Alternatifim Cafe

Kızların Ayakları Neden Kokmaz?

Discussion started on Bay

t-mac

Erkekler de biraz dikkat etse aslında eşşek ölüsü gibi egzotik bi kokudan farklı bi şey çıkar ortaya belki.
#26 - Mart 17 2007, 23:09:43

ayağı kokanlar ismini yazdırsın onlarla ayrı ilgilenicez (6) dünyada bi ilk onlar :artis
#27 - Mart 17 2007, 23:10:29
He-man in abisi Çetin.

Fenerli-Cadi

kokmayanlarin ismini yazdirman lazim onlar ilk :P
#28 - Mart 17 2007, 23:11:16

Erkekler de biraz dikkat etse aslında eşşek ölüsü gibi egzotik bi kokudan farklı bi şey çıkar ortaya belki.

eşşek ölüsü kioptum yhaa
#29 - Mart 17 2007, 23:12:26
Odun kesicinin hık diyicisi ..... :dondurma   

dandiqpatates_35

Leyla ablaya soralım  (6)

Onun kokmuyordur inanırım.

ŔаρPeЯLı RаPuNźeL, aLoné..., $ıмάЯıк_ЌαNαЯỳα sizin ayaklar kokuyor mu?:(   (6)
so so kokuo işte kokmayan bi ayak mı olur ben ayaa ayak demem ayaklar kokmayınca...
ayak kokcak ki onun bi hazzını bi kokusunu duycaksın o yzden de sevglnden iirenmiceqqsnn!!! ;)
#30 - Mart 17 2007, 23:13:47

abi kız dediğin bi parfüm kokar ayağı kokan kızdan dakkada uzaklaşıcaksın.
#31 - Mart 17 2007, 23:15:23

Vitamin o vitamin içine çekiceksin şifa :D
#32 - Mart 17 2007, 23:16:26

Benim de hiç kokmaz aslında olay erkeklerin ayaklarının kokması değil kızların ayaklarının neden kokmaması (!). Yoksa erkeklerin hepsi bakımsız değildir yanlış lanse etmeyin :yanlis.
#33 - Mart 17 2007, 23:17:12

belediye çukuru gel o kalın tozlukları giy 90dk maç yap bakim noluyo bakım fln yalan oluyo (6)
#34 - Mart 17 2007, 23:18:36
He-man in abisi Çetin.

dandiqpatates_35

yha vala bnmki kokuo :D hele bi ayakkabm var leeşşş :D  :4

:kus

(6)
sankim senn kokmuo hem sennde eraY abie iiki bi itiraf ettiq :4
#35 - Mart 17 2007, 23:20:08

Valla anneminkiler kokuyor, ama benimkiler kokmuyor :sizo

Yani eger bu genden gelen birseyse eger ben ucuz atlatmisim demektir :muhah
#36 - Mart 17 2007, 23:20:59
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

belediye çukuru gel o kalın tozlukları giy 90dk maç yap bakim noluyo bakım fln yalan oluyo (6)
ne bakımı la çürür ayakları ayakkabının içinde :D
#37 - Mart 17 2007, 23:21:13

Fenerli-Cadi

selcukcugum o kadar asiri bi kokuda degil canim egilip sevgilinin ayagini koklamiyorsun ya :P
#38 - Mart 17 2007, 23:22:26

selcukcugum o kadar asiri bi kokuda degil canim egilip sevgilinin ayagini koklamiyorsun ya :P
ben kokluyorum :nohashas selcuk haklı :artis
#39 - Mart 17 2007, 23:23:28
He-man in abisi Çetin.

dandiqpatates_35

çorapsız yapın maçı sizde...  :urfa
#40 - Mart 17 2007, 23:23:52

bu arada eray bu mal soru nerden geldi la aklına :p
#41 - Mart 17 2007, 23:24:19

t-mac

+
Burda yazılanlar sadece şaka amaçlıdır evde denemeyiniz değil mi NakkaSs. küçükler bilmez dener falan cana kıymayalım. Adamın dünyası kayar be.

Erayn tabi senin durumun farklı hocam.olmadı hakemden rica edersin ince çorap verir..hiçbir zavallı kadın teneffüs etmek zorunda değil misler gibi kokunuzu yauv (6) Neyse konu dağılmasın ztn sen başka bişey sormuştun :4
#42 - Mart 17 2007, 23:24:30

Millet ayak fetişizmi varmış Eray'da duyun (6).
#43 - Mart 17 2007, 23:25:36

t-mac

bu arada eray bu mal soru nerden geldi la aklına :p

ben de onu düşünüyodum ama ilgi büyük baksana.bi msj atcam benden önce kırk tane gönderiliyor :@

Aha yine oldu.
#44 - Mart 17 2007, 23:26:05

Fenerli-Cadi

ee sen normal degiLsin zaten :P kiz ayagi zaten öyle durduk yere kokmaz :P spor yaptiktan sonra feLan :D yada yazin corap ve spor ayakkabi giyersen :P
#45 - Mart 17 2007, 23:27:57

+
Burda yazılanlar sadece şaka amaçlıdır evde denemeyiniz değil mi NakkaSs. küçükler bilmez dener falan cana kıymayalım. Adamın dünyası kayar be.

Erayn tabi senin durumun farklı hocam.olmadı hakemden rica edersin ince çorap verir..hiçbir zavallı kadın teneffüs etmek zorunda değil misler gibi kokunuzu yauv (6) Neyse konu dağılmasın ztn sen başka bişey sormuştun :4

Ayak kokusu baş ağrıısına karın ağrısına ve bilumum bir çok hastalığa şifa dır. Hele parmak aralarını koklarsanız gerçektende hastalığınız kalmaz kızlar bilmem anlatabildimmi :D
#46 - Mart 17 2007, 23:28:52

salih ne alakası var :yanlis (6)

selcuk hacı bilmiyorum esti aklıma açıyım dedim ya :artis

ama konu tavan yaptı baksana (6)

nakkasss ne diyon la yuh :4 kanserede şifamı acaba :alala
#47 - Mart 17 2007, 23:30:58
He-man in abisi Çetin.

neyse iğrençliğim tuttu çıkıyom ben :D gidiyimde ayaklarımı yıkıyım :D
#48 - Mart 17 2007, 23:34:18

t-mac

+

Ayak kokusu baş ağrıısına karın ağrısına ve bilumum bir çok hastalığa şifa dır. Hele parmak aralarını koklarsanız gerçektende hastalığınız kalmaz kızlar bilmem anlatabildimmi :D

Evet bizim köyde hacı ahmet emmi vardı acayip karnı ağrırdı.Dayanılmaz ama öyle böyle değil.Bi gün tavsiye ettiler dediğini.Adam iki saat sonra öldü kurtuldu valla..her derde deva zihin de açıyor.
#49 - Mart 17 2007, 23:34:53

+

meyve yiyodum yha....parmak arası fln :ohmygod
#50 - Mart 17 2007, 23:35:34
Odun kesicinin hık diyicisi ..... :dondurma   

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.