Alternatifim Cafe

Hacıosmanoğlu: “Yenemeyeceğimiz takım yok”

Discussion started on Trabzonspor

Başkan Yardımcımız İbrahim Hacıosmanoğlu, yenemeyeceğimiz takım olmadığını belirterek, ¨Bizde o yürek var ve o yüreği yavaş yavaş sahaya yansıtıyoruz. Şu anda emekleme dönemindeyiz. Yakında koşmaya başlayacağız¨ dedi.

"Özgüven başrıyı arttıracak"
Arka arkaya gelen iyi sonuçlarla özgüven kazanıldığı için başarıların artacağını kaydeden Hacıosmanoğlu, ¨İkinci yarıya başlarken oyuncu arkadaşlarımızın özgüvenlerini kazanma adına alınan sonuçlar çok önemliydi. Son olarak kupada yarı finale çıkmamız bizim için iyi bir adım oldu. Artık ufak takım büyük takım ayrımı yok. Anadolu takımlarını bu açıdan tebrik etmek lazım. Büyük diye adlandırılan takımların da Anadolu kulüplerine destek vermeleri gerekli. Bizim yaklaşımımız hep böyleydi ve böyle de olacak” diye konuştu.

"Kardeşlikten yanayız"
Takımlar arasında kardeşikten yana olduklarını da kaydeden Hacıosmanoğlu, “Anadolu takımlarına kiralık oyuncular verdik, bundan sonra da vereceğiz. Bu doğrultuda bizi çok iyi ağırlayan Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl`a çok teşekkür ediyorum. Bizim de istediğimiz tüm takımların böyle kardeşçe davranmasıydı. İnşallah bu bir başlangıç olur ve bundan sonra devamı gelir¨ ifadelerini kullandı.

"Yükselmek futbolcuların elinde"
Takımın daha yukarı çıkmasının futbolcuların elinde olduğuna değinen Başkan Yardımcısı Hacıosmanoğlu şöyle devam etti: “Onların da sahada yürekleriyle mücadele ettiğini düşünüyorum. Biz de yönetim kurulu olarak görevlerimizi eksiksiz yerine getirmek için çalışıyoruz. Trabzonspor şu anda bir emekleme döneminde. Yavaş yavaş ayağa kalkacağız ve koşmaya başlayacağız. Şu anki futbol ve takımın performansı bize gelecek adına umut veriyor. Bizler kadar bu kulübün asıl sahipleri olan taraftarlar da takımın başarısı için ellerinden geleni yapıyorlar. Bugüne kadar kötü günlerde takımlarını yalnız bırakmayan taraftarlar bundan sonra da bırakmayacaklardır. Trabzonspor`un büyüklüğünü hep beraber herkese göstereceğiz¨

"Konya maçı önemli"
Konyaspor maçının serinin devam etmesi açısından çok önemli olduğuna işaret eden Hacıosmanoğlu, ¨Trabzonspor istediği zaman her maçı alır. Futbolcularımızda bunu başaracak cesaret, hız, teknik ve fizik var. Rakibimizin yükselişte ve çıkışta olması bir Anadolu takımı olduğu için bizleri sevindiriyor. İki takım açısından da kritik bir maç olacak. Hak edenin kazanması en büyük temennimiz. Önemli olan maç bitiminde sevinçse sevinci, üzüntüyse üzüntüyü beraber yaşayabilmek¨ diyerek sözlerini tamamladı.
#1 - Mart 02 2007, 19:09:19
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.