Alternatifim Cafe

Günlük Fal

Discussion started on Astroloji

Başak

Sevgili Başaklar 12 Temmuz-6 Ağustos tarihleri arasında Aslan burcunda seyrini sürdürecek olan Venüs gezegeninin, diğer burçlara nazaran sizin açınızdan farklı bir anlamı bulunmakta. Bu enerjiyi nasıl olumlu kullanabilirsiniz birlikte değerlendirelim. Öncelikle içsel anlamda size cesaret duygusu vereceği kesindir. Hani çoğu zaman kuruntularınız sebebiyle, bir türlü karar veremezsiniz ya bazı konularda, şimdi bu enerji size hangi doğrultuda hareket etmeniz hususunda yardımcı olabilir. Çünkü bir Başak için öncelikle sağlam adımlar atmak önemlidir. o ne olursa olsun en güvendiği konuda bile bazen öylesine kuruntular içine girer ki, önündeki gerçek ne kadar doğru gibi gözükse de, o detaylıca incelemeden evet diyemez. Venüs Aslan burcu seyrinde ise cesaret son derece ön plandadır, hatta sırf insanlara ne kadar güçlü olunduğunu göstermek için her türlü riske girilebilir. Tabi ki size böyle yapmalısınız demiyorum fakat en azından geri planda düşünme fırsatı yakalayacağınız bu dönemde, artık bazı şeyleri kafanızın içinde oturtmanız gerekecektir. İşte bu enerji size bu konuda oldukça destektir. Gerek duygu dünyanızda gerekse diğer konularda daha bencil düşünerek girişimde bulunacağınız her konu için planlamalar yapabilirsiniz.

Bu enerjiden yararlanmak için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kendinize olan güven duygunuzu kesinlikle kaybetmeden, elinizde olmayan bazı konuların yarattığı sıkıntıların etkisi altında kalmadan ileriye bakabilmenizdir. İlişkinizle veya genel olarak duygusal konularda bu süreçte yaşadığınız yalnızlığa rağmen duygularınız son derece güçlü olacağından, size güven verebilecek, yeri geldiğinde her konuda destekleyecek bir kişiye olan özleminiz artabilir. Tek ihtiyacınız sizi şu anki kuruntu veya karamsarlıklarınızdan kurtarabilecek, elini uzatarak beraberce aydınlığa doğru çıkabileceğiniz güçlü bir kişidir. Yaşadığınız ilişkide de arzularınız bu yöndedir. Partnerinizin bu dönemde egonuzu okşaması ve size kendinizi farklı hissetmenizi sağlaması gerekmektedir. Böylece artık gizlenip saklanmanıza ve boş yere tedirgin olmanıza gerek kalmayacaktır.


tuttu  :Ç
#26 - Eylül 09 2008, 16:34:24

okeyto madem ben koyayım buraya qünLük faLLarı (x zaty seferim burçLarı..
#27 - Eylül 18 2008, 14:12:59
υçмαyı iѕтємє, υçмαyı ∂єηє !
нα∂i кαρα qözℓєяiηi, вiя кєяє σℓѕυη ∂єηє !
ѕσηѕυzℓυктα ѕєяєѕєяρє υzαηмışıм вємвєуαz вυℓυтℓαяα
єℓℓєяiм, кσℓℓαяıм, iρєк∂єη кυмαş σℓмυşℓαя ѕανяυℓмυşℓαя σя∂αη σяαуα
∂υ∂αкℓαяıм∂α тєвєѕѕüм, ѕıяıтıуσяυм вєη нαуαтα (:
iηα∂ıηα υçυуσяυм υçѕυz вυ¢αкѕız, ѕσηѕυz ∂iуαяℓαяα !..."աгﻨէէεռ ъկ_ցlﻪოօгօսร"

Koç - Perşembe , 18.09.2008

Sevgili Koçlar bugün, Ay gezegeninin Boğa burcu seyri altında güne adım atmaktasınız. Bu etki altında yakın çevrenizdeki insanlara karşı olgun, sabırlı ve son derece hoşgörülü davranabilirsiniz. Herhangi bir konuda odaklanma enerjiniz yüksek olduğundan kişisel uğraşlarınızla başarılı işler çıkarabilirsiniz. Kendi işinizi kendiniz görmek arzunuz sayesinde, dışardan gelebilecek yardımları pek kabul etmeyebilirsiniz. Siz başarmalısınız ve sizi oldukça yeterli bir kişi olarak görmeliler. Arkadaşlarınıza karşı son derece içten, yardımsever bir büyük gibi davranır, onlardan desteğinizi esirgemezsiniz. Hareketlerinizde dürüstlük ve güvenilirlilik ön planda olacaktır. Toplum önünde saygıdeğer imajınızı güçlü tutmaktan yanasınızdır. Alçak gönüllülüğünüz özellikle dostlarınız tarafından memnuniyetle karşılanacaktır.


İçsel dünyanız açısından güne baktığımızda ise, işiniz ve mesleğinizle ilgili konularda yüksek düzeyde başarma isteğiniz olmasına rağmen yeni bir atılım yapmakta veya gerekli kişilerle konuşmakta zorluk çekebilirsiniz. Parasal sorunlarınız vardır ve bunun için yapmanız gereken girişimde bulunarak kendinizi bir şekilde düzene sokmak olmalıdır. Fakat karşınıza çıkan fırsatların azlığı, kendinizi bir türlü ortaya koyamayışınız nedeniyle bugün de, sakinliğinizi koruyarak her şeyi kendi içinizde halletmekten yana düşünebilirsiniz. Çünkü bir şeyleri konuşmaya kalktığınızda uyumsuz davranmaya başlayacak, belki de hiçbir şeyi halletmeniz mümkün olmayacaktır. O nedenle susmayı tercih edebilirsiniz.Boğa - Perşembe , 18.09.2008
 
 
Sevgili Boğalar bugün, aşk hayatınız, girişimleriniz konusunda şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Burcunuzda son derece güçlü olan Ay gezegeni günlük aktivitenizde hem ilişkinize sahip çıkmanızı hem de bilinçli olarak hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Kıskançlıklar görülse de, bütün bunlar belirli bir düzeyde kalabilir veya siz kontrollü davranarak üstesinden gelebilirsiniz. İlişkisi olanlar da aynı şekilde partnerleri tarafından oldukça el üstünde tutulabilirler ve cinsel konularda paylaşım yüksek seviyeye çıkabilir. İlişkisi olmayanlar için, yeni ve özel bir kişi anlamına gelen bugün, aşk oyunları açısından da etkili enerjiler içermektedir. Keyifli, eğlenceli ve oldukça huzur dolu bir günü karşılayacak olmanın hazzını şimdiden hissetmenizi öneriyorum.

Bugün ilk kez buluşanlar için, birbirleriyle olmaktan haz duyma, tensel veya ruhsal uyum açısından etkilidir. Kafaca anlaşabilir, güzelliklere aynı gözlerle bakabilirsiniz. Her ne kadar şans oyunlarına pek itibar etmeseniz de, milli piyango, sayısal loto gibi etkinlikleri belirli bir seviyede olmak üzere deneyebilir, ufak tefek heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hobileriniz, sanatsal faaliyetleriniz veya sportif aktiviteleriniz için de renkli bir gün olacaktır. Duygularınızı hissettirme, yaşatma veya size sunulan en ufak bir şeyin kıymetini bilmek açısından cömert bir gündür. Güzel ortamlarda bulunmak isteğiniz yüksektir. Huzur veren, güvenlik sunan ve yanında mutlu olduğunuz kişilerle bir araya gelmek oldukça hoşunuza gidebilir.


İkizler - Perşembe , 18.09.2008   

 
Sevgili İkizler bugün, kısa süren bir macera yaşamak ilginizi çekebilir. Ay gezegeninin aşkı hissetme ve hissettirme enerjisi altında, bilinç altınızdaki sahip olma isteğiniz oldukça yükselebilir ve bu durum sizi, ister istemez fantezilere veya sıradışı hazlar yaşamaya doğru itekleyebilir. Fakat genelde yaşanan ilişkilerin temelinde gizlilik esastır ve bu duygu içinizde ateşli kıvılcımlar oluşturabilir. Yalnız akşam geç saatlerde dikkatli olmakta fayda vardır. Çünkü o saatlerde doyumsuzluk yükselebilir ve ne yaşıyorsanız yaşayın, herşeyde merkez olma isteğiniz artabilir, eğer karşınızdaki kişi bunu size yaşatmayacaksa gerilim duyabilir, sevilmediğinizi düşünebilirsiniz.

Kimileriniz ise, tam tersine bu doyumsuzluğun bile ayrı bir zevk verdiğini hissedebilirler. Hakikaten hisleriniz son derece hassas, istek gücünüz yoğun ve haz duygunuz normalin üzerindedir.Kimi İkizler ise haritalarındaki etkiler nispetinde, bugünü gözlerden uzak, kendilerini dinlendirmek veya sakinleştirmek amaçlı geçirebilirler. Tembellik etmek, hiçbir şey düşünmeden sakin kalmak, parasal konularda gizli görüşmeler yapmak, bir kaçamak yaparak bol para harcamak, sevdiğiniz bir konuyla alakalı kitap okumak, film seyretmek veya güzelleşmek, bakım amaçlı yapılan aktivitelerle dolu bir gün geçirebilirler. Kısaca bugün, karmaşık veya kafa yorucu şeylerle uğraşmak istemeyeceğiniz için, size sakinlik veren herşey hoşunuza gidebilir.Yengeç - Perşembe , 18.09.2008   
 
Sevgili Yengeçler bugün, Ay gezegeninin Boğa burcu süreci altında yeni bir güne adım atmaktasınız. Güzelliklere sahip olmak isteğiniz yüksek olduğu bugün, maddi açıdan rahat bir yaşam sürmek ihtiyacınız yoğundur. Paraya oldukça önem vereceğiniz için, elde etmek adına gereken ne varsa yapmak isteyebilirsiniz. Ev sahibi olmayı istemek, güzel bir araba, iyi bir şekilde giyinmek, cebinizde isteklerinizi almaya yetecek kadar gücünüz olması, günün başlıca düşünceleri arasında yer alır. Durumunuz bütün bunlara müsait olmaması halinde gerilim duymanız gayet doğaldır. Fakat enerjileriniz bugün oldukça rahat akacağından kendinizi dengeleyerek bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Ayrıca günlük enerjiler altında maddi konularda girişim arzunuz yükselebilir. Bazı kişilerle bir araya gelerek kafanızın içindeki projelerden bahsedebilir, ailenizle uyumlu ilişkiler kurmaya çalışabilirsiniz. Özellikle Bay Yengeçler bugün, karşı cinsle gayet iyi anlaşabilir veya annelerinden maddi anlamda destek görebilirler. Ebeveynlerle ilişkilerin temelinde paylaşım duygusu yoğundur. Evli olanlar eşleri sayesinde maddi güvenlik içinde olduklarını düşünebilirler. İlişkilerinizde arzu ettiğiniz en önemli unsur, güvenliktir. Duygusal ve finansal açıdan güvende olduğunuz hissetmek size apayrı bir zevk verecektir.Aslan - Perşembe , 18.09.2008   

 
Sevgili Aslanlar bugün, mesleki konularda, hem geleceğiniz hem de şu anki durumunuzla ilgili olarak kafanızın içinde planlamalarda bulunabilirsiniz. Daha önceden saptadığınız ve belli bir ilerleme sağladığınız konularda atağa geçebilir ve sorumluluklarınıza sahip çıkabilirsiniz. Mesleğinizi yakından ilgilendiren iş görüşmeleri açısından da gayet enerjik bir gündesiniz. Daha hırslı ve kendinize daha güvenli bir şekilde davranabilir ve karşınızdaki kişilere isteklerinizi kabul ettirebilirsiniz. Duygusal olarak bugün dostlarınızın desteği genel olarak üzerinizdedir ve siz de aynı şekilde onlardan yardımınızı esirgemezsiniz.

Genel olarak sakin, duygulu ve kendinizden memnun olduğunuz bugün, bir çocuk gibi isteklerinizin kabulünü bekleyebilirsiniz. Şımartılmak, ilgi görmek ve ne kadar sevildiğinizi bilmek çok hoşunuza gidecektir. Sabırlı bir şekilde insanları dinler ve öneminizin onlar tarafından takdir edilmesini bekleyebilirsiniz. Günlük enerjiler altında, otorite konumunda bulunan kişilerle, kazancınızla alakalı konularda görüşmelerde bulunabilirsiniz. Burada izleyeceğiniz yol, güven duygunuzu ön planda tutarak, daha başarılı olabilmek adına maddi açıdan desteğe ihtiyacınız olduğunu söylemektir. Kimileriniz bu etkiler altında, bazı zorunluluklarınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.Başak - Perşembe , 18.09.2008   
 
Sevgili Başaklar bugün, size en çok huzur verecek olgu, güvence duygunuzdur. İletişim konusunda, konuşmalarınızın çoğunluğunda güzellikler, hoş duygular ve değer bilen tavırlarınız hakimdir. Sevginizi jestlerle, mimiklerle göstermekten zevk alır, değer verdiğiniz kişilere minik sürprizler hazırlayarak gönül fethedebilirsiniz. Son günlerde ruhsal açıdan baskı altında olanlar için bugünkü enerjiler iyi gelebilir ve morallerinin yükselmesini sağlayabilir. Ebeveynlerinizle, sevdiğiniz kişiyle yakından ilgilenebilir, her konuda görüşlerinizi açıklayabilirsiniz. Sabırlı ve son derece dayanıklı olacağınız bugün, sizi üzen ve tedirgin eden konularda gönül ferahlığı içinde olabilirsiniz. Yakın çevreniz tarafından el üstünde tutulacağınız bugün, sorunlarınızın farkında olan insanların size destek olduklarını bilmek hoşunuza gidecektir.

Kısa süren yolculuklar gündeme gelebilir ve bunlar kazanç içerebilir. Daha önce görüştüğünüz fakat tam olarak kararsız kaldığınız bir konuda anlaşmaya varabilirsiniz. Evli olanlar çocuklarının eğitim hayatıyla ilgili önemli bir karar aşamasına gelebilirler. Maddi olarak durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konularda sevdiğiniz kişinin ilgisini üzerinizde hissedebilirsiniz. Bugün ilk kez buluşacaklar, olumlu enerjiler sayesinde duygusal olarak aradıkları huzuru ve sevgiyi yüreklerinde hissedebilirler.


Terazi - Perşembe , 18.09.2008   
 
Sevgili Teraziler bugün, duygularınızı ifade biçiminiz genel anlamda cinsellik olgusu üzerine kurulu olabilir. Dokunmak, sevgiyi hissetmek ve hissettirmek konusunda istekli olabilirsiniz. Boğa burcunda son derece güçlü olan Ay gezegeni bilinçaltınızdaki sahip olma arzularınızı yükseltecektir. Sırf bu değil, maddi anlamda da, güzellikleri yaşamak, keyif sürmek ve finans konusunda güçlü olmaktan yanasınızdır. Aile ve eş kaynaklı gelirler konusunda hassas düşünebilirsiniz. Rahatlığınıza verdiğiniz önem nedeniyle, bu mevzulardaki en ufak bir aksama canınızı sıkabilir. Keyfinizi bozabilecek herşeye karşı içinizde öfke besleyebilir, kimi anlarda kuşku ve kuruntu içinde olabilirsiniz.

Bu kuruntuların çoğunluğunda kaybetme korkusu veya değerlerinize gelebilecek bir zarar ve normal yaşamınızın değişime uğraması gibi durumlar baskındır. O nedenle, öncelikle kendi çıkarlarınızı kollamaktan yana davranabilirsiniz. Gün içinde, zevkleriniz söz konusu olduğunda para harcamak isteyebilirsiniz. Özellikle eş, sevgili veya ebeveyn kaynaklı paradan yararlanabilir veya onların desteğinin üzerinizde olması hoşunuza gidebilir. Fakat yine de dikkatli olmanızı öneriyorum. Bütün bunlar görüleceği gibi, tam tersine bu kaynaklar nedenli giderleriniz de artabilir. O nedenle siz yine de temkinli davranmayı ihmal etmemeli, öncelikle kendinize güvenmelisiniz.Akrep - Perşembe , 18.09.2008
 
 
Sevgili Akrepler bugün, parasal konularda başarılı olma hırsına sahipsiniz. Yükselmek ve yaşamınızın kontrolünü elinizde tutmak isteğiniz çok yoğun olacaktır. Kendinize olan güveniniz sayesinde elde edilmeyecek bir şey yok diye düşünmektesiniz. İçinizdeki dürtüler o denli yoğun ki, karşınıza tek bir engel bile çıkmasına dayanamazsınız. Hayatın zevkli yanlarını yaşamak, gönlünüzden geldiği gibi hareket etmek için maddi güce çok fazla ihtiyacınız olduğunun bilincindesiniz. Uzun bir süredir elinize geçmesini umduğunuz halde geciken bir para nedeniyle doğal olarak gerginlik içindesiniz. Biraz daha sabırlı olmanızı öneriyorum

Yeteneklerinizi hayata geçirmenizi sağlayacak olgulardan biri de şans olduğu için sizi destekleyecek güçlü kişilerle bir arada olmaya çalışmalısınız. Amaçlarınız adına zorlukla ilerliyor olsanız da bugün azimli ve kararlı bir ruh hali sizi sarabilir. Çekingenlik göstermeden gerekli yerde ağırlığınızı koymayı ve sizi siz yapan olgulardan vazgeçmeden inatla ilerlemelisiniz. Fırsatların ayağınıza gelmesini beklemek yerine uzmanlığınız olan alanda kendinizi gösterebilir ve inatla hedeflerinizin üzerine giderseniz göreceksiniz ki başarmışsınız.Yay - Perşembe , 18.09.2008 

 
Sevgili Yaylar bugün, Ay gezegeninin Boğa burcunda seyretmeye başlaması, hem özgürlüğünüz hem de sahip olduklarınızı kaybetmek korkusuyla güvence konusunda hassas davranmanıza neden olabilir. Ailenizle ilgili bir gelişme nedeniyle yepyeni bir karar alabilir ve kendiniz adına bir yatırımda bulunabilirsiniz. Kimi burç sahipleri bugün ev yaşamlarını yakından ilgilendiren bir değişim için start verebilirler. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu bu kararı çok iyi düşünmeniz ve eğer sizin için gerçekten faydalı olacaksa yapmanızdır. Herhangi bir olay nedeniyle veya onlarla aranızda geçecek bir tartışmadan dolayı olmamasına özen gösteriniz.

