Alternatifim Cafe

Küfür değil şarkı söylemek lazım

Discussion started on Magazin'Şarkı Söylemek Lazım' yarışma programında partner olan Linet ile Yazıcıoğlu küfürleşti. Yapımcı Fatih Aksoy'un araya girmesiyle biten tartışma sonrası tiyatrocu Linet'i, 'Türkçe'yi unutturmakla' suçladı.

Son dönemde ekranda patlama yapan yarışma programları içerikleri kadar, yaşanan polemiklerle de gündemde. Canlı olarak yayınlanan yarışmalarda, jüri üyeleri ile yarışmacılar arasındaki gerginlik artık kamera arkasına da taşınmaya başladı. Hararetli tartışmalardan biri de, pazar geceleri ekrana gelen 'Şarkı Söylemek Lazım'ın provalarında, yarışmada partner olan Erhan Yazıcıoğlu ile Linet arasında yaşandı. Şarkı seçimi konusunda anlaşmazlığa düşen ikilinin kavgası giderek hararetlendi. Küfür boyutuna kadar varan tartışma, araya yapımcı Fatih Aksoy'un girmesi ile yatıştırıldı.

Linet'in yaşına ve tiyatro kariyerine saygı göstermesi gerektiğini söyleyen Yazıcıoğlu, sert konuştu. "Benim çok onurlu bir geçmişim var. İnsanlar haddini bilmeli. Yakında albümü çıkacakmış, kendini ön plana atarak gündeme gelmek istiyor" diyen Yazıcıoğlu'nun öfkesi bitecek gibi değil. Linet'in Türkçe'yi unuttuğunu iddia eden ünlü tiyatrocu, "Türkçe'ye çok önem veririm. Aramızda biraz iletişimsizlik var. Kendisi çevreyi ve ortamları unutmuş" diyerek kızgınlığını dile getirdi.
#1 - Mart 30 2007, 14:47:45
İmzanız kural dışı.

ÇOK KÖTÜ BİR REKLAM...!!
#2 - Mart 31 2007, 13:13:39
Ya Sev Ya Terket
          

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

Amaç gündeme gelmekti başardı ...
#3 - Nisan 01 2007, 20:00:22
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

Divan Edebiyatı yapmıyoruz
Halk Edebiyatı  , Halk Sanatı
Halk diliyle söylenir.
#4 - Nisan 01 2007, 23:05:07

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.