Alternatifim Cafe

Barış Akarsu Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

Fenerli-Cadi

bi kac foto ((:
#76 - Temmuz 11 2007, 15:27:49

oozzy

bende üye olmk istiorumm Allah ona rahmet eylesin :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü X(
#77 - Temmuz 11 2007, 19:32:46

evanescence_bep

Üye olmak isteyen arkadaşımızın üyeliği henüz gerçekleşmiştir !..

Teşekkürler ..
#78 - Temmuz 12 2007, 15:35:43

rihanna_m

benide üye yaparsanız çok mutlu olurum...
#79 - Temmuz 12 2007, 21:34:55

evanescence_bep

Üyeliğiniz gerçekleştirilmiştir !..

Teşekkürler ..
#80 - Temmuz 12 2007, 22:21:29

YA YANLIŞ ANLAMAIN AMA BEN DE FECİ BARIŞ HAYRANIYIM YANE ŞİMDİ BÖLE OLMUO TUTUP ADAM HASTANELİK OLDUKTAN SONRA MI AÇILIR FORUM ALLAH AŞKINA İİ GÜZEL AÇIOSUNUZDA ŞİMDİ Mİ GELDİ AKLINIZA SENİN AKLINA NİE GELMEDİ DİYEBİLİRSİNİZ O NEDENLE CEVABI ŞİMDİ VERİİM BEN BELİRLİ Bİ SÜRE İNTERNETTE DURUORUM VE EĞER Bİ SAYFA AÇMAYA KALKSAM FECİ ŞEKİLDE ZAMANIMI ALIR O NEDENLE AÇMADIM LÜTFEN CEVAP VERİN HANGİ AKLA HİZMET YAPTINIZ BUNU ?
#81 - Temmuz 13 2007, 17:07:38

YA YANLIŞ ANLAMAIN AMA BEN DE FECİ BARIŞ HAYRANIYIM YANE ŞİMDİ BÖLE OLMUO TUTUP ADAM HASTANELİK OLDUKTAN SONRA MI AÇILIR FORUM ALLAH AŞKINA İİ GÜZEL AÇIOSUNUZDA ŞİMDİ Mİ GELDİ AKLINIZA SENİN AKLINA NİE GELMEDİ DİYEBİLİRSİNİZ O NEDENLE CEVABI ŞİMDİ VERİİM BEN BELİRLİ Bİ SÜRE İNTERNETTE DURUORUM VE EĞER Bİ SAYFA AÇMAYA KALKSAM FECİ ŞEKİLDE ZAMANIMI ALIR O NEDENLE AÇMADIM LÜTFEN CEVAP VERİN HANGİ AKLA HİZMET YAPTINIZ BUNU ?
anlıyorum derdini ama bu konuda bişey yapamayız..(rahmetli)barış akarsu'yu en az senin kadar seviyordum..anlatmak istediğin şeyle anlattığın şey tam olarak aynı mı bilmiyorum ama fun club ı açmak için kimsenin (rahmetli)barış akarsu'nun hastanelik olmasını beklediğini sanmıyorum,böyle düşündüysen çok yanlış bence..
#82 - Temmuz 13 2007, 17:16:20
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

evanescence_bep

Bir kere hangi akla hizmet demen çok yanlış . Konuyu açan olarak üstüme alınmak zorundayım .. Madem belirli süre duruyordun açıp bir moderatöre bildirseydin . Hem öldükten sonra açılmadı bu topic . Ve senin kimsenin yaptığı bir işi sorgulamaya hakkın olduğunu zannetmiyorum . Ben nasıl senin açtığın konulara muhalefet olmuyorsam sen de benim olmazsın . Bu meseleyi uzatma gereği duymuyorum . Bir yanlışım olmadığı sürece KİMSENİN yaptığım işi sorgulamaya HAKKI YOKTUR !..

Bilgilerine ..

