Alternatifim Cafe

Banu Alkan politikaya el attı

Discussion started on Magazin

Bir arkadaşının daveti üzerine İzmir'e gelen Banu Alkan, arkadaşlarıyla birlikte gittiği Karşıyaka'da bir restoranda doyasıya eğlendi. Gece boyunca efkarlı görünen ve söylenen şarkılara eşlik eden Afrodit, zaman zaman masaya yumruk attı. Alkan romantik şarkılarda hüzünlendiğini hatırlatan gazetecilere ise "Şarkının nereye gittiği belli" diyerek cevap verdi. Daha sonra açıklamalar yapan Afrodit, "Bir gün mutlaka bu ülkeye önce bağımsız milletvekili olup, ardından da Kültür ve Turizm Bakanı olacağım. 6 ay önce bunu bir kez söyledim. Bütün starlar palazlandı ve onlarda politikaya gireceğini söyledi. Ben de bunun üzerine bu düşüncemi bir süre askıya aldım. Ancak ben dünyayı dört kez turladım. Özellikle benim ülkemde 3 bin tane antik kent var. Ben Afrodit olarak bu değerli unvanıma her zaman sahip çıktım ve en iyi şekilde taşıdım. Sanatı, sanatçılığımla birleştireceğim. Hükümeti çok iyi takip ediyorum. Mutlaka onların da takdir edilecek ve eleştirilecek yönleri var" diye konuştu. Geceye katılan ünlülerin gözlükçüsü Fatih Filiz, dünyanın en büyük tasarımcısı Jean Paul tarafından hazırlanan pırlanta taşlarla süslü özel gözlüğü Alkan'a hediye etti.
#1 - Nisan 22 2007, 18:20:15
İmzanız kural dışı.

bu kadın dewletle görevli bişey olursa silikonu beleş yapar  :sizo
#2 - Nisan 22 2007, 18:25:35
İmza kural dışı.

bi bu eksikti zaten  :öff
#3 - Nisan 22 2007, 18:40:28
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

tam Oldu tam :)))
#4 - Nisan 22 2007, 18:42:46
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

hayde bre pehlivan diorum başkada bişi demiorum..
#6 - Nisan 24 2007, 22:36:38
fırtınayla sakin gece,,,bir bilmece

angelfb1907

Özenti Afrodit... :sizo
#7 - Nisan 24 2007, 22:41:46

Yok daha neler. :ehem
#8 - Nisan 24 2007, 22:53:49
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

faitHleSs

Elini sokmadığı bi siyaset kaLmıştı o da oLdu tam oLdu .. ReZiL karı noLcak .. :kus
#9 - Mayıs 09 2007, 00:06:25

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.