Maddi gücünüzü yakından ilgilendiren meselelerde geleceğinizi garanti altına alma isteğiniz de bugün yoğun olabilir. Parasal sorunlar veya beklenen gelişmelerin, bazılarınız için tam olarak gerçekleşmemesi sizi yıldırıyor olabilir ama unutmayın ki siz her zaman değişime ayak uydurmaktan yanasınız. Yine orijinal fikirler üretebilir ve yeniden toparlanarak hayata katılabilirsiniz. Sizdeki bu gücü asla küçümseyin.Oğlak - Perşembe , 18.09.2008   

 
Sevgili Oğlaklar bugün burcunuzla olumlu görünüm yapacak olan Ay gezegeni , gerek parasal gerekse aşk hayatınızla ilgili konularda günü olumlu bir moral gücü içinde geçirmenizi sağlayıcı olabilir. İşinizi yakından ilgilendiren bir gelişme, yaşamınızı daha iyi şartlarda planlamanız adına umut verici bir gelişme olabilir. Özellikle yakın çevrenizin desteğine fazlasıyla ihtiyaç duyduğunuz son günlerde, alacağınız bu haber oldukça keyifli bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Her zamanki gibi yine duygularınızın güçlü, kendiniz ve özel yaşamınızla ilgili bazı belirsizlikler devam ediyor olsa da, iyimser düşünceler içinde bir güne başlamanız adına enerjileriniz destekleyicidir.

Bu pozitif etkiler, sizi hem dengede tutabilir hem de ters durumlar olduğunda kontrolünüzü yeniden sağlayarak çevrenizle gönül birliği yapmanıza yardımcıdır. Tabii her zaman tekrarladığım gibi, dozunu iyi ayarlayarak ve hak eden insana göstermek şartıyla. Sosyal yönden genel anlamda güne bakarsak çok hareketli enerjiler olmasa da, kendi çevrenizle ilişkiler açısından aktif olmanız mümkündür. Yabancı ortamlarda bulunmaktan ziyade, sevdiklerinizle bir arada olmaktan haz duyabilir, aşkı teninizde hissedebilirsiniz.Kova - Perşembe , 18.09.2008  
 
Sevgili Kovalar bugün, güzellik kavramı, gündelik işlerinizin tümünde geçerlidir. Güzel ortamlar, hoş bağlantılar ve keşif arzunuzun tümünde maddiyatın ne kadar önemli olduğunun farkındasınızdır. Düşünce ve duygularınızın tam anlamıyla huzurlu bir bütün içinde seyretmesi için, kafanızın içindeki herşeyi yerli yerine oturması ve kesinlikle şansa ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Sahiplenme isteğiniz oldukça yüksektir ve değerlerinizi kollamaktan yanasınızdır. Herşeyi incelemek, bir karara varmak, sonuca giderken her detayın üstünde durmak yorgunluk verse de, ancak bu şekilde rahatladığınızı hissedebilirsiniz.

Gündelik tempo içinde maddi konulardaki sabit durum can sıkıcı olsa da, yeteneklerinizi hayata geçirme isteğiniz yoğundur. Hırslı ve hedefinizi bir noktaya kilitlemiş bir kişi olarak yüreğinizin bir yerinde hep huzur vardır. Günlük aktivite içinde, kafanızın içindeki planları kimseye sezdirmeden uygulayabilirsiniz. Sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz bugün kıskançlık hislerinizi artırabilir. Olumsuzluk içerebilecek durumları da, tepki göstermeden, içinizdeki öfkenizi dizginleyerek, sizi mutlu eden şeyleri düşünerek kolayca atlatabilirsiniz. Yolun sonundaki ışığı görebilmek için, hiçbir şeyi abartmadan, olduğu haliyle saptamanız yerinde olacaktır. Amaçlarınıza sizi eriştirecek gücün, çalışmak, sabır ve olgunluk içinde hareket etmek olduğunu biliniz.Balık - Perşembe , 18.09.2008   

 
Sevgili Balıklar bugün, hedeflerinizi gerçekleştirmek isteğiniz yoğun olabilir. Genel olarak huzur, barış ve sakinlik isteğiniz yüksektir. Düşünceleriniz, duygularınızla bütünlük oluşturduğundan, yüreğinizdeki güzellikleri sevdiklerinizle paylaşabilir, değer verdiklerinizi sahiplenir ve kollarsınız. Ayrıca bugün, adım atmayı düşündüğünüz yenilikler için de gayet uygun enerjilere sahipsiniz. Kendinize fazlasıyla itina gösterebilir, nasıl göründüğünüze özellikle dikkat edebilirsiniz. Çevrenizdeki bulunan insanlardan olumlu anlamda etkilenmeniz kolay olduğu gibi, bayanlar güzellikleriyle, baylar karizmatik duruşlarıyla karşı cins üzerinde gayet etkili olabilirler.

Gün içinde sakin görüntünüzün altında büyük bir istek gücünüz vardır. Arzuladığınız ne varsa, elde etmek isteyebilir, uyumlu ve sakin konuşmalarınızla çevrenizdeki üzerinde güç sahibi olabilirsiniz. Dünyaya yaklaşım tarzınızda doğal bir zerafet ve kibarlık vardır. Etkileyici bir tarzda giyinir, güzel ortamlarda bulunmaktan hoşlanır, birlikte olduğunuz kişilerin de aynı şekilde davranmasını ve görünmesini arzu ederseniz. Kısaca gününüz oldukça pozitif etkiler altında olacağından, uyumsuzluk, huzursuzluk çıkması mümkün olmayacaktır. Bazı okurlarım, son günlerdeki yorumlarda hep zorluklardan bahsettiğimi yazıyorlardı. Oysaki Balıklar istedikleri değişimi yakalamaları için öncelikle bağımlılıklarından kurtulmaları gerekiyor. Bu yüzden zorlanmaları muhtemeldir. Umarım bugünkü enerji onlara, aradıkları güven ve huzuru bulmalarında yardımcı olur.
#28 - Eylül 18 2008, 16:06:19
υçмαyı iѕтємє, υçмαyı ∂єηє !
нα∂i кαρα qözℓєяiηi, вiя кєяє σℓѕυη ∂єηє !
ѕσηѕυzℓυктα ѕєяєѕєяρє υzαηмışıм вємвєуαz вυℓυтℓαяα
єℓℓєяiм, кσℓℓαяıм, iρєк∂єη кυмαş σℓмυşℓαя ѕανяυℓмυşℓαя σя∂αη σяαуα
∂υ∂αкℓαяıм∂α тєвєѕѕüм, ѕıяıтıуσяυм вєη нαуαтα (:
iηα∂ıηα υçυуσяυм υçѕυz вυ¢αкѕız, ѕσηѕυz ∂iуαяℓαяα !..."աгﻨէէεռ ъկ_ցlﻪოօгօսร"


Koç - Cuma , 19.09.2008   

Sevgili Koçlar bugün kişisel değerleriniz konusunda daha hassas davranmanız ve sorunlar karşısında belli bir ılımlılık içinde hareket etmeniz gayet faydalıdır. Ay gezegeninin dünden bu yana Boğa burcunda seyrediyor oluşu doğal olarak belli bir rutinlik getirebilir. Bir Koç ise, daima hareket halindedir. Bu durumda yavaş gelişen olaylar can sıkıcı olabilir. Sabah saatlerindeki enerjiler çok daha akıcı olacağından, hızlı gelişmesini istediğiniz işleri bu saatlerde gerçekleştirmeniz faydalıdır. Öğleden sonra saatlerinde ise, özellikle ekip halinde yapılan çalışmalarda, dostluk ilişkilerinizde veya organizasyonlarda dikkatli olmak faydalıdır. Sağlam olarak gerçekleşmesini istediğiniz her işinizde belli bir yön ve hedef duygusu içinde hareket etmeniz mutlaka gerekebilir.

Hızlı gelişmeler oluşabilir fakat bu hızlılık içinde ne olursa olsun herşeyi iyice kontrol etmek faydalıdır. Kişisel olarak sizinle aynı doğrultuda hareket eden insanlarla belli bir plan ve program içinde hareket etmeli, parasal konularda adıma atmadan önce kontrolünüzü iyi yapmalı, karmaşık işlerden uzak durmalısınız. Ayrıca harcamalarınızda da belli bir çerçeve içinde düşünmek gayet olumludur. Bu sizi hem yanılgılardan korur hem de günü olumlu bir şekilde değerlendirmenizi sağlar. Akşam saatleri ise, parasal konularda her türlü detayı daha iyi gözlemleyebilir, sahip olduğunuz maddi ve manevi değerlerinizi korumak ve kollamak adına sistemli bir şekilde ilerleyebilirsiniz.


İkizler - Cuma , 19.09.2008   
 

Sevgili İkizler, Ay gezegeninin Boğa burcu seyrinin ikinci günündeyiz. Diğer oluşumları da göz önüne aldığımızda özellikle sabah saatlerinde hızlılık ve aktivite ön planda olabilir. Malum önümüzde uzun bir bayram tatili bulunmakta. Kimileriniz uzak bir yolculuğa tatil, iş veya akrabalarınızı görmek amacıyla gitmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bunun için yer bulma sorunu veya ne zaman gidileceğini tespit etmek gibi işleriniz bulunabilir. Bunlar için bu zaman dilimi uygun gibi gözükse de, şartlarınızı, bütçenizi iyi kontrol etmenizde fayda vardır.

Günlük enerjilerin bir diğer yansıması ise, maddi ve manevi değerlerinizi ilgilendiren her konuda, kendinizi daha rahat hissetmek, yaşam felsefenize göre hareket etmek ve hedeflerinizin peşinden gidebilmek için, iç gözlemde bulunmanızla alakalıdır. Aslında bazı konularda yanılmamak için bu gayet faydalı olabilir. Olayları daha net görmenizi ve önlem almanızı sağlayabilir. Akşam saatlerinde ise, yuvanız, aileniz veya duygu dünyanızla alakalı konularda bazı ayrıntılarla uğraşmanız mümkündür. Kendinizle başbaşa kalarak, belirli bir sakinlik içinde herşeyi gözden geçirmeniz konusunda sizi destekler. Burada dikkat edeceğiniz nokta detayların farkında olmanız ve fırsatları nasıl doğru bir şekilde kullanacağınızı tespit etmenizdir.


Yengeç - Cuma , 19.09.2008   

 
Sevgili Yengeçler güne, dünden bu yana devam eden Ay Boğa burcu seyriyle adım atmaktasınız. Bugünkü diğer oluşumları da göz önüne alırsak, özellikle sabah saatlerinde bazı işlerinizi halledebilmeniz açısından parasal konularda girişimlerde bulunmanız gerekebilir. Maddi yönden destek bulmak amacıyla girişimlerde bulunmanız mümkündür. Bu enerji oldukça akıcıdır ve kafanızın içindekileri gerçekleştirmeniz için bazı kişilerle görüşmeniz gerekebilir. Yalnız burada dikkat edeceğiniz nokta, olasılıkların farkında olmak ve risk almak yerine sağlam adımlar atmaya dikkat etmektir. Yani olayları şimdiki zamana göre değil, geniş manada ele alarak karar vermeniz doğru olabilir. Bu durumda ise olasılık hesaplarınızı iyi yapmanız lazımdır.

Akşam saatlerindeki enerjiler ise, özellikle yakın çevrenizle olan iletişim ve bazı işlerin yoluna koyulması açısından gayet olumludur. Detaylara dikkat ederek ve belli bir yönde hareket edilmesi halinde sonuç sevindirici olabilir. Ayrıca aşırı hassasiyetten uzak durmak, başarılı olacağınıza inanmak ve herşeyden önemlisi kendinize güven duyarak sorunları çözümlemeye çalışmak gayet faydalıdır. Zaten bu saatlerde çevrenizdeki büyükleriniz veya güvendiğiniz insanların desteğini de almanız mümkün olacağından geceyi olumlu geçirmeniz gayet kolaydır.


Aslan - Cuma , 19.09.2008   

 
Sevgili Aslanlar günlük enerjilerin tümünü gözden geçirdiğimizde, sabah saatlerindeki enerjiler mesleki konularda, geleceğinizi garanti altına alabilme konularında yoğunlaşacağınızı göstermektedir. Toplum içinde güçlü bir şekilde kendinizi ifade edebilmeniz için iyi bir ortağa, güçlü bir eşe ve sağlam bir işe olan ihtiyacınız gayet ön plandadır. Bunun için yapılması gereken öncelikle değerlerinize sahip çıkmak ve belli bir bütünlük içinde düzenlemelerde bulunmaktır. Çünkü kişisel bir doyumun sağlanması ve huzurlu, güven dolu bir hayata sahip olunması için toplum içindeki yeriniz en önemli konudur.

Kimileriniz bu etki altında özellikle yaşınız ufaksa öğretmenlerinizle, çalışanlar patronlarıyla, evde yaşayanlar büyükleriyle iyi bir diyalog içinde olmaya çalışmalıdırlar. Çünkü toplumsal hayatta huzur ve güvenliği bulabilmek için herkesin kendi yaşam standartına göre bazı insanlarla koordine halinde olmaları şarttır. Sabah saatlerindeki enerjiler hem bu doğrultuda hem de ilişkinizle alakalı konularda hızlı gelişmelerin öncüsü olabilir. Fakat sorumlulukların farkında olunması halinde her işin üstesinden gelmek kolaydır. Hedefiniz ne kadar büyük olursa olsun dikkatli hareket etmek, değerlerinize sahip çıkarak yol almak gayet yararlıdır. Akşam saatlerindeki enerjiniz ise, parasal konularda planlamalarda bulunmak adına gayet olumludur. Bütçenizi gözden geçirmek, yapılacakları belli bir sistem içinde düşünmek faydalı olabilir.


Başak - Cuma , 19.09.2008
 
 
Sevgili Başaklar, dünden bu yana Boğa burcunda seyrini sürdüren Ay enerjisi altında yeni bir güne adım atmaktasınız. Günün diğer enerjilerini de göz önüne alarak bir inceleme yaparsak, sabah saatlerinde, hedeflerinizin peşinden giderek maddi ve manevi değerlerinize sahip çıkma arzunuz yükselebilir. Bu ister eğitim ve iş hayatınız isterse gündelik temponuz içinde uğraştığınız konular olsun farketmez kendinizi güvende hissetmek adına dikkatli adımlar atabilmenizi sağlayıcıdır. Benim önerim, önemli işlerinizi bu saat dilimi içinde düzenleyerek yerine getirmenizdir.

Öğleden sonra ise, enerjiler yükselişe geçerek bazı beklenmedik durumlar karşısında hızlı davranmanızı gerektirici olabilir. Bu saat diliminde hem başkaları hem de kendi adınıza faydalı olabilecek girişimlerde bulunmanız halinde zihinsel ve bedensel açıdan doyum sağlayabilir, faydalı girişimlerde bulunabilirsiniz. Akşam saatlerindeki enerjileriniz ise, yolculuklar, eğitim hayatınız, ticari faaliyetleriniz kısaca yeniliklerde bulunmanız adına gayet etkilidir. Fikirlerinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, isteklerinizi elde etmenizi sağlayacak girişimler için ilk adımı atabilirsiniz.


Terazi - Cuma , 19.09.2008   

 
Sevgili Teraziler güne, dünden bu yana devam eden Ay Boğa burcu seyri altında başlamaktasınız. Günün diğer enerjilerini de hesaba katarsak, sabah saatlerinden itibaren maddi ve manevi açıdan kendinizi güvende hissetmek amacıyla bazı düzenlemelerde bulunmak gereği doğabilir. Bankalarla alakalı işleriniz için girişimlerde bulunabilirsiniz. Duygusal konularda ise, ilişkinizdeki sorunları, birbirinize olan güven duygunuzu ön planda tutarak çözebilir, belli düzenlemelerde bulunarak güven olgunuzu yeniden sağlamlaştırabilirsiniz.

Öğleden sonra saatleri ise, aşk hayatınız, çocuklarınız veya sizin açınızdan önemli olan her konuda, yanılmamak için herşeyi dikkatlice gözlemlemeniz faydalı olabilir. Yani görünürde olanlardan ziyade, geri plandaki gelişmelerin farkında olmak daha faydalıdır. Kaldı ki bu saat diliminde sizi koruyabilecek enerjiler ön plandadır. Sadece yapmanız gereken iç sesinize güvenmek ve ilerlemek olmalıdır. Karşınıza çıkabilecek kişi konusunda acil karar vermemek, incelemek faydalıdır. Akşam saatlerinde ise, içinde bulunduğunuz durumu, gerçekçi bir şekilde gözden geçirmeniz, sıkıntı ve engelleriniz karşısında aşırı duyarlı davranmadan planlamalarda bulunmanız faydalıdır. Bu enerji altında, maddi durumunuzun, iş hayatınızla ilgili nedenlerden dolayı rahatsızlık verici oluşu sizi düşündürücü olabilir. Sakin bir şekilde, inancınızı güçlü tutarak neler yapabileceğinizi saptamanız gayet yararlıdır.


