Alternatifim Cafe

Barış Akarsu Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Discussion started on Magazin

evet benimde bir arkadaşım sabahtan beri onu anlatıyor
#51 - Temmuz 01 2007, 21:40:28

Nadir dinLedigim Rock'culardan.. ALLAH aciL $ifa versin..
#52 - Temmuz 01 2007, 21:46:59
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

allah acil şifalar wersin inşallah iyileşir...ne denirki bu durumda çok üzülüyorum ya....allah yardımcısı olsun
#53 - Temmuz 01 2007, 21:50:01

Anaaamm nereye gidiyorum ben..

Hayat çok garip tavşanlar falan..

icimden bi sesdiyorki barıs akarsuyun kurtulacanı diyor ben buna inanıyorum insallah kurtulur dualarım onunla olsun- :))
#54 - Temmuz 01 2007, 22:09:02
Sev Ama Mevsimlik OLmasın Yazın Açıp Kışın Solmasın

C_R_A_Z_Y

Allah yardımcısı olsun...
#55 - Temmuz 01 2007, 22:10:20

tatlii_cadii03

aklımdan hiç çıkmıyoo ya inş iileşir çok üzülüorum ben  X( :ühü
#56 - Temmuz 01 2007, 22:23:34

arkjadsım uzulme sen iylesecek o dayanıklı bırı icimden iylesecek diyor insallah ya
#57 - Temmuz 01 2007, 22:44:20
Sev Ama Mevsimlik OLmasın Yazın Açıp Kışın Solmasın

iileşsede eskisi gibi olmaz sanırı??beyninde ödem oluşmuş ya karburga bilmemne kırık dökükmüş resmen mucize olur yani offf offf allahım yakınlarına sabır versin :S
#58 - Temmuz 01 2007, 23:16:26
life is hard:'(

Kötü oLmuş..oLacakLa öLeceğe Çare buLunmaz .Allah aciL şifaLar versin . AiLesinede boL sabır.
#59 - Temmuz 01 2007, 23:23:28
Ben BiLirdim Düşündüğümü Yapmayı ..
Seni Dışarı Çıkarıp Evinden  Dar Sokakta Boğmayı ..
Bir Gece Ansızın Ya da Açık Denize Atmayı
Ben BiLirim Ardından da Kendi Kafama Sıkmayı !..

tR!gonometR!k

ölüm Allah'ın emri...Allah acil şifalar  versin.
#60 - Temmuz 01 2007, 23:39:59

Radyasyon

Barış Akarsu'da son durum

Barış Akarsu tedaviye olumlu yanıt vermedi. Doktorundan açıklama geldi.
Muğla'nın Bodrum ilçesinde 2 gün önce geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ünlü şarkıcı Barış Akarsu'nun durumu ciddiyetini koruyor.

Özel Bodrum Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Beyin Cerrahi Opr. Dr. Abdullah Servet, yoğun bakımda olan sanatçı Barış Akarsu'nun sağlık durumunda bir gelişme olmadığını belirterek, "Herhangi bir nörolojik gelişme, reflekslerde gelişme sağlayamadık. Beyin ödemi devam ediyor. Şu aşamaya kadar bizi sevindiren tek şey, diğer organlarının henüz çalışıyor olması.

Yapılan beyin ödemi tedavisinden şimdiye kadar herhangi bir sonuç alamadık. Ne kadar erken cevap alırsak hastanın uyanma şansı o kadar yüksektir. Şimdiye kadar tedaviye cevap alamamamız birazcık umut kırıcı olarak değerlendirilebilir" dedi.

hadi barış hadi daha fazla üzme bizi ... baktırma ardından ıslak ıslak :( 
#61 - Temmuz 01 2007, 23:43:07

bir şey olmaz umarım iyleşir en kötü yarın ahberini alırız iyleşmesinin
#62 - Temmuz 01 2007, 23:49:39

Bundan sonraki basın açıklamasını hastanın durumunda bir değişiklik olursa yapıcaklarmış
#64 - Temmuz 01 2007, 23:52:49

bu kadar seveni var ve dua ediyorlar bunlar boşa çıkmaz heralde
#65 - Temmuz 01 2007, 23:54:08

tatlii_cadii03

allahıma dualar ediorum iyilişşsin diee :ühü
#66 - Temmuz 02 2007, 01:08:03

ya çok ii biriydi inş iileşir
#67 - Temmuz 02 2007, 01:09:47
you're not alone

mühim olan insanlık!

