Alternatifim Cafe

olağanüstü güç

Discussion started on İtiraflar

barbie9138

hiç olağanüstü güçlere sahip olduğunuzu düşündünüz mü?
mesala sabah uyandığınızda xi göreceğim diye içinizden geçirip o kişiyi o gün görmek gibi...
#1 - Haziran 11 2007, 20:15:16

anti-soad

walla benim 6. hissim baya kuvvetlidir..şunu görcem gibisinden bişey olmadı ama arada aklımdan geçen şey bi kaç dk sonra oluyo :D
kasdettiğin buysa eğer :))
#2 - Haziran 11 2007, 20:38:44

barbie9138

walla benim 6. hissim baya kuvvetlidir..şunu görcem gibisinden bişey olmadı ama arada aklımdan geçen şey bi kaç dk sonra oluyo :D
ooooooo o zamn sen hep ii şeyler geçir canım. yoksaaaa :haydut
#3 - Haziran 11 2007, 20:40:30

anti-soad

ooooooo o zamn sen hep ii şeyler geçir canım. yoksaaaa :haydut

walla belli olmuyo aklımdan ne geçirceğim..
insanlara bağlı :D
#4 - Haziran 11 2007, 20:42:22

benimde 6. hissim çok kuvvetlidir
ne zaman canımın sıkıldığını hissetsem kötü bir şeyler KESİN olur en basitinden :s
#5 - Haziran 11 2007, 22:42:24

ya uykudan uyandığım da öle olaylar falan başıma geliyo ama hiç olağanüstü güçlere sahip olduğumu düşünmedim  ;)
#6 - Haziran 11 2007, 22:55:06
:ewet I'm MuSLıM DoN'T PaNıC :yaril

ya hani bi anı önceden de yaşamak gibi bir olay söz konusu ya,ona verilern başka bir isim var mı??
#7 - Haziran 11 2007, 23:46:26

anti-soad

deja vu yu mu diyosun
#8 - Haziran 11 2007, 23:48:17

barbie9138

ya bende çok oluyor. bazen kendimden korkuyorum. sizde de oluyor mu diye sordum
#10 - Haziran 12 2007, 19:13:06

6.his denen şeyin bende etkisi olduğunu düşünüyorum.
#11 - Haziran 12 2007, 19:15:23
||  İçimde bir yerde düello var, seyredaldı elalem.  ||

6.his değilde bakışlarımla arkadşımın tırnaklarını kırıyorum :4
#12 - Haziran 12 2007, 23:24:25
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

hislerim çok kuvvetlidir bazen olacak şeyi hissedebiliyorum :) bide olacak olayın tam tersini rüyamda 1 -2 gün önceden görüyorum özellikle sınava girmeden önce oluyo bu rüyalar :)
#13 - Haziran 13 2007, 02:04:39
Gölgemdeki asaleti farkedince başladı karanlığa hayranlığım...

pek oyle guclerım yooktur ama sezılerım kuvvetlıdır yanı ınsanların yuzune bakarak hayat tarzlarını ve kısılıklerını yuzde 90 anlarım buda pek guc sayılmaz tabı
#14 - Haziran 13 2007, 02:12:36
...:::...:::...:::...:::...:::...
odaklanmam kimselere ben hep odak olurum
dikkat et iyi dusun girdiğin son sokak olurum
                      ...:::...:::...:::...:::...:::...

pek oyle guclerım yooktur ama sezılerım kuvvetlıdır yanı ınsanların yuzune bakarak hayat tarzlarını ve kısılıklerını yuzde 90 anlarım buda pek guc sayılmaz tabı

bendede aynı ozellık var kısılerın yuzlerıne baktıgım zaman nasıl bır kısılıge sahıp oldugunu anlıyabılıyorum.ve 6 cı hıslerımde ıse hıc yanılmılmamamısımdır.
#15 - Haziran 13 2007, 09:39:58
imza kural dışı..

dark

her insanda özelliklede bayanlarda hissetmek diğerlerine nazaran daha kuvvetlidir..Şahsen benim olacakları hissetmek gibi bi durumum yok fakat karşımdakinin yalan söyleyip söylemediğini hiç kaçışı yok anlarım..(özellikle yalan söyleyen erkekleri :b )

Burçlara ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama benim nerdeyse tanıdığım tüm balık burçlarının hisleri çok kuvvetli..genelde bu bahsettiğiniz durumu hep yaşıyorlar..narin varlıklar zaten balık insanları çok hassaslar..belki buda onlara verilmiş bir özelliktir..
#16 - Haziran 13 2007, 09:47:17