Akrep - Cuma , 19.09.2008 

 
Sevgili Akrepler karşıt burcunuzda ilerleyen Ay Boğa burcu seyri altında güne adım atmaktasınız. Bu ve diğer enerjileri göz önüne alırsak günün ilk saatlerinde, ilişkinizle alakalı konularda objektif yaklaşımlar içinde olmanız gayet faydalıdır. Özgür bir şekilde hareket etmek ve sorunlarınızı çözebilmek için bu kesinlikle şarttır. Kendinizi hiçbir yere ait hissetmediğinizi, hatta kimi zaman etrafınızda bulunan kişilere karşı sanki iyi davranmaya görevliymiş gibi hareket ettiğinizi düşünebilirsiniz. Bu enerjiler altında daha huzurlu bir şekilde günü geçirmek için yapılması gereken kimliğinizden taviz vermeden, bulunduğunuz ortamdaki sıkıntı ve sorunlar karşısında, maddi ve manevi değerlerinizi ön planda tutarak düzenlemelerde bulunmanızdır. Bazı anlarda kendinizi kıstırılmış gibi hissetmeniz mümkündür.

Bir yandan istekleriniz diğer yanda kurallarla çevrelenmiş bir hayatı yaşamak zorunda kalmanız kolay değildir. Özellikle ilişkinizle ilgili konularda öğleden sonraki saatlerde sakinliğinizi korumanız ve beklenmedik durumlar karşısında şaşkınlık geçirmeniz mümkündür. Benim önerim öncelikle kararlı olduğunuz konularda kendinizi savunarak vakit kaybetmek yerine, geldiğiniz nokta üzerinde gerçekçi düşünmenizdir. Sizi böyle davranmaya iten nedenleri gözden geçirerek, düzelmesi muhtemel olan durumları ele almak yararlı olabilir. Akşam saatleri ise, arkadaşlarınız veya değer verdiğiniz kişilerden destek görmeniz, böylece kendinizi yalnız hissetmemeniz mümkündür.


Yay - Cuma , 19.09.2008
 
 
Sevgili Yaylar günün büyük bir bölümünde etkili olacak Ay gezegeninin Boğa burcu seyri altında güne başlamaktasınız. Bu enerji bildiğiniz gibi dünden bu yana devam etmekte. Peki bugünün diğer enerjilerini de göz önüne alırsak ne gibi gelişmeler yaşanabilir birlikte gözden geçirelim. Öncelikle sabah saatleri işlerinizi sürdürmeniz açısından gayet etkilidir. Hızlı bir şekilde görüşmelerde bulunabilir, yapılacakları düzene koyabilir, gerekli kişilerle irtibata geçerek organize olabilirsiniz. Eğitim, iletişim, ulaştırma, haberleşme konularında trafiğiniz oldukça yoğundur. Temaslarda bulunurken benim size önerim maddi ve manevi değerleriniz konusunda taviz vermeden hareket etmeniz ve kendinize güvenmenizdir.

Yanılgılar yaşamamak için yaptığınız işe konsantre olmanız, önünüzü net bir şekilde görmeye çalışmanız, vaatlerden ziyade, gerçeklere önem vermeniz, kurallar doğrultusunda hareket etmeniz ve haklarınızdan taviz vermeden ilerlemeniz gayet önemlidir. Ayrıca bu durum, karşınızdaki kişiler üzerinde, kendinizden son derece emin olduğunuz imajı yaratarak faydalı olabilir. Akşamüstü saatlerinde ise, gün içinde yaptığınız işleri gözden geçirmeniz, belli bir planlamada bulunmanız gerekebilir. Bu saatlerde dikkat edeceğiniz nokta, herkesin yararına olacak şekilde düzenlemelerde bulunmanız ve herşeyi gayet iyi analiz etmenizdir. Böylece aradığınız mükemmelliğe ulaşabilir ve verimli bir şekilde yol alabilirsiniz.


Oğlak - Cuma , 19.09.2008
 
 
Sevgili Oğlaklar güne, dünden bu yana devam eden Ay Boğa burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji burcunuzla uyumlu olduğu için doğal olarak, aşk konusunda güvenceye duyduğunuz ihtiyacı, öncelikle kendi içinizde oluşturmanız adına gayet etkilidir. Sabah saatlerinde dinginlik ve huzur ön planda olabilir ve bu durum, güne iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Öğleden sonra ise, parasal konularda dikkatli olmanız ve hesabınızı iyi yapmanız, bütçenizi gözden geçirerek hareket etmeniz, daha sonra olabilecek sorunlardan sizi koruyabilir. Ayrıca bu saatlerde, beklenmedik her durum karşısında, maddi ve manevi değerlerinizi ön planda tutarak planlamalarda bulunmak yararlı olabilir.

Tabi ki, tam olarak özgür hareket edemeyeceğiniz için ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamanız güç olabilir. Bu durumda yapılması gereken elinizdeki paraya göre ayarlamalarda bulunmaktır. Kimseye muhtaç olmadan ilerlemenin yolu budur. Akşam saatlerindeki enerjiler ise, sizin açınızdan gayet olumludur. Gerek ilişkiniz gerekse diğer konularda arzuladığınız şekilde olayları yönlendirebilir ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Günün tüm enerjilerini göz önüne aldığımızda görüyoruz ki, parasal konularda dikkatli olunmalı, kazanımlarınızı riske atabilecek kararlardan uzak durmalı, elinizdekini korumaya özen göstermelisiniz. Yani güvence konusunu ihmal etmemelisiniz.


Kova - Cuma , 19.09.2008 
 
Sevgili Kovalar güne Ay Boğa burcunun ikinci gün etkileri altında başlamaktasınız. Bugünkü diğer oluşumları da göz önüne alırsak öncelikle sabah saatlerinde güvenlik duygunuz yine önemini korumakta. Eviniz alanı içindeki düzenlemeler ve duygusal hayatınızla ilgili her konuda huzurunuzu ve mutluluğunuzu sürekli kılabilmek için yumuşak tavırlar içinde olmanız, sabırlı bir şekilde hareket etmeniz, karşılıklı sevgi alışverişini önemsemeniz gayet faydalıdır. Öğle saatlerinde ise kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz için enerjileriniz olumlu gibi dursa da, özgürlüğünüzü fazlasıyla ön planda tutmanız, sıkıntılar yaşamınıza neden olabilir. Bu sıkıntıların temelinde ise, sınırlar içinde yaşamak veya kurallar çerçevesinde hareket etme zorunluluğu yatmaktadır.

Yani siz kendinizce düzenlemelerde bulunmak istediğiniz halde, maddi ve manevi açıdan kendinizi yalnız hissetmenin getirdiği ürkeklik devam edebilir. Oysaki böyle bir durumda yapılması gereken, yolunuz çetin bile olsa, hedeflerinizden şaşmamanız ve kendinizden emin bir şekilde ilerlemeyi göze almanızdır. Tabi ki güzelliklere varabilmek için mücadele vermek gerekir. O zaman yapılması gereken yavaş ve emin adımlarla ilerlemek olmalıdır. Sakin olmak, mantıklı düşünmekle kardeş olduğundan, gerekli ayarlamaları yapmanız özellikle akşam saatlerinde mümkün olabilir. Detayları gözden geçirin ve size destek olabilecek kişilerle güçlü bağlantılar kurmayı deneyin. Bu yeni bir çıkış yolu bulmanızı sağlayabilir.


Balık - Cuma , 19.09.2008
 
 
Sevgili Balıklar güne burcunuzla olumlu görünüm yapacak Ay Boğa burcunun ikinci gün etkileri altında başlamaktasınız. Bu enerji altında özellikle sabah saatlerinde hızlı bir şekilde ilerlemek mümkündür. Yalnız burada dikkat edeceğiniz nokta, duygusal ve ruhsal açıdan maddi ve manevi değerleriniz konusunda taviz vermeden hareket etmek olmalıdır. Hayalleriniz ne kadar güçlü olursa olsun siz yine de hedefinizi ve sizin için en gerekli olan şeyin ne olduğunu iyice hesap ediniz. Yani çevrenizde olan gelişmeler gözünüzü boyamasın. Her attığınız adımın ne kadar gerçekçi ve ne kadar mantıklı olduğunu iyi hesap ediniz. Öğle saatleri ise, iletişimle alakalı konularda belli bir hızlılık içinde geçebilir. Bazı gizli görüşmeler gündeme gelebilir veya gizlilik içinde yapılması gereken konular ön planda olabilir.

Kendinizi şöyle bir gözden geçirerek neler yapmanız gerektiğini planlamanız ve karşınıza çıkabilecek her bir detayı iyi bir şekilde analiz ederek gözden geçirmeniz faydalıdır. Bu sizin gerek özel ilişkiniz gerekse başkalarıyla ortak olarak sürdürmeyi düşündüğünüz konularda güvence altına alıcı olabilir. Yani bir Balık olarak, kendi adınıza, mükemmel olanı elde etmek ve ileride yanılmamak için, her konuştuğunuz konuyu belli maddeler halinde karşınızdaki kişiye onaylatmanız faydalıdır. Daha sonra kimse üzülmez ve bir daha da karşınıza sorunlar çıkmamış olur. Bugünkü enerjilerden olumlu manada yararlanmanız için benim size en önemli önerim karşınızdaki kişi, durum veya olay ne olursa olsun, görüş alışverişinde bulunurken şimdiden ziyade yarınları ön planda tutarak hareket etmenizdir.
#29 - Eylül 19 2008, 04:36:51
υçмαyı iѕтємє, υçмαyı ∂єηє !
нα∂i кαρα qözℓєяiηi, вiя кєяє σℓѕυη ∂єηє !
ѕσηѕυzℓυктα ѕєяєѕєяρє υzαηмışıм вємвєуαz вυℓυтℓαяα
єℓℓєяiм, кσℓℓαяıм, iρєк∂єη кυмαş σℓмυşℓαя ѕανяυℓмυşℓαя σя∂αη σяαуα
∂υ∂αкℓαяıм∂α тєвєѕѕüм, ѕıяıтıуσяυм вєη нαуαтα (:
iηα∂ıηα υçυуσяυм υçѕυz вυ¢αкѕız, ѕσηѕυz ∂iуαяℓαяα !..."աгﻨէէεռ ъկ_ցlﻪოօгօսร"

Bayağıdan beri konulmamış bari bir katkım olsun  (6)

28.11.2008

Koç

Sevgilinizin topluluk içinde biraz özensiz olduğunu düşünüyorsunuz, ama bu sorununuzu onunla bir kez bile konuşmayı denemediniz. Amirlerinizin sizden beklediği yeniliği, değişikliği yapmalısınız, hiçbir şey kaybetmeyecek, gönül kazanacaksınız. Birlik ve beraberlik, güvenli yaklaşım başarılı sonuçlar verecek. Bir gayrimenkul satış işinden beklediğiniz para bugün elinize geçiyor ve harcamalarınızda oldukça rahatlayacaksınız. Diş bakımına dikkat.


Boğa

Sevdiğiniz kişiyle ortak hareket edememek sizi rahatsız ediyor. Mümkün oldukça daha fazla şey paylaşmaya çalışın. İşle ilgili konularda oldukça hevesli ve iyimsersiniz, bazı gelişmeler sizi şaşırtabilir. Son derece keyifli ve eğlenceli çalışmalar yapabilir, kendinizi daha da güçlü hissedebilirsiniz. Maddi konularda oldukça cömert davranıyorsunuz. Kendinizi toparlamanızda fayda var. Bünyenizin güçsüzlüğü nedeniyle hastalanmanız mümkün. Temkinli olmaya çalışın.İkizler


Beraberliğinizde unutulmaz anlar yaşayacaksınız. İçten ve canlı duygularınız partnerinizle olan yakınlığınızı gitgide arttırıyor. Mesleğinizde yaratıcılığınız had safhada. Kendinizden ve yaşamınızdan olan memnuniyetiniz çalışma arkadaşlarınızı da mutlu edecek. İşyerinizdeki bir yenilik hareketinde büyük bir sorumluluk alacaksınız. Özel hobileriniz için yaptığınız harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. İncecik ve zarif bir beden için; ince dilimler faydalı olacak.

Yengeç

İlişkiniz durgunlaştı. Dürüstlüğünüzü birbirinize gösteriniz. Özel hayatınızla ilgili küçük fedakarlıklar yapmaktan da kaçınmayın. Meslek hayatınızda aktif ve başarılı olabileceğiniz bu günü değerlendirin. Fikirlerinizle birlikte çalıştığınız kişileri etkileyebilir ve yeni girişimlerde yer alabilirsiniz. Para konusundaki sıkıntılarınızı arkadaşlarınızla paylaşıp onlardan yardım isteyin. Zihinsel yorgunluğunuzu dindirmek için hayatınızda yapacağınız ufak değişiklikler etkili olabilir.


Aslan


Özel hayatınızda kendinizi göstermek ve hep ön planda olmak istiyorsunuz. Etkileyici konuşmalarınızla bunu başarabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin. Özgüveninizi isteklerinizin gerçekleşmesi için kullanın. Gücünüzü, değerlerinize bağlı ve prensiplerinize ters düşmeyecek şekilde kullanmalısınız. Gelişmelerin sizi sevindireceğinden emin olun. Bütçenizi aşacak harcamalardan kaçınmıyorsunuz. Diş bakımına dikkat.

Başak


Sevdiğiniz insana ulaşmakta problemler söz konusu olabilir. Ama tüm bunlara rağmen mutlu ve de huzurlu olmayı başaracaksınız. Bencilce davranışlarınız nedeniyle iş arkadaşlarınızı rahatsız ediyorsunuz. Onların da fikirlerine kulak vermeye çalışın. Yakın çevrenizde fikir alışverişinde bulunabileceğiniz kimselerle iş konusunda yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. Evdeki hesap yine çarşıya uymuyor. İsteklerinize rahatlıkla ulaşabilmek için gelirinizi artırın. Güzel yemeklere hayır diyememeniz kilo almanıza neden oluyor. Aşırıya kaçmamaya dikkat edin.


Terazi

Partnerinizle karşılıklı duygular içinde olmanız sizin için oldukça önemli. Fakat bugün aşk hayatınızda aşırılığa kaçabilir ve olaylara sıkı bir disiplin getirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi gereksiz ayrıntılardan kurtarmaya özen gösterin. Mesleki faaliyetlerde ciddi bir rekabetle karşılaşma ve mücadele söz konusu. Cesur davranmalısınız. Hesapsız harcamalar bazen sizi çok zorluyor. Beklediğiniz bir para son anda elinize geçecek. Fiziksel yorgunluğunuzdan dolayı enerjinizde düşüş olabilir.

Akrep


Duygusal gerginliklerinizi sevgilinize yansıtma ihtimaliniz var. Ani kararlar, ufak tartışmalar canınızı sıkabilir. İşle ilgili düşüncelerinizi özel yaş. yansıtmaktan çekinmiyorsunuz. Yakınlarınız işinizi işyerinde bırakmanızı istiyorlar. Biraz da sevdiklerinize zaman ayırın. Kredi almayı düşünüyorsanız, ekonomik geleceğinizi bir daha gözden geçirmenizde fayda var. Zihinsel yorgunluk ve stres sinirlerinizin bozulmasına, uykularınızın kaçmasına neden olabilir.

Yay

Endişe duymayın, çok seviliyorsunuz. Ondan beklediklerinizin biraz abartılı olduğunu siz de fark ediyorsunuz. Bu konuda sizi uyarabilir, hazırlık olmanızda yarar var. Birikmiş işlerinizi halledebileceğiniz bir gün. Gözünüzde büyüttüğünüz kadar olmadıklarını göreceksiniz. Korktuğunuz ödemelerin günü yaklaşırken, önümüzdeki günler içinde de yeni masraflar görünüyor. Böbreklerinizle ilgili bir problem hissedebilirsiniz, ihmal etmek problemi büyütebilir. Bir uzmana danışmanızda fayda var.


Oğlak


İlişkinizde sürekli olarak yaptığınız gereksiz tartışmalar, zaman zaman ilişkinin tadını kaçırıyor. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz ama bugün sabrınız taşabilir. Sonradan pişman olacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının. İşinizde bir yeniliğin eşiğindesiniz. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Küçük maddi birikiminizi daha gerekli durumlara saklamalısınız. Stresten arınmak için varsa hobilerinize ve eğlencenize zaman ayırın.


Kova

Sevgilinizle bu aralar ilişkiniz çok iyi. Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. İşinizle ilgili bazı sorunlarınız olabilir. İşinizle ilgili alacağınız bazı haberlerden olumsuz yönde etkilenebilir, kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Parayla ilgili konuları bir müddet ertelemiş görünüyorsunuz. Fakat bu durum kısa sürecek. Cilt rahatsızlıkları canınızı sıkıyor ama doktora gitmek için de herhangi bir çabanız bulunmuyor!


