Alternatifim Cafe

en acımasız anınız hangisi?

Discussion started on İtiraflar

ben bilemicem hayatımda çok insana acıdım bişe yapmadım bir o kadarda sinirşime yenik düştüğüm olmuştu en sonu hafat içinde oldu akşam arkadaşlarla sokakta gezerken 2 erkek bir kız karşı taraftan geliyolardı erkeklerden biri çekmiş heralde üzerimize yürüdü ben karşılık verince şerefsiz ne biçim vurdu kafama ve buda canımı yaktı o kargaşada yere düşen çocuğun kafanın üzerine binip depinmeye başladım ve sonra ordan kaçtık çocuğu güzel tepememişim heralde bizi kovaladı biraz ama o çocuğa yaptıklarımı düşündükce kendimden utandım ben bu kadar acımasızmıyım diye :nohashas
#1 - Ocak 14 2007, 19:04:26
BİR HİLAL UĞRUNA YARAB NE GÜNEŞLER BATIYOR.
Derken Mehmet Akif bizi düşündümü acaba.
herşey hilal uğruna.

benimde en acımasız anım....kankamı parkta sıkıştıran 3 tane zübbeyi kankamla yakaladıgımız ilk yerde onları bi güzel benzetmekti... hak etmişlerdi sonra duyduk ki okuldan 1 aylık rapor almışlar onların işine geldim adamlar 1 ay okula gitmedi....
#2 - Ocak 15 2007, 23:21:42
İmzanız kural dışı.

ben çok acımasızca bişey hiç yapmadım ki=))
#3 - Ocak 16 2007, 16:17:12
:ewet I'm MuSLıM DoN'T PaNıC :yaril

öle sinirli biri değildiriim ama sinirlenince de tehlikeli olurum....en acımasız anım şuydu: Babamn arkadaşı beni çıktığım çocukla görüp babama söylediğinde çok sinirlenmiştim onun kızınında sevgili vardıı bende çocukla bir olup iksinin buluştuğu yeri öğrendim babasını babamla oraya gönderdim kızını gördü..daha bitmedi tabikii sonra kızın bende olan resmleriini ve telefonunu bi sohbet programına verdim...biliorm kızın bi suçu yoktu ama napim babasına eskiden kalma bi öfkem vardı benm huzurumu kaçırmaya kimsenin hakkı yokk ....ayrıca Onları bana bulaşmamaları için uyarmıştımm...
#4 - Ocak 19 2007, 11:42:10
bir ilişkide araya özlem girsin iyidir, ilişki kuvvetlenir falan diye düşünülür ama araya sadece özlem girmez! buse girer, selin girer, melis girer, ece girer... girerde girer =)

kelis

wallah çok çabuk kinlenmem ama tersim pistir söyliyim yani (6)
#5 - Ocak 21 2007, 12:41:02

yha öle acımasız değil ama bnde ayrıldığım çocuğua bundan sonra abimsin demiştim msn de konuşurken
#6 - Eylül 08 2007, 22:45:52

fortune

hiç olmadı ama sanırım aldatıldığımda olurum
#8 - Eylül 09 2007, 00:39:12

ıraktaki çocukaların resimlerini gördüğüm zmn elimde güç olsa o bush a neler yapardım bilmiyorum
taby israilde dahil
#9 - Eylül 09 2007, 00:41:11
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

yaa ben genelde sinirlenince dinden imandan cikarim cogu zaman o zaman ne yaptigim belli olmaz sonrada ben ne kadar kötüyüm diom ama is isten gecio
#10 - Eylül 10 2007, 16:56:58
DUVARLAR RENKLİ OLSADA KARANLIKTA NE GÖREBİLİRSİNKİ? BİR KÖRE RENKLERİ NASIL ANLATABİLİRSİNKİ? MİKROP RENKLİ OLSA IŞIK VERSEN GÖREBİLİRSİNKİ? MİKROBU NASIK KIRARSIN BANA HANGİ KİMYA İLE GELEBİLİRSİNKİ BİLİRSİN ASİTİN ÜSTÜNE BAZ DÖKMÜŞTÜM MAKSAT pH OLSUN DİYE....

wallah çok çabuk kinlenmem ama tersim pistir söyliyim yani (6)
#11 - Eylül 10 2007, 21:01:01
...Senin aydınlığındır ay'a ışığını veren geceleyin.
Ben bir geceyim, sen bir ay'sın madem,
Gökyüzünde bensiz gitme, istemem...

