Alternatifim Cafe

Laz Ziya ne hallere düştü

Discussion started on Magazin

_hUh rAsTası_

Rolüyle mimikleriyle, korku saçıyordu. Kurtlar Vadisi'nin ağasıydı Laz Ziya. Şimdi onu esnafın elinden polis kurtardı.

Kurtlar Vadisi'nin Laz Ziya'sı İstemi Betil 120 kontör borcunu bile ödeyemiyor. Oturduğu mahalleli esnafa borcunu ödeyemeyince kaçmak istedi. Bunu farkeden halk kamyonun yolunu keserek olay çıkardı.

Market sahibi, borcuna karşılık çamaşır makinesini istiyordu, büfe sahibi 120 liralık kontör borcu için halıyı... Eşyaları indirmek istemeyen şoför ile mahalleli kavgaya tutuştu. Motosikletli polisler geldi, kavgayı ayırmaya çalıştı.
Sonunda polisler İstemi Betil'i telefonla aradı. "Ankara'dayım" dedi ünlü oyuncu. Sonra evinde olduğu anlaşılınca, mahalleli eve hücum etmek istedi. Araya polisler ve haber ekibi girdi.

İstemi Betil sonunda dışarıya çıkıp, mahalleliyi teskin etmeye çalıştı. "Bir yere gitmiyorum. Buradayım. Bir yerden para bekliyordum, gelmedi. Bugün gelecek, hepinizin borcunu ödeyeceğim" dedi. Sonra genç muhabire döktü içini: "Hayatımda hiç böyle rezillik yaşamamıştım. Bunları hak etmedim..."
#1 - Haziran 10 2007, 15:14:21

Nerden nereye..
#2 - Haziran 10 2007, 15:41:59
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

bosuna demiyorlar
ne oldum diye degil ne olacagim diye düsün
#3 - Haziran 10 2007, 16:56:38
Son nefesimde elimi sen tutacaksın
Son sözlerimi bir sen duyacaksın
..Meleklerin sözü var..

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.