Alternatifim Cafe

Deniz Uğur'un kısmeti açıldı

Discussion started on MagazinTamer Karadağlı- Arzu Balkan ayrılığına sebep olarak gösterilen Deniz Uğur'un kısmeti açıldı. "Yuva yıkan kadın" imajının üzerine yapıştırıldığı Deniz Uğur'un TRT'deki dizisi yayından kaldırılmasına karşın iş teklifleri arttı. Bu duruma şaşıran Uğur "Bu durum bana da enteresan geliyor. Yaşananlardan sonra işlerimin kesilmesini bekliyordum" dedi. Uğur, bağlı olduğu Gaye Sökmen Ajans'a dizi ve film teklifleri geldiğini söyledi.

"TÜRKİYE GARİP BİR ÜLKE"
Bu kadar proje arasında şaşkınlık yaşayan Uğur, TRT-1'de yayınlanan dizisi 'Baba Oluyorum'un yayından kaldırılması ile ilgili ise "Başka bir kanala transfer olması söz konusu" dedi. Uğur sözlerini, "Türkiye garip bir ülke" diyerek noktaladı.

Uğur'un sözlerini doğrularcasına sansasyonlara rağmen prim yapan isimler magazin dünyasında hayli çok. Eşini Yalın'la aldattığı iddia edilen Tuba Ünsal, evliyken adı Tony Teodoridis ile aşk dedikodularına karışan Pınar Altuğ, evli Erol Köse ile bir dönem birlikte olan Gülşen ve tecavüz mağduru Gamze Özçelik bunlardan birkaçı.
#1 - Mayıs 14 2007, 18:11:56
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.