öle sinirli biri değildiriim ama sinirlenince de tehlikeli olurum....en acımasız anım şuydu: Babamn arkadaşı beni çıktığım çocukla görüp babama söylediğinde çok sinirlenmiştim onun kızınında sevgili vardıı bende çocukla bir olup iksinin buluştuğu yeri öğrendim babasını babamla oraya gönderdim kızını gördü..daha bitmedi tabikii sonra kızın bende olan resmleriini ve telefonunu bi sohbet programına verdim...biliorm kızın bi suçu yoktu ama napim babasına eskiden kalma bi öfkem vardı benm huzurumu kaçırmaya kimsenin hakkı yokk ....ayrıca Onları bana bulaşmamaları için uyarmıştımm...
cook acımasızsın kioptum
#12 - Eylül 10 2007, 21:09:18
UNUTMA KURSUN HER GULUMSEDIGINDE BIR KALP AGLATIR!

hakkaten acımasızmışsın sende ya :)
 benim de hiç olmadı böle acımasızlıklarım :)
#13 - Eylül 11 2007, 01:01:03
Gölgemdeki asaleti farkedince başladı karanlığa hayranlığım...

baskalarına karsı hiç olmadı diyebilirim..
ama kendime karsı cok fazla oldu..
#14 - Eylül 11 2007, 13:18:44
dans cette classe il y a des imbeciles,
ce sont des imbeciles heureux,
ils sont heureux d'etre imbeciles...

Bizi yanlış yola yönlendiren soysuzlar, çok kere din perdesine bürünmüşler, saf ve temiz halkımızı hep şeriat sözleriyle aldata gelmişlerdir. Tarihimizi okuyunuz, dinleyiniz… görürsünüz ki milleti mahveden, tutsak eden, perişan eden fenalıklar hep din örtüsü altındaki küfür ve kötülükten gelmiştir. Mustafa Kemal Atatürk...

çok sinirlenip kendimden gectiğim zaman  :haydut :smoke
#15 - Eylül 11 2007, 20:42:58
Blue funk

Çok kızıp köpürünce___ kin bağlayınca___  :haydut
#16 - Eylül 12 2007, 13:17:12
....
İnsanLar ToprakTaN YaratıLmıştıR HeraN ÇamurlaşaBiLiR.
....

sinirli oldugum her an acımasızımdır cabuk parlarım ama cabuk sönmem ve sınırlenınce gözüm döner
#17 - Ekim 05 2007, 23:09:45
DUVARLAR RENKLİ OLSADA KARANLIKTA NE GÖREBİLİRSİNKİ? BİR KÖRE RENKLERİ NASIL ANLATABİLİRSİNKİ? MİKROP RENKLİ OLSA IŞIK VERSEN GÖREBİLİRSİNKİ? MİKROBU NASIK KIRARSIN BANA HANGİ KİMYA İLE GELEBİLİRSİNKİ BİLİRSİN ASİTİN ÜSTÜNE BAZ DÖKMÜŞTÜM MAKSAT pH OLSUN DİYE....

sinirli olduğum zaman babam gelse tanımam
#18 - Ekim 06 2007, 17:26:32
seni en sıcak ben öperdim...
kim bilir?
ama sen bilmiyorsun...
:( :( :(

fortune

yalanı anladıgım an
#19 - Ekim 06 2007, 18:00:34

cook acımasızsın kioptum

eminim için rahatlamışındır(6)
#20 - Ekim 07 2007, 11:35:25
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

sürmeli çocuk

küfür edildiği an
#22 - Ekim 29 2007, 23:45:26

yha öle acımasız değil ama bnde ayrıldığım çocuğua bundan sonra abimsin demiştim msn de konuşurken

