Alternatifim Cafe

aradığım şarkıyı hiçbir yerde bulamadım

Discussion started on Müzik Yardım

lütfen bana yardım edin bi yerde dinlemiştim bu şarkıyı ama şimdi bulamıyorum ismini de bilmiyorum kimin söylediğini de bilmiyorum.şarkı şöyle:ŞARAP HEP AYNI KÖPEK ÖLDÜREN KISA MALTEBE KOLLARIMDA SEN...diye devam ediyor
#1 - Haziran 28 2007, 15:04:25

aşağıdaki linkte verebileceğim bi şarkı buldum ve 5+1'im takılı olmadığından şarkıyıda dinleyemedim eğer buysa buyr değilse özür dilerim ;) :: http://www.youtube.com/watch?v=l865_vRVIYM&mode=related&search=

bide şöyle bişey buldum : adem gümüşkaya şarap hep aynı
böyle bişey umarım doğrudur.. :) :))
#2 - Haziran 29 2007, 00:14:50
DuvaRLaR renkLi oLsa Da kaRanLıkta Ne GöRebiLirsin ki ?
BiR köRe Rengi nasıL AnLatabiLiRsin ki ?
MikRop RenkLi oLsa ışıK veRsen görebiLir misiN ki ?
MikRobu nasıL kıRaRsın, onu haNgi kimyayLa yenebiLiRsin ki ?
AsidiN üstüNe baZ dökMüştüM MaksaT PH oLsun Die…

lime programı ındır
#3 - Temmuz 29 2007, 12:50:17
« Son Düzenleme: Temmuz 29 2007, 12:51:19 Gönderen: bulentefemolla »

abi yabancıda yazabiliosmu çünkü çocukken bir şarkı dinlemiştim fransızca hala onu arıyorum şarkını klibi şu şekildeydi şimdi bir çocuk birde annesi var bu çocukla annesi sahile gidio sahildede bir tek bunlar var sonraaa şey oluo bir fırtına çımak üzere çocuğun annesi korkuo gidio çocuğun yanına bakıo çocuk kumdan kale yapmış en sonunda fırtına çıkıo annesi ile çocuk birbirni kaybedio şarkıdada buna bnzer bişiler sölüo lamora portuğa gibi bbişi
#4 - Eylül 09 2007, 14:55:02
imzam kural dışıymış ben kendim zaten aykırı fıtratım

abi yabancıda yazabiliosmu çünkü çocukken bir şarkı dinlemiştim fransızca hala onu arıyorum şarkını klibi şu şekildeydi şimdi bir çocuk birde annesi var bu çocukla annesi sahile gidio sahildede bir tek bunlar var sonraaa şey oluo bir fırtına çımak üzere çocuğun annesi korkuo gidio çocuğun yanına bakıo çocuk kumdan kale yapmış en sonunda fırtına çıkıo annesi ile çocuk birbirni kaybedio şarkıdada buna bnzer bişiler sölüo lamora portuğa gibi bbişi

ya bnde bu şarkıyı çok aradım ve sonunda buldum:)  Noir Desire - LE VENT NOUS PORTERA çok güzel bi şarkı
#5 - Kasım 13 2007, 17:05:51
« Son Düzenleme: Kasım 13 2007, 17:06:22 Gönderen: svd_gs »
Unut! Ne olmak isterdik ne olduk,
Hadi unut neler bekliyorduk ne bulduk...
Her gece yatmadan önce her sabah aç karnına =)

ya sen varya beni nasıl bişeyden kurtardığını bilmiosun ya ben sanırım ağlıcam ben tam 3 yada 4 senedir bu şarkıyı....... ayyyy allahım sen varyaaaa ya nasıl teşekkür edeyim ya ben.... ay buldum walla şaka gibi

ya bnde bu şarkıyı çok aradım ve sonunda buldum:)  Noir Desire - LE VENT NOUS PORTERA çok güzel bi şarkı
#6 - Kasım 14 2007, 15:10:31
imzam kural dışıymış ben kendim zaten aykırı fıtratım

hadi yaa 3-4 senedir arıomuydun:) o zmn sevindm valla rica ederm ne dmk..
#7 - Kasım 18 2007, 12:36:19
Unut! Ne olmak isterdik ne olduk,
Hadi unut neler bekliyorduk ne bulduk...
Her gece yatmadan önce her sabah aç karnına =)

jude da bulamıyor. Ne kadar çok ortak yönünüz var lan.
#8 - Mart 14 2012, 21:38:20
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

jude da bulamıyor. Ne kadar çok ortak yönünüz var lan.
İnanılmaz, üzerinden dakikalar geçmesine rağmen şu an hala olayın şokundayım. Bildiğin ortak yön yani bu.
#9 - Mart 14 2012, 21:44:51

İnanılmaz, üzerinden dakikalar geçmesine rağmen şu an hala olayın şokundayım. Bildiğin ortak yön yani bu.

Seni çok iyi tanıyorum ben artık ya. Çık hayatımdan lan.
#10 - Mart 14 2012, 21:49:51
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Ben de bi şarkı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim... söylenişini yazıyorum: "ay fiil begır" gbi bi sözü var içinde klibinde şeytan kostümlü kızlar filan var...   &o
#11 - Mart 31 2012, 16:40:19

Ben de bi şarkı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim... söylenişini yazıyorum: "ay fiil begır" gbi bi sözü var içinde klibinde şeytan kostümlü kızlar filan var...   &o

http://www.youtube.com/watch?v=5GOZjlwIwfk

http://www.youtube.com/watch?v=sRC--2qC_Qs

Bunlardan biri olabilir mi ?
#12 - Mart 31 2012, 17:24:48

J.D. Salinger

Sanırım değil.... :S
#13 - Nisan 01 2012, 11:22:41

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.