Alternatifim Cafe

15 Soruda Burcunuz Ve Siz

Discussion started on Astroloji

Siz tam bir Yay burcu insanısınız. Çift fikirli, sık sık karar değiştiren, yeniliklerden zevk alan, özgürlüğüne çok önem veren birisiniz. Sevgide ciddi olmanız güçtür. Bazen dostluğun, aşktan çok daha değerli olduğuna inanıyorsunuz. Pek çok konuda fikir sahibisiniz ama derin bilgi edinmek için zamanınız olmadığına inanıyorsunuz. Toplum yaşantınız canlıdır. Ayrıca çok da sevinen, aranan birisiniz.

bır kaçtane hayır var ama neyse :D
#26 - Ekim 11 2007, 20:42:10

Siz tam bir Oğlak burcusunuz. Dengeli, duyarlı ve çalışkan bir yapınız var. dünya nimetlerine çok bağlısınız. Günahları ve kusurlarıyla, sade bir insan olduğunuzu hissederek yaşamayı seviyorsunuz. Hareketleriniz daima ölçülüdür. Yani insanlar sizin yanınızda rahatsız olmazlar. Sizler de bu durumdan yararlanmasını bilirsiniz.

bir kaçı hariç tamamdır :Ç :D :4
#27 - Aralık 05 2007, 18:35:05

zsem

Siz tam anlamıyla bir Akrep’siniz. Bu burcun tüm olumlu olumsuz özelliklerini kendinize toplamışsınız. Yoğun duygulara sahip, sezişi güçlü, paraya büyük önem veren, çıkarları tehlikeye girdiğinde amansız olabilen birisiniz. Darılmayın ama siz biraz da kincisiniz. Duygularınızı kontrole çalışmalısınız. Aksi halde sevgide hata yapabilir ve sevgide mutsuz olabilirsiniz. Hem sevdiğiniz kimseyi de üzmeye hakkınız yok.

diyor ama tek bise yanlıs ''para''ya büyük önem vermem asla...gerisi aynı ben...
#28 - Aralık 05 2007, 19:03:11

eed tam boğayım :D
#29 - Aralık 09 2007, 00:46:08

Siz tam anlamıyla bir Akrep’siniz. Bu burcun tüm olumlu olumsuz özelliklerini kendinize toplamışsınız. Yoğun duygulara sahip, sezişi güçlü, paraya büyük önem veren, çıkarları tehlikeye girdiğinde amansız olabilen birisiniz. Darılmayın ama siz biraz da kincisiniz. Duygularınızı kontrole çalışmalısınız. Aksi halde sevgide hata yapabilir ve sevgide mutsuz olabilirsiniz. Hem sevdiğiniz kimseyi de üzmeye hakkınız yok.

#30 - Aralık 16 2007, 10:55:04

8 Evet 7 Hayır ..

Siz gerçek bir Terazi’siniz. Sizinle birlikte olmak gerçekten büyük bir zevk. Son derece cana yakın ve çekicisiniz. Ister yetenekli olun ister olmayın, insanları büyüleyici kişiliğiniz başarınızın anahtarı olacaktır. Aşık olduğunuz anda duygular inanılmayacak kadar güçlüdür. Sevgilinizin herşeyi sizin için de değerlidir. Ondan kopmanıza imkan yoktur. Böyle bir sevgiliniz varsa sadakat da dorukta kalacaktır.
#31 - Aralık 16 2007, 13:43:39
Beni sana çağıran her ne ise sustur,
Yaşanınca tükenir bilirsin.

Sevgi söz konusu olduğu zaman dengenizin birden bozuluvermesi sık sık olur mu :4

tek cümle yetio benim için :4
#32 - Aralık 16 2007, 13:51:52
İmzam kural tanımaz! (x

tam koçumm :d
#33 - Aralık 16 2007, 20:23:24

safkan bir kovayım (6)
#34 - Ocak 01 2008, 19:05:24

Anaaamm nereye gidiyorum ben..

Hayat çok garip tavşanlar falan..

Yeni!
safkan bir kovayım (6)
    kesinlikle bende  :Ç   10 tane evet var  (6) ama şu soru cok dikkatimi cekti ' elleriniz ve ayaklarınız dvamlı soguk mu ? ' hayatımda tam olarak ısındıgını hatırlamıorum..

cASmİn
#35 - Ocak 06 2008, 19:34:03
« Son Düzenleme: Ağustos 04 2012, 15:08:35 Gönderen: CasminiK »
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

11 evet 4 hayırr tam bi terazi burcuyum bennn :Ç

Siz gerçek bir Terazi’siniz. Sizinle birlikte olmak gerçekten büyük bir zevk. Son derece cana yakın ve çekicisiniz. Ister yetenekli olun ister olmayın, insanları büyüleyici kişiliğiniz başarınızın anahtarı olacaktır. Aşık olduğunuz anda duygular inanılmayacak kadar güçlüdür. Sevgilinizin herşeyi sizin için de değerlidir. Ondan kopmanıza imkan yoktur. Böyle bir sevgiliniz varsa sadakat da dorukta kalacaktır.  (6) (6) (6) (6)
#36 - Ocak 07 2008, 11:07:16
........................................  :Ç

evet ben bir kovayım=)
#37 - Nisan 20 2009, 21:50:40
Bırak dokunmayalım anılarımıza..
Sevdirme kendini..
Sevdirmeden git sende anlamı yoksa..

Sizler Başak burcundan fazla etkiler almasanız da burcunuzun birkaç özelliklerinin taşımıyor da değilsiniz.
#38 - Mayıs 21 2009, 20:30:19

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.