Olamaz.. bir erkek için final, son nokta :D Nasıl yapabildin bunu :D
#23 - Ekim 29 2007, 23:57:14
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

süpersinn
#24 - Ekim 30 2007, 15:38:56

PosiTive

o zamanlar 8-9 yaşlarındaydım...demekki jigsaw tarzı bir şey sarmıştı ruhumu..zira bir sineği yakaladım..inceledim..sonra bir bardak suyun içine attım..çırpınmaya başladı...kurtulmaya çalışıyordu, belki de günahkar bir sinek olduğundan dolayı ölmekten korkuyordu (!!)...sonra bir kahraman edasıyla ikinci kişiliğimi öne çıkartıp sineği bardağın içinden aldım..sinek arka bacaklarıyla kanatlarını temizledi ve sonra uçtu..bende iyilik yapmış olmanın verdiği huzurla yaşantıma devam ettim...bu sayede sinek de daha mutlu bir yaşam sürdü..vızıldadığı her andan keyif aldı..sokabildiği her insandan lezzet aldı...kimbilir kaç kez yavruladı , kimlerin kanını kirletti...
 gökten 3 elma düştü biri ... (ups.. kendimi kaptırmışım masal misali.öhm.)
   işte öyle :dondurma
#25 - Kasım 15 2007, 00:37:25

zsem

kolay kolay naz trip fln yapmam ama yaparsam acımasız olur...bi de eger biri beni cok kızdırmıssa ya da iftira atmıssa da ben onu hicbisey yapmadan affetmissem o zmn sonu eminim acı biter...malesef :haydut
#27 - Kasım 17 2007, 21:43:39

rihanna_m

ben racona ters bi durm yakaladıımda karşımdakine acırm şahsen :D
#28 - Kasım 23 2007, 19:49:26

ihanet anı!!! we birisinn bana kazık atması,arkamdan wurması!!! :vur :vur
#29 - Aralık 18 2007, 12:34:00

birisi var ona sayıp sövdüğüm an..
#30 - Aralık 24 2007, 22:12:22
İmzanız kural dışı.

hiç olmadı ama sanırım aldatıldığımda olurum

bnde öle
#31 - Ocak 28 2008, 09:20:44
böğürtlenli reçelim =)

sevdiğim kişile sevgilisinin arasını bozduğum an xD
#32 - Ocak 29 2008, 23:58:10
İmza kural dışı.

beni sewen bi çocua karşımda aqladıı halde köpek qibi dawranmıştım öLe dİİL asLnda ona o an ki sözLerim çok pis koymuştu.resmen karşımda can çekişio qibiydi.konuştum konuştum en sonunda hayırı basınca çocuk iptaL... şimdi düşününcE o kadr acımasız oLmaabiLirdim.ama onu üzmemek için çok uqraşmıştım anLamadı nabıım
#33 - Şubat 01 2008, 21:02:08
Titrerim mücrim qibi baktıkça istikbalime...

en sınırlı oldugum an en acımasız oldugum zamandır hele bıde damarıma basmıssa offf allah derım yanı
#34 - Şubat 05 2008, 15:26:30

barbie9138

En acımasız anımı anlatıyorum. Sıkı durun!

8.sınıfta dershanede netlerim çok güzeldi. İlk 3'e girerdim. Neyse geçelim bu mevzuları.  Arkadaş bildiğim bir kız vardı. Meğer bunun arkadaşlığı parazit yapmakmış. Yani deneme sınavında benim civarlarımda oturup,benden geçinmekmiş. Ben bunu farkettim. İntikam ateşleri içinde yandım,tutuştum. İntikam ateşi içinde deneme kitapçığına yanlış cevaplar işaretleyip,optiğe doğru cevapları işaretledim. Kız da kitapçıktaki bütün şıkları işaretlemiş. Çok kurnazım,değil mi? :Ç
#35 - Şubat 05 2008, 20:10:32

pixie corpse

hmm acımasızım dediğim anlar olmamıştır nacizane hayatımda
ama asla kimseye acı*** bakmam . .. ...

