Alternatifim Cafe

Kızların Aradığı Erkek Tipi

Discussion started on Bay

1.olgun olmalısın.unutma kızlar olgun erkeklerden hoşlanır.çocukça davranışları şimdilik bırak yerinde yaparsın
2.kendine önem vermelisin hayattan bezmiş bir şekilde durma sakın hayatla barışık ol sizin konuşmalarınıza yada hareketlerinizi eleştirenlere aldırış etmeyin.onlar sizi kıskanıyor unutmayın
3.bakımlı ol,saçlarına düzgün bi şekil ver faall bırak kızlar faallere bayılır,her ne kadar çoğu kız serseri tiplerden hoşlansada onlara benzemeyin sonra pişman olursunuz
4.fazla gülmeyin gülünecek yerlerde küçük tebessümler verin eğer kız sizle ilgileniyorsa sizi çözmeye çalışacaktır
5.sabır sabır sabır hepsinden önemlisi bir gün olur herşey değişir herşey istediğiniz gibi olur bunu unutmayın bekleyen derviş muradına ermiş.
6.yalandan uzak durun dürüst ve içten övgüler kullanın
7.(önemli)asla ve asla utanmayın ne olabilir ki bi düşünün ilginizi belli etmezseniz daha çooook böyle gezersiniz eğer kız arkadaşınız yoksa.bi icraat yapmadan hiç birşey beklemeyin
8.düşünün şu dünyada herkes bişeyler yapmaya çalışıyor kimi işiyle ilgili kimi kızlarla kimi başka işlerle kızlarla ilgilenenenler neler yapıyorda kız arkadaşı oluyo düşündünüzmü parası var derseniz hayırrrrr para önemsiz sadeceutanmıyor çekinmiyor rahat bir tavır takınıyor karşındakine karşı
9.kızlar değişiklikleri severler özellikle bi motor kiralayın büyük motorlardan eminim o günü hiç nutamaz onu sevindirecek herşeyi deneyin önmeli olan mutluluk.
----arkadaşlar daha önceki yazılarımı biliyorsunuz sizlere yarar sağlaya bildiysem sevinirim buna.siz aşk hakkında bana sorular sorabilirsizin yardımcı olabilirim sonuçta bu benim işim.teşekkürler.
unutmayın "unuttum demek bile hatırlamaktır........"
#1 - Mart 16 2006, 19:10:47
İmza kural dışı.

hımm. akıllıca :okey

saç kısmına katılmıyorum ama her kız için geçerli deil bu :yanlis (ya da öyle mi la) [:D]

motor kiralama :alala bunu kaç erkek yapabilir [:D]
#2 - Mart 17 2006, 17:32:49
« Son Düzenleme: Mart 17 2006, 17:33:18 Gönderen: feat »
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

Bu mesajlardan doğacak her türlü sorun ilgili kişiyi ilgilendirir.
AlternatifimCafe

4.fazla gülmeyin gülünecek yerlerde küçük tebessümler verin eğer kız sizle ilgileniyorsa sizi çözmeye çalışacaktır

bu bana çok ters mesela!!!bence hep gülmeli tabe kişiden lişiye değişir  (6)
#3 - Mart 17 2006, 19:17:54
İmza Kural Dışı

9.kızlar değişiklikleri severler özellikle bi motor kiralayın büyük motorlardan eminim o günü hiç nutamaz onu sevindirecek herşeyi deneyin önmeli olan mutluluk.
 benncedee bunu kaç erkek yaparkii ?_?_?  ;) dooğruu amaa wala söledklernn saolsss (6) :4
#4 - Mart 17 2006, 19:20:29
İmzanız kural dışı

güzel şeyler aman sefgilim aman :d
#5 - Mart 17 2006, 19:22:09
Hayat bir sınavsa ismimi yazar çıkarım..!

1.olgun olmalısın.unutma kızlar olgun erkeklerden hoşlanır.çocukça davranışları şimdilik bırak yerinde yaparsın

dorudur:F
#6 - Mart 18 2006, 11:40:41
''Cehennem, başkalarıdır. ''

valla her kıza göre değişirr bu....gönül filan yane    :muhah
#7 - Mart 18 2006, 11:41:08
GüZeLi GöRDüN Mü KaLBiNi ÇaLmALı

SeBeBi YoKtuR   ANaM

CaNıNI SıKtImı HaTuN u SaLMaLı  SeBeBi YokTuR  AnAm

canozgur_91

7.(önemli)asla ve asla utanmayın ne olabilir ki bi düşünün ilginizi belli etmezseniz daha çooook böyle gezersiniz eğer kız arkadaşınız yoksa.bi icraat yapmadan hiç birşey beklemeyin

Benim yapmadığım gibi yani valla bence de icraat yapmadan beklemeyin sap gibi dolaşırsınız benim gibi  :)
#8 - Mart 18 2006, 12:01:40

Ipexy

5.sabır sabır sabır hepsinden önemlisi bir gün olur herşey değişir herşey istediğiniz gibi olur bunu unutmayın bekleyen derviş muradına ermiş.

bu iki madde benim için çok önemli.... bunları kesin uygulayın beyler ;)
#9 - Mart 18 2006, 17:10:50

Ipexy

6.yalandan uzak durun dürüst ve içten olun

ayrıca serseri tipli erkeklerden hiç hoşlanmam :muhah
ben bayılırım serseri tiplere...
ayrıca 6. madde benim içinde çok önemliii....
#10 - Mart 18 2006, 18:01:06

Kendiniz gibi olun gerisini koyverin gitsin :)

Sıkıntıya girmeye gerek yohk :)
#11 - Mart 18 2006, 18:25:17
Canımı Sıkanın Canını Yakarım !!!

