Alternatifim Cafe

Seda Sayan'ı dövmek istiyor

Discussion started on Magazin

Banu Alkan, yine herkesi kızdıracak açıklamalar yaptı. Özellikle de Sayan'ı.
Fox TV’de Cenk Eren ve Şenay Düdek’in sunduğu Dobra Dobra programına Banu Alkan katıldı. Alkan, yine herkesi kızdıracak açıklamalar yaptı. En çok da Seda Sayan’a yüklendi. Banu Alkan, programa güneş gözlükleriyle geldi. İşte Alkan’dan son inciler...

"Lugatımda dayak sözcüğüne yer yok. Ama Seda Sayan’ı yere yatırıp, şöyle bir dövmek isterdim"

"Bir ay boyunca ben onu reytinglerde ilk 10’a soktum ve hala o reytingleri devam ediyor. Bu reytinglerle bu sene belki de 1-2 milyon dolar para kazandı benim sayemde"

"Lerzan Mutlu’nun programının karşısında reytingleri çok düşmüştü. Ben programa katılınca arttı. Reyting için her şey yaptım, gelinlik bile giydim. Bütün fikirleri ben verdim"

"Ben bırakınca programı, Murat Taşdemir’i bensiz programa almış. 24 saat boyunca telefonuma çıkmadı ve ’Kim ki Banu Alkan, ondan izin mi alacağım?’ dedi, her zamanki lokal beyniyle"

"Çok büyük bir para kaybım olmuştu. Murat Taşdemir, 2 yıl bana baktı"

"Hülya Avşar, ’Ben dünyadaki tüm ünlü kadınlardan daha güzelim’ dedi. Bu şekilde kendini bu güne kadar sattı. Eğer sen bu lafı ediyorsan, 1.60 boyunu unutacaksın, dünyanın en çirkin ayaklarına sahip olduğunu unutmayacaksın, dudaklarını doğru düzgün büzemiyor konuşurken. O saçlarla, kalın beliyle bu lafı ederse, ben kahkahalarla gülerim. IQ’muzu ölçtürelim, bakalım kim daha zeki?"

"Dilek Hanif’in annesi benim manikürcümdü. Ama Dilek beni yalımdan attırdı"

"Ben Murat Taşdemir’e geyşa oldum. Bana çok büyük bir aşk yaşattı"

televizyongazetesi
#1 - Temmuz 04 2007, 12:30:24
İmzanız kural dışı.

Banu Alkan kusmuş resmen.

Ve inanılır gibi değil çok doğru konuşmuş.
#2 - Temmuz 04 2007, 12:48:51
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

doğrudur
kadın reyting konusunda uzman,yapmıştır zamanında yardım
#3 - Temmuz 04 2007, 12:51:10
İmzanız kural dışı.

esmerkız.17

aman bırakın yesinler birbirlerini
ne halleri varsa görsünler
#4 - Temmuz 04 2007, 12:52:47

NovemberRain

Magazin haberleri çok ilgimi çekmediğinden yazının tamamını hatta başlıktan başka hiçbiryerini okumadım dersem yeridir (6).
Seda Sayan'ı Bülent Ersoy'dan başka kimse dövemez heralde :4
Hatun çok sertmiş :P
#5 - Temmuz 04 2007, 12:57:17

Hülya Avşar, ’Ben dünyadaki tüm ünlü kadınlardan daha güzelim’ dedi. Bu şekilde kendini bu güne kadar sattı. Eğer sen bu lafı ediyorsan, 1.60 boyunu unutacaksın, dünyanın en çirkin ayaklarına sahip olduğunu unutmayacaksın, dudaklarını doğru düzgün büzemiyor konuşurken. O saçlarla, kalın beliyle bu lafı ederse, ben kahkahalarla gülerim.

bu kadına neler olmuş.. IQ takviyesi yapmışlar buna :Ç
#6 - Temmuz 04 2007, 13:01:26
Odun kesicinin hık diyicisi ..... :dondurma   

Stüdyo yadamı yansıdı o güneşin kavurucu sıcakLığı ne  :sizo

Valla bu kadın böyLe biraz aptaL gözüksede bazı söyLedikLeri doğru gibi geLiyor :Ç

Ama genede Allah akıL fikir versin cemii cümLemize :sizo
#7 - Temmuz 04 2007, 13:26:58
Ben BiLirdim Düşündüğümü Yapmayı ..
Seni Dışarı Çıkarıp Evinden  Dar Sokakta Boğmayı ..
Bir Gece Ansızın Ya da Açık Denize Atmayı
Ben BiLirim Ardından da Kendi Kafama Sıkmayı !..

