Alternatifim Cafe

Gaza Geldim Ben De İtiraf Ediyorum

Discussion started on İtiraflar

Heyecanla telefonumun ekranında M.G.'den mesaj alındı yazmasını bekliyorum.

BENDE U.B DEN .(:(:((((((((((
#451 - Ocak 13 2011, 14:45:22
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

Heyecanla telefonumun ekranında M.G.'den mesaj alındı yazmasını bekliyorum.
Sabreden derviş.. Hoho.
#452 - Ocak 13 2011, 15:34:19
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

SANA GELDİMİ YOKSA OĞLUM :(
#453 - Ocak 13 2011, 16:17:11
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

Ankara'yı özledim. Gibi gibi.
#454 - Ocak 14 2011, 00:39:54
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

Zeitgeist

DOYMUYORUM abi.
#455 - Ocak 14 2011, 01:19:11

Dionysus.

öylesine yaşıyormuş gibi hissediyorum ve gerçekten öyle olduğunu düşünüyorum. insanlığımı yitirmedim bende yiyip içip sıçıyor ve her gece herkes gibi uyuyorum. ama durum biraz farklı. sağlığımı hiç mühimsemiyorum. yararlı hiçbir besin almıyorum. su içmeyi unutur mu insan? meyveyi canı hiç çekmez mi? pekmez sevmez mi, peynir yemez mi hiç? doktorluk birşey olduğunda bile üşenipte gitmemezlik yapar mı? köpek gibi öksürüp burun akıntısı hiç durmadığı halde yahu bi ilaç alıyım demez mi?
yok işte. nasıl bir yaşam sürüyorum ben bilmiyorum.Hiçbirşeyi önemsemeden -kendimde buna dahil görüldüğü üzre- 'öylesine yaşıyorum'

işte dostlarımı aramayışımda bu yüzden. aklıma gelmiyor aramak. kişi düşüyor akla. hakkında bile konuşuyorum (dedikodu değil yahu, şöyle iyi böyle güzelvari, dost dedik orda dimi?) ama aramıyorum işte.

insanın kendine acıması ve elinden sanki hiçbirşey gelmeyecekmiş gibi düşünmesi nice kötüdür. ben bu halde çok yaşarsam rekor kırarım.
#456 - Ocak 15 2011, 01:16:48

Any_one

böyle hiç anlamadan bağlanmak, yadırgarken diğer bağlanana benzediğini fark etmek, zevklerinin benzer olması normal olmasına rağmen özentisi gibi olmak, iyice tiksinç olmak, cahil olmak zaten, aşağılık kompleksi olmak, o kadar şey yaşamasına rağmen kendini b.kun teki olarak görmek, ve bunları diğer insanlar gibi içinde saklayamamak, karşılaştıkça bu gerçeklerle öldüresiye nefret duymak. oh, rahatladım. hiçbir şey benim suçum değil, tembelliğim dışında.
#457 - Şubat 06 2011, 02:11:54

Niye yaşadığımı bilmiyormuşum gibi bir halim var.Geriye dönüp şöyle bir eğitim hayatıma baktığımda,İngilizce hariç hiç bir dersin bilgilerini vs. hatırlamıyorum.Çok ciddiyim.Bu yılın ilk dönemini bile.Fizik'ten biz ne işledik abi? Kimya'dan & Biyoloji'den ne gördük? Ve ben bu halde YGS'de & LYS'de ne halt yiyecem? Offff ulann offf şu üniversiteyi filan bir an önce bitirip iş başına geçmek istiyorum.Ama bu halde biraz zor.  :ohmygod
#458 - Şubat 07 2011, 01:23:09
« Son Düzenleme: Şubat 07 2011, 01:23:37 Gönderen: Life_Deceive »

Gaza geldim. Bende itiraf çok.

Ben hep platonik sevdim. Ya da öyle zannediyorum.
2 kez öğretmenime aşık olmuştum.
Hiç sevgili olmak istemem ben. Yok efenim Sevgililer Günü'nü kutlayalım da, yok efenim ''İlk görüştüğümde ben ne giymiştim?'' gibi sorular... Nefret ediyorum. Direk çoluğa çocuğa karışmak benim derdim. Ama yanlış anlaşılmasın.  :urfa
Telefonumun en çok ''Not'' bölümünü seviyorum. Not yazıp içimi döküyorum. Sonra canım isteyince okuyorum. Blog gibi biraz.
Ben hiç korku filmi izlemedim. Bundan çok memnunum.
Biri beni arayıp halimi hatrımı sorunca, bana mesaj atınca falan çok mutlu oluyorum. Öyle böyle değil. O ses beni çok mutlu ediyor.

Ve tabiki bu;

Gözlerinin içine bakamıyorum.Daha yanında dururken bile ellerim titremeye,karnıma sancılar girmeye başlıyor.Konuşamıyorum dilim tutuluyor.Saçmalıyorum çoğu zaman.Ama hep bi kere olsun sarılmak istiyorum sana.Bilmiyorum nedenini,bir kez olsun sıcaklığını hissetmek istiyorum.Çok belki istediğim ama ne yapabilirim ki ?.
#459 - Şubat 10 2011, 19:22:28
ஜ Buyum ben, sadece bu.
                                    ĢĬŻξM

yukarda ygs-lys yazdığını görünce itiraf edesim geldi.

-
çalışmıyorum artık sınava. cok tempolu, atraksiyonlu, cafcaflı bi hayatımda yok halbuki. hani gece dısarı cıkıp delice eğlenmiyorum. eve sabahın köründe gelmiyorum, alkolü fazla kaçırdığım icin sağa sola kusmuyorum yada evin herhangi kösesinde sızıp kalmıyorum. bildiğiniz dümdüz bi hayatım var yani. ders calısmamı engelleyen hicbir b0k yok. biri cıkıp neden ders calısmıyosun arkadasım? dese asla cevaplayamam. ders calısmadığım halde "yaparım kesin sınavda biliyorum bunları" nasıl diyebiliyorum hayret doğrusu! kendi kendime gaz vermekten baska bi halt yediğim yok. oturuyorum, oturuyorum ve sınavı kazancam mk diyorum. bu yani.
#460 - Şubat 10 2011, 19:37:55

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.