Balık

Duygusal derinliğiniz size ve ilişkinize zarar veriyor; çünkü sevdiğiniz kişinin sizi yeterince anlamadığını düşünüyorsunuz. İş ortamında kırıcı davranışlarınızdan dolayı gerginlik yaratıyorsunuz. Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, beraber çalıştığınız insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Herkesin bir şansa daha sahip olması gerektiğini unutmayın. Para sizin için güç ve güven demek, fakat bazı durumlarda kaybetmeyi göze almalısınız. Uykusuzluk probleminiz giderek artıyor.
#30 - Kasım 28 2008, 19:46:43
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

kısa kısa ekledim bende (:

Koç | 21.03-19.04
Değişim için kendinizi zorlamamalısınız.    

Boğa | 20.04-20.05
İletişimin yoğun olacağı bir gündesiniz.    
   
İkizler | 21.05-21.06
Farklı ve değişken duygular içindesiniz.    

Yengeç | 22.06-22.07
Bugün daha kararlı davranabileceksiniz.    
   
Aslan | 23.07-22.08
Yaratıcılığınızı kullanabileceksiniz.    

Başak | 23.08-22.09
Beklemediğiniz işler moralinizi bozmasın    
   
Terazi | 23.09-22.10
İlginç rüyaların etkisine girebilirsiniz    

Akrep | 23.10-21.11
İşortağınız yada patronunuzla çatışmayın    
   
Yay | 22.11-21.12
Sözlerinizi iki kere düşünerek söyleyin.    

Oğlak | 22.12-19.01
Anlayışınızın arttığı güzel bir gün.    
   
Kova | 20.01-18.02
Kalabalık gruplarda keyif alabilirsiniz.    

Balık | 19.02-20.03
Bugün herkesin gözünü kamaştırıyorsunuz.    
#31 - Ocak 31 2009, 03:14:17
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

4 Mart 2009

Koç

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir. Bu arada bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Onlarla savaşacak gücünüz var. Kendinize dikkat etmezseniz kısa zamanda yorgun düşersiniz. Ayaklarınıza dikkat.


Boğa

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam anlamıyla kendinize bağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz yoksa sizi çok beğenen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız epey güç olabilir. Sağlığınız şu sıralar gayet iyi.

İkizler

Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz. Size türlü yerlerden irili ufaklı paralar gelecek. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklarla onu üzmeyin. Şu sıralar kendinizi çok bitkin hissetmenizin nedeni kafeinli içecekler. Bunlardan uzak durmaya çalışın.

Yengeç

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Cinsellik ön planda. Sevdiğinizle bu konuda anlaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli zeki biri sizi etkileyecek.

Aslan

Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Siz bu şansı özellikle duygusal bağlamda kullanmaktan yanasınız. Böylece yalnızlığınıza son verebilirsiniz.

Başak

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz. Kararınız gelecek günleri etkileyebilir. Ailenizle ilgilenseniz iyi olur. Sizle yakınlaşmakta güçlük çekiyorlar. Ama bunu dile getiremiyorlar. Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda eski bir dostunuz yardımcı olacak.

Terazi

Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Her zaman bir açık kapı bırakın. Hayatta herşey olabilir, unutmayın. Sosyal hayatınız çok renklenecek. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Gözünüzü dört açın. Bundan yararlanmayı bilin. Sağlık yönünden hiçbir sorun görünmüyor.

Akrep

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olmalısınız. Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak ve yakın bir hale getirmeniz sizin elinizde. Bunun için çaba harcamalısınız. Ve inanınki bu çabanızın karşılığını kat lat alacaksınız. Çünkü o buna değer. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

Yay

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız. Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Ancak canınızı sıkmayın, çünkü herşey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. Düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Enerjiniz ve performansınız tam yerinde. Özellikle ayın son günlerinde mutluluk var.

Oğlak

Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın. Alışveriş yaparken biraz daha eli açık davranabilirsiniz. Evinizin bir ihtiyacını ertelemek zorunda kalacaksınız. Sağlığınızda önemli bir değişiklik yok.

Kova

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. O buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz.

Balık

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor, beğeniliyor. Sevdiğinizle birlikteliğiniz uyumlu devam edecek. Yakın çevrenizden birinden alacağınız bir hediyeye çok sevineceksiniz. Moralinizi yüksek tutun. Sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin.
#32 - Mart 04 2009, 21:46:20
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olmalısınız. Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak ve yakın bir hale getirmeniz sizin elinizde. Bunun için çaba harcamalısınız. Ve inanınki bu çabanızın karşılığını kat lat alacaksınız. Çünkü o buna değer. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

 :Ç
#33 - Mart 04 2009, 21:53:57
kalbinin kırıldığını görmeye dayanamam derdin hep..merak ediyorum kırarken gözlerini mi kapattın...???

söylemene hiç gerek yok anlıyorum gözlerinden ben bildiğim benim dediğim kalbini eller çalmış..!!!

6 Mart 2009

Koç

Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız. Bir tatil düşünüyorsunuz. Bu sizin için iyi olacak. Zira son günlerde ailenizin geçirdiği kötü olaylar sizi bir hayli yıpratmış. Bir an önce kendinizi deniz kıyısına atın.

Boğa

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor. Sağlığınıza dikkat etmezseniz bu olumlu günlerde iş yerine sağlık problemlerinizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle baş ağrılarına dikkat.

İkizler

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin. Karşınıza hoş biri çıkacak. Onunla ani ve ateşli bir ilişki olabilir. Kendinizi dinleme huyundan vazgeçin. Hastalık hastası olmayın.

Yengeç

Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede. Öyle ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmez olmuş. Bütün enerjinizi bu işe kanalize etmişsiniz. Neyseki duygusal bağlamda aklınızı alacak gelişmeler olacak. Siz de cazibenizin farkına varacaksınız. Kontrolünüzü kaybetmemeye bakın. Aradığınız huzuru ergeç bulacaksınız.

Aslan

Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. Daha erken yatın. Zira uykunuzu alamıyorsunuz. Yatmadan önce bitkisel çaylar içmeyi deneyin.

Başak

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz. Parasal durumdan çok sıkışıksınız. Dostlarınızı kırdığınızı bildiğiniz için arayamıyorsunuz. Siz yalnız kalmayı hakeden bir insan değilsiniz. Yakınlarınızdan yardım isteyin. Bu dar günler geçici, ileride bol kazançlı ve mutlu günler sizi bekliyor. Kalbinizi koruyun. Çünkü o en hassas noktanız.

Terazi

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda biraz sakinlik gerekiyor size. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin, dolaşın, spor yapın ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.

Akrep

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek. Aşkta ise daha olumlu gelişmeler olacak. İhtiyacınız olan desteği hem sevdiğiniz kişiden hem de yakınlarınızdan göreceksiniz. Şu günlerde ailenizle birlikte bir akşam yemeğine çıkın. Bu onları çok mutlu edecek. Yaratıcılığınızı kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz. Zira paraya olan ihtiyacınız daha çok artacak.

Yay

Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor. Gerçeği öncelikle karşınızdakine sorup öğrenme yoluna gitmelisiniz. Ancak böyle davranırsanız size güveni ve ilgisi bitmeyecektir. Sevgilinizle aranızda olan bütün olumsuzluklar sona erecek. Hayattan çok şey bekliyor ve her zaman en iyi payı almayı başarıyorsunuz. Öksürüğünüzün nedeni fazla sigara içmeniz.

Oğlak

Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamına ve aşka epey zaman kalacak. Duygusal yaşantınız da bu yüzden hareketlenebilir. Tatil planları yapabileceksiniz. Bu da size iyi gelecek. Fakat gece hayatından uzak durmaya çalışın. Bu sizin sağlığınızı hiç de iyi etkilemiyor.

Kova

Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz. Eğer bir sevdiğiniz yoksa yeni tanışacağınız biri size ummadığınız kadar yakın olacak ve destek çıkacak. Yaratıcılığınız sayesinde daha çok para kazanabilirsiniz. Sağlığınız iyi. Sorun yok.

Balık

İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz. Bir dostunuzun rahatsızlığı sizi üzebilir. Vereceğiniz moralle herşey yoluna girebilir. Sevdiğiniz her konuda sizin yanınızda. Gereken ilgiyi göstermeyi ihmal etmemelisiniz.

#34 - Mart 06 2009, 16:47:41
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Koç - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili Koçlar, yeni haftaya uzun saatler sürecek Ay gezegeninin boşluk etkisi altında başlamaktasınız. Saat 09:56-17:35 arasında gerçekleşecek bu durumun yaratabileceği sonuçları birlikte inceleyelim. En önemli etkisi bireysel açıdan kendinizi ifade etmekte zorlanmanızdır. Farklı yönlerinizi dışa karşı ifade etmeniz, iç dünyanızı yaratıcı bir biçimde ortaya koymanız ve insanlar üzerinde etkili olmanız kolay olmadığı için hafif bir keyifsizlik hali oluşabilir. Siz de bilirsiniz ki bir Koç için aktivite son derece önemlidir. Tabi ki yukarıdaki durumlar oluştuğu için sizin gibi ateşli özelliklere sahip kişiler bu saat dilimi içinde durgunlaşabilirler. Aşk hayatınızla ilgili konularda dikkatli olunması gerekebilir. Egonuzu arka plana çekerek düşünmeniz faydalıdır. Yani bu saat dilimi içinde başkaları üste geçmeye çalışabilirler. Böyle durumda sessiz kalmak faydalıdır. İlk buluşmalar için uygun olmayabilir.

Karşınızdaki kişiyi ayrıntılı biçimde incelemeniz mümkün olmayabilir. Sanatsal faaliyetler açısından gayet uygundur. Orijinal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla yakından ilgilenmeniz faydalıdır. Böylece aranızdaki bağ güçlenebilir. Yeni bir uygulama veya karar için uygun değildir. Bu saat diliminde günlük rutininizi aynen sürdürmeniz ve tamamlanması gereken işlerinizi bitirmeniz yararlıdır. Saat 17:35 sonrası Başak burcunda ilerleyecek Ay, çalışma hayatınız ve zorunluluklarınızla alakalı konuları ön planda getiricidir. Detay gerektiren işler, kişisel bakımınız, sağlığınızla yakından ilgilenebilir, akşam saatlerini dinlenerek geçirebilirsiniz. Form tutmanız gayet kolaydır. Yani yediklerinizi rahatlıkla yakabilirsiniz. Görülüyor ki, bugün sakin bir gün geçireceğiz. O zaman bize düşen buna ayak uydurmak ve zorlamalardan kaçınmaktır.


Boğa - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili Boğalar saat 09:56-17:35 arasında Aslan burcunun son derecelerinde boşluğa girecek olan Ay etkisi altında yeni bir haftaya adım atıyoruz. Bu oluşumun yaratacağı yansımaları beraberce gözden geçirelim. Öncelikle eviniz içinde kendinizi istediğiniz şekilde ifade etmeniz zorlaşabilir. Bu durum, ailenizle olan ilişkinize de yansıyabilir. Birbirinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Böyle bir durumda, inatlaşmalardan kaçınmanız yararlıdır. Sizi eleştirmeleri mümkün olsa da, sessizliğinizi korumanız ve ılımlı yaklaşımlarda bulunmanız gerekebilir. Evle alakalı işler(kiralama-satın alma-tadilat)gibi faaliyetler açısından uygun değildir. Acele etmemek ve çıkabilecek engeller karşısında hazırlıklı olmak en doğrusudur.

Ev sınırları içinde yapılan sanatsal el becerileri açısından uygun bir gündür. Yaratıcılığınız artabilir. Bu zaman diliminde, bilinçaltınızda yer etmiş bazı duyguların ortaya çıkması mümkündür. Bu ise daha hassas olmanız anlamına gelir ki, böyle bir durumda soğukkanlı olmak, olayları büyütmemek yararlıdır. Saat 17:35 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, bazı önemli konularda karar almanızı zorlaştırıcı olsa da, gerçekçi düşünmeniz açısından en etkili saatlerdir. Aşk hayatınızla ilgili konularda dürüstlük vazgeçilmeniz ilkeniz haline gelebilir. Duygusal konularda gerektiği zaman ikinci planda kalmayı tercih edebilir, durumları net olarak anlamaya çalışabilirsiniz.


İkizler - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili İkizler güne uzun saatler boyu sürecek boşluk etkisi altında başlamaktasınız. Saat 09:56-17:35 arasında devam edecek bu oluşumun size olabilecek en önemli yansıması, iletişimsel konularda olabilir. Çevrenizi dikkatinizi çekmekte bugün zorlanabilirsiniz veya gerektiği şekilde ilgi göremeyebilirsiniz. Yazılı belgeler veya sözleşme türü kağıtları özenle incelemek ve imzalamadan önce dikkatle incelemek yararlıdır. Mümkünse bu saatlerde acil kararlar almamalı, herhangi bir taahhüdün altına girilmemelidir. Göze çarpmayan bazı detaylar daha sonra zorlayıcı olabilir. Haberleşme ve ulaştırma konularında aksamalar oluşabilir. Bunların göz önüne alınarak önemli işlerinizi bu etki başlamadan önce halletmeniz faydalıdır. Organize işlerde bazı ufak tefek sorunlar çıkabilir. Sizin elinizde olmayan durumlar nedeniyle eleştirilmeniz mümkündür.

Herhangi bir konuda kırıldığınızda gururlu tepkiler verebilirsiniz. Geri planda kalarak düzenlemeniz gereken işlerle uğraşmak bu zaman diliminde oldukça faydalıdır. öğrenim hayatında olan kardeşlerimiz, eğitmenlerini iyi dinlemeleri ve kurallara uymaya çalışmaları yararlıdır. Saat 17:35 de, Ay gezegeninin Başak burcunda seyretmeye başlamasıyla evinizle ilgili pratik uygulamalarda bulunmanız, çalışıyorsanız masanızın üstünü derleyip toparlamanız, detay gerektiren işlerin kolaylıkla altından kalkmanız mümkündür. Günün getirdiği hafif bir yorgunluk ve akabinde oluşan gerginlikler görülebilir. Akşam saatlerinde dinlenmeniz gücünüzü yeniden toparlamanızı sağlayabilir.


Yengeç - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili Yengeçler saat 09:56-17:35 arasında Ay gezegeninin boşlukta olması nedeniyle, haftaya biraz durgun adım atmaktayız. Bu oluşumun en önemli yansıması parasal konularda görülebilir. Bu etki altında kazanımlarınızı riske atabilecek ani kararlardan uzak durmanız son derece önemlidir. Yani elinizdekini korumaya çalışmanız faydalıdır. Yatırım meselelerinde de aynı şekilde temkinli olmak çıkarlarınız açısından önem arzetmektedir. Bu zaman dilimi içinde kendinize ne kadar güven duysanız da borç ve alacaklarınızla ilgili mevzularda uzman kişilere danışmanızda fayda vardır. Bu saatler arasında, bütçenizin tanzim edilmesi ve ihtiyaçlarınızın belirlenmesi mevzuları gayet önemlidir. Böylece sınırlarınızı aşmamış olursunuz.

Kazancınızın artmasıyla alakalı yapılacak görüşmelerde ani ve dürtüsel hareket etmemek faydalıdır. Kibirli yaklaşımlardan uzak durmanız gerekebilir. Hakkınız olanı almayı istiyorsanız acele etmemeniz, enine boyuna düşünmeniz, daha sonra lehinize gelişmeler yaşanmasını sağlayabilir. Ayrıca parayla ilgili kimseye söz vermemeniz, bonkörlüğünüzü belli bir sınırda tutmanız yararlıdır. Saat 17:35 itibariyle çevrenizle olan temaslarınızda derleyip toparlayan bir kişi profili çizebilirsiniz. Düzen ve organize edilecek işler açısından etkili olan bu saatlerde karar vermekte zorlanmalar yaşanabilir. Fakat bunlar risk almamanız adına yararlı olacaktır. Detaylar üzerinde durmanız, olabilecek sorunlardan sizi koruyabilir. Ayrıca esnek düşünmeye çalışmanız, yakınınızda bulunan insanlarla olan diyalogunuzu güçlendiricidir.


Aslan - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili Aslanlar haftaya uzun seyirli Ay gezegeninin boşluk etkisi altında başlamaktasınız. Saat 09:56-17:35 arasında gerçekleşecek bu zaman dilimi içinde olabilecek en önemli yansıma kendinizi ifade konularında hissedilebilir. Daha yavaş ve daha ciddi bir imaja sahip olabilir, kimi zaman gururlu tepkilerde bulunabilirsiniz. Sanki kendinizi dışa karşı güçlü bir kişi gibi göstermeye çalışabilirsiniz. Bu saatlerde işlerinizde gecikme, terslikler yaşanabilir. Sosyal hayatınızda durgunlaşmalar böyle bir yansıma altında gayet doğaldır. Kendinize olan güven duygunuzu belli bir sınırda tutmanız gerekebilir. Eleştiriler olduğunda ani tepkilerde bulunmadan önce düşünmeniz faydalıdır. Çevrenizde bulunan insanlar üzerinizde denetim kurmaya kalkabilirler veya başladığınız işleri bitirmek istediğinizde önünüze başka işler yığılabilir. Kadınlarla olan ilişkinizde dikkatli olmanız lazımdır.

Özellikle kendinize ait özel durumları veya sırlarınızı saklamanız menfaatiniz icabıdır. Yaratıcı faaliyetleriniz yani sanatla alakalı bir mesleğiniz varsa gayet düzgün bir şekilde ilerleyebilir. Tasarım gücünüz yoğunlaşabilir. Yöneticilerinizle iyi anlaşmanız ve gerektiği anlarda geri planda kalarak bazı kişi ve durumları incelemeniz yararlı olabilir. Saat 17:35 sonrası ise, parasal meselelerde dikkatli olmak, hesabınızı iyi yapmak, olabilecek yanlışların önüne geçilmesinde faydalıdır. Gerçekçi düşünmeniz kolaylaşır fakat karar almanız gereken konularda zorlanmanız mümkündür. İnisiyatif almanız mutlaka gerekiyorsa incelemelerinizi iyi yapmanız ondan sonra yürürlüğe koymanızı öneriyorum.


