Alternatifim Cafe

İşte ünlülerin 2007 falı

Discussion started on Magazin



Magazin dünyasında gündeme damga vuran ünlülerin 2007 falları açıklandı. Bakın hangi ünlü 2007'de ne yapacak..


Sibel Can: Evliliğin yükünü sırtlayacak

Bu yıl Sibel Can evliliğinde bazı zorluklarla karşılaşacak. Ancak, büyük bir olgunluk gösterecek ve sergileyeceği tutum ile herkesin taktirini toplayacak. Kurtarıcı eş ve doğru anne olma özelliği ile gündeme gelecek. Ancak bu durum kendisini iş yaşamında zorlayacak. Eşi Sulhi Aksüt de, yaşayacağı sorunları Sibel Can sayesinde atlatacak. Sık sık yurtdışına gitmek zorunda kalacak olan sanatçı, iki ülke arasında mekik dokuyacak. Ancak yorgun olması gereken yerde sağlıklı ve doğru kararlar verecek. Her şeye rağmen başarılı bir 2007.

Ebru Gündeş: Aşk dışında çok başarılı olacak

Bu aralar kendisini yoğun bir çalışma temposuna kaptıran sanatçı, kararlı davranacak ve böylece başarıdan başarıya koşacak. Hayatında 'ilk' diye nitelendirdiği bir iş gelişmesi yaz döneminin de hareketlenmesini sağlayacak. Aşk konusunda yaşayacağı heyecan, işi dolayısıyla geri planda kalacak. Sanatçı, önceliği yine işlerine verecek. Evlilik planları ise sadece duygusallık paylaşımı ile sınırlı kalacak. Şanslı bir 2007 yaşayacak olan Ebru Gündeş yakın çevresi ile yapacağı bir konuşma sonrası, hayatında bazı değişimler olması gerektiğine karar verecek. Radikal iş gelişmeleri, girişimci ruhunu harekete geçirecek. Aşk dışında her konuda büyük başarılara imza atacak.

Kenan Doğulu: Eurovision'da başarılı olacak

Bu yıl ülkemizi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Kenan Doğulu, 2007'nin başarı sinyallerini Şubat ayında alacak. Öncelikle kendi adını daha sonrasında ülkenin adını iyi bir noktaya taşıyacak. Eurovision'daki büyük başarısı ve bu projeler sadece 2007 ile sınırlı kalmayacak. Yurtdışındaki çalışmaları sırasında çok önemli bir anlaşma imzalayacak. Aşk konularında Mart ve Nisan dönemi bazı çalkantılar yaşayacak. Ancak müzik çalışmaları vaktinin çoğunu alacağı için aşka zaman ayıramayacak. Eylül ayında ise duygusal yönden coşacak. Ancak her şeyi yine kendi içinde yaşayacağı için, kimse bu durumdan haberdar olmayacak. Yakın çevresi de dahil ne kadar çok kıskanıldığını hissedecek.

Hülya Avşar: Kendisini büyük sürprizler bekliyor

Bugünlerde aşk hayatı ile adından söz ettiren Hülya Avşar'ı 2007'de büyük sürprizler bekliyor. Mantığıyla değil, kalbinin sesini dinleyerek hareket edecek olan Avşar, çok doğru kararlar verecek. Nisan ayında ticari zekasını ön plana çıkaracak. Aynı zamanda Avrupa ile Türkiye arasında bir iş projesi ile gündeme gelecek. Aşk konusunda her şey tam istediği gibi ve hızla ilerleyecek. Dünyaca ünlü birisiyle aynı projede yer alacak. Çevresindeki tüm polemiklere rağmen istikrarlı tutumu ile tüm olumsuzlukları zarar görmeden atlatacak. Ailesinde yaşanacak bir olay, kısa süreli de olsa Hülya Avşar'ı üzecek.

Özcan Deniz: İş hayatında hayal kırıklığı yaşayacak

Sıkıntılarla girdiği 2007, yine sıkıntılarla devam edecek. Yeni bir projeye başlayacak, ancak bu projenin yanlış olduğunu kısa süre içerisinde anlayacak. Hiç ilgisi olmadığı halde, çevresinde gelişecek sorunlardan sorumlu tutulacak ve çok üzülecek. Bir süre yalnız kalma kararı alarak, her şeyden elini eteğini çekecek. Sıkıntılı bir yıl; hayal kırıklıkları hayli fazla... Çok dikkatli davranması gerektiğini kısa sürede anlayacak. Zorluklar sınav etkisi yaratacak. Ancak bu durumda sakinliğini koruyarak olaylara hakim olmaya ve alınması gereken kararlarda kendi hislerine inanmaya özen göstermeli. Ülke gündemindeki önemli bir sanatçı ile oldukça ciddi projeler geliştirecek.

İbrahim Tatlıses: Özel yaşamında durulacak

Duygusal olarak kendini her zamankinden daha iyi hissedecek. Çok önemli bir kararı ile gündeme gelecek. Özel yaşamında durulacak. İş konusunda projeler hızlı adımlarla olumlu cevaplar vermeye başlayacak. Sanatçı kimliğinin dışında bir başka projede de yer alacak olan Tatlıses, çevreden bu yönde olumlu destek alacak. Geçmişte kalan bir olayın tekrar gündeme gelmesi tedirginlik yaratacak. Ancak sorunları çözümlemek konusunda güçlü yapısı ile olumlu gelişmeler yaşayacak. Ticarette ilerlemeleri kendi isteği ile donduracak. Yeni proje üzerinde önemli çalışmalar sergileyecek.

Neco

İlişki konusunda yaşayacağı zorluklar huzursuz olmasına neden olacak. Ayrılık kararı ile bazı değişimlere adapte olmakta zorlanacak. İstanbul yaşamına bir süre için ara vermek isteyecek. Şehir değişimi hatta ülke değişimi söz konusu. Yaşadığı ilişki uzun boyutlu bir gelişme olarak etki yaratmayacak. Pişmanlıklar, hızlı verilen kararlar ve gerginlikler 2007 yılında Neco'yu zor durumda bırakabilir.

Bülent Ersoy

Çıkacağı ani bir seyahatte evlilik kararı alacak. Ancak çelişkide kalıp huzursuz olacak. Yaşayacağı ruhsal yorgunluk, sağlığını da olumsuz etkileyecek. Çok dikkat etmesi gerekiyor. Sağlık sıkıntısı kararını tekrar gözden geçirmesine neden olacak. Kırgınlıklar, küslükler ve uyum sorunları gerçekleşebilir. Eylül ayında bir sebepten mahkemeye gidecek.

Kaynak: Gecce
#1 - Ocak 13 2007, 20:23:01
İmzanız kural dışı.

ya buna da inanan insanlar var demek enretesan valla ...
#2 - Ocak 18 2007, 17:06:14
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

valla bizde ne zaman böyle bi haber cıkaracaksınız dıye dort gozle beklıoduk..ne ıyı ettınızde fal baktırdınız .... :muhah yazıkk BIZE NE YAWW
 :ban
#3 - Ocak 24 2007, 18:14:10

diğer ünlüleri de görmek isterim yanii..napim merak işte  :muhah falsız kalma fala inanma derler  teşkler
#4 - Ocak 28 2007, 19:02:16
Ya Sev Ya Terket
          

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.