Alternatifim Cafe

Kenan gözyaşlarını tutamadı

Discussion started on Magazin

Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de düzenlenen 52. Eurovision Şarkı Yarışmasında "Shake It Up Şekerim" parçasıyla Türkiye'ye dördüncülük kazandıran Kenan Doğulu, birincilik getiremediği için ''çok üzüldüğünü'' söyledi.

Doğulu, ''Herkes birinci ve ikinci olan şarkıyı gördü. Bence bizim şarkımız daha güzeldi. Birici olamadık. Orada siyasi bir olay oldu, puanlar Sırplara gitti. Biz de aslında yalnız değildik, ama onların puanı daha çok çıktı'' dedi.

Bir kez daha ''çok üzüldüğünü'' kaydeden sanatçı, yarışmadan sonra otele döndüğünde annesi Serpil Doğulu ile birlikte göz yaşlarını tutamadığını, ağladığını anlattı.

''Hep olan şeyler bunlar, hiç şaşırmamak lazım'' diyen Doğulu, ''Sırbistan'ın birinci olması beni şaşırttı, şarkının nasıl olduğunu bile hatırlamıyorum'' diye konuştu.

Sırbistan'a birincilik getiren Maria Serifovic'in basın toplantısında tüm lezbiyen ve homoseksüel topluluğuna kendine oy verdikleri için teşekkür etmesini nasıl yorumladığı sorulan Doğulu, ''Onun kendi takdiridir. Bu konuya yorum yapmamak daha iyi olur. Ama bu bir şov, puanları nereden alabileceğini, puanların nereden geleceğini hisseden herkes garip garip taktikler uygulayabiliyor, o da onlardan biri'' dedi.

Kenan Doğulu, yarışmada seslendirdiği parçanın herkes tarafından çok beğenildiğine inandığını belirtti. ''Dördüncü olmamızı kazandık gibi görüyorum'' diyen Doğulu, bunu ''bu ortamda çok iyi bir derece'' olarak gördüğünü ifade etti.

Puanlar verilirken bekleme odasında çok heyecanlandığını söyleyen Doğulu, güneş gözlüğünün altında göz yaşlarını zor tuttuğunu kaydetti.

Doğulu, Türkiye'ye hareket etmeden önce otel lobisinde Yunanlı sanatçı Sarbel ile vedalaştı. Sarbel, ''Kenan Doğulu'nun çok güzel bir performans sergilediğini, daha iyisini hak ettiğini'' belirtti.
#1 - Mayıs 14 2007, 18:13:38
İmzanız kural dışı.

yazık olmuş be kenana ağlamış annesinin yanında düşünsenize siz de ağlamazmısınız . heyecandan :ühü
en çok şaşırdığım okuyunca o kızın lezbiyen olduğu iğrenç bişey ya börk
#2 - Mayıs 14 2007, 18:19:10
(a) Umutsuzluk meleği tam şurda varlığını hissediyorum şu anda içimi kaplıyor hislerimi çalıyor ve beni benden alıyor nasıl bi iş bu böyle.Benim tek aşkım UmUtSuZlUk MeLeĞi :melek

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.