Başak - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili Başaklar haftaya Ay gezegeninin boşluk etkisi altında başlamaktasınız. Saat 09:56-17:35 arasında geri planda kalmanıza neden olabilecek durumlar sizi rahatsız edebilir. Sosyal açıdan çevrenizle olan bağınız zayıflayabilir. Bazı konularda sizden gizlenen durumları araştırmak isteyebilir gerekli bilgilere ulaşmaya çalışabilirsiniz. Gururunuz ön plandadır. Herhangi bir kişi size karşı haksızlık edebilir düşüncesiyle mağrur bir ifade takınabilirsiniz. Dışarıdaki dünyanın kendi içindeki kuralları sizin üzerinizde etkili olabilir. Yani tam anlamıyla kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Başladığınız işleri kolayca bitirmenizi sağlayan bu oluşum, yenilik anlamındaki işler için beklemede kalmayı gerektiricidir.

Enerjiniz ruhsal konularda oldukça yüksektir. Arınmanızı sağlayan ve motive edici aktivitelerde bulunmak(dua,zikir, yoga, meditasyon, ibadet)gayet faydalıdır. Böylece elinizde olmayan bazı durumların yarattığı sıkıntılarla başedebilmeniz kolaylaşır. Bu zaman diliminde benim tavsiyem ani kararlar almamanız, tamamlanması gereken işlerinizle uğraşmanız ve sakinliğinizi korumanızdır. Saat 17:35 itibariyle burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, dış dünyada işinizle ön planda olmanızı sağlayıcı, disiplinli bir şekilde çalışmanız adına destekleyici ve detaylarla uğraşmanızı kolaylaştırıcıdır. Gerçekçi düşünceler çerçevesinde işlerinizi organize edebilir, her ayrıntıyı titiz bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.


Terazi - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili Teraziler haftanın bu ilk iş gününde uzun soluklu bir boşluk etkisiyle karşı karşıyasınız. 09:56-17:35 arasında meydana gelecek bu oluşum altında, gündelik iş hayatınız ve özel yaşantınızla ilgili mevzularda acele kararlar vermemeniz gerekir. Bazı belirsizlikler nedeniyle, başladığınız işleri bitirmeniz veya diğer insanlarla kontak kurmanız zorlaşabilir. Bu gecikmeleri göz önüne alarak sabah itibariyle düzenlemelerde bulunmanız lazımdır. Organize işler, ekip halinde yapılan çalışmalarda da bazı terslikler yaşanabilir. Fakat bunlar çok büyük problemlere yol açıcı değildir. Önlem almanız halinde kolayca üstesinden gelinebilir. Arkadaşlarınızla olan irtibatınız açısından güçlendirici olan bu durum bazı problemlerinizi birbirinize destek vererek çözebilmenizi sağlayabilir.

Genel olarak hava yoluyla seyahatler açısından dikkatli olunması gereken bu oluşum altında ani yolculuklarda güvenli firmaları tercih etmeniz faydalıdır. Ayrıca bu saatler arasında amaçlarınız doğrultusunda ilerlerken içinde bulunduğunuz sisteme göre hareket etmeniz faydalıdır. Yani başınıza buyruk ve özgür hareket etmeniz zor olabilir. Yarım kalan işlerinizi halletmeniz daha kolaydır. Saat 17:35 de, Ay gezegeninin Başak burcunda ilerlemeye başlamasıyla sağlığınız, zorunlu işleriniz ve esnek düşünmenizi gerektiren mevzular ön plana gelmeye başlar. Duygusal konulardan ziyade karar almakta zorlandığınız meseleler üzerinde durup düşünebilir veya haftanın bu ilk iş gününün yorgunluğunu dinlenerek atabilirsiniz.


Akrep - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili Akrepler yeni bir haftaya saat 09:56-17:35 arasında boşlukta olacak Ay gezegeninin etkisi altında girmektesiniz. Bu oluşum altında işlerinizi yoluna koymanızda zorluklar yaşanması, belirsizlikler görülmesi kimi zaman çalışmak istememe gibi durumlar yaşanması mümkündür. Dinlenme isteğiniz yoğundur. Sanki hafta sonu fazla yorulmuşsunuz gibi bir haliniz vardır. Bu durumda dikkatsizlikler meydana gelebilir. Zihninizde bazı sorunlar(ailevi-özel) kafanızı meşgul edebilir. Bu meşguliyet ise gün boyu aklınızın bazı şeylere takılması anlamına gelebilir. Önemli işlerinizi yaparken notlar almak, ajandanızı kontrol etmek, işlerinizde kolaylaştırabilir.

Bugün acil toplantılar düzenlemek veya daha önceden planlanmış görüşmelerde kendinizi rahat bir şekilde ifade edebilmeniz zor olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda notlarınızı gözden geçirmeniz faydalı olabilir. Ayrıca ılımlı yaklaşım tarzınız çevrenizle olan bağlantınızda size faydalar sağlayabilir. En azından çatışmalar yaşanmamış olur. Bir kez daha hatırlatmak isterim. Bu saatler arasında yeniliklerde bulunmak yerine beklemede kalmak, girişimde bulunacağınız işlerinizi gözden geçirmek yararlıdır. Saat 17:35 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, işlerinizi dakik, düzenli ve son derece titiz bir şekilde yapmanızı, sorumluluk duygusu içinde hareket etmenizi sağlayıcıdır.


Yay - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili Yaylar saat 09:56-17:35 arasında Ay gezegeninin boşlukta olması nedeniyle eğitim hayatınız, iş ve ticari faaliyetleriniz, yabancılarla olan her türlü temasınızda dikkat edeceğiniz en önemli husus, ani kararlar vermemeniz, imkanınız varsa beklemede kalmanızdır. Bilirsiniz haftanın ilk iş günleri genelde hep yoğun geçer. Boşluk etkisi nedeniyle bu durum iki misli artabilir. Bu durumu göz önüne alarak önemli işlerinizi sabah erken saatlerinde şöyle bir gözden geçirmeniz faydalı olabilir. Bu etki altında, dikkat etmeniz gereken konu, etrafınızdaki insanlarla olan her türlü temasınızda daha esnek düşünmeye çalışmanız, sorunları büyütücü değil çözüm bulucu şekilde ele almanızdır. Fanatik görüşlerden, inatçı yaklaşımlardan uzak durmak içinizdeki bilgeliğe güvenmek, inancınızı hangi konuda olursa olsun güçlü tutmak bu saat diliminde olabilecek zorluklardan sizi koruyabilir.

Ayrıca tüm burçlar gibi ani olarak karar verilen yolculuklar konusunda dikkatli olmanız faydalıdır. Saat 17:35 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni mesleki durumunuzla alakalı her konuda araştırmacı bir ruhla çalışmanızı, detayların üzerinde durmanızı, işinizi ön planda tutmanızı sağlayıcıdır. Prensip sahibi bir kişi davranmanız, etrafınızdaki kişilerin ve otoritelerin hakkınızda olumlu düşünmesini sağlayabilir. Disiplinli çalışmanız halinde altından kalkamayacağınız iş yoktur. Ayrıca bu etki altında fazla çalışmanın ve günün getirdiğin gerginliklerin sağlığınız açısından zorlayıcı olması mümkündür. Akşam saatlerini dinlenerek geçirmeniz faydalıdır. Ailevi ilişkilerinizde ise, ılımlı yaklaşım tarzınız yararlıdır.


Oğlak - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili Oğlaklar saat 09:56-17:35 arasında vergi, miras, sigorta, başkalarıyla olan her türlü parasal alışverişiniz, banka işlemleriniz konusunda acele hareket etmeniz, kendi isteklerinizde diretmeniz yanlış olabilir. Çıkarlarınız konusunda hassas tepkiler verebileceğiniz bu saat diliminde çevrenizde bulunan kişilerle olgun ve ılımlı bir şekilde anlaşmaya çalışırsanız bunun faydasını görürsünüz. Kendinize olan güven duygunuz, kuruntu ve kuşkularınız çerçevesinde şekilleneceğinden benim önerim içinizi ferah tutmanızdır. Aslı astarı olmayan sözlere inanmayınız. Gözünüzle görmeden, kulağınızla duymadan kendi kendinizi tedirgin etmeyiniz. Ayrıca parasal konularda kimsenin sözüne güvenerek yola çıkmayınız. Duygusal konularda keskin kararlar vermeyiniz. İlişkinizi bitirmek veya yeni bir ilişkiye başlamak gibi mevzularda beklemede kalınız.

Bir önemli konu ise, dönüşüm ve yenilenmede bulunmayı düşündüğünüz meseleleri etraflıca gözden geçirmeniz ve buyurgan davranışlardan uzak durmanızdır. Saat 17:35 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, genel olarak iş konularını gündeminize taşıyıcıdır. Detaylı çalışmanız, ince hesaplar yapmanız gerekebilir. Eğitim hayatında olanlar derslerini, çalışanlar son kontrollerini, evde olanlar ise akşam için hazırlıklarını bir kez daha gözden geçirebilirler. İnisiyatif almanız mevzularda ise daha dikkatli olabilir, amaçlarınıza uygun düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Bu saat, düzenli ve organize işleriniz için biçilmiş kaftandır. Çevrenizdekilere yardımcı olma duygunuz ön plandadır. Bulunduğunuz ortamlara uyum sağlamanız daha kolaydır.


Kova - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili Kovalar günün büyük bir kısmında boşlukta olacak Ay etkisi altında yeni bir haftaya adım atmaktasınız. Saat 09:56-17:35 arasında gerçekleşecek bu oluşum altında özellikle dikkat edilmesi gereken nokta ilişkinizdir. Beraberliği olanlar açısından bu durumun anlamı, partnerinizin kendini ifade etmekten ve düşüncelerini açık ve net bir şekilde göstermekten hoşlanmasıdır. Direkt tavırları kimi zaman canınızı sıksa da, bu saat diliminde iplerin onun kontrolünde olabileceğini hesap etmek yararlıdır. Böyle bir durumda egonuzu ön planda tutmanız, karşı karşıya gelmeniz anlamı taşıyacağından dikkatli olunmalıdır. İlişkisi olmayanlar bu zaman diliminde duygularıyla düşünceleri arasındaki zıtlaşmanın getirdiği tedirginlikle uğraşabilirler. İçinizdeki ses, siyah derken mantığınız beyaz diye tutturabilir. Burada yapılması gereken dengeyi tutturmaktır.

Bunun yolu ise, kendinizle barışık olmanızdan geçer. İlişkisinde sorun olmayan mutlu çiftler açısından bu durumun anlamı, birbirinizin kimliklerine saygı göstermeniz ve günü ahenk içinde geçirmeye çalışmanızdır. Aslında bu zaman diliminde herkesin yapması gereken de budur. Böylece gerginlikten uzak huzurlu saatler geçirebilirsiniz. Saat 17:35 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, maddi konularda bazı durumları organize etmeniz veya düzenlemeniz anlamına gelebilir. Gerçekçi bir şekilde hareket etmeniz, ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız faydalıdır. Kimi zaman sizin isteklerinizden ziyade karşınızdaki kişinin sunacaklarına razı olmanız gerekebilir. Böyle durumlarda gerginliğe düşmek yerine çıkarlarınızı düşünerek hareket etmeniz size yarar sağlayabilir.


Balık - Pazartesi , 09.03.2009

Sevgili Balıklar, Ay gezegeninin 09:56-17:35 saatleri arasındaki boşluk etkisi altında haftaya adım atmaktasınız. Bir yandan pazartesi oluşunun getirdiği yoğunluk diğer yandan bu saat dilimi içinde ön planda olan belirsizlikler derken başladığınız işleri bitirmeniz zor olabilir. Tabi ki böyle bir durumda elimiz kolumu bağlı olacak diye bir durum yok. Yapmanız gereken öncelikle sabah saatlerinde belirli bir düzen içinde işlerinizi yoluna koymanız ve bu düzen çerçevesinde hareket etmenizdir. Tabi ki günün şartları içinde bazı hatalar yapılması, hızlılık gerektiren konularda yavaşlamalar görülmesi gayet normaldir. Gerginliğe düşmemek en önemli koşuldur. Bu etkiden olumlu anlamda yararlanmak mümkündür. Örneğin yarım kalan işlerin tanzimini yapmak ve bitirmek kolay olabilir. Algılamanız gayet yüksektir. Bu durum etrafınızdaki insanlarla anlaşmanızda ve herhangi bir şeyi öğrenmenizde size faydalar sağlayabilir.

Yeni uygulamalarda bulunmamanız gerektiğini artık birçoğunuz öğrenmiş durumdasınız. Rutine ayak uydurmak en doğrusudur. Ayrıca yaptığınız işleri kontrol etmeniz olabilecek yanlışlardan sizi koruyabilir. Saat 17:35 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayan Ay etkisi altında ise, partnerinizin bazı konularda sorumluluk almak istememesi, işini daha fazla ön planda tutması mümkündür. Kimilerinizde ise bu durum, partnerin aşırı inceleyen ve eleştiriye meyilli halinin göstergesidir. Böyle tavırlarla karşılaştığınızda esnek düşünmeye çalışırsanız hiçbir sorun kalmaz. İlişkisi olmayanlar ise böyle bir enerji altında, karşı cinsle iletişimde bulunurken, egonuzu geriye çeker, şirin ve sempatik tavırlar içinde hareket ederseniz fazlasıyla ilgi uyandırmanız mümkündür.
#35 - Mart 09 2009, 22:05:12
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


3 Nisan 2009

Koç

Sosyal başarılarınız statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacak, girdiğiniz topluluklarda fiziksel çekiciliğinizi ve farklı kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız. Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edeceksiniz.

Boğa

Akıllı insanlarla konuşmayı seviyorsunuz. Onların değişik fikirlerinden siz de etkileneceksiniz. Ortaklıklara açıksınız. Düşüncelerinizin çevrenizle bütünleşmesinden yanasınız. Doğru insanlarla çalışmak isteğiniz doğrultusunda, isabetli kararlar vereceksiniz. Karşınızdaki kişinin duygularını çok çabuk hissedebiliyorsunuz.

İkizler

İsteklerinizde müthiş bir artış olurken, enerjiniz sınırlarınızın ötesinde genişleyecek ve amaçlarınıza ulaşmak için çok daha fazla çalışacaksınız.Bugün ilginç ve değişik fikirlere açık olmalısınız. Genel olarak varlıklı kişilerle sosyal bütünlük içindesiniz.. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek.

Yengeç

Bugün yeni sosyal çevreler içinde, yeni arkadaşlıklar sizi bekliyor. Bu ilişkilerde tanışacağınız kişilerle duygusal anlamda etkileşimler olabilir. Yaşça sizden büyük olan kişiler konusunda dikkatli olun. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir dönem olabilir.

Aslan

Hem size prestij kazandıracak, hem de size yardım edebilecek özel ve popüler kişilerle birlikte olacaksınız.. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı birgün geçireceksiniz.

Başak

İçinizdeki yoğun karmaşalar nedeniyle kendinizi çevrenizden soyutlamak isteyeceksiniz. Güzel ve rafine şeylerden hoşlanıyorsunuz. Yakınlarınızla kuracağınız sevgi bağları önemli olacak. Gün içinde,  nostaljik duygularınız ortaya çıkacaktır. Düşüncelerinizde abartılara yer vermezseniz, daha da olumlu sonuçlar alacaksınız.

Terazi

Sorunların üstesinden gelebilecek bir enerjiye sahip olmanız rağmen dikkatli olmalısınız. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu birgün içindesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz.  Cinsel enerjinizin çok daha yüksek seyredeceğini bilmelisiniz. Hedeflerinizde tam gaz ilerleyeceksiniz.

Akrep

Organize bir şekilde gelişen ve sizin de payınız olan bu gelişimlerde karlı durumda olacaksınız. Fakat, olabildiğince paylaşımcı olmalı, ortaklarınızı kırmamalısınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Böylece gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak,  size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız.

Yay

Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırları konusunda ketum davranacak, suskun ve gizemli bir havaya girecek ve düşünceleriniz hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Maddi konularda daha temkinli davranmalısınız.

Oğlak

Duygusal takıntılardan uzak kalmanız gereken birgün içindesiniz. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.

Kova

Önemli anlaşmalar yapmak için, özel fırsatlar yakalayacaksınız. Para sizin için  değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız.

Balık

Duygusal konular ve romantizm konusunda yoğunlaşarak, yaşamınıza bir renk katacaksınız.  Arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve farklı bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz.Bazı ilişkilerinizi yeniden sorgulayacaksınız Bazılarınızın birliktelikleri kimlik kazanacak.
#36 - Nisan 03 2009, 17:07:32
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


4.4.09


KOÇLAR
Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız.

Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız. Şikayet etmeden önce biraz bekleyin. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.

BOĞALAR
Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir

İKİZLER
Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.

Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut. Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız. Bu şansınızı iyi değerlendirin.

YENGEÇLER
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep.

Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Seçim sizin. Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sağlık ihmale gelmez.

ASLANLAR
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek.

Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşyayı bu sayede alma şansı doğacak. Sevdiğiniz bu yoğun dönemde sizi destekleyecek. Bu arada istemeden de dostlarınızı ihmal edebilirsiniz. Bu da biraz canınızı sıkabilir.