#36 - Şubat 05 2008, 23:08:18
« Son Düzenleme: Şubat 09 2008, 23:14:18 Gönderen: ab-ı hayaT »

ben de bi kardeş var düşman başına. küçükken ne zaman arkadaşlarım bize gelse ben de yanınızda durucam deyip konuştuklarımızı dinler sonra anneme annatmakla tehdit ederk istediklerini yaptırıdı bana.düşünebiliyo musunuz daha 3-4 yaşında ve bana bunları yapıo .. nese biz de arkkadaşlarımla onu korkutarak kaçırma fikrini düşündük ve uygulamaya koyduk.kardeşim yanımıza geldiğinde cinli canavarlı öcülü böcülü hikayeler annatmaya başladık.bu korktu tabi annemin yanına kaçtı şikayet etti. annem yine bize kızdı yapmayın korkuyo diye. benim sinirim doruk noktasında tabi annem bişi demese kızı 1 kaşık suda boğucam .. bi gün annem yoktu bu yine bizle yanlız kaldı. hazır annem de yok biz başladık annatmaya xD bu tırstı tabi .. ama nasıl bi tırsma hemen koşarak ve ağlayarak kaçtı yanımızdan. bizim ev de iki katlıydı oda üst katta. aşaıya inerken kardeşim merdivenlerden yuvarlandı ve kafasını bayağı sert merdivenin kenarına vurmuştu. hiç üzülmedim nedense hatta bi ohhhhhh  canıma değsn yaptm karşısına geçip. o ağlıodu o sırada  :D annem gelince agzıma .. ama nese cezasını aldı ya içim rahatladı  :D :D
#37 - Şubat 06 2008, 12:14:14
look at the pain around me.this is what i cry for.look at the pain around me.this is what i'll die for..

cok cok kırıldıgım ve cokck ıncındıgım anlarda cok acımasızım kırıldıgımdan daha cok kırarım
#38 - Şubat 15 2008, 10:37:29

sanırım sinirlenme veya kin duyma anım değil ne gariptir ki insanları gıcık etmekten acayip zevk alırım sanırsam o an :Ç
#39 - Ağustos 10 2009, 14:06:08
bip bip

Damarıma basılmışken. Sabrım tükenmişken ve çok kızmışken çok acımasız olurum.  :sizo
#40 - Ağustos 11 2009, 13:08:38
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Zeitgeist

Her daim acımasızım. (6) Kimseye acımam. (6)
#41 - Ağustos 11 2009, 13:15:18

Bana yapılan acımasızca birşey olursa, o zaman daha acımasız olup neler yapabilicegimi düşünemeden hareket edecegim için, iş nerelere varır bilemem. Agresifim ama acımasız degilim, eger öyle oldugum düşünülüyorsa, bu ilerde bir insanı -gerçekten- üzmemek içindir aslında.
#42 - Ağustos 11 2009, 13:18:46
Yaşam için bir sebep, son için bir maksat !!!

2 tane, ayıramam. Şu yaşıma kadar sevebildiğim tek kişi biri diğeri ise abim. Olaylar alakasız ama, alakasız olaylar aynı sonuçları doğurdu.
Aslında; kısa süreli, büyük ölçekte psikolojik çöküntü yanında, kendimi bir nebze daha tanıyabilme fırsatı verdi.
Hayat mantalitemde ciddi değişikliklere sebep oldu ki, bu değişikliklerin ortaya daha nice güzel şey çıkaracağı kuvvetle muhtemel.
#43 - Ağustos 14 2009, 13:41:54
Hakk ulaşır. Hakkı bırakmaz, alır.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.