Alternatifim Cafe

Jacko, will.i.am ile çalışıyor

Discussion started on Müzik Genel

Black Eyed Peas’in as adamı will.i.am, şimdi de Michael Jackson’ın yeni albümünde.

2006 yılında birçok yerde adını duyduğumuz will.i.am, Justin Timberlake, Snoop Dogg ve Nas gibi isimlerin albümünde prodüktörlük yapmanın yanı sıra, yine 2006’da Grammy’nin ‘Yılın Prodüktörü’ ödülüne de sahip olmuştu.

Yeni yılla beraber tüm dikkatini Michael Jackson’ın yeni albümüne yoğunlaştıran will.i.am, albümün çıkış tarihi için -kesin olmasa da- 2007 sonu diyor. Michael Jackson’la birçok telefon görüşmesi yaptıklarını ve müzik dışında, yeni teknolojiyi