüphanesi sayesinde ulaşmak istediğiniz sanatçı, albüm veya müzik türüne çok daha kolay ulaşabileceksiniz. Mp3’lerinizin tükendiği noktada RDS(Bknz: Mobil Sözlük: RDS) destekli Stereo Fm radyosu ile size kesintisiz müzik sunacak.

Ultra Ofis
Profesyoneller, yenilikleri takip eder...
Hazırladığınız PowerPoint sunumu toplantıya girmeden, tekrar gözden geçirdiniz, E-Mail’lerinizi cevapladınız ve bunları 10.9mm kalınlığındaki U600 ile yaptnız.
Toplantıdan çıktınız, U600 ile kartvizitlerin resmini çektiniz ve kişi bilgilerini otomatik olarak rehberinize ekledi. Bilgisayarınıza bağladınız, ve işte kartvizitler artık bilgisayarınızda...
Kısaca U600 iş hayatınızda da vazgeçilmeziniz olacak...

Kablosuz Özgürlük
Bluetooth teknolojisine sahip telefonunuzu Samsung Bluetooth kulaklıkları ile kullanmak ve ayrıcalıklı olmak ister misiniz? Dünyanın en hafif (7.4 gr) ve küçük boyutlu Bluetooth kulaklıklı mikrofonlarından birisi olan Samsung WEP410 ve kaliteden ödün verilmemiş Samsung WEP180 Bluetooth Kulaklıklı mikrofon ile iletişiminizin özgür ve kusursuz olarak kabul edilmemesi için hiç bir neden yok.

Genel Özellikleri
 Boyutlar  103.5 x 49.3 x 10.9 mm 
 Ağırlık  81 gr 
 Şebeke  850/900/1800/1900 
 Ajanda ?  Var 
 Alarm  Var 
 Titreşim ?  Var 
 Hesap Makinesi  Var 
 Java Desteği  Var 
 HandsFree (Eller Serbest)  Var 
 Resimli Telefon Defteri ?  Var 
 Ses Kayıt ?  Var 
 Sesli Arama  Var 
 Ortam Sesleri Kayıt ?  Var 
 Kronometre  Var 
 Bas Konuş ?  Yok 
 İşletim Sistemi  Standart 
 Zil Tipi  Polifonik , MP3 
 Telefon Tipi  Kayan Kapaklı 
 Güç Özellikleri
 Bekleme Süresi ?  Maksimum 250 saat 
 Konuşma Süresi ?  Maksimum 3 saat 
 Pil Türü  Li-Ion 
 Pil Gücü  800 mAh 
 Bağlantı Özellikleri
 UMTS ?  Yok 
 Bluetooth ?  Var 
 Wi-Fi.  Yok 
 Bağlantı Özellikleri
 Dahili Modem  Var 
 GPRS ?  Class 10 
 EDGE ?  Var 
 E-mail Desteği  Var 
 WAP ?  Versiyon 2.0 
 Infra Red (Kızıl Ötesi) ?  Yok 
 PC Senkronizasyonu ?  Var 
Kamera Özellikleri
 Görüntülü Konuşma  Yok 
 Entegre Kamera  Var 
 Kamera Çözünürlüğü  3.15 Megapixel 
 Kamera Zoom  4x 
 Video Kayıt  Var 
 Sesli Video Kayıt  Var 
 Video Oynatma  Var 
 Entegre Flaş   Var 
 Eğlence
 MP3 Çalma  Var 
 Radyo  Var 
 MMS  Var 
 Melodi Programlama  Var 
 Oyun  Var + Yüklenebilir 
Hafıza Özellikleri
 Telefon Hafızası  60 MB Dinamik Hafıza 
 Telefon Rehberi Hafızası  1000 Kişi 
 Arttırılabilir Hafıza ?  Var 
 Hafıza Kartı Tipi  Micro SD 
Ekran Özellikleri
 Ekran Tipi  TFT 
 Ekran Çözünürlüğü  240 x 320 Piksel 
 Ekran Renk Çözünürlüğü  256K Renk 

BU TELEFONA BİTTİM....
#1 - Temmuz 10 2007, 17:21:51
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Harika bir telefon, geçen gün bakmıştım bayii de alıcam inşallah. 
#2 - Temmuz 10 2007, 17:42:45

tam hatun telefonu ..
#3 - Temmuz 10 2007, 17:51:37
''Cehennem, başkalarıdır. ''

tam hatun telefonu ..

