Alternatifim Cafe

Ceza Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

eyvallah  (arkadaş)  sen üye olmak ister misin buraya ?
#26 - Mart 18 2006, 14:02:33
« Son Düzenleme: Mart 18 2006, 18:33:46 Gönderen: viceza »
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

extraordinary_girl

üye olmak istiyorum
#27 - Mart 18 2006, 19:52:28

Kod: [Seç]
[url=//forum.alternatifim.com/index.php/topic,7330.0.html][img]http://img85.imageshack.us/img85/8701/alterceza9px.jpg[/img][/url]

şurdaki kodu kopyalayıp imzana yapıştırırsan yeterlidir :4
#28 - Mart 18 2006, 19:54:38
« Son Düzenleme: Mart 18 2006, 20:00:01 Gönderen: viceza »

extraordinary_girl

çook saol  :oley
#29 - Mart 18 2006, 20:05:56

ben zaten üyeyim  :yeah

[eklenti yönetici tarafından silindi]
#30 - Mart 18 2006, 21:18:11
Rap sadece küfür etmek deil içindeki nefreti sözlere dökmektir...

bende zaten üyeyim de bu alternatifimcafe için burdada üye olmak istersen logomuzu imzana koyman yeterli  :okey
#31 - Mart 18 2006, 21:21:53

HAMMER MÜZİK’TEN AÇIKLAMA

Merhaba,

Ben Hammer Müzik’ten Enis. Dünkü Bursa konserimizden sabaha karşı sağsağlim evlerimize döndük. Biraz uyuyup dinlendikten sonra sizlere bu açıklamayı yazıyorum.

İnsanların hayatlarında bazı özel günler vardır, özel duygular yaşarlar.. Dün benim için onlardan biriydi. Dün CEZA sevgisinin ne olduğunu bir kez daha ve çok daha iyi gördüm.

Çok detaya girmeyeceğim ama dünkü konser özel bir sebep için yapılmıştı ve o mekanda ve bu şartlarla yapılmak zorundaydı.

Dün gittiğimizde kapıda bekleyen 18 yaş altında pek çok CEZA sever vardı, konsere girmek için bekliyorlardı. Maalesef mekan alkol satılan bir mekan olması sebebiyle yasalar gereği 18 yaş altındakilerin girmesi yasaktı. Bize verilen bilgi sebebiyle reşit yakınıyla gelenlerin içeri alınabileceğini yazmıştık ancak maalesef bu da mümkün değilmiş. Açıkçası sosyal sorumluluk olarak 18 yaş altındaki kişileri alkol ve sigara dumanı olan yerlere sokmak bizimde çok istediğimiz bir şey değil. Ama her zaman her yerde konser yapmak mümkün olmuyor, olamıyor.. Ve bu şartlarda bazen içeri alıyoruz 18 yaş altını tabiiki şahsen kendilerine içeride göz kulak olarak ve bardan uzak durduklarına emin olarak!!!

Dün orada kapıda genç bir CEZA sever yanında başörtülü annesiyle birlikte kapıda bekliyordu. Annesi elinde nüfus cüzdanları bizden içeri girmeleri için yardımcı olmamızı rica ettiler. Evet başörtülü bir anne, belki inancı gereği asla bir bara gelmeyecek bir kişi oğlu için gecenin o saatinde oraya gelmişti.. Kendisine, oğlunun CEZA sevgisi konusunda anlayışı ve desteği çok teşekkür ediyoruz. Genel olarak anneler, babalar, ağabeyler, ablalar bu şekilde olumlu konularda gençlerin yanında olurlarsa gençler kötü alışkanlıklardan uzak duracaktır! CEZA‘da gerek verdiği mesajlarla, gerekse duruşuyla gençlere en iyi şekilde örnek olmak için elinden gelen çabayı gösteriyor.

