Alternatifim Cafe

Pop dinleyenler neden eziliyor?

Discussion started on Pop

Arabesk Ve Rapi Ezerim :ehem
 Ama Popu DeğiL :P
#76 - Mart 17 2008, 21:14:39

sürmeli çocuk

neden ezilsin kii gayet güzel dinlerim ve de kimse ezemez dinlerim diee :Ç
#77 - Mart 17 2008, 22:19:09

çünkü günümüzde yabancı şarkılar rock ve rap şarkılar çok dinlendiği için haliyle pop şarkılar onlara iğrenç gelio bu yüzden popçularla dalga geçip onları ezio olabilirler yane bnm fikrim bu siz nasıl düşünürseniz
#78 - Nisan 17 2008, 14:07:51

saçma nie ezilsin ki pop dinleyenler,insanlar eziklik arıyolarsa kendilerine bakmalı
#79 - Nisan 17 2008, 17:08:44

bence sadece pop müzikte kimi dinlersiniz tabi ki tarkannnn cvbının verilmesi hehehehe yani o adam pop müziği söylediği için *** pop puhahaha
#80 - Haziran 18 2008, 20:16:33

pop şarkıların kliplerine bakıyorum da kadınların çoğu yarıçıplak bi halde şarkı söylüyorlar :)
böyle reklam yapacaklarını sanıyorlar ama iğrenc bi görüntü :(
#81 - Temmuz 24 2008, 04:32:08
Ne Kadar Bilirsen Bil;
Söylediklerin Karşındakinin Anlayabildiği Kadardır...

çoğu popçu şarkılarıyla değilde kçıyla başıyla gündeme geliyor ünleniyor çünkü...
:okey
#82 - Temmuz 24 2008, 11:54:31
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

ezdirmeyin kendinizi (6)
#83 - Temmuz 24 2008, 12:20:46
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

Pop dinleyen e.ik olarak mı görüyomuş ki kendini. Saçma geldi bu konu bana..
#85 - Temmuz 24 2008, 14:12:58
« Son Düzenleme: Eylül 26 2009, 23:27:34 Gönderen: Mathilda* »

çoğu popçu şarkılarıyla değilde kçıyla başıyla gündeme geliyor ünleniyor çünkü...

evvet .. :öff
#86 - Temmuz 24 2008, 14:38:10
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

kimi dinlediğine bağlı :P
#87 - Temmuz 25 2008, 01:00:52

yha dünyanın en ii ilacı rock ve rap te ondan :DD: ben mesela rapch yım:D
#88 - Kasım 27 2008, 14:29:38
:D BİS İNSANLARI BİLİRİS BİLMEYENE ÖĞRETİRİS ÖĞRENMEYENE ROCK ŞARKI DİNLETİRİS OĞLUMM..!!!!
YAZAN: ROCKCH KISSS AYŞENUR ..!!!!

Pop sıradan bi müzik. Konusu hep aşk meşk. Popu her insan dinLer. mseLa rap,rock dinLeyenLerin bi şekLi vardır. RapçiLer boL panToLon v.s şeyLer giyer. Rockçılar dar paça giyer v.s. Ama pop deniLdiinde sıradan geLior insana . . .
#89 - Kasım 27 2008, 16:40:31
ßirisi Ácıyı Çékti ötèki Âcıyı sérvis Ètti Şàrkılàr yázıldı ikisi üzérinè vé birisi bitti diğêri ´Çáldı Şárkılár késilmèdi çók élvédà démişti birisi Hárbi tèk nèfésté yàşàdı Zór bi dênéyim óLdu Kördü yoktu günéşi Zôrdu çoktu çiLési . .

o konuyu açanın ezikliği

müzik bir yaşayış tarzı değildir sadece insanı duygularını okşayan bir araçtır bu her müzik dalı için geçerli tabi günümüzün gençleri bunu bir yaşan tarzına dönüştürmeyi becerdiler

şimdiki gençlerin bir özentisi var rap rock gidiyor çoguda özentiyle başlamıştır bunu dinlemeye birde gelir her yerde onu savunur diğerlerine taş atar bırakın allah aşkına kim ne dinlerse dinlesin dinlediği müzikle insanları yargılamayın
#90 - Kasım 27 2008, 16:48:26
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