Radyasyon

Allah'ıma dualar ediyorum iyileşsin diyee :ühü
#68 - Temmuz 02 2007, 09:38:16
« Son Düzenleme: Temmuz 02 2007, 09:38:44 Gönderen: Radyasyon »

ALLAH ım acil şifalar versin...   :agla
#69 - Temmuz 02 2007, 14:05:13
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Bir Kemal Sunal için ağlamıştım. Bir de Barış Akarsu için ağlarım. Ağladım da..

Son durumunu okudumda daha çok dua etmeye başladım Allah'a.
#70 - Temmuz 02 2007, 14:10:47
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

canozgur_91

‘Barış için umut azaldı’

Bodrum’da trafik kazası geçiren müzisyen ve oyuncu Barış Akarsu’nun doktoru Op. Dr. Abdullah Servet, “Yapılacak her şeyi yaptık. Hastayı tıbbi tedaviyle destekledik ama kurtarma umudumuz azaldı” dedi. Yakınları bu açıklamadan sonra fenalık geçirdi.

Bodrum’da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan sanatçı ve oyuncu Barış Akarsu’nun kurtulma umudunun azaldığı açıklandı.

Bodrum’da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve Bodrum’da bulunan Özel Bodrum Hastanesi’nde tedavi altına alınan Barış Akarsu’nun sağlık durumu hakkında basın toplantısı düzenleyen hastanenin başhekimi Opt. Dr. Abdullah Servet, sanatçı için yapılabilecek her şeyi yaptıklarını söyledi. Servet, şöyle konuştu: “Yapılacak başka bir tedavi yöntemi yok. Yapılan tedavi ve desteklere rağmen kurtarma umudumuz azaldı. Bazı organlarda yetmezlik olunca biz hastayı tıbbi tedavi ile destekledik. Ama bugün fonksiyonları daha kötüye gidiyor Bu nedenle hastayı kurtarma umudumuz azaldı.”

Doktorun açıklamasının ardından aralarından Barış Akarsu’nun yakınları ile bir televizyon dizisinde birlikte rol aldıkları Merve Sevi ve hayranları sinir krizi geçirdi. Açıklamanın ardından bayılanlara müdahale hastanede yapıldı.

:öff :öff :öff :öff :öff :öff :öff
#71 - Temmuz 02 2007, 17:10:16

Bir Kemal Sunal için ağlamıştım. Bir de Barış Akarsu için ağlarım. Ağladım da..

aynen :S
#72 - Temmuz 02 2007, 17:12:33
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

Radyasyon

baktırma ardından ıslak ıslak nolur :( :( 
#73 - Temmuz 02 2007, 17:14:10

depresif

:öff :öff :öff :öff :öff :öff
#74 - Temmuz 02 2007, 17:14:44

o arabadan sag cıkıp kalbı durdugu haLde tekrar Hayata dönmesi iki arkadaşının ölmesi bilmiyorum ama ömrü oldugunu düşünuyorum Yaşıyacagını..
iyileşsede eskisi gibi olamicak Kalkamicak belki ama sevenLeri arkadasları ailesi eminim bu DurumDa bile çok mutlu olup sevinirler
umutlar tükenmez dualar bitmez barış için
Allah Acil şifalar verisn :/
#75 - Temmuz 02 2007, 17:20:21
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.