ChaCharoN  Zıkkımın yorumunu duydun sen bu telefonu bır kez daha düşün almak ıcın :D:D
#4 - Temmuz 10 2007, 17:55:45
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

yok canım farketmezde incelik bakımından samsung bayanlara çalışıyor (:
#5 - Temmuz 10 2007, 18:01:54
''Cehennem, başkalarıdır. ''

valla almak niyetindeyim... kimse engelleyemez... (6) ... :4 ...
#6 - Temmuz 11 2007, 09:15:05
« Son Düzenleme: Temmuz 11 2007, 09:15:37 Gönderen: ChaCharoN »
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

C_R_A_Z_Y

gecen bayinin önünden gecerken gözüme takılmıştı.bizimkini emekliye ayırma zamanı geliyor.bu arada nakit fiyatı 680 ytl idi..
#7 - Temmuz 11 2007, 09:19:15

gecen bayinin önünden gecerken gözüme takılmıştı.bizimkini emekliye ayırma zamanı geliyor.bu arada nakit fiyatı 680 ytl idi..

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-u600-fiyati,8481.html

burdan  fiyatları inceleyebilirsiniz .)
#8 - Temmuz 11 2007, 09:22:39

C_R_A_Z_Y

+ 680 ylt olan maximum karta 12 ay taksitli fiyatı. sölememişim  :)

kadri fiyatlar cok dengesiz be hocam.biri birini tutmuyor..
#9 - Temmuz 11 2007, 09:29:04
« Son Düzenleme: Temmuz 11 2007, 09:33:26 Gönderen: öMeRÇip »

Haklısın hocam.. ama ben alacağım zaman tanıdık bir cep telefoncudan almayı planlıyorum...

ama işi bilmeyen için kazıklanma riski çok yüksek... .)
#10 - Temmuz 11 2007, 11:16:17

bu ne ya çok güzel bişi
#11 - Temmuz 19 2007, 20:30:41
Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı
 paşa gönlüm ister sewerim zorlama ister sewdiririm ugraşma hee diceksinki nereye kadar bu havalar;kim takar dewran dönene kadar..

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!
 ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..   http://www.resimekle.gen.tr/files/43mev9rly7ch9enalhbo.jpg

guzel bisi ama bence u700v daha guzel bide onun özelliklerine bak istersen simdi ben sana yollayim dicem ama almanca türkceye tam kelime kelime ceviremiom o nedenle kendin bak daha cok özelligi ver ben kullaniom ve cok mutluyum...
#12 - Eylül 07 2007, 14:28:51
DUVARLAR RENKLİ OLSADA KARANLIKTA NE GÖREBİLİRSİNKİ? BİR KÖRE RENKLERİ NASIL ANLATABİLİRSİNKİ? MİKROP RENKLİ OLSA IŞIK VERSEN GÖREBİLİRSİNKİ? MİKROBU NASIK KIRARSIN BANA HANGİ KİMYA İLE GELEBİLİRSİNKİ BİLİRSİN ASİTİN ÜSTÜNE BAZ DÖKMÜŞTÜM MAKSAT pH OLSUN DİYE....