Not = Ertan ben yok iken bir açıklama yaptığın için teşekkür ederim ..
#83 - Temmuz 13 2007, 18:16:34
« Son Düzenleme: Temmuz 13 2007, 18:17:23 Gönderen: ^^GüNDüZ YüRüYeN^^ »

evanescence_bep

...
#84 - Temmuz 14 2007, 15:33:27

Bir kere hangi akla hizmet demen çok yanlış . Konuyu açan olarak üstüme alınmak zorundayım .. Madem belirli süre duruyordun açıp bir moderatöre bildirseydin . Hem öldükten sonra açılmadı bu topic . Ve senin kimsenin yaptığı bir işi sorgulamaya hakkın olduğunu zannetmiyorum . Ben nasıl senin açtığın konulara muhalefet olmuyorsam sen de benim olmazsın . Bu meseleyi uzatma gereği duymuyorum . Bir yanlışım olmadığı sürece KİMSENİN yaptığım işi sorgulamaya HAKKI YOKTUR !..

Bilgilerine ..

Not = Ertan ben yok iken bir açıklama yaptığın için teşekkür ederim ..

öncelikle bnm zamanım kısıtlı ve moderatörlere de başvurmadığım için özür dilerim ama aklıma gelmedi
2.si öldükten sonra yanlış bi kelime olmuş hastanelik olduktan sonra desek
3.sü ben hiç konu açmadım
4.sü karışmamın bi nedeni var ben diğer fanlar gibi diilim insan olanın aklına yatar sen kalkıp bu konuyu adam hastanelik olduktan sonra açarsan tabiki buna itiraz etme hakkım doğar

tövbe tövbe ya rahmetli hakkında adam die konuştum
#85 - Temmuz 15 2007, 20:05:34

evanescence_bep

Eğer bir sorunun varsa girmezsin olur biter...

Açtığım konuda küfür +18 vb. birşey olmadığı ve mevcut olmadığı sürece kimsenin itiraz etme hakkı yoktur....

Nasıl senin aklına moderatörlere başvurmak gelmediyse bnim de aklıma açmak gelmedi ?

Laubali üslüp kullanmamak için elimden geleni yapmaktayımm..

İnsan olanın derken ne demek istiyorsun açıklık getirir misin?

İstediğim konuyu istediğim zaman açarım tamam mı ?  Konu mevcut diye biliyordum...HAstanede bulunduğu zamanlar üye olmak içinn Barış Akarsu fuun club'ını aradım ancak bulamadım. Ve açtım bu kadar basit...

Uzatmak istemiyorum tamam mı....

İstediğim konuyu istediğim zaman açma özgürlüğüm var... Belirttiğim gibi forum kurallarına uyduğu sürece kimsenin sorgulamaya hakkı yok...!!!!!!!!!!
#86 - Temmuz 15 2007, 20:10:38

Fenerli-Cadi

will.i.am

yahu ha yasadiginda acildi ha öldügünde bundan sananeki üye olmak istiyorsan ol olmak istemiyorsanda milletin isine karisma...
Ölmeden öncede Sevilen bir sanatciydi ama pek göz önünde degildi..
daha önce bir fan clubu yoktu diye kimse sevmiyordu degil ya...

neysee bi kac foto...
#87 - Temmuz 15 2007, 20:36:05

evanescence_bep

Nazan'cım resimler için teşekkürler..
#88 - Temmuz 16 2007, 09:22:00

yha bişey dicem ama kızmaın
barış trafik kazası yapana we ölene kadar km barış barış die ölüodu deeri şimdimi anlaşıldı kmsenin umurunda bile deildi yalanmı ecewite bile bu kadar canlı yayın yapmadılar beee ölecee warmış ölmüş
Dalga filan gectin herhalde yada kendinde degildin bunu yazarken..Adam gibi adam deyimi onun icin cikmis sanki..Sen Baris'in forumuna girdinmi hic yada dizisinin sitesinde bir fiil nerdeyse gunun |15 saati online oaln birisi olarak konusuyorum ve onun ne kadar cok sevildigini ben bilirim sen sevmiyosanda duymadiysanda bu zamana kadar hayatinda gercekten bi guzelligi tatmamisin derimm sana sadece Baris'im mekanin cennet olsun Allahim LOSEMILI cocuklar icin yaptigin seyler icin seni cennetine alsin..AMIN..
#89 - Kasım 11 2007, 18:05:18

Akarsu'nun ABD karşıtı klibi patladı

Barış Akarsu'nun ABD karşıtı sözler içeren klibi, terör saldırılarından sonra TV'de izlenme rekoru kırmaya başladı..

