Alternatifim Cafe

Babasının külüyle kafa çekti

Discussion started on MagazinRolling Stones grubunun gitaristi Keith Richards, NME dergisine bugüne kadar yaptığı 'en garip' şeyi anlattı. Rock müziğinin dinozorları olarak bilinen Rolling Stones grubunun gitaristi Keith Richards, "babasının küllerini kokainle karıştırarak çektiğini" itiraf etti.

"Babasının, hayatta olsaydı, buna aldırış etmeyeceğini" savunan 63 yaşındaki gitarist, bunun o zamanki hayat tarzı olduğunu belirterek, gençleri kendisini örnek almamaları yolunda uyardı.

Babasını 84 yaşında kaybeden ünlü müzisyen, 10 yıldır "muhtemelen ölecekler" listesinde bir numara olduğunu ve bu listeden alt sıralara düştüğü zaman çok üzüldüğünü de anlattı.//
#1 - Nisan 04 2007, 17:12:56
İmzanız kural dışı.

Rolling Stones'un gitaristi şaka yapmış 
LONDRA (A.A) - Babasının küllerini kokainle karıştırarak çektiğini bildiren Rolling Stones grubunun gitaristi Keith Richards, "şaka yaptığını" açıkladı.

Keith Richards'ın sözcüsü, İngiliz müzik dergisi NME'de ilgili söyleşisi yayımlanan gitaristin "şaka yaptığını" söylediğini bildirdi.

Rock müziği grubu Rolling Stones'un gitaristi, NME'ye "babasının küllerini kokainle karıştırarak çektiğini, bunun da bugüne dek yaptığı en garip iş olduğunu" söylemişti.

63 yaşındaki gitaristin babası Bert, 2002 yılında 84 yaşındayken ölmüştü.
#2 - Nisan 05 2007, 00:30:41

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.