kamerasi 3.2 megapixel görüntülü arama var yazdigin özelliklerin bir cogu ve daha fazlasi var aynali ekran tasarimi dokunmatik ekran en cok hosuma giden seyle sen yinede bi bak ben resimleride koyuyom...
#13 - Eylül 07 2007, 14:40:13
DUVARLAR RENKLİ OLSADA KARANLIKTA NE GÖREBİLİRSİNKİ? BİR KÖRE RENKLERİ NASIL ANLATABİLİRSİNKİ? MİKROP RENKLİ OLSA IŞIK VERSEN GÖREBİLİRSİNKİ? MİKROBU NASIK KIRARSIN BANA HANGİ KİMYA İLE GELEBİLİRSİNKİ BİLİRSİN ASİTİN ÜSTÜNE BAZ DÖKMÜŞTÜM MAKSAT pH OLSUN DİYE....

gzl bi tlfn ama dokunmatklri svmem pk :P
#14 - Ekim 08 2007, 16:17:49

Istedigim telefondu sonunda aldim :p
Harika bir sey.
#15 - Şubat 07 2008, 14:11:25
maRaz-ı mevT

Ulan bir insan bu kadar mi pisman olur.
Her gün sarjta telefon, sarji uzun süre dayanacak bi telefon lazimmis bana :p

+

Alirken hafiza karti almayi unutmayin diyeyim bir de :dondurma
#17 - Şubat 18 2008, 11:15:26
maRaz-ı mevT

night

bi ara abim kullandı, ben baktım hiç beğenmedim, samsung sadece göze hitap ediyor gerisini at çöpe
#18 - Şubat 25 2008, 13:58:44

beniM şu anKi teLefonum bundan ... bunun bir üst modeLi oLan u700 , u600 kadar etkiLeyici değiL ! çok güzeL bir teLefon BENCE ! sesi çok güzeL çıkıo ve görüntü seviyesi çok güzeL ! aLmak isteyen hiç bekLemesin   :)
#19 - Mart 17 2008, 18:21:24
Şimdi ister dursun ister dönsün dünya
Hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya
sönsün tüm mumLar bitsin sevgiM
ister dursun...ister dönsün dünyaa !..

ben hayaTı çeVrimdıŞı yaŞıyoruM haYat beNi enGeLLese ne oLur ki ?...

dosya şifreleme var mı bu telefonda?
Var Merve'm.
Ama alacaksan alma derim. Söylemedi deme b*k gibi telefon :dondurma
Sadece göze hitap ediyor 2  üstteki arkadasin dedigi gibi. Gerisini cöpe at =/
#20 - Haziran 23 2008, 09:49:24
maRaz-ı mevT

Güzel telefon Merve'm
Lakin her aksam telefonu sarja takmak zorunda kaliyorsun.
Söylemedi deme =/
#21 - Haziran 23 2008, 14:59:58
maRaz-ı mevT

night

Ayrıca kamerası 3.2 Megapixel gibi görünse de çektiği resimler o kadar kaliteli değil.
#22 - Haziran 23 2008, 19:13:32

Ayrıca kamerası 3.2 Megapixel gibi görünse de çektiği resimler o kadar kaliteli değil.
höhöyt orda dur.
Cok harika fotograf cekiyo bikere.
#23 - Haziran 23 2008, 21:21:40
maRaz-ı mevT

night

höhöyt orda dur.
Cok harika fotograf cekiyo bikere.
Nokia 6500 Slide ile karşılaştırdım. Onda da 3.2 MP var, eğer o iyi çekiyorsa Nokia 5 MP çekiyor :p
#24 - Haziran 23 2008, 21:34:57

Anti-tiKKy

Hepsi aynı börttüm. :Ç
#25 - Haziran 24 2008, 01:39:52

night

Elbette SonyEricsson daha kaliteli hepsinden (6) Aslında bu U600 fotoğrafta yanıltıyor birazda. Ekran renkleri parlak ve görüntüyü daha canlı gösteriyor. Aslında fotoğraf o kadar da kaliteli değil.

SonyEricssondan şaşmayın derim ben (6) Ben mecburen şaştım ve hiç memnun değilim Nokia'dan. (6)
#26 - Haziran 24 2008, 20:15:20

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.