BAŞAKLAR
Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir.

Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu insanla iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da olumlu sonuç alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmayın.

TERAZİLER
Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz.

İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.

AKREPLER
Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz.

Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gitmelisiniz. Bu da sağlığınıza iyi gelecek.

YAYLAR
Ay burcunuzda ilerlerken dikkat çekmeye devam ediyorsunuz. Yeni girişimleriniz konusunda kararlı olacaksınız. Hayatınıza yeni bir yön vermeniz biraz da kişisel çabalarınıza bağlı olacak. Taze enerjilerle yeni adımlar atabilir ve karar alabilirsiniz. Şimdiye kadar belirsizlik yaratan konularda yakın çevrenizden destek görmek sizi cesaretlendirecek.

OĞLAKLAR
Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.

Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın.

KOVALAR
Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz.

Bu davranışlar size birşey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey alıp götürür. Siz zaten çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirin. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edin.

BALIKLAR
Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız yerinde.
#37 - Nisan 04 2009, 18:54:27
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Alıntı
OĞLAKLAR
Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.

Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın.

Tutmasaydı keşke.
#38 - Nisan 05 2009, 17:02:22
Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın.

10.04.2009


KOÇLAR
Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin.

Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız. Bir tatil düşünüyorsunuz. Bu sizin için iyi olacak. Zira son günlerde ailenizin geçirdiği kötü olaylar sizi bir hayli yıpratmış. Bir an önce kendinizi deniz kıyısına atın.

BOĞALAR
Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir.

Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor. Sağlığınıza dikkat etmezseniz bu olumlu günlerde iş yerine sağlık problemlerinizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle baş ağrılarına dikkat.

İKİZLER
Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız.

Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin. Karşınıza hoş biri çıkacak. Onunla ani ve ateşli bir ilişki olabilir. Kendinizi dinleme huyundan vazgeçin. Hastalık hastası olmayın.

YENGEÇLER
Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.

Öyle ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmez olmuş. Bütün enerjinizi bu işe kanalize etmişsiniz. Neyseki duygusal bağlamda aklınızı alacak gelişmeler olacak. Siz de cazibenizin farkına varacaksınız. Kontrolünüzü kaybetmemeye bakın. Aradığınız huzuru ergeç bulacaksınız.

ASLANLAR
Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.

Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. Daha erken yatın. Zira uykunuzu alamıyorsunuz. Yatmadan önce bitkisel çaylar içmeyi deneyin.

BAŞAKLAR
Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.

Parasal durumdan çok sıkışıksınız. Dostlarınızı kırdığınızı bildiğiniz için arayamıyorsunuz. Siz yalnız kalmayı hakeden bir insan değilsiniz. Yakınlarınızdan yardım isteyin. Bu dar günler geçici, ileride bol kazançlı ve mutlu günler sizi bekliyor. Kalbinizi koruyun. Çünkü o en hassas noktanız.

TERAZİLER
Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın.

Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda biraz sakinlik gerekiyor size. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin, dolaşın, spor yapın ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.

AKREPLER
Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.

Aşkta ise daha olumlu gelişmeler olacak. İhtiyacınız olan desteği hem sevdiğiniz kişiden hem de yakınlarınızdan göreceksiniz. Şu günlerde ailenizle birlikte bir akşam yemeğine çıkın. Bu onları çok mutlu edecek. Yaratıcılığınızı kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz. Zira paraya olan ihtiyacınız daha çok artacak.

YAYLAR
Hayatınıza pek çok konuda değişiklikler girebilir. Öncelikle ufuklarınızı genişleteceğiniz olanaklarla eğitsel konulara yönelebilirsiniz. Bu alanda başkalarından göreceğiniz destekleri önemsemeli ve ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Zira bu dönemde yenilikler ve yabancılarla olabilecek konularınız öne çıkmakta. Yolculuklarınız size çok şey katabilecek.

OĞLAKLAR
Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.

Böylece toplum yaşamına ve aşka epey zaman kalacak. Duygusal yaşantınız da bu yüzden hareketlenebilir. Tatil planları yapabileceksiniz. Bu da size iyi gelecek. Fakat gece hayatından uzak durmaya çalışın. Bu sizin sağlığınızı hiç de iyi etkilemiyor.

KOVALAR
Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.

Eğer bir sevdiğiniz yoksa yeni tanışacağınız biri size ummadığınız kadar yakın olacak ve destek çıkacak. Yaratıcılığınız sayesinde daha çok para kazanabilirsiniz. Sağlığınız iyi. Sorun yok.

BALIKLAR
İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size.

Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz. Bir dostunuzun rahatsızlığı sizi üzebilir. Vereceğiniz moralle herşey yoluna girebilir. Sevdiğiniz her konuda sizin yanınızda. Gereken ilgiyi göstermeyi ihmal etmemelisiniz.
#39 - Nisan 10 2009, 19:47:39
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


08.05.2009KOÇLAR
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.

Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz yüzünden duygusal bağlamda ne yazıkki başarı tutturamıyorsunuz. Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.

BOĞALAR
Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.

Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın.

İKİZLER
Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz.

Bu davranışlar size birşey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey alıp götürür. Siz zaten çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirin. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edin.

YENGEÇLER
Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız yerinde.

ASLANLAR
Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız. Şikayet etmeden önce biraz bekleyin. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.

BAŞAKLAR
Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.

TERAZİLER
Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız.

Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut. Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız. Bu şansınızı iyi değerlendirin.

AKREPLER
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz.

Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep. Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Seçim sizin. Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sağlık ihmale gelmez.

YAYLAR
Bugün biraz daha planlı ve programlı olmak durumundasınız. Gerek iş gerek evle ilgili beklentileriniz değişebilir. Size yeni sorumluluklar getiren ailevi konularda daha yapıcı çaba göstermeye çalışmanız gerek. Aile içi ilişkilerinizde olabilecek duygusal gerginlikler sizi buna itecektir. Elinizdeki kaynaklar konusunda ise gerçekçi kararlar almanız gerekebilir.

OĞLAKLAR
Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız.

Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu insanla iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da olumlu sonuç alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmayın.

KOVALAR
Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz.

İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.

BALIKLAR
Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi.

Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gitmelisiniz. Bu da sağlığınıza iyi gelecek.
#40 - Mayıs 08 2009, 19:17:42
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


21.05.2009KOÇ
Eskiden yaptığınız çalışmaların sonuçlarını şimdi almaya başlayabilirsiniz. Ufak tefek terslikler yüzünden bazı aksaklıklar çıkabilir. Fakat bunlar geçici bir durum.

BOĞA
İlginç gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Farklı istekler içine girebilir düşüncelerinizi yeniden düzenlemeye başlayabilirsiniz. Bugün parasal konulara yönelik harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

İKİZLER
Çalışmalarınızı başarıyla sürdürebileceğiniz bir gündesiniz. Elinize geçen fırsatları değerlendirecek yüksek bir performans ortaya koyacaksınız. Yatırıma yönelik girişimlerde bulunabilir evinize ya da kendinize eşya alabilirsiniz.

YENGEÇ
Zihninizin gayet berrak olduğu düşünmek ve çalışmak için çok uygun bir gün. Boş hayallerle oyalanarak zaman kaybetmemelisiniz. Diğer yandan her zamanki uyumunuzu yakalamakta zorlanmayabilir ve ilişkilerinizi sağlıklı bir biçimde sürdürmeyi başarabilirsiniz.

ASLAN
Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Çalışmalarınızı keyifle yapabileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Biraz gergin ve sabırsız olabilirsiniz fakat bugün duygularınız güçlü olduğu için olayları fazla önemsemeyeceksiniz.

BAŞAK
İsteklerinizin artması sonucunda da gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz. Karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp dikkatinizi yükseltmelisiniz.

TERAZİ
Aktivite istediğiniz bir çok kısa yol yapmanıza neden olabilir ve bu gezilerde yakınlarınızla görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Kardeş ve akraba çevrenizde daha paylaşımcı olmanız beklenebilir. Spekülasyon isteğiniz yoğun.

AKREP
Eskiden yaptığınız çalışmaların sonuçlarını şimdi almaya başlayabilirsiniz. Parasal konulara yönelik yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzdan haber alabilirsiniz.

YAY
İletişim trafiğiniz giderek artıyor. Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizin hareketlendiği bir döneme giriyorsunuz. Hızlı kararlar alabilir fikirlerinizi çevrenizdekilere kabul ettirebilirsiniz. Tabii bu arada sizi yanlış anlayabilirler.

OĞLAK
Yaşamanız muhtemel duygusal patlamaları işinize yansıtmamaya dikkat etmelisiniz. Dostlarınız hassasiyetinizi dengelemenize yardımcı olabilir ve motivasyonunuzu yükseltebilirler.

KOVA
Bu günlerde duygularınızın değiştiğini aşırı bir duyarlılık kazandığınızı görebilirsiniz. Bu olumlu ruh halinizi kaybetmemeye çalışamanızda fayda var. Arkadaşlarınızla birlikte bazı yeniliklerde bulunmanızda yarar var.

BALIK
Çalışmalarınızı herzamanki gibi sürdürken sürpriz durumlar ortaya çıkabilir. Düşüncelerinizi denetlemeli olumsuzluk ve kararsızlıklardan uzak durmalısınız. Katılacağınız bir davette karşılaşacağınız kişiye ilgi duyabilirsiniz.
#41 - Mayıs 21 2009, 19:38:57
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


22 Mayıs 2009

KOÇ

 Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Her konuda anlaşma var. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve çok beğeneceksiniz. Heyecanlı günler sizi bekliyor.


BOGA


Sevdiğiniz insanın uçarılılıkları sizi hayli üzecek. Özel hayatınızdaki karmaşayı atlatabilmek için enerjinizi işinizde yoğunlaştırın. Zira işlerinize şu sıralar çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alacaksınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut. Bu gücünüzden yararlanmayı bilin. Sağlığınızın yerinde oluşu sizin için şans. Bu şansınızı değerlendirin.IKIZLER

Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var. Onlara fırsat vermeyin. Sevgide de daha kontrollü olmalısınız. Sevdiğinizin de desteğini aldığınızda önünüzde kimse duramaz. Ani ve aşırı sinirlenmelerden kaçının. Tartışmalara girmeyin.YENGEÇ

Herşeyi kara görmeyin. Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Dizginler sizin elinizde. Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenize yarayacak. Maddi açıdan da şu günlerde rahatlayacaksınız. Yine de ayağınızı yorganınıza göre uzatmakta fayda var. Sonunda siz karlı çıkarsınız.ASLAN

Parlak bir dönem başladı ama siz yine memnun değilsiniz. Çünkü yapınızda hiçbir zaman olanla yetinmemek gibi bir dürtü var. Bu nedenle var olan şeylerin tadını çıkaramıyorsunuz. Elinizden küçük mutluluklar kaçıyor. İşleriniz, arladaşlarınız ve hobilerinize ayırdığınız zamanın bir bölümünü de sevgilinize ayırın. Bu günlerde kendisini çok ihmal edilmiş hissediyor. Bunu dile getirmiyor ama her an patlayabilir. Aniden bir iş yolculuğuna çıkma ihtimaliniz var. Yemekte ölçüyü fazla kaçırmayın. Tatlılardan uzak durun.BASAK

Aşk ile işi birbirine karıştırıyorsunuz. Bu da işinizi tehlikeye sokabilir. Herkese mavi boncuk veriyorsunuz. Çapkınlıktan vazgeçip daha kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiye rastlayabilirsiniz. Hatta yeni bir yaşam kurabilirsiniz. Uzun seyahatlere çıkmayı ne zamandır düşünüyordunuz. Bunun için bir olanak karşınıza çıkacak. Olanağı iyi değerlendirmeye bakın. Parasal durumunuz daha iyi olabilir, eğer müsrif davranmaz ve iyi yatırımlarda bulunursanız. Gözlerinizdeki ağrının nedeni uykunuzu iyi almamanız.TERAZI

Paranızı dikkatli harcamalısınız. Şans oyunlarına fazla güvenmeyin. Para konusunda tutumlu olmalısınız. Sonra sıkıntıyı siz çekersiniz. Dış görünüşünüzü şu günlerde epey ihmal ediyorsunuz. Nerede o eski bakımlı haliniz? Çevrenizdekiler buna çok şaşırıyorlar. Kendinize çeki düzen verin ve işinize gereken ilgiyi gösterin. Yaşadığınız değişikliklerin yarattığı stres midenizin hassasiyetini arttırabilir.AKREP

Daha çok sosyal ilişkilerle ilgili konularla bu sıralar uğraşacaksınız. Hareketleriniz ve sözlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi kapana kıstırılmış hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda heyecanlarınızı ve duygularınızı bastırmakta zorlanacaksınız. Yalnızsanız bir ilişki isteyip istemediğinize artık karar verin. Akıllıca davranır ve zamanınızı iyi değerlendirebilirseniz başarı sizin. Biraz alçakgönüllü olun. Çevrenizdekileri itiyorsunuz ve eleştiri konusu oluyorsunuz. İşitme problemi olabilir. Dikkat.YAY

Duygusal hayatınızla iş hayatınızı birbirine karıştırıyorsunuz. Dedikodular yüzünden özel hayatınızda birtakım fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. İşinizle ilgili karar verirken iş arkadaşlarınız konusunda oldukça dikkatli davranmanız gerekiyor. İşlerinize önem verdiğiniz kadar beraber olduğunuz kişiyi de düşünmelisiniz. Kendisini ihmal ettiğinizi sanabilir. Bundan dolayı aranızda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Katı diyetlere paydos edin. Sebze, meyva yiyin ve düzenli jimnastiğe başlayın.OGLAK

Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızı şu günlerde tatbikata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Zira her an insanın eline böyle önemli şanslar geçmez. Hayatınızı biraz renklendirin. Arkadaş ortamlarına katılın. İş ve aşk birarada yürümez demeyin. Yeni kişilerle tanışın. Belki de aradığınız mutluluğu yakalayacaksınız. Deniz ve güneş sizin için iyi olabilir. Böylece yoğun temponun stresini üzerinizden atabilirsiniz. Sağlığınız gayet iyi.KOVA

Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Bu bencilliğe bir son vermenin zamanı geldi de geçiyor bile. Etrafınızdakileri, sizi seven insanları bu şekilde üzmeye hiç hakkınız yok. Şu sıralar iş yerinde birtakım problemler yaşayabilirsiniz. O yüzden biraz yalnız çalışmaya gayret edin. İkili diyaloglardan kaçının. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçin. Mutluluk uzak değil.
  BENIM BURCUM :)


BALIK

Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin. Hayat sadece iş değildir. Arkadaş ortamlarına katılın. Yeni kişilerle tanışın. Katı kurallarınızı yumuşatın. Sonucun ne kadar iyi olacağını göreceksiniz. Sevip sevileceğiniz günler yakında. Karamsarlığınızı üstünüzden atarsanız stressiz günler sizi bekliyor.


#42 - Mayıs 22 2009, 20:32:39
aLıŞTıM YaLNıZLıĞıN SoĞuK MaKaMıNa üŞüMeYeYiM YeTeR....

25.05.2009KOÇLAR
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız.

Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşyayı bu sayede alma şansı doğacak. Sevdiğiniz bu yoğun dönemde sizi destekleyecek. Bu arada istemeden de dostlarınızı ihmal edebilirsiniz. Bu da biraz canınızı sıkabilir.

BOĞALAR
Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız.

Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu insanla iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da olumlu sonuç alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmayın.

İKİZLER
Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz.

İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.

YENGEÇLER
Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi.

Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gitmelisiniz. Bu da sağlığınıza iyi gelecek.

ASLANLAR
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.

Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz yüzünden duygusal bağlamda ne yazıkki başarı tutturamıyorsunuz. Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.

BAŞAKLAR
Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.

Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın.

TERAZİLER
Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz.

Bu davranışlar size birşey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey alıp götürür. Siz zaten çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirin. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edin.

AKREPLER
Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz.

Onlar buna layık değiller. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız yerinde.

YAYLAR
Bugün pek çok konuda düzenli olmak durumundasınız. Günlük düzeniniz açısından sizi uyaran koşulları iyi planlamalı ve şimdiden organize olmalısınız.

İş ortamındaki ilişkilerinize yapıcı yaklaşmanız destek almanızı kolaylaştırabilir ve çok verimli olabilirsiniz. Somut işler çıkaracağınız konulara zaman alan uğraşlarınızı eklemenizde fayda var.

OĞLAKLAR
Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.

KOVALAR
Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız.

Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut. Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız. Bu şansınızı iyi değerlendirin.

BALIKLAR
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz.

Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep. Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Seçim sizin. Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sağlık ihmale gelmez.
#43 - Mayıs 25 2009, 17:19:34
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Proculianus

04.07.2009

Koç
Sevgili Koçlar, güne burcunuzla uyumlu görünüm yapacak Ay Yay burcu etkisi altında başlamaktasınız. Bu gayet pozitif bir enerji olup, yakın çevrenizle olan temasınız, yolculuk, bilgilenme, merak duygunuz ve keşifçiliğiniz açısından olumludur. Zihinsel ifadeniz ve konuşma biçiminizle etrafınızdaki insanları kolaylıkla etkiniz altına alabilir neşeli ve pozitif bir cumartesi geçirebilirsiniz.

