Alternatifim Cafe

Tatlıses'e kebapçı damat

Discussion started on Magazin

"Kız babası olmak ne zormuş" diyen İbrahim Tatlıses, kızını nişanladı.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in Perihan Savaş’tan olan kızı Melek Zübeyde ile Etiler’deki Köşebaşı Kebap salonunun sahibi Ali Akkaş’ın oğlu Volkan Akkaş, önceki akşam Hilton Oteli’nde düzenlenen davetle nişanlandı. Kızı salona girerken duygulandığı gözlenen Tatlıses, "Kız babası olmanın ne kadar zor olduğunu bu gece yaşadım ve gördüm" dedi.

İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın kızları Melek Zübeyde ile Volkan Akkaş, Hilton Convention Center’da yapılan törenle nişanlandı. Çiftin nişan yüzüklerini Cavit Çağlar’la Mehmet Ali Yılmaz taktı. Gazetecilerin alınmadığı nişan törenine, Mehmet Ali Yılmaz, Cavit Çağlar, Osman Yağmurdereli, Hayri Yazıcı, Ozan Şer, Faruk Saraç, Mehmet-Şehnaz Tuna, Gündüz Gedikoğlu, Süheyl Uygur-Burçin Orhon, Semiramis Pekkan ve oğlu Zoran Lalvani, Oya Başar, çocukları Umut-Ayşe Kırca, Metin Aşık, Behzat Uygur, Adnan Şenses, Oya Aydoğan, Seren Serengil-Musa Aytun, Mehmet-Gülay Kuriş, Gül Sunal, Mehmet Ali-Tuba Erbil, Garo Mafyan, Aydemir Akbaş,gibi birçok ünlü katıldı.
#1 - Haziran 11 2007, 12:10:29
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

desene kendisine rakip birine kız wermiş  (6)
#2 - Haziran 11 2007, 14:14:26

ßa$ka kIzI varsa ben taLißim :)
#3 - Haziran 11 2007, 14:30:29
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.