Diğer bir genç CEZA sever kız ise bir şekilde içeri girmeyi başarmıştı ancak 2 parça seyrettikten sonra güvenlik tarafından fark edildi ve dışarı alındı.. Dışarı gözyaşları içinde çıkarken ona eşlik ettim. İçeride kalabilmek için yalvarıyordu adeta ancak maalesef yapılabilecek bir şey yoktu o an için….

Ama CEZA’yı bu derece sevenlerin sevgileri karşılıksız kalamazdı, kalmadı da, konser sonrasında bu 2 CEZA severi kulise aldım ve CEZA ile tanıştılar. Ayrıca gece 24:00 olmasına rağmen ve 4 saatlik İstanbul yolu bizi beklemesine rağmen, CEZA’da konser çıkışında hemen minibüse binip mekandan ayrılmadı! Dışarıda bekleyen konsere girememiş çok sayıda kişiyle birebir konuştu, imza verdi, resim çektirdi..

Konsere gelecek olursak, CEZA ile Türkiye’de ve yurtdışında çok fazla konsere gittim ve kesinlikle söyleyebilirim ki dünkü seyirci gördüğüm en iyi seyircilerdendi!!! Ve CEZA performansı da aynı şekilde benim gördüğüm en iyilerdendi!!! CEZA’nında sahnede inanılmaz keyif aldığını söyleyebilirim!!! Normalde 45 dakika olarak planlanan performans 75 dakikanın üzerine çıktı!!!

Sonuç olarak kesinlikle BURSA dünkü konserde CEZA sevgisini ispat etti. Ve dün orada da söz verdiğimiz gibi Bursa’ya en kısa sürede tekrar geleceğiz ve bu sefer herkesin girebileceği bir salonda bir konser olacak.. Orada olan herkese CEZA adına ve Hammer Müzik adına tekrar teşekkürler…

*alıntıdır*   (zaten anlamışsınızdır  (6) )
#32 - Mart 20 2006, 21:08:53
« Son Düzenleme: Mart 20 2006, 21:12:17 Gönderen: viceza »

bunlrda benden olsnn pek ceza dinlemem amaa ;) ;) (6) :.dost

#33 - Mart 20 2006, 23:44:11
İmzanız kural dışı

ölüyorum şu adama
#34 - Mart 21 2006, 10:26:42
Hayat bir sınavsa ismimi yazar çıkarım..!

saol lady... :4

ve bu arada dejavü ben bu adama ölüyrm dedin başka bişe demedin öldün mü :sizo

üye olmak isteyen var mı?  :öff
#35 - Mart 22 2006, 20:19:59

Ceza ve Ayben İzmir Fest 06'da

9 Nisan 2006
Mekan : İzmir Platinyum Eski Levent Marina
Bilet Fiyatları : 11 YTL
Organizasyon : Gişe Organizasyon
Tel: 0 212 325 2757
Faks: 0 212 325 4244
www.gise.net

Ceza , Sahtiyan 1 Nisan Cumartesi Akşamı Saat 20.30'de Ankara Airport Venue'de Sahne Alacaklar....

Biletler : Ön Satış 10 YTL . Kapıda 15 YTL

Ankara Konseri İçin Sorulan Sorulara Organizatör Tarafından Yapılan Açıklama Aşağıdadır ...

''iyi günler arkadaşlar,

konser mekanı olan Airpor Venue içki ruhsatlı bir mekan olduğu için normal şartlar altında 18 yaşını doldurmamış olan kişiler velileri yanlarında dahi olsa içeri giremez.

