Alternatifim Cafe

Avşar çocuk doğuracak!

Discussion started on Magazin

İki aydır ağzını bıçak açmayan Hülya Avşar sonunda konuştu.Bir televizyon programına konuk olan Avşar,Sevim Gözay'ın sorularını yanıtladı.Avşar, kendisini 'Güzelim,çekiciyim ve şımarığım' diye tarif ederken arsız olmadığını belirtti.

BEYİN GÜZELLİĞİ OLMALI

'Hem negatif eleştiri aldınız hem de çok övüldünüz.Fakat 'çok güzel kadın' diyorlar.Bu sizi nasıl etkiliyor?' şeklindeki soruya ise Hülya Avşar şöyle yanıt verdi:'Tabii ki bu beni şımartıyor,şımarmaya müsait bir yapım var.Şımarma ile arsızlığı karıştırmamak gerekir,ben asla arsız değilim.Benim için güzellik,önce beyin güzelliği çekici olmaktır.Güzel yüzlü olmak güzellik değildir bana göre. Ben çekici ve dişiyim.Bu da beni şımartıyor kendime olan özgüvenimi artırıyor.Bunu etrafa da fark ettiriyorum.Yaşlanınca da dişi ve hoş olduğumu duymak isterimYaşlanınca,etrafa verebilecek kadar bilgi sahibi olan ve evinin kapısı bunlardan yararlanmak ve sohbet etmek isteyenlere açık olan bir insan olmak istiyorum.'

Hülya Avşar çocuk yapmayı düşündüğünü belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü: 'İki yıl içinde çocuk doğurabilirim,İtalyan aileleri gibi büyük bir aile olmak istiyorum.Açıkçası evliliği çok istediğimi söyleyemem,kısmet.Ama yaşadığım duygu ise sanki bir şekilde evli olmamı gerekiyor.Aile olmayı kalabalığı seviyorum ben.Tıpkı İtalyan aileleri gibi.'

ÇOK UĞRAŞTIM

Hülya Avşar özel yaşamıyla ilgili konuşmasını şöyle sürdürdü:' Birlikte olduğum bir insan varsa saygın bir ilişki istiyorum.Bu benim yaşam şekli olarak hep hayalimdi.Hayatım boyunca başaramadığım tek şey,evliliği yürütmek oldu ki ben evliliğimi yürütmeyi çok istedim,çok uğraştım fakat kısmet değilmiş.Eğer hayal ettiğim kalabalık bir aile hayatım olacağını bilsem tekrar evlenirim.44 yaşındayım ve çocuk doğurabilmek için son demlerimi yaşıyorum.Hiç belli olmaz,bu iki yıl içinde evlenip hemen bir çocuk da yapabilirim.'

SARAN'LA MUTLUYUM

Avşar Kızı, 'Şu anda hayatımda olan insanla (Sadettin Saran),çok uzun yıllardır hissetmediğim duyguları yaşıyorum.Ona karşı çok büyük bir sevgi duyuyorum.Evlenmeden hayatımı devam ettirebilirim de evlenebilirim de. Herşey kısmet.Ben ilişkimizin uzun süre devam edeceğini düşünüyorum. Çünkü biz hayata aynı bakıyoruz' dedi.
#1 - Mart 07 2007, 17:47:04
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.