Alternatifim Cafe

Barış Akarsu Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Discussion started on Magazin

insan tanımadığı,şarkıalrını bile doğru dzgün bilmediği,dizisini izlemediği bir insan için bütün gece üzülebilir,canı çok yanabilir miydi?oluyormuş..sanki içimden biriydi...ve koptu gitti.inanası gelmiyor insnaınçşaka gibi.ölmedi ki o diyesi geliyor insanın.

california anlatmak istediklerimi benden önce yazmış zaten.. Bana sadece Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun demek kalıyo..
#376 - Temmuz 05 2007, 19:02:10
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

tatlii_cadii03

mekanın cennet olsun  rahat uyu  barıs'M   :ühü :ühü :ühü :ühü :ühü
#377 - Temmuz 05 2007, 19:15:16

insan tanımadığı,şarkıalrını bile doğru dzgün bilmediği,dizisini izlemediği bir insan için bütün gece üzülebilir,canı çok yanabilir miydi?oluyormuş..sanki içimden biriydi...ve koptu gitti.inanası gelmiyor insnaınçşaka gibi.ölmedi ki o diyesi geliyor insanın.

Ayni benim duygularimi da tarif etmissin canim; kendime inanamadim, gercekten üzüldüm vefatina ... Ama buna insanlik denir galiba ...

Ki ben Rahmetliyi -maalesef- karsi komsumdan iyi taniyorum diyebilirim ...

Bir de su var ki cok derin bakan gözleri vardi, benim sahsen icimi isitiyordu; sanki kalbinin temizliginin ispatiydi onlar ... Tabi gercek anlamda tanimiyordum onu, ama kötü yürekli biri olsaydi bu kadar "islak islak" bakan insan birakamazdi zaten arkasinda diye de düsünüyorum, tahmin ediyorum ...

Dedigim gibi kendime sasirdim, sadece televizyon'dan bildigim birisi icin yürekten üzülüyorum; ama bu insanligimin da bir ispati diye düsünüyorum ...

Allah rahmet eglesin, mekani cennet olmustur Insallah ...
#378 - Temmuz 05 2007, 19:15:43
« Son Düzenleme: Temmuz 05 2007, 20:27:54 Gönderen: Yildiz »
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

daha çok gençdi ya onu çok seviyodm haberi duyduğumda kendimi tutamadm ve ağladm  ölmeyi hiç haketmedi bnce. keşke bütün hepsi bi şaka olsaydı. seni unutmayacağız barış abi...  :ühü X( :agla
#379 - Temmuz 05 2007, 19:35:57

bir yıldız daha kaydı
Allah rahmet eylesin...
#380 - Temmuz 05 2007, 20:02:38
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

allah rahmet eylesin

hakkında hayırlısı bu olsun
#381 - Temmuz 05 2007, 20:06:32
İmzam kural dışı kusura bakmayın.

Sanki abim gibiydi Allah rahmet eylesin.
#382 - Temmuz 06 2007, 00:09:27

Rahmetli Kerim Tekin'de orda ölmüştü oda çok gençti.çok yazık oldu Barış Akarsu'ya.Allah rahmet eğlesin..Allah sıralı ölüm versin..  :ühü
#383 - Temmuz 06 2007, 01:39:02
İmza Kural Dışı

tR!gonometR!k

Allah rahmet eylesin.
Canımız yandı,gerçekten yüreğimizdem bir şey koptu.
Sürme Gözlü'mü güzel sesi,tatlı yüzü,bize kendini sevdiren yapmacıksız kişiliğiyle hatırlayacağım...
#384 - Temmuz 06 2007, 11:49:08

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
#385 - Temmuz 06 2007, 19:53:32
Sev Ama Mevsimlik OLmasın Yazın Açıp Kışın Solmasın

Bartın'ın Amasra ilçesinde kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verilen Barış Akarsu'yu son yolculuğuna Türkiye'nin dört bir tarafından gelen binlerce seveni uğurladı.

Barış Akarsu'yu son yolculuğuna Türkiye'nin dört bir tarafından gelen binlerce seveni uğurladı. Bartın'ın Amasra ilçesinde İskele camiinde kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verilen genç sanatçının cenazesinde 'alkışlamayın, tekbir getirin' uyarısına rağmen tekbir sesleri ile alkış sesleri birbirine karıştı

gani gani rahmetler diliyorum..
#386 - Temmuz 06 2007, 23:00:24
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Mekan-ı Cennet olsun ... çok ağladım arkadaşlar öyle bir insan kolay kolay yetişmez, bunu bilin... :'(
#387 - Temmuz 07 2007, 18:07:22
içimde bi ben war, bnden dışarı.. 

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.