Alternatifim Cafe

Dönem Ödevime Başlıyorum (Sizlerinde yardımıyla)

Discussion started on Ödev

Daha öncede söylemiştim kitap analizi dönem ödevim ve başladım. Ben kitabı yavas yavas ingilizcesini yazıcam sizde bana yardım edersiniz sanırım türkçesine çevirmeye herkes bi cümle çevirse yeter. Kitapta uzun değil zaten ben dediğim gibi yavaş yavaş yazıcam...

The Otis Family Comes To Canterville
 When Hiram B. Otis, the American businessman, bought the house called Canterville Chase, people told him that he was doing a very dangerous thing. Everybody knew that there was a ghost in the house. Lord Canterville himself told Mr Otis all about it.
 “We don’t like to live in the house ourselves,” he said. “Too many of my family have seen the ghost. My wife’s grandmother, the Duchess of Bolton, is one of them. One night, while she was dressing for diner, two skeleton hands were put on her shoulders. She has been ill for years because of that. And my wife never got any sleep there, because of all the noises at night.”
#1 - Ocak 14 2007, 10:28:58

Yardımcı olamayacağım ender konulardan bir yabancı dilden çeviri, ama sanırım bu konu ile ilgilenecek arkadaşlar çıkacaktır. Olmazsa oğlumdan rica ederim senin için. Kendisi YDA lise sonda.
#2 - Ocak 14 2007, 23:13:35
İNSAN EN GÜZEL KENDİNİ ANA DİLİNDE ANLATIR... KULLANMAK İSTEMİYORSAN BARİ KİRLETME... BİZİ FARKLI KILAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZDİR DİLİMİZ...
... TÜRKÇE YAZ TÜRKÇE KONUŞ...

Otis ailesi Canterville'ye gelir.

When Hiram B. Otis, the American businessman, bought the house called Canterville Chase, people told him that he was doing a very dangerous thing. Everybody knew that there was a ghost in the house. Lord Canterville himself told Mr Otis all about it.

Hiram B. Otis - Amerikan iş adamı - Canterville Chase adında bir ev satın aldı. İnsanlar çok tehlikeli bir iş yaptığı konusunda onu uyardılar. Bu evde hayalet olduğunu herkes biliyordu. Lord Canterville tüm olayı Mr Otis'e anlattı.
#3 - Ocak 14 2007, 23:25:31
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.