Alternatifim Cafe

Bunlari biliyor musunuz?

Discussion started on Lüzumsuz Bilgiler

Aslında hiç gerek yok değil mi  ??????????Okumak için vakit ayırabilenlere !!!!!!!!!!

ROMANYA Lase'de düzenlenen 22. Balkan Matematik Olimpiyati'nda, Samet Oymak, Süleyman Fatih Hafalir, Mehmet Murat Sevim ve Hasan Hüseyin Eruslu gümüs madalya, Said Tunç bronz madalya aldilar.
BILIYOR MUYDUNUZ?
YUNANISTAN Selanik'te 9. Genç Balkan Matematik Olimpiyati'nda, Hüseyin Atahan Inan altin madalya, Mehmet Akif Ersoy gümüs madalya, Muhammed Faruk Gencel, Berk Sariöz ve Emine Seyma Erisik bronz madalya, Alican Ülgen mansiyon aldilar.
BILIYOR MUYDUNUZ?
ISPANYA Salamanca'da düzenlenen 36. Uluslararasi Fizik Olimpiyati'nda, Emrah Turgut ve Mehmet Akif Çetinkaya altin madalya, Mehmet Dogan gümüs madalya, Ahmet Demir bronz madalya aldilar.
BILIYOR MUYDUNUZ?
MEKSIKA Merida'da düzenlenen 46. Uluslararasi Matematik Olimpiyati'nda Samet Oymak, Süleyman Fatih Hafalir, Said Tunç ve Mehmet Murat Sevim gümüs madalya, Metehan Özsoy bronz madalya ve Hasan Hüseyin Eruslu mansiyon aldilar.
BILIYOR MUYDUNUZ?
ÇIN Beijing'de düzenlenen 16. Uluslararasi Biyoloji Olimpiyati'nda, Bekir Altas, Mustafa Tosur ve Enes Seyfullah Kotil gümüs madalya, Mehmet Kardas bronz madalya aldilar.
BILIYOR MUYDUNUZ?
TAYVAN Taipei'de düzenlenen 37. Uluslararasi Kimya Olimpiyati'nda, Mehmet Talha Kutlu ve Murat Kadir Deliömeroglu gümüs madalya Taha Bilal Uyar ve Ayse Burcu Atay bronz madalya aldilar.
BILIYOR MUYDUNUZ?
AMERIKA Phoenix-Arizona'da düzenlenen Isef Proje Yarismasi'nda (Intel sponsorlugunda) Ocan Sankur üçüncülük, Emir Konuk ve Emre Yilmaz Kodak Company'den Onur Ödülü aldilar.
BILIYOR MUYDUNUZ?
BULGARISTAN Sofya'da düzenlenen 1. Bölgesel Genç Yetenekler Doga Bilimleri Yarismasi'nda Eren Bölükbasi ikincilik, Yaprak Servi ve Cemil Baki Kiyak üçüncülük aldilar.
BILIYOR MUYDUNUZ?

BILIYOR MUSUNUZ, biliyor musunuz, biliyor musunuz...

Bilmiyoruz!..

Nereden bilecegiz ki!

Hülya ile Kaya'nin bosanmalarini, gece yatakta horladiklarini, Deniz Akkaya'nin birlikte oldugu adamdan dayak yedigini, kulak zarinin patladigini, bir baska mankenin yüzüne adamin ökçe ile basarak elmacik kemigini kirdigini, bir digerinin, yattigi adamin çektigi fotograflarinin elden ele dolastigini, kart sarkicinin gecelik zamparalarini bilmek varken, Uluslararasi Bilim Olimpiyatlarina katilan ögrencileri ve aldiklari dereceleri bilecek degiliz ya!

#1 - Ocak 31 2007, 09:13:49

Sana kurdum saatimi geceden
Seni vurdum yüzüme ayıldım
İşim gücüm tek sensiz bügün
Bu sabah yar sana uyandım

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.