Ancak bu konsere özel olarak 18 yaş sınırını kaldırmak için gerekli mercilere yasal olarak başvuru da bulunuldu.Henüz kesinlik kazanmamakla beraber 70% ihtimalle 18 yaş sınırı olmayacak. Dikkatli gözlem yapanlarında gözlerinden kaçmamıştır;bu izin henüz kesinleşmediği için Ceza'nın tekli konser afişi hala çıkmadı.Leman Kültür'de bilet satan arkadaşlar bu etkinliğin tamamında (Fun & Rock Weekends) 18 yaş sınırı olduğunu düşünmüş olabilirler.Ancak diğer 4 konserde yaş sınırı olmasına rağmen Ceza konserinde 18 yaş sınırı;son dakika da bir aksilik çıkmazsa; olmayacak ve o gece içeride alkol-sigara satışı da yapılmayacaktır.Ayrıntılı olarak bilgiyi kulaktan dolma yerlerden değil organizasyonu yapan bizlerin resmi sitesi www.hangibar.com 'dan veya 0312 427 02 66 numaralı telefondan takip edebilirsiniz.

Şimdiden hepinize iyi eğlenceler dilerim.''

*alıntıdır*
ya bilet fiyatları çok uygun konya ya da gelse de gitsem konserine ::yea
#36 - Mart 23 2006, 21:58:19
« Son Düzenleme: Mart 23 2006, 22:02:18 Gönderen: viceza »

buyrun doya doya doyun (6)
#37 - Mart 23 2006, 22:28:16

kardeş bende üyeyim görmemişdim bak ekle benide  [:D]
#38 - Mart 26 2006, 18:37:05
TÜM ZAMANLARIN TEK ARANANI

[url=//forum.alternatifim.com/index.php/topic,7330.0.html][img]http://img85.imageshack.us/img85/8701/alterceza9px.jpg[/img][/url]

şurdaki kodu kopyalayıp imzana yapıştırırsan yeterlidir :4

dostum bu kodu kopyala imzana ekle :okey ismini eklicem sonra ...
#39 - Mart 26 2006, 18:38:44

güsel fan club (keşke rap i anlatan işarett olsa alternatifimcafede)
#40 - Mart 29 2006, 18:31:15
« Son Düzenleme: Mayıs 31 2006, 19:56:11 Gönderen: viceza »
γзліđЗЛ Ďσĝυρ ģεŁѕэм ςο©uĸ ĸаĹıЯ βüуüмзżďĩм ąçılΔη ΡΣŋčεГзмdên ŷįΠΞ  ѕεлі ѕεŵεЯdїм....

AsKım BeNiM seNİ öYLE ÇoKK seVİYorUM ki İnAnAmAZsIN
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

teşekkürler... :4

nası yani işaret derken  :parti  :dj   bunlar olurmu  :4
#41 - Mart 29 2006, 21:06:30
« Son Düzenleme: Mayıs 31 2006, 19:56:34 Gönderen: viceza »

heeh heeeeeeeeeeeyy!!

#42 - Nisan 03 2006, 23:18:28
YAKIN OLMAQ İÇİN UZAK DUR,BENDEN!mutlu olmak senin elinde unutma!Kıymey bilmez o nlar aldanma-yorulma..

bu adam da,şarkıları da benim kafadan ya...... :yah..biliom bea en populer şarkılarını ezbere..anca o kadar.:D

#43 - Nisan 04 2006, 17:31:32
YAKIN OLMAQ İÇİN UZAK DUR,BENDEN!mutlu olmak senin elinde unutma!Kıymey bilmez o nlar aldanma-yorulma..

MÜREKKEPİMİ DOLDURDUM

Siren mi yoksa müzikmi çalan irem bahçesinde kaçtı tren bak doldurdum mürekkebimi kalemimle dağları soldurdum ben.
Genede yetmez okyanuslar benim, rapime paha biçemez hiçbir nameci, öldürdün güllerin hepsini, insanları böldürdün