2.kendine önem vermelisin hayattan bezmiş bir şekilde durma sakın hayatla barışık ol sizin konuşmalarınıza yada hareketlerinizi eleştirenlere aldırış etmeyin.onlar sizi kıskanıyor unutmayın
6.yalandan uzak durun dürüst ve içten övgüler kullanın

falla bunlar benim için önemli bide hep gülcek küçük tebessümler yetmez  :4
#12 - Mart 18 2006, 18:26:58
Yalnızlık Derin Bir Sancı Şimdilerde Yüreğimde..

bu kızlar çok şey istiyorlar ya:D   :muhah
#13 - Mart 18 2006, 22:08:39

SeBeBi YoKtuR   ANaM

daniel7226

abı ben bakımlıyımdır ama saclarım asla duzgun degıldır (: kızlar ondan mı begenmıo benı acaba :(
#14 - Mart 18 2006, 22:14:02

dark

hımmm bu güzelmiş.
#15 - Mart 18 2006, 23:36:04

abı ben bakımlıyımdır ama saclarım asla duzgun degıldır (: kızlar ondan mı begenmıo benı acaba :(
yaff  öle dağınık saçlı fln daha güsselll şekil oluyo :yah :yah (6)
böle her zamn sanki yeni uykudan uyanmışın gibi oluyo güsell yaff öleee (6) :4
#16 - Nisan 12 2006, 16:45:16
ÇaMuR mU sÜrMeK iStİyOrSuN bAşKaSıNıN dUyGuLaRıNa ÖnCe SeNiN eLLeRiN kİrLeNeCeK...SuYLa mı GiDiYoRsUn BiR baŞkAsInIn YaNaN yÜrEğİnE,o YüReKtE hEp YeRiN oLaCaK...kOrKuYoRmUsUn SeNdEn FaRkLı oLaN hErŞeYdEn KoRkTuĞuN şEy KeNdİ iÇiNdE bÜyÜyEcEk..oRtAK mı oLuYoRsUn BaŞkAsInIn YaLnIzLıĞıNa YüReĞiN yaLnIzLıK nEdİr BiLmEyEcEk!!!!

valla benimde hep saç dağınıktır jöleyle fln pek aram yok :artis :sizo
#18 - Mayıs 12 2006, 23:29:46
He-man in abisi Çetin.

benim saçım hep jolelidirr....yok jolesiz yakışmıyor abi...yaratık gibi oluyorum :D   :muhah    :muhah
#19 - Mayıs 12 2006, 23:33:09

SeBeBi YoKtuR   ANaM

saçlarım şekillidir ama jöle kullanmam :yanlis :yanlis :yanlis
çoğu insan erkekler olgun kadınlardan,kızlarda olgun erkeklreden hoşlanır bu bi yaşa kdar böyledir kanıtlanmış bişey yani..
ama hayatı zamanında yaşamak daha güzeli şmdi olgun olmayıpta olgun gbi gözükmek bi nevi özentiliktir bna göre :okey
#20 - Mayıs 18 2006, 14:06:11
Allahim Canimi Uykuda Alma Ecelle Bogusmak İstiyorum,Azraili Disi Gönder Ölümle Sevismek İstiyorum!!

saçlar fönlü olsun yavsss

jöle sevmiorum limon sıkmış gibi parlıo kafaları...

en güseli fön :okey
#21 - Mayıs 26 2006, 18:26:09

:muhah :muhah KIZLAR NE AANLAR SEVMEKTEN SEVİLMEKTEN NE BU YANİ TİP MİP GİBİ BİŞİ SÖLÜYONUZZ :muhah :muhah
#22 - Mayıs 26 2006, 18:29:02
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

t-mac

:muhah :muhah KIZLAR NE AANLAR SEVMEKTEN SEVİLMEKTEN NE BU YANİ TİP MİP GİBİ BİŞİ SÖLÜYONUZZ :muhah :muhah

cıkcıkcıkkk  kesinlikye yannış bişe sil şu salak şeyi kafandan :yanlis :yanlisay ayrıca öle kıslar varsa bile sevmei biln de vardr emin ol  :agla X( :agla X( :agla

#23 - Haziran 05 2006, 14:27:01

valla basarilar herhalde bir kiz beklentilerini böyle iy söyleymezdi nemutluki kizlari anlayanbir erkek varrrr
#24 - Haziran 06 2006, 16:31:11
Son nefesimde elimi sen tutacaksın
Son sözlerimi bir sen duyacaksın
..Meleklerin sözü var..

YANE................JANLARİM................
#25 - Haziran 14 2006, 11:35:03
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.