Barış Akarsu'nun geçen yıl çektiği Amerikan karşıtı sözler ve görüntüler içeren klibi, müzik kanallarında patlama yaptı. "Tepede beyaz bir saray, sarayda soytarı bir kral" sözlerinin yer aldığı ve ABD askerlerinin savaş görüntülerini içeren klip, istek üzerine Kral TV'de günde dört kez yayınlanmaya başladı. Geçen yaz bir trafik kazasında hayatını kaybeden şarkıcının ölümünden sonra albümleri müzik marketlerde yeniden ilgi görmeye ve satmaya başlamıştı. Barış Akarsu'nun sözlerini yazdığı "Kimdir O" adlı şarkının klibi ise son günlerde artan terör saldırılarının ardından sıkça gösterilir oldu. ABD Başkanı Bush'u eleştiren klipte, savaş görüntüleriyle birlikte ABD askerleri görünüyor.

Şarkı'nın klibi

[TUBE]http://www.youtube.com/watch?v=iEp7t75Vd-Q[/TUBE]

Şarkı'nın sözleri

Herşeyi bilir sinsice susar
Sen yaparsın o gelir bozar
Son günü bekler nefreti kusar
Kalbi bataklık yarını yutar
Görmezsin duymazsın hep vardır

Tepede beyaz bir saray
Sarayda soytarı bir kral
Kara haber onun işi sıra kimde
Kanlı resimler ressamı
Sergide insan mezarı
Satılık olan karanlıktır çerçevede

Tanrısı para kendide köle
Sözleri zehir onu dinleme
Sadık uşaklar eteğini öper
Korku üretir süslere gizler
Alırsın satarsın yutarsın

Tepede beyaz bir saray
Sarayda soytarı bir kral
Kara haber onun işi sıra kimde
Kanlı resimler ressamı
Sergide insan mezarı
Satılık olan karanlıktır çerçevede
#90 - Kasım 11 2007, 18:12:22

Bende üye olabilir Miyim ?
#91 - Kasım 11 2007, 18:57:24
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

ahhh barışım ahhh şuanda seni dinliyorumm ahhh ayrılık ahhh ayrılık diyorsun offf bu ayrılık çok erken geldi bitaneem :( seni unutmayacağım sürme gözlü çocuk ...

bu arada yeni albüm çıktı duymayanlar için ayrılık zamansız gelir dvd ve müzikler var
#92 - Ocak 08 2008, 02:51:06

unutulmadın barış unutulmadın hiç bir zaman unutulmayacaksın :(
#93 - Mayıs 25 2008, 22:46:46
İnsan isterse yolunu bulur , istemezse bahanesini ...

Yeni!
Seni şarkılarınla yaşatacağız.. Huzur içinde uyu..
#94 - Haziran 09 2008, 23:15:27
« Son Düzenleme: Temmuz 20 2009, 17:59:28 Gönderen: oronra »

bnide üye yaparmısnızz ???*
#95 - Kasım 24 2008, 16:13:53
Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєς..

Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır..

Allah Rahmet Eylesin..
#96 - Aralık 26 2008, 13:35:27
                                                      Sєωqiчi чαLαη єdєηLєяє SαhTє SєωqiLєяє pαчdσS..!
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                              "Sєη qiT αşк ßαηα кαLSıη .."
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi
                                                        !.. Sєη qiT αмα кσLpα αŞкıη Sєηdє кαLSıη ..! 

2 sene oldu ..... sokamadın feleğin çarkına çomağı ... sokacam be barış sokacam o çarka bi somak senin yerinede sokacam ... nur içinde yat mekanın cennet olsun ...
#97 - Temmuz 07 2009, 23:32:02
İnsan isterse yolunu bulur , istemezse bahanesini ...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.