Sosyal hayatınız, birebir yakın ilişkiniz ve yeni insanlarla tanışmak gibi birçok konuda destekleneceğiniz bu enerjiden yararlanarak sabah itibariyle hoşlanacağınız bir program yapabilir ve gününüzü keyifle geçirebilirsiniz. Ayrıca bu enerji fikirlerinizi daha geniş bir bakış açısı içinde ele alarak, daha hızlı hareket etmeniz için de yardımcıdır. Aktiviteler, organizasyon veya tanıtım faaliyetleri, belli bir konuda deneyim sahibi olma, ilginç kişilerle bir araya gelmek gibi geniş bir alanda hareket edebilmeniz de yine bu enerjinin sayesinde mümkündür.


Boğa
Sevgili Boğalar cumartesi gününe Ay Yay burcu etkisi altında başlamaktasınız. Bu enerji hem maddi konulardaki kaygılarınızı bir yana koymanızı sağlayıcıdır hem de durumunuzu kendi bakış açınızla değerlendirmeniz anlamına gelebilir. Tabi ki her ikisi de aslında gayet faydalıdır. Lakin kısıtlı bir bütçeniz varken aşırı harcamalara giriyorsanız sorun çıkartıcı olabilir. Bu enerjinin bir olumlu yanı da, sezgileri oldukça güçlendirmesidir. Öyle ki, bugün fırsat bulup şöyle bir durumunuzu gözden geçirdiğinizde iç sesiniz size bir çok konuda rehber olabilir. Hatta siz bile bu güç karşısında şaşırabilirsiniz. Bu yazılanlar Ay Yay burcu enerjisinin olumlu yönüdür.

Şimdi bir de dikkat etmeniz gereken noktalarını gözden geçirelim. En başta belirtmek isterim ki, bu enerji diğer insanlarla görüş alış verişinde sorun yaratabilir. Size göre maddi ve manevi her konuda birileri size öneride bulunsalar ve gerçekten haklı bile olsalar, sizin onları dinlemek gibi bir niyetiniz olmayabilir. Size göre onlar gereksiz yere konuşmaktadırlar, çünkü yolunuzdan dönmek gibi bir niyetiniz yoktur. Çünkü bugün olaylara sadece kendi bakış açınızla yanaşmak niyetindesinizdir. Bu noktaya dikkat ederseniz günü gayet olumlu geçirmeniz mümkün olabilir.


İkizler
Sevgili İkizler cumartesi gününe, Jüpiter yönetiminde olan, Ay gezegeninin Yay burcu enerjisiyle başlamaktasınız. Bu enerji altında, günü planladığınız şekilde geçirebilir, neşeli ve özgüvenli halinizle çevrenizdeki insanlar üzerinde etkili olabilirsiniz. Fiziksel açıdan canlandırıcı, gayet aktif hareket etmenizi sağlayıcı bu etki altında, bugüne dek aklınızın ucundan dahi geçmeyen, belki de fırsat bulamadığınız konularla ilgilenebilir, bilgi sahibi olabilir hatta bizzat uygulayabilirsiniz.

Arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirici bu enerji, her insanla iyi geçinebilmeniz açısından destekleyici olup, başka insanları kendi alanınıza çekebilmenizde de destekleyicidir. Kazanmak dürtünüz bugün yüksek olacağı için, tüm seçenekleri gözden geçirebilir, hangisinde karar kılacağınızı veya hangisinin size faydası dokunmayacağını da rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Kısaca güne pozitif düşünceler içinde uyanmanız eğlenceli bir gün geçirmeniz açısından iyi bir belirleyicidir.


Yengeç
Sevgili Yengeçler cumartesi gününe Ay gezegeninin Yay burcu etkisi altında başlamaktasınız. Sizin gibi kendi sakinliği ve güvenliği içinde hareket etmekten hoşlanan burç mensupları için fazla hareketlilik manasına gelen bu enerji bazı konularda abartılı tepkilerde bulunmanıza, olayları değerlendirirken kendi bakış açınızı daha fazla ön planda tutmanıza neden olabilir. Tabi ki bu en doğal hakkınızdır. Lakin bu enerjiyi, hassasiyet içeren mevzularda ortada bir şey yokken varmış gibi düşünerek veya söylenen her sözü tarafsız bir şekilde dinlemek yerine, bildiğinizi okumak tarzında ele alıyorsanız zorlayıcı olabilir.

Bugün yapmanız gereken ne durumda olursanız olun iyimser bir şekilde, kendinize güven duyarak güne adım atmaktır. İnancınızın ve sezgilerinizin sesi size doğru yönü gösterebilir. Genel olarak iyimser bir ruh hali vardır. Normal zamanlarda adım atamadığınız, çekindiğiniz herşeyi gün boyu daha cesur bir şekilde ele alabilirsiniz. Yaşadığınız çevreyi değiştirmek veya yenileştirmek adına istekli olabilir, bazı konularda geniş bir şekilde bilgilenmek amacıyla aktif olmaya çalışabilirsiniz.


Aslan
Sevgili Aslanlar cumartesi gününe Yay burcunda ilerleyen Ay enerjisiyle adım atmaktasınız. Bu enerji özgürlük ihtiyacınızın yoğunlaşması anlamına geleceğinden üzerinizde denetimi olan ve bu yüzden de hareket etmekte zorlandığınız her konuda zincirlerinizi koparma isteğiniz anlamına gelebilir. Ayrıca bu enerji, bazı durumlar yolunda gitmediği veya isteminiz dışında geliştiğinde inancınızın yükselerek size ışık olmasını da sağlayıcıdır.

Gezgin ruhunuzu canlandıran, keşif isteğinizi yükselten ve sıra dışı özelliklerinizi dış dünyaya sunmanızı sağlayan bu etki altında, hoş sohbet ve neşeli bir şekilde etrafınızla ilişkide bulunabilir, bilginiz olan konuları insanlara sunmaya çalışabilirsiniz. Bilge ve felsefik bir yanınız varsa bu etki altında, çevrenizde bulunan ve zor durumda olan insanlara yardım edebilir ve onları moral olarak güçlendirebilirsiniz.


Başak
Sevgili Başaklar bugün Jüpiter idaresinde olan Ay etkisi altında geçecek cumartesi gününüz toplumsal aktivitelerinizde öne çıkmanız adına sizi destekleyicidir. Gün içinde çevrenizdeki insanlarla temas halinde olmak, kafanızın içindekileri paylaşmak, her konuda bilgi sahibi olmaya çalışmak bu enerji altında mümkün. İçinizde yeni umutlar filizlendiren, girişimde bulunmayı düşündüğünüz alanlarda sizi destekleyen, ilginizi çeken konularda araştırmalarda bulunmanızı, yazıya söze dökmenizi sağlayan bu kuvveti değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Lakin her güzelliğin kendi içinde bir de dikkat edilmesi gereken tarafı vardır ya, işte bu enerjinin en fazla dikkat edilmesi gereken yönü, hayatınız ilgili bir anlam arayışı içindeyseniz, olayları ya tümüyle iyimser veya tümüyle abartılı bir hassasiyet içinde değerlendirmenize neden olmasıdır. Yani ya herşey güzel olacak derseniz veya bu son şansım diyebilirsiniz. Benim tavsiyem ise, her zaman olduğu gibi evrenin büyük planını unutmamanız ve hiç kimsenin veya hiçbir olayın içinizdeki gücü azaltmasına izin vermemenizdir.


Terazi
Sevgili Teraziler, dün itibariyle Yay burcunda seyrine başlayan Ay gezegeninin etkisi altında cumartesi gününe adım atmaktasınız. Özgürlük duygunuz gün boyu ön planda olacağından, üzerinizde denetim ve kontrol sağlayabilecek kişi ve olaylardan uzak kalmak isteyebilirsiniz. Zihinsel açıdan kendinizi güvende hissedeceğiniz için, çevrenizdeki insanların düşüncelerinizi onaylamalarını bekleyebilirsiniz.

Sezgilerinizi kuvvetlendiren bu etki altında, başkalarının hangi yönde hareket edebileceğini veya düşünebileceğini kestirmeniz mümkündür. Dürüst ve gayet açık bir şekilde kendinizi ifade edebilir ve kimseye uymak zorunda kalmadan kararlarınızı verebilirsiniz. Bu enerjinin bir başka etkisi ise, yaşamınızla alakalı her konuda iyimserlik gücü vermesi ve yapmayı düşündüğünüz bazı atılımlar için güven tazelemesidir. Bu enerjiyi, bazı planlamalarda bulunmak adına kullanmanız yerinde olabilir.


Akrep
Sevgili Akrepler, Yay burcunda ilerlemesini sürdüren Ay etkisi altında cumartesi gününe başlamaktasınız. Genel olarak ihtiyaçlarınızla ilgili harcamalar nedeniyle farkında bile olmadan gerekli gereksiz birçok şey satın alabilirsiniz. Uzun zamandır satın almayı düşündükleriniz nedeniyle kredi kartınıza yüklenebilir veya elinizdeki paranızı savurabilirsiniz. Burada düşünülmesi gereken bütçenizi daha sonra zorlayabilecek şekilde hareket etmemektir. Bunun dışında maddi kazanımlarınızla alakalı konularda daha refah yaşamak adına planlar yapabilir gerekli kişilerle temasa geçmek için istekli olabilirsiniz.

Bugünkü enerjiler, sadece finansal kazanımlarınız çerçevesinde kalmayıp duygusal konularda da etkilidir. Bu coşkulu enerji altında, sevdiğiniz kişiyle alakalı yeni kararlar alabilir bundan sonrası adına güç birliğinde bulunabilirsiniz. Ayrıca geçmişle alakalı konularda bazı kişilere yeniden şans vermek veya uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuzla tekrar barışmak isteyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu, geçmişte yaşananları tekrar gözden geçirmek, buna değip değmeyeceğini iyi düşünmektir.


Yay
Sevgili Yaylar burcunuzda ilerlemesini sürdüren Ay gezegeninin etkisi altında, ilişkiniz konusunda iki şekilde düşünmeniz faydalıdır. Birincisi, her ikinizin de, iletişimi koparmaması, farklı düşünseniz bile, anlaşmaya gönüllü olmanız sayesinde sorunlarınızı kolaylıkla çözüme kavuşturmanız, ikincisi, gereksiz konuların fazla abartılması ve yok yere günün keyifsiz geçirilmesi.

Aslında bu etki altında yapılması gereken büyüyen egonun denetim altına alınarak hareket edilmesidir. Ayrıca bu etki altında içgüdüsel tavırlar ön plandadır. Yani her iki taraf özellikle partneriniz size karşı mantıklı olmaktan ziyade, hissedişleri doğrultusunda davranabilir.Yani aranızda birkaç gündür süren bir problem varsa, size karşı ters davranması eğer yoksa iyimser yaklaşması mümkündür. Şimdi size düşen yaşanabilecek bu yansımaların farkında olarak, cumartesi günü boyunca huzursuz olmamak için, kendinizi gerekli şekilde ayarlamanızdır.


Oğlak
Sevgili Oğlaklar gün boyu Yay burcunda ilerleyecek Ay gezegeni, cumartesi gününün tümünde etkili olacağından çevrenizde gelişen olayları abartılı bir şekilde ele alabilirsiniz. Öncelikle, şunu belirteyim ki, Ay Yay burcu pozitif düşüncelerin, duygulara hakim olması anlamı taşır. Eğer siz kendinizi bu yönde şartlandırırsanız çok daha neşeli bir gün geçirmeniz mümkündür. Evet hayatın zorlu yanları herkes için geçerlidir, herkes kendi payına bir mücadele vermektedir.

Fakat bugün tüm haftanın stresini atabilmek adına ne olursa olsun fırsat buldukça dinlenmeli, bir şekilde olumlu düşünmeye çalışmalı veya keyiflenecek durumlar yaratmalıdır. Karşınıza hangi sorun çıkarsa çıksın şunu unutmayalım ki, bir çözümü muhakkak vardır. Siz de böyle düşünmeye çalışırsanız bu enerjiyi yerinde kullanmış olabilirsiniz. Ayrıca, hesabını bilen kişiler olarak bugünkü enerjilerin sayesinde, maddi durumunuzla alakalı konularda durumunuzun ne olduğunu daha net olarak tespit edebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konularda ise eskiye benzer bazı durumlarla yeniden karşılaşabilir, partnerinizle bunları gözden geçirme ihtiyacı duyabilirsiniz.


Kova
Sevgili Kovalar, burcunuzla uyumlu görünüm yapmaya başlayacak Ay etkisi altında, neşeli ve oldukça pozitif yaklaşımlar içinde etrafınızla iletişime geçebilir, cumartesi gününüzü olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bugün istesiniz de kaygılanmanız veya kendinizi keyifsiz hissetmeniz pek mümkün değildir. Çünkü Jüpiter denetiminde bulunan Ay, moral gücü üzerinde iyimser bir etki yaratıp, herşeye rağmen hayatı iyimser bir şekilde ele almanızı sağlayabilir. Bu etki altında rutinlikten uzak, değişimlere açık ve macera hisleriyle dolu olarak gününüzü geçirebilirsiniz.

Ruhunuzun ateşlenmesi ve keşifçi yanınızın ortaya çıkması sonucu farklı insanlarla bir araya gelmek mümkün olduğu gibi, günlerdir süren duygusal sıkıntılarınızın bitişiyle fiziksel açıdan da canlanabilirsiniz. Aktivitenin yoğun olacağı bugün, sizinle aynı düşünmeyen kişilerle bile anlaşma ortamı bulabilir, yeni dostluklar kurabilirsiniz. Hedeflerinizle alakalı konularda, tecrübeli kişilerle konuşabilir, yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Ayrıca değişik ortamlara girerek, ilginç kişilerle tanışabilir, kendi gelişiminiz adına bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz. Kısaca bugün herşeyin sizin adınıza güzel geçeceğini söylemek mümkün.


Balık
Sevgili Balıklar, güne Yay burcunda ilerleyen Ay enerjisi altında başlamaktasınız. Bu etki altında cumartesi gününüzü olumlu bir şekilde değerlendirmek için, yuvanız içinde veya ilişkinizle alakalı konularda saptadığınız yanlışları veya aksayan noktaları düzenlemeye çalışmanız faydalıdır. Yalnız ondan önce bu enerji hakkında hatırlatmak istediğim birkaç nokta var. Özünde son derece pozitif bir enerji olan Ay Yay burcu sizin gibi hassas kişilerde iki türlü etki yaratabilir. Ya olayları tümüyle kendi bakış açınızla değerlendirebilir veya abartılı tepkilerde bulunarak çözümlemeye çalışabilirsiniz.

Benim önerim, sizi tedirgin eden sorunlarınızı, pozitif çerçeve içersinde değerlendirmenizdir. Böylece hem çevrenizdeki insanlarla ayrılığa düşmez hem de keyifli bir gün geçirmiş olursunuz. İlişkinizle alakalı konularda ise, partnerinizin üstüne düşmeniz, onu sıkboğaz etmeniz ve gereksiz konuları büyüterek tepkisel davranmanız sakıncalı olabilir. Gün içinde bu etkilerin yanısıra, cumartesi olması dolayısıyla iş yaşamının stresinden uzak olacağınız için, toplumsal aktiviteleri ön planda tutabilir, ailenizle olan ilişkilerinizi düzene sokabilir, dikkatleri üzerinize toplayacak etkinliklerde yer alabilirsiniz.

#44 - Temmuz 04 2009, 13:15:01

01.09.2009KOÇLAR
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Ancak canınızı sıkmayın, çünkü herşey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. Düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Enerjiniz ve performansınız tam yerinde. Özellikle ayın son günlerinde mutluluk var.

BOĞALAR
Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın.

Alışveriş yaparken biraz daha eli açık davranabilirsiniz. Evinizin bir ihtiyacını ertelemek zorunda kalacaksınız. Sağlığınızda önemli bir değişiklik yok.

İKİZLER
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.

Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. O buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz.

YENGEÇLER
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.

Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor, beğeniliyor. Sevdiğinizle birlikteliğiniz uyumlu devam edecek. Yakın çevrenizden birinden alacağınız bir hediyeye çok sevineceksiniz. Moralinizi yüksek tutun. Sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin.

ASLANLAR
Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.

Bu arada bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Onlarla savaşacak gücünüz var. Kendinize dikkat etmezseniz kısa zamanda yorgun düşersiniz. Ayaklarınıza dikkat.

BAŞAKLAR
Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.

Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam anlamıyla kendinize bağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz yoksa sizi çok beğenen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız epey güç olabilir. Sağlığınız şu sıralar gayet iyi.

TERAZİLER
Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir.

Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz. Size türlü yerlerden irili ufaklı paralar gelecek. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklarla onu üzmeyin. Şu sıralar kendinizi çok bitkin hissetmenizin nedeni kafeinli içecekler. Bunlardan uzak durmaya çalışın.

AKREPLER
Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut.

Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Cinsellik ön planda. Sevdiğinizle bu konuda anlaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli zeki biri sizi etkileyecek.

YAYLAR
Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.

Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Siz bu şansı özellikle duygusal bağlamda kullanmaktan yanasınız. Böylece yalnızlığınıza son verebilirsiniz.

OĞLAKLAR
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz.

Aşkta da bir karar arifesindesiniz. Kararınız gelecek günleri etkileyebilir. Ailenizle ilgilenseniz iyi olur. Sizle yakınlaşmakta güçlük çekiyorlar. Ama bunu dile getiremiyorlar. Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda eski bir dostunuz yardımcı olacak.

KOVALAR
Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.

Adımlarınızı sağlam atın. Her zaman bir açık kapı bırakın. Hayatta herşey olabilir, unutmayın. Sosyal hayatınız çok renklenecek. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Gözünüzü dört açın. Bundan yararlanmayı bilin. Sağlık yönünden hiçbir sorun görünmüyor.