C_R_A_Z_Y

hissetmediklerini hissetmeye başladıgını hissettiğin an olay bitmiştir...
#17 - Haziran 13 2007, 09:52:09

hissetmediklerini hissetmeye başladıgını hissettiğin an olay bitmiştir...

başka söze gerek yok
#18 - Haziran 13 2007, 18:21:29

kötü bişey olacaksa illaki görürüm o anı ya da o anı yaşamış gibi olurum psikolojik açıdan,ardısıra gelir zaten olay :P
#19 - Haziran 13 2007, 19:05:44
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

+

örneğin geçenlerde evde babam yokken " keşke gelirken muzda getirse" diye içimden geçirdim.. biraz sonra babam elinde muzla geldi :D bu günlerde çok sık yaşıyorum bunu... güç değilde kalbimin temizliği :manyak
#20 - Haziran 13 2007, 19:16:31
Odun kesicinin hık diyicisi ..... :dondurma   

+

örneğin geçenlerde evde babam yokken " keşke gelirken muzda getirse" diye içimden geçirdim.. biraz sonra babam elinde muzla geldi :D bu günlerde çok sık yaşıyorum bunu... güç değilde kalbimin temizliği :manyak
sen bayağı aşm??şsın demek ki (6) ev araba falan hayal et belki alır :artis
#21 - Haziran 13 2007, 19:17:40

sen bayağı aşmışsın demek ki (6) ev araba falan hayal et belki alır :artis
[/quote]

o kadarda değil... olağan şeyler istiyorum :D
#22 - Haziran 13 2007, 19:20:02

sen bayağı aşmışsın demek ki (6) ev araba falan hayal et belki alır :artis

o kadarda değil... olağan şeyler istiyorum :D
[/quote]olağanüstü şeyleri elde edersen olağan olur :P
#23 - Haziran 13 2007, 19:23:07

olağanüstü şeyleri elde edersen olağan olur :P

aman Allahım bu söz hayat felsefemi değiştirdi   :Ç
#24 - Haziran 13 2007, 19:26:10

aman Allahım bu söz hayat felsefemi değiştirdi   :Ç
hayat felsefen de mi olağanlaştı yani (6)
#25 - Haziran 13 2007, 19:29:25

aman Allahım bu söz hayat felsefemi değiştirdi   :Ç
hayat felsefen de mi olağanlaştı yani (6)

auahauuhuh
#26 - Haziran 14 2007, 17:32:35
imza kural dışı..

ben sezgilerimin kuvvetli olduğunu düşünüyorum ne sölersem çıkıo bazende atıyorum çıkıo falcı olup köşeyi dönmek var aslında:P
#27 - Haziran 14 2007, 19:24:17
İsteyipte Söyleyemediğim Çok Şey Var!..

anti-soad

ben sezgilerimin kuvvetli olduğunu düşünüyorum ne sölersem çıkıo bazende atıyorum çıkıo falcı olup köşeyi dönmek var aslında:P

bende de aynısı oluyo bi dükkan felan açalım seninle beraber :P
#28 - Haziran 15 2007, 00:43:18

ewt oldu mesela bugün aşkımı görcem dedim anında karşıma çıktı bunun gibi daha çok olay var içime bişi düştüğünde mutlaka o oluyor (hepsi olmasa da tabii) :D
#29 - Haziran 15 2007, 13:47:51

pixie corpse

arkadaşlar o sanki bu anı önceden yaşamışın dediiniz olayın dini bi boyutu varr ben biLiorm onu ;)
#30 - Eylül 04 2007, 13:29:07

arkadaşlar o sanki bu anı önceden yaşamışın dediiniz olayın dini bi boyutu varr ben biLiorm onu ;)
nedir :alala
galu bela'dan mı bahsediyon?
#31 - Eylül 04 2007, 14:03:11
MaDeM uYkU YaRı öLüM gEcEdİr CaNıMa KaStEdEn

bi ne zaman ölecegimi bilmiom ne dersem cikio valla korkuom kendimden...
#32 - Eylül 05 2007, 18:23:45
DUVARLAR RENKLİ OLSADA KARANLIKTA NE GÖREBİLİRSİNKİ? BİR KÖRE RENKLERİ NASIL ANLATABİLİRSİNKİ? MİKROP RENKLİ OLSA IŞIK VERSEN GÖREBİLİRSİNKİ? MİKROBU NASIK KIRARSIN BANA HANGİ KİMYA İLE GELEBİLİRSİNKİ BİLİRSİN ASİTİN ÜSTÜNE BAZ DÖKMÜŞTÜM MAKSAT pH OLSUN DİYE....

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.