1,58 boyu ve biraz cadaloz, biraz megoloman ve de her hareketi bir poz, ona sevgi f*ck it, ona saygı f*ck off, pilavı yemiş papaz, öteki adı paçoz, lollipopum hiç yakışmamış o ağzına, eğer istiyorsan lollipop aç hadi ağzını, kızım boşuna konuşma kimse s*klemez vaazını, rapin yetebilecekse hadi kes avazımı, techno trance ciydin eskiden, rap i ben dinlemem derdin evvelden, şimdi yaptın ama olmamış, bunalım olsanda yetmez ne gelir elden, kel alaka sözlerin ayrı bir telden çalar, sende oynarsın hasbam, onbin track yapsanda nafile, bir kelimesini s*k*me bile takmam, düş yere kalkma laf etme be boş yere, çık geri kaç seni sevmedim hiç, online kraliçesi oldun entel geçinen bir antensin, artı biçtim ben heryeri hasat zamanı, sana inananların hepsi gerizekalı, sen salak bir filozof bey olsa hötöröf tamam sen herşey ben bir hiç.

Ceza eskidendi sana rapi öğretendi, bana bir numara derdin ve sana herkes bir numara büyük geldi de sattın, alnım açık önümden o kıçı kırığı çek, kılıcı kafana yemeden evine dön ve böğüre böğüre rap yap, aynı böyle, ravi shankar kalksa duysa seni, öyle böyle değil evire çevire şöyle şöyle..... bir b*ka benzemez yaptığın hiç bir iş, bu size ilk dissim, belkide son bu sizede bağlı, barak babadan aldım bu gece feyzi ve neyzenle coştum. Senin dibin rapinden daha derin, senin kıçın başın oynar ama dilin değil ve de güçü yeten sayar gücü yettiğin, köpek belli değil kurt belli değil, albümü sattıran müzik olsa adam belli değil rap belli değil, yazdıklarının bir anlamı olsa söz belli değil kelam belli değil, saldım kendimi bu gece dolunay var, kendime yazarım ben her yanım efkar, kalbime daim saplanır oklar, harp belli değil hasım belli değil....
Çene gene başka s*kle gerdekte, gene beni taşla p*ştla yermekte, kenefe bile sıçamaz o, bu bir geçekti, anama küfürü sövdü o bir erkekmi, benim için havada orta parmaklar, gören adam sanar hepsi yavşaklar, son kalenderi ceza sizi paklar, zevk ü sefa sizin uçun alçaktan, ne hukuk ne hak ne teraziniz var, ne göz ne nizam var hepsi harami, vururda kazmayı kendine kabadayı, düşerde kalkmaz yokki mecali, eli kolu bağlı bu dervişin daim, yolu uzun olsada ulaşır salim, rap değil şathiye benim için ayin, adam olana yeter kimdi ki alim...

Siren mi yoksa müzikmi çalan irem bahçesinde kaçtı tren bak doldurdum mürekkebimi kalemimle dağları soldurdum ben.
Genede yetmez okyanuslar benim, rapime paha biçemez hiçbir nameci, öldürdün güllerin hepsini, insanları böldürdün

devamı reklamlardan sonra :hih
#44 - Nisan 04 2006, 20:32:38

bunlarda benden olsun arkideşler güzel olmuş bu arada :okey

#45 - Nisan 04 2006, 21:42:27

buda var :muhah
aybenide koyalım biraz yaa

#46 - Nisan 04 2006, 21:46:10

saol moonligt  :okey  beğenmene de sevindim  :öff

ve üye olmak ister misin??  :öff
#47 - Nisan 04 2006, 21:56:29
« Son Düzenleme: Nisan 04 2006, 21:57:02 Gönderen: viceza »

hade baqalımm?? (6)

#48 - Nisan 05 2006, 00:10:02

saol moonligt  :okey  beğenmene de sevindim  :öff

ve üye olmak ister misin??  :öff

isterim tabe  :okey
#49 - Nisan 08 2006, 15:37:22

ekleyin imzanıza arkiler

şekil

o zaman bu kodu kopyala imzana yapıştır imzan bizimkiler gibi olacak yapınca haber ver seni de üye listesine ekliyim  :okey
#50 - Nisan 08 2006, 15:40:14

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.