Alternatifim Cafe

Tavsiye edeceğiniz (paralı) hosting firmaları

Discussion started on Webmaster Programları

biraz reklam olucak ama ben alırken cok aradım bide güven problemi var
www.rodosweb.com
gayet uygun fiyatları var tavsiye ederim [100 mb php , mysql destekli host + cpanel + aklınıza gelcek hersey limitsiz]
#1 - Ocak 29 2007, 19:40:57

yukarıda yazılanlara tamamen katılıyorum.

tabiki güven meselesi bu işler, çağımızdaki en büyük dolandırıcılık bu setörde yapılıyor günümüzde, hosting alayım derken iyi bir kazık yemeyin, adam alır paraları gider. En iyisi aylık para ödeyin.

Benim önereceklerim; yabancı bir firma seçmeleri, ingilizcenize güveniyorsanız yada az buçuk biliyorsanız ingilizce alın derim, o gibi durumlarda adamların telefon numarasını felan alıyorsunuz saten, mahkemeye verme şansınız var :okey herşeylerini alırsınız yamuk yaparlarsa :D

ilerde linkte atarım :okey
#2 - Ocak 30 2007, 23:35:36

www.barisweb.net ( reklam olarak algılanmasın )

Her türlü isteğinizle hizmetinizdeyiz (6)
#3 - Ağustos 22 2007, 11:02:35

Sektörünün en güvenilir firmalarından biri > www.htservers.net ;)
#4 - Nisan 12 2008, 15:43:29
kuzi tennım pkk^^^
Çek, sündür, bırak don lastikleri 1 lira^^^^

tamhost.com
referansları oldukça güzel.
#5 - Mayıs 08 2008, 22:22:27
Programmer: CS3-CS4

www.bwtasarim.com

HOSTING (Web Alan)
     2007 Yılında Düzce'de Kendi Sunucularımızı Kurarak Hosting Hizmeti Verilmeye Başlanmıştır. Fakat Metro Ethernet Fiyatlarının Yüksek Olması Yüzünden Başka Bir Datacenterdan Bu Hizmeti Almak Daha Cazip Gelmiştir. Bu Yüzden Türkiye Sunucularımız İstanbul-Gayrettepe'de Bulunan Çizgi Telekom (NATRO) Datacenterında Bulunmaktadır. Yurtdışı Sunucularımız Almanya'nın Frankurt Şehrinde Bulunan Netdirekt Datacenterında Bulunmaktadır. Sunucu Seçiminde HP DL140 Ve DL 145 Modeli Terci Edilmiş Olup Dört Çekirdekli Quad-Xenon Veya Çift Çekirdekli AMD Opteron İşlemci Vardır ve Sunucularda 2 Adet İşlemci Yuvası Vardır. Kontrol Paneli Olarakda Yurtiçi Sunucularımızda Plesk 8.6.0.1 TR Yurtdışı Sunucularımızda İse Plesk 8.3.0 TR Kullanılmaktadır. Sunucularda Günlük Harddisk ve Site Yedekleri Alınmaktadır. TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) 'İn İstemiş Olduğu Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgemiz Bulunmaktadır. Bu Belge Bulunmayan Firmalardan Hizmet Aldığınız Taktirde Web Sitenizin TİB Tarafından Kapatılma Durumu İle Karşı Karşıya Gelebilirsiniz.
Hosting Satışlarımızda Bayihostlarda Bayimiz Olmak İsteyen Müşterilerimize Çok Avantajlı Satışlar Yapılmaktadır.

#6 - Ocak 06 2009, 19:03:42

!_By_Gizli_!

Benimlen iletişime geçerseniz sizi isterseniz tanıştırabilirim.
7/24 iletisim/cep telefonu/ev telefonu.
Geçen 3 te kaldırdım adamı yatağından,bi sorun vardı. :Ç
Geldi çözdü,gene gitti kendisi çok matraktır ayrıyetten performance çok iyi ve güvenilir.
Bende referanslari altındayim. Gayet memnunum.TT'net kesintileri haricinde hiçbir kesinti olmayacağı garantisini ben veriyorum.
Aslında bu yazılım firması.Fakat alt departmanı Webhosting, o yüzden makine sıkıntılarıda yok.Herhangi bir bozulmada, sorunda yenisini hemen temin edebilme imkanı mevcut. Kesinliklen Öneririm.

"www.birhost.com"

Hakkında daha fazla bilgi edinmek için Tıklayınız.
#7 - Ocak 07 2009, 19:37:29

Ayrıca Sunucu, VDS ya da VPS almak isteyen arkadaşlarımıza www.ni.net.tr yi şiddetle öneririm.
Sunucularının büyük çoğunlu Mars DC'de bulunmaktadır.

Türkiye'nin en iyilerinden biri diyebilirim. Bir çok hosting firması Netİnternet'le çalışmaktadır...

;)
#8 - Ocak 15 2009, 15:31:20
kuzi tennım pkk^^^
Çek, sündür, bırak don lastikleri 1 lira^^^^

Akzoom web hosting de iyidir baya.incelemek lazım
#9 - Temmuz 06 2010, 17:58:57

exclion.com uda söylemeden geçmeyeyim.
#10 - Temmuz 10 2010, 15:39:24
Programmer: CS3-CS4

Sanal Sunucu düşünürsen ve bulut çözümleri taraftarıysan kesinlikle https://www.plusclouds.com bu hususta ;)
#11 - Haziran 19 2013, 10:13:15

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.