Alternatifim Cafe

Bayülgen hakimden fırça yedi

Discussion started on Magazin

Kadıköy 2. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya ünlü şovmen Bayülgen ve şarkıcı Mutlu katıldı. Suçlamaları kabul etmeyen Okan Bayülgen savunmasında, "Ben programımda Mutlu'ya hedef alacak bir şekilde hakarette bulunmadım. Genel anlamda insanların reyting için her şeylerini feda edebileceklerini söyledim" dedi.

Ünlü şovmen, oturarak avukatıyla aynı anda savunma yapmak isteyince hâkim Gülden Filiz Tüysüz'den fırça yedi. Hâkim Tüysüz, "Burası ekran değil ayağa kalkıp savunma yapın. Sinirimi bozmayın" diyerek Bayülgen'i azarladı.
#1 - Şubat 10 2007, 20:44:24
İmzanız kural dışı.

mediha

yani anlamsız bi dava okan şov amaçlı yapmıştı anlayamadım okanın ceza alacağını sanmam
#2 - Şubat 11 2007, 15:34:45

bende ceza alcağını snamamm ayrca zaten okanın onlarla dalga geçiceini bilmeden programa geliyorlarsa çok komik bi bahane olur bu çnkü programları nası yaptığı ortada
#3 - Şubat 17 2007, 15:14:18
[img]http://www.mediabistro.com/agencyspy/original/gossip_girl.JPG[img/]

Bayülgen ne yapacağını şaşırmış durumda ne yapsa yeridir ...
#4 - Şubat 18 2007, 15:43:43
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

Genel anlamda insanların reyting için her şeylerini feda edebileceklerini söyledim" dedi.
doğru ama tabi ayağa kalkmaması saygısızlık...
#5 - Şubat 22 2007, 22:39:13
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

Radyasyon

zaten programında arayanlara bıle yapmadıgını bırakmıyor  cok ukala bırı oldugunu dusunuyorum KENDI FIKRIM  ...
#6 - Şubat 24 2007, 21:33:54

*__M-@-s-s-@-c-r-e__*

Ben programımda Mutlu'ya hedef alacak bir şekilde hakarette bulunmadım. Genel anlamda insanların reyting için her şeylerini feda edebileceklerini söyledim"

ki etse yeridir ..

böyle beyinsiz varlıklara az bile ..

çok doğru söylemiş ..

hakimde imaj yapmak istemiş heralde .. :nohashas
#7 - Şubat 24 2007, 21:38:54

okan sasirmaz
#8 - Şubat 26 2007, 14:27:26

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.