Alternatifim Cafe

itiraf edin hiç birini dövdünüzmü??

Discussion started on İtiraflar

Dayakta attım, dayakta yedim. Burada neden yalan söyleyeyim ki, dürüst olmak lazım. Hayat müşterek, yersinde atarsında... =) Burada sadece attım diyen "babayiğit"lere inanmamaktayım elbet...
Kavga kaçınılmaz olduğunda, yememek için atmaya çalışacaksın elbet... =)

Aslında dayak atmak kadar, dayak yemekte zevklidir... Ellerin titrerken sıcak bir sıvı hissedersin... acayip adrenalin salgılarsın.
Dayak yemeyen biri dayak atmayı çözmüş biri değildir. =) Dayak yedikçe, kavgadan tırsmaz daha cüretkar olursun... O yüzden bırakın ilk önce biri dağıtsın ağzınızı, yüzünüzü... =)

Acıya karşı duyarsızlık arttıkça başkasının acı çekmesini de umursamaz hale gelirsiniz, bir insanın hissedebileceği en yoğun duygu olan acıyı sonuna kadar tatmış olursunuz...

İşte bunu seviyorum...

#276 - Eylül 10 2007, 15:15:41

_DaRkdreams_

Yastığımı dövdüydüm :Ç
#277 - Eylül 10 2007, 15:17:35

olduu olmazmi hemde nice erkeklik taslayan ukalalari ellerime saglik arada bende yedim ama olsun...
#278 - Eylül 10 2007, 16:45:49
DUVARLAR RENKLİ OLSADA KARANLIKTA NE GÖREBİLİRSİNKİ? BİR KÖRE RENKLERİ NASIL ANLATABİLİRSİNKİ? MİKROP RENKLİ OLSA IŞIK VERSEN GÖREBİLİRSİNKİ? MİKROBU NASIK KIRARSIN BANA HANGİ KİMYA İLE GELEBİLİRSİNKİ BİLİRSİN ASİTİN ÜSTÜNE BAZ DÖKMÜŞTÜM MAKSAT pH OLSUN DİYE....

dayak atarken yememek diye bişe yoktur ama daha çok attım şahsen  bana 6 kişi girdiler ve doğal olarak biraz yedik... dövdüm diye suçlu ben oldum okul idaresindende ailemdende tonla azar yedim

şahsen daha az vahşi olmamı talep ediolar ama en yakın arkadaşım olaydan soora fark etti ben kmseye olduğu yerde sataşmadım onlar bana sataşıyolar bende durcak diilm heralde...  kavgayı sevmem kmse kimseye zarar verme hakkını kendinde bulamaz ama biri sataştında kavga zornlu oluo
#279 - Eylül 13 2007, 20:10:24

Orta okuLda çok kavga çıkardı dövdüm ve bi kaç tekme de yemişimdir çünkü cümbür cemaat çaLışıyorduk.HatırLıyorum da o yaşta çok komkti ya (6)

Lise de 1 de bi gezi sırasında kavga cıktı başka okuLdan biriLerine daLmıştık (6)

Lise 3teym en son onu yaşadım (6) şimdiLik yok kavgadan yana değiLim :D :4
#280 - Mart 03 2009, 20:59:15
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

okulda 6-7 kişi bnm üstüme atlayıp beni ezince kalkıp gördüğüm her varlığa tekme atmıştım bide sandalye kırmıştım
#281 - Mart 03 2009, 21:08:30
Uçurumun kenarında olsan bile

Hayata gıcıklık olsun die gülümse

Dövmem mi . Daha 2 gün önce oldu bi olay bu sefer bi Emo(!)ydu kurbanım . Onları dövmek daha bir zevk veriyor insana tavsiye ederim .  :ehem
#282 - Mart 17 2009, 21:16:34

Motley

Dövmedim,dövmem kavgaya da girmem,ama meraklıyımdır,ah şu hevesim olmasa.
#283 - Mart 21 2009, 12:36:17

Hevai

Hayatıma aksiyon katan  bir kavramdır kavga-dövüş. Adranalin miktarım hat safhalara çıkar ve kendimi tutamam. Nihayet birini bulup çatarım. Sonra sormayın keyfimi. Dışarıdan ne kadar hanımefendi gözüksem de içimdeki canavarı durduramıyorum. Ne demişler? ''Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.'' (6)
Hiç yemedin mi diye sorarsanız yediğimiz de olmuştur elbette.  İnkara düşemem bu konuda :Ç
#284 - Mart 27 2009, 22:25:43

Dövmüş idim.
#285 - Mayıs 03 2009, 23:18:00
Şimdi sen gittin ya,şairin dediği gibi herkesi sana benzetiyorum.
''Buda mı p*ç acaba'' diyorum..             -Küçük İskender

bikere o da anneme hakaret etmişti.. pişman değilim
#286 - Mayıs 03 2009, 23:22:43

birini dövmedim ; ) ama birilerini dövdüm :P tabe dayakda yedk :D
#287 - Mayıs 03 2009, 23:56:36
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

TuRKuaZz

Okul hayatımda tıfıldım. :Ç
Bir kaç kişi dövmeye kalkıştı, arkam yüzünden dövemediler. (6)

Şimdiyse kavgalara mümkün mertebe uzak durmaya çalışıyorum.
#288 - Mayıs 03 2009, 23:58:57

Hayatım bununla geçti :öff
#289 - Mayıs 17 2009, 18:22:03
Ya imzanı kurallara göre koy ya da kuralları kendin belirle

Fikre saygı olmayan yerde, saygıyı başka türlü sağladığım oldu, evet.
Ama tabi ki marifet değil. Keşke saygı başka türlü de sağlanabilse.
#290 - Mayıs 17 2009, 18:23:45
« Son Düzenleme: Kasım 03 2009, 02:56:43 Gönderen: hebâL-i fesâne »
Hakk ulaşır. Hakkı bırakmaz, alır.

dövmedim ama tekvando çalışmamdan yeni dönmüştüm ki o sırada birisi beni sinirlendirdi ve bi elimin tersini diğer elimin iç kısmına nasıl vurdum bilmiyorum ama elimin üstü ertesi gün morarmıştı. o sırada karşımdakini dövseydim ne olurdu bilemiyorum ...
#291 - Nisan 21 2012, 18:03:07
....

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.