Hülya Avşar, ’Ben dünyadaki tüm ünlü kadınlardan daha güzelim’ dedi. Bu şekilde kendini bu güne kadar sattı. Eğer sen bu lafı ediyorsan, 1.60 boyunu unutacaksın, dünyanın en çirkin ayaklarına sahip olduğunu unutmayacaksın, dudaklarını doğru düzgün büzemiyor konuşurken. O saçlarla, kalın beliyle bu lafı ederse, ben kahkahalarla gülerim.

bu kadına neler olmuş.. IQ takviyesi yapmışlar buna :Ç

:muhah
#8 - Temmuz 04 2007, 13:34:31
αναźım çıκτığı καďαя Ѕuѕuчoяυm...

kelis

cidden çok doğru konuşmuş kadın özeLLikLe de hüLya avşar konusunda..Ben bu sözLerinden sonra hüLya'dan daha yüksek bi IQ derecesine sahip oLduğunu düşünmeye başLadım.. (6)
#9 - Temmuz 04 2007, 13:41:13

freedom59

banu alkandan bekleyemeyeceğim kadar mantıklı düzgün kurulmuş cümleler ciddi anlamda şaşırdım okuyunca yaa
değişmişmi yoksa dersmi almış ne IQ ölçtürmekten bahsettiğine göre kesin bişeyler var bu kadında yoksa bu kadar aklı başında ne konuşabilir nede IQ ölçtürmekten bahsedbilirdi
#10 - Temmuz 04 2007, 14:49:13

banu alkandan bekleyemeyeceğim kadar mantıklı düzgün kurulmuş cümleler ciddi anlamda şaşırdım okuyunca yaa
değişmişmi yoksa dersmi almış ne IQ ölçtürmekten bahsettiğine göre kesin bişeyler var bu kadında yoksa bu kadar aklı başında ne konuşabilir nede IQ ölçtürmekten bahsedbilirdi

IQ takviyesi yapmışlar diyorum işte inanmıyosunuz :Ç
#11 - Temmuz 04 2007, 14:59:13

freedom59

artık inanıyorum Organik şeker hemde gerçekten çünkü bu cümleleri normalde onun kurma olasılığı göz önünden bile geçirilemezken
#12 - Temmuz 04 2007, 15:00:38

biz kadını salak zannediorduk

sanırım kendini salak gibi gösterip kazanç elde ettiği için bu durumda bizi slak yerine koyan zeki bi kadın olduğu söylenebiir :Ç
#13 - Temmuz 04 2007, 15:23:23
İmzanız kural dışı.

sanırım kendini salak gibi gösterip kazanç elde ettiği için bu durumda bizi slak yerine koyan zeki bi kadın olduğu söylenebiir :Ç

ajdar içinde aynı şeyi söylüyolar (6)
#14 - Temmuz 04 2007, 16:03:12

freedom59

ajdar içinde aynı şeyi söylüyolar (6)
yok ajdar değilde banu doğru olabilir

ajarınki doğuştan özürlülük gibi duruyo :D
#15 - Temmuz 04 2007, 16:09:39

YüRü be Banu kim tutar senii  :sizo
#16 - Temmuz 04 2007, 16:19:36

:öff  CaNSu  :öff

neler demiş hmm... ilk defa böyle konuşmasını duyuyorum sanırım...  :D
#17 - Temmuz 04 2007, 18:00:27
We all learn to make mistakes.

banu alkan yapar döverde söverde bence
#18 - Temmuz 04 2007, 21:45:45
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

_DaRkdreams_

Vayyy Banu ya bak hele  :Ç

Göğüsleri beyninden daha büyük olan bir insan için fazla iyi :Ç
#19 - Temmuz 05 2007, 14:36:38

barbie9138

yürü be koçum. kim tutar seni... :sizo
#20 - Temmuz 05 2007, 14:40:18

chiLékk

cidden çok doğru konuşmuş kadın özeLLikLe de hüLya avşar konusunda..Ben bu sözLerinden sonra hüLya'dan daha yüksek bi IQ derecesine sahip oLduğunu düşünmeye başLadım.. (6)
(6)
#21 - Temmuz 05 2007, 14:48:12

ya banu alkan diyon ya kımseyle anlasamaz durmadan birine satasır ama kadırgalıyla bas edemez bence  :4
#22 - Temmuz 06 2007, 22:28:50
Sev Ama Mevsimlik OLmasın Yazın Açıp Kışın Solmasın

ıyy m.. karıı gerçi hülya konusunda doğru diğerleri de doğrudur ama şimdi de parasız kaldı heralde reyting yppmaya çalışıyo ee yapıyoda
#23 - Temmuz 06 2007, 23:08:02
hERKes BiR yoLcUDuR yoLuNA KuRBaN oLDuğUm...

bu kadın konuştukça batıyo ya çok basit bi şekilde gündeme gelmeye çalışıyolar hareketleri çok saçma geliyo bence tamamen rezillik .
#24 - Temmuz 06 2007, 23:37:03
Gölgemdeki asaleti farkedince başladı karanlığa hayranlığım...

_DaRkdreams_

Gelsin birlikte dövelim  :sizo
#25 - Temmuz 06 2007, 23:38:34

tR!gonometR!k

Döv koçum döv. :D
#26 - Temmuz 07 2007, 09:28:46

john

#27 - Temmuz 07 2007, 09:35:20

yuffy kavGa vaR .. :D
#28 - Temmuz 08 2007, 02:48:28

evanescence_bep

Ben bu magazin ünlülerinin hepsini dövmek istyiorum !...
#29 - Temmuz 08 2007, 11:16:38

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.