Any_one

Oyh. Bir anlayamadı şu insanlar müzik müziktir isteyen istediğini dinler ya sanane?
Artık yorum bile yapmak istemiyorum bu tür konularda ama olmuyor işte yapıyorum.
Kimsenin pop dinleyenleri ezdiği yok, ezdiğini zannettikleriniz sadace kendi ezi.kliklerini ortaya çıkarırlar efendim.
Çok önemli bir konuydu evet. :///
#91 - Kasım 28 2008, 17:49:32

kim kimden üstün ki kimi eziyor?rock/rap dinleyenler adam mı olmuş başımıza ki diğer müzik türlerini eziyorlar?hem de neye güvenerek?
Cevap ?  :dondurma

Cuk Diye Oturmuş , Tebrikler. :dondurma
#92 - Kasım 29 2008, 12:58:45

herkesin bir kulağı vardır ve ne iyi geliyorsa o dinlenir.
Ruh halime göre takılıyorum En sevdiğim müzikler rock rap metal pop olmuş veya olmamış farzetmiyor

Pop konusunda ise banu alkan neremi neremi dedi ünlü oldu ayça degajıma dedi çıktı o bunu dedi çıktı
ama popun herşeyi olan sanatçılar ustadlar var onları her zaman dinleriz.

Arkadaşların dediği gibi Kıçı başı açma konusu ....
bir arkadaş avril rock yapiyor kışı başı açmıyor sanırsam arkadaşların gözleri bozuk !En basitten GirlFriend veya Skate boys izlemedi sanırsam ..

Pop sıradan bi müzik. Konusu hep aşk meşk. Popu her insan dinLer. mseLa rap,rock dinLeyenLerin bi şekLi vardır. RapçiLer boL panToLon v.s şeyLer giyer. Rockçılar dar paça giyer v.s. Ama pop deniLdiinde sıradan geLior insana . . .

Konusu aşk MEşk ama Söyleyen Oldu mu güzeL..
#93 - Kasım 30 2008, 23:25:05
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

doğru söze ne denir??
#94 - Nisan 17 2009, 15:55:12
!!м¢ℓiк sαgσ giвi ρLαувα¢к уαραηLαя∂αη нєρ υzαк кαLмαктıя!!

Bilmem.
#95 - Mayıs 17 2009, 12:28:53
Ya imzanı kurallara göre koy ya da kuralları kendin belirle

BN ROCK DİNLEYEN BRİ OLARAK POP DA DİNLYRM ÖRN:BİR SERDAR ORTAÇ VE DEMET AKALIN GBI YOK BENCE VE POP DİNLEYENLERİN EZİLDİNİ FLANDA DÜŞNMYRM :))
#96 - Haziran 01 2009, 22:24:13
HERkesden nefRET ediyiRUM

pop dinleyen neden ezilsin ki:)

2si de farklı zevk

ben popta dinliyorum rockta yeri geliyo soft metal

ben hiç eziklik duygusu yaşamadım şahsen:)
#97 - Haziran 02 2009, 08:37:24
Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım

kim kimden üstün ki kimi eziyor?rock/rap dinleyenler adam mı olmuş başımıza ki diğer müzik türlerini eziyorlar?hem de neye güvenerek?
Cevap ?  :dondurma

Cuk Diye Oturmuş , Tebrikler. :dondurma

katılıyorum :okey
#98 - Haziran 07 2009, 23:29:20
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

pop dinLeyenLer deiLde ajdar fatih urek gibi ya da petek dinçöz gibi hiç emek vermeden şarkı yapanları dinLeyenlerden nefret ederm yha hiç bi iş yaptıkLarı da yok öle sabah kadn programı fln yapıp da unlu oluyolar rock ve metal de ise çok farklı o gitar ı veya brutal vokalı yapmak o kadar kolay deil ;) işte fark burda başLıyor ..
#99 - Haziran 08 2009, 00:10:10

Eziliyomuymus.? (6)
Beni kimse ezmedi simdiye kadar cok sükür. Aman tahtaya vur ezmesinler. :sizo

ßenide..:)
#100 - Haziran 25 2009, 16:55:06
« Son Düzenleme: Haziran 25 2009, 16:55:21 Gönderen: 4leYn4 »
                                                      Sєωqiчi чαLαη єdєηLєяє SαhTє SєωqiLєяє pαчdσS..!
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                              "Sєη qiT αşк ßαηα кαLSıη .."
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi
                                                        !.. Sєη qiT αмα кσLpα αŞкıη Sєηdє кαLSıη ..! 

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.