Alternatifim Cafe

Hangi Ağaçsınız Bakalım :)

Discussion started on Astroloji

ELMA (Aşk)

Cazibeli, fiziksel olarak dikkat çekici, etkileyici. Hoş bir auraya sahip. Çapkın ve maceraperest ama hassas ve her zaman aşık bir tip. Sevmeye ve sevilmeye meraklı. Sadık ve hassas bir eş. Cömert. Bilimsel konulara yeteneği var. Bugün için yaşar. Hayal gücü yüksek.
#76 - Eylül 25 2008, 16:46:54
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Şizofren Sevdam..

İNCİR (Hassasiyet)

Çok güçlü, bağımsız, tartışmalara ve zıtlıklara fazla izin vermeyen, aile hayatına düşkün, iyi bir baba ve hayvanseverdir. Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar, aylaklığı ve tembelliği de sever. Bencilliği vardır. Akıllı ve pratiktir.

sensin o baba
cinsiyet karışımı yaşıyor bu ağaç. kabul etmiyorum :ehem

hem bencil olabilmeyi inanki çok isterdim. en azından daha az üzülürdüm be
#77 - Eylül 25 2008, 16:50:06

Kara ağaç çıktı okudum doğru.burcumun özelliği zaten.ağaçları uydurmuşlaarr  :P
#78 - Aralık 20 2008, 18:17:44
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

ÇAM (Titiz)

Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edilebileceğini bilir. Doğal ve hareketli biridir. İyi bir partnerdir. Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk aşık olur ama ateşi çabuk söner. Herşeyden kolay vazgeçebilir. İdeali bulana kadar herşey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.

bi arkadaş konusunda yanılmış.. onun dışında doruyu sölüo sanırım (:
#80 - Mart 10 2009, 17:35:31

KARA AĞAÇ (Asil)

Müşfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden, taleplerinde aşırılığa kaçmayan, insanlara neşe verebilen, liderlik etmeyi seven ama kendisi altta olmayı sevmeyen biridir. Dürüst ve sadık bir eştir. Başkaları için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekası güçlü ve iyi bir espri anlayışı vardır.
#81 - Nisan 21 2009, 19:30:58
Bırak dokunmayalım anılarımıza..
Sevdirme kendini..
Sevdirmeden git sende anlamı yoksa..

KESTANE (Dürüstlük)

Alışılmadık bir güzelliği vardır ama insanları etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan diplomattır. Çok kolay huzursuzluğa kapılır ama her türlü ilişkisinde hassastır. Bazen olağandışı davranır. Sevgili bulmakta güçlük çeker.

Olağandışı davranırken ?
#82 - Nisan 21 2009, 19:34:44
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

ÜVEZ (Hassasiyet)

Dikkat çekici, neşe verici, bencillikten uzak, dikkat çekmeyi seven biridir. Hayata bağlıdır. Yerine ve duruma göre hem bağımlı hem bağımsız olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas, tutkulu ve artistik özellikleri vardır. İyi bir es olur ama çok zor affeder.

çoğu doğru
#83 - Mayıs 24 2009, 18:48:22
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.