BALIKLAR
Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz.

İş hayatınızda bundan sonraki günlerde oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olmalısınız. Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak ve yakın bir hale getirmeniz sizin elinizde. Bunun için çaba harcamalısınız. Ve inanınki bu çabanızın karşılığını kat lat alacaksınız. Çünkü o buna değer. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil korkmayın.
#45 - Eylül 01 2009, 16:17:05
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


03,09,2009

 
 
KOÇ
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem. Şu sıralar tanışacağınız yeni insanlarla kalıcı dostluklar kurmanız mümkün. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Özellikle güneşe dikkat.

 
 

 
BOĞA
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin. İşleriniz sizi yoracak ama başarının tadını çıkaracaksınız. Beklediğiniz para dışında ummadığınız bir kısmet olacak. Sevgiliniz varsa veya evliyseniz başbaşa kalacağınız yerlere gitmeli sorunları çözmelisiniz. Ruhsal durumunuza dikkat edin
 
İKİZLER
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Yurtdışı işiniz olabilir. Oradaki izlenimlerinizle büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Çok çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda önemli atılımlar olacak. Rakiplerinizi bile safdışı bırakacak imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizden olumlu bir telefon alacaksınız. Bu sevginizi daha da pekiştirecek. Ara ara ufak hediyelerle onun gönlünü almayı unutmamalısınız. Unutmayın hayat sadece işten ibaret değildir. Düzenli bir iş hayatı ve spor sizi hedefinize daha kolay ulaştırır. Sağlığınızı ve sevdiğinizi ihmal etmeyin.

 

 
YENGEÇ
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor. Toplum yaşamınız canlanıyor. Yaşamı çok seveceksiniz. Sevdiğiniz varsa uyum içinde olacak ve birlikte mutluluğa gideceksiniz. Sevdiğiniz yoksa bir davette biriyle tanışacaksınız. Bu anlamlı bir ilişki olacak. Midenize dikkat. Abur cubur yemeyin.

 
  
ASLAN
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli. Duygusal bağlamda da pırıltılı günlerin başlangıcı. Ancak hiçbir şey mali alanda elde edeceğiniz başarıların yerini tutmayacak. Övgüyü gerçekten hak ediyorsunuz. Siz de kendinizi şımartın ve paranızı dilediğiniz gibi harcayın. Tabiki böyle bir durumda sağlığınızın da iyi olmaması düşünülemez.
 
BAŞAK
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor. Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Ancak sonuçları önümüzdeki günlerde belli olacak. Aşkta güven mi? heyecan mı? ikilemi içindesiniz. Kararlarınızı verirken duygularınızın sesine kulak verin. Küçük sürprizler, hediyeler var.

 
TERAZİ
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı. Gereksiz kıskançlıklarla gününüzü zehir ediyorsunuz. Size yapılmasından hoşlanırmıydınız? Öyleyse siz de yapmayın. Midenize ne kadar düşkünsünüz. Hep yemeyi düşünüyorsunuz. Biraz rejim yapın. Yoksa alacağınız kilolarla sevgiliniz sizi beğenmeyebilir.

 AKREP
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz. Telefonla gelen bir habere sevineceksiniz. Maddi açıdan iyi günlerin başındasınız. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve çalışın. Emeklerinizin karşılığını almamanız için hiçbir neden yok. Sürekli sırt ağrılarından şikayetçisiniz. Artık bir doktora gitmenin zamanı gelmedi mi? Genel sağlık durumunuz oldukça iyi.

 
   


YAY
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Ev ve aile ortamının sıcaklığı ile gerçek bir gün. Arkadaşlarla gezip tozmak yerine evde oturmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak niyetindesiniz. Duygusal bağlamda aşkı bir gurur meselesi yapmayı bırakın. Ancak böyle mutluluğu yakalayabilirsiniz. Değmeyecek insanları gözünüzde fazla büyütüyor, onlara hak etmedikleri anlamlar yüklüyorsunuz. Doğru insanı bulmak için bekleyeceksiniz. Acele etmeyin, sabırlı olun. Karşılığını alacaksınız.

 OĞLAK
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Bu günlerde işleriniz yolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Sabırlı olunuz. Zaten bu da sizin burcunuzun bir özelliği. Hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu. Duygularınızı kontrol edin. Olaylar karşısında serinkanlı olursanız, artı puan kazanabilirsiniz. Bir yerden beklediğiniz paraya nihayet kavuşacaksınız. Bu parayı parti parti alacaksınız. Harcarken de tutumlu davranın. Sevdiklerinizden bir müddet uzak kalacaksınız. Bunu dert etmeyin. Onların sağlıkları için çaba göstermeniz gerekebilir.

 
KOVA
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak. Bu onu gerçekten çok mutlu edecek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Duygularınız kabaracak. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuşku ve kuruntulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz. Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sağlığınıza dikkat. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.

 
BALIK
PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. İş hayatınızda büyük ilerlemeler kaydediyor ve hayranlık topluyorsunuz. Bununla da yetinmek istemiyorsunuz. Gözünüz hep daha yukarılarda. Duygusal bağlamda da parlak günler sizi bekliyor. Kararlarınızı verirken duygularınızın sesine kulak verin. Küçük sürprizler, hediyeler var.

 

(ALINTIDIR)#46 - Eylül 03 2009, 10:08:02
KADER DEDİĞİMİZ YA EN YAKINIMIZDAKİLERİN TUZAĞI İSE DAYANABİLECEK MİSİN ???

Proculianus

09.09.09


KOÇ

Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Ani öfkenizi yenmelisiniz. Çevrenizdekileri kırıyorsunuz. Sonradan bunun telafisi daha zor oluyor. Sakinleşmenize yardımcı olacak, deniz ve güneşin tadını çıkarın. Sevdiğinizle tatil planları yapın.

BOĞA

Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız. Sevdiğiniz varsa yeni karalar alabilir. Sevdiğiniz yoksa yaşamınıza iki veya üç kişi girecek. Seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Alkolden ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun. Mide problemleri yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin. İş arkadaşlarınız bu durumunuzu aleyhinize kullanabilirler. Bunu lehinize çevirmek sizin elinizde. Para konusunda dostlarınızın desteğiyle sıkıntılarınızı kolayca atlatacaksınız. Tasarruf yapın. Sonra çok sıkıntı çekersiniz.

İKİZLER

Bugün sezgileriniz çok güçlü. Olacakları önceden tahmin edeceksiniz. Bu da size artı puan kazandıracak. Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz. Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alacaksınız. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp sevdiğinizle tartışmayın. Nasıl olsa herşey kısa bir süre içinde yoluna girecek. Siz kısmetlisiniz. Aşkta yenilik olacak. Sevdiğiniz varsa ona sadık kalın. Böbreklerinize dikkat.

ASLAN

Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınızdaki kişiyi eleştirmeye kalktığınızda kırıcı sözler sarfedebilirsiniz. O nedenle tartışma ortamlarından uzak durmaya bakın. Soğukkanlılığı elden bırakmayın. Sağlığa gelince, spor yaptığınız taktirde hem bedenen hem ruhen kendinizi bomba gibi hissetmemeniz için hiçbir neden yok.

BAŞAK

Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza oturacak. Yeni bir iş teklifi de alabilirsiniz. Enerjinizi açık havaya çıkarak ve yürüyüşler yaparak dengeleyebilirsiniz. Dargın olduğunuz birinden haber alacaksınız

TERAZİ

Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız. Mutlaka bir çözüm bulunur, moralinizi bozmayın. Üzerinizde baskı hissetmeyin. En doğru kararı vermenizde yardımcı olacak herşeyi deneyin. Bir diş bakımı yaptırmanızın zamanı geldi. Ağız sağlığınız için tehlike demek genel sağlığınız için de tehlike demektir.

AKREP

Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli. Parayı elde etmek için çok çalışmanız gerekebilir. Harcamalarınızı dikkatli yapın. Yoksa zararını siz görürsünüz. Sevdiklerinizi siz arayın. Hep onların aramasını beklemeyin. Onlara küçük hediyeler verip gönüllerini alın, onları şımartın.

YAY

Başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın. Gelecekte de önemli projelere imza atacaksınız. Hafta sonlarını evde başbaşa geçirmek, ilişkinizin yoluna girmesini sağlayacak. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkmalı ve sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. İleride yaratıcı yeteneğinizi arttıracak resim veya heykel kursuna kaydolmalısınız. Başarılı olacaksınız. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Böylece kendinizi daha moralli ve zinde hissedeceksiniz. Ve bu moraliniz çevrenizdekileri de şevklendirecek.

OĞLAK

Çevrenizdekilerle ilşkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenizden yararlanarak içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacaksınız. Geçmişte ufak kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiç bir şey olmamış gibi davranacaksınız. O bu davranışa şaşıracak ama yeniden görüşmeyi teklif etmekten de geri kalmayacak. Etrafınızdakiler değerinizi gün geçtikçe daha çok takdir ediyor. Size yapılacak öneriler karşısında ailenizin ve dostlarınızın fikrini alın. Para konusunda geçici bir daralma söz konusu. Bir diş bakımı yaptırmanın zamanı geldi.

KOVA

İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklar ve kaprislerle onu üzmeyin. Onun değerini sonradan anlarsınız. Ruhsal durumunuza dikkat edin. Depresyonlardan kaçının.

BALIK

Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız. İş hayatınızda herhangi bir tatsızlık olmaması için gayet özenli davranıyorsunuz. Bu da iş arkadaşlarınızın dikkatinden kaçmıyor. Bir yakınınızın bir sorununa çözüm getireceksiniz.
#47 - Eylül 09 2009, 10:03:33

17.09.2009


KOÇLAR
Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz.

Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Her konuda anlaşma var. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve çok beğeneceksiniz. Heyecanlı günler sizi bekliyor.

BOĞALAR
Sevdiğiniz insanın uçarılılıkları sizi hayli üzecek. Özel hayatınızdaki karmaşayı atlatabilmek için enerjinizi işinizde yoğunlaştırın. Zira işlerinize şu sıralar çok önem vermeniz gerekiyor.

Bu çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alacaksınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut. Bu gücünüzden yararlanmayı bilin. Sağlığınızın yerinde oluşu sizin için şans. Bu şansınızı değerlendirin.

İKİZLER
Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz.

Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var. Onlara fırsat vermeyin. Sevgide de daha kontrollü olmalısınız. Sevdiğinizin de desteğini aldığınızda önünüzde kimse duramaz. Ani ve aşırı sinirlenmelerden kaçının. Tartışmalara girmeyin.

YENGEÇLER
Herşeyi kara görmeyin. Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Dizginler sizin elinizde.

Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenize yarayacak. Maddi açıdan da şu günlerde rahatlayacaksınız. Yine de ayağınızı yorganınıza göre uzatmakta fayda var. Sonunda siz karlı çıkarsınız.

ASLANLAR
Parlak bir dönem başladı ama siz yine memnun değilsiniz. Çünkü yapınızda hiçbir zaman olanla yetinmemek gibi bir dürtü var. Bu nedenle var olan şeylerin tadını çıkaramıyorsunuz. Elinizden küçük mutluluklar kaçıyor.

İşleriniz, arladaşlarınız ve hobilerinize ayırdığınız zamanın bir bölümünü de sevgilinize ayırın. Bu günlerde kendisini çok ihmal edilmiş hissediyor. Bunu dile getirmiyor ama her an patlayabilir. Aniden bir iş yolculuğuna çıkma ihtimaliniz var. Yemekte ölçüyü fazla kaçırmayın. Tatlılardan uzak durun.

BAŞAKLAR
Aşk ile işi birbirine karıştırıyorsunuz. Bu da işinizi tehlikeye sokabilir. Herkese mavi boncuk veriyorsunuz. Çapkınlıktan vazgeçip daha kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiye rastlayabilirsiniz. Hatta yeni bir yaşam kurabilirsiniz.

Uzun seyahatlere çıkmayı ne zamandır düşünüyordunuz. Bunun için bir olanak karşınıza çıkacak. Olanağı iyi değerlendirmeye bakın. Parasal durumunuz daha iyi olabilir, eğer müsrif davranmaz ve iyi yatırımlarda bulunursanız. Gözlerinizdeki ağrının nedeni uykunuzu iyi almamanız.

TERAZİLER
Paranızı dikkatli harcamalısınız. Şans oyunlarına fazla güvenmeyin. Para konusunda tutumlu olmalısınız. Sonra sıkıntıyı siz çekersiniz. Dış görünüşünüzü şu günlerde epey ihmal ediyorsunuz. Nerede o eski bakımlı haliniz?

Çevrenizdekiler buna çok şaşırıyorlar. Kendinize çeki düzen verin ve işinize gereken ilgiyi gösterin. Yaşadığınız değişikliklerin yarattığı stres midenizin hassasiyetini arttırabilir.

AKREPLER
Daha çok sosyal ilişkilerle ilgili konularla bu sıralar uğraşacaksınız. Hareketleriniz ve sözlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi kapana kıstırılmış hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda heyecanlarınızı ve duygularınızı bastırmakta zorlanacaksınız.

Yalnızsanız bir ilişki isteyip istemediğinize artık karar verin. Akıllıca davranır ve zamanınızı iyi değerlendirebilirseniz başarı sizin. Biraz alçakgönüllü olun. Çevrenizdekileri itiyorsunuz ve eleştiri konusu oluyorsunuz. İşitme problemi olabilir. Dikkat.

YAYLAR
Amaçlarınızla ilgili konulara yönelmek ve üzerinde düşünmek durumundasınız. Zira gerçekçi olmanızı gerektiren ve çaba isteyen gelişmelerle ilerleyebilirsiniz. Üstlerinizle ilişkilerinizde ölçülü olmanız gereken bu dönemi sorumluluklara öncelik vererek geçirmelisiniz. Ciddiye alınması gereken yeni konular detay ağırlıklı olabilir ve sizi zorlayabilir.

OĞLAKLAR
Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızı şu günlerde tatbikata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Zira her an insanın eline böyle önemli şanslar geçmez.

Hayatınızı biraz renklendirin. Arkadaş ortamlarına katılın. İş ve aşk birarada yürümez demeyin. Yeni kişilerle tanışın. Belki de aradığınız mutluluğu yakalayacaksınız. Deniz ve güneş sizin için iyi olabilir. Böylece yoğun temponun stresini üzerinizden atabilirsiniz. Sağlığınız gayet iyi.

KOVALAR
Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Bu bencilliğe bir son vermenin zamanı geldi de geçiyor bile. Etrafınızdakileri, sizi seven insanları bu şekilde üzmeye hiç hakkınız yok.

Şu sıralar iş yerinde birtakım problemler yaşayabilirsiniz. O yüzden biraz yalnız çalışmaya gayret edin. İkili diyaloglardan kaçının. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçin. Mutluluk uzak değil.

BALIKLAR
Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin.

Hayat sadece iş değildir. Arkadaş ortamlarına katılın. Yeni kişilerle tanışın. Katı kurallarınızı yumuşatın. Sonucun ne kadar iyi olacağını göreceksiniz. Sevip sevileceğiniz günler yakında. Karamsarlığınızı üstünüzden atarsanız stressiz günler sizi bekliyor.
#48 - Eylül 17 2009, 15:31:01
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


24.09.2009


KOÇLAR
Her şey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın.

BOĞALAR
Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size birşey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey alıp götürür. Siz zaten çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirin. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edin.

İKİZLER
Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız yerinde.

YENGEÇLER
Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız. Şikayet etmeden önce biraz bekleyin. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.

ASLANLAR
Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.

BAŞAKLAR
Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut. Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız. Bu şansınızı iyi değerlendirin.

TERAZİLER
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda birtakım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep. Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Seçim sizin. Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sağlık ihmale gelmez.

AKREPLER
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşyayı bu sayede alma şansı doğacak. Sevdiğiniz bu yoğun dönemde sizi destekleyecek. Bu arada istemeden de dostlarınızı ihmal edebilirsiniz. Bu da biraz canınızı sıkabilir.

YAYLAR
Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu insanla iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da olumlu sonuç alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmayın.

OĞLAKLAR
Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.

KOVALAR
Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gitmelisiniz. Bu da sağlığınıza iyi gelecek.

BALIKLAR
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz. Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz yüzünden duygusal bağlamda ne yazıkki başarı tutturamıyorsunuz. Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.
#49 - Eylül 24 2009, 14:50:05
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


İkizler
Bugün, günlük zihinsel aktivitenizde olumlu enerjiye sahip olacaksınız. Güne merhaba derken mantığınız, aklınız ve zihniniz berrak ve son derece aktif çalışacaktır. Yakın çevrenizde popülerliğiniz yükselecek ve sözel iletişimdeki kuvvetiniz, girişimlerinizde size başarı getirecektir. Lisan ve dil öğrenmek amaçlı bir girişimde bulunabilir, bir kurs programına katılabilirsiniz. Okul yaşantınızda bugün sınavlarınız gayet olumlu geçecektir. Söylenenleri anlama ve anlatma enerjiniz de bugün gayet kuvvetli.

Bugün, yazılı kontratlar ve belgeler konusunda büyük bir ivme kazanabilirsiniz. İmza attığınız bir belge sayesinde yurtdışı veya yurtiçi bağlantılı bir işiniz olumlu sonuçlanacaktır. Her türlü haberleşme ve ulaştırma konularında da etkin bir gün sizi beklemekte. Yolculuklarda terslikler çıkmadığı gibi, daha erken gitme ve daha çok işi halletme gibi etkiler de bugün sizden yana olacaktır.
#50 - Ekim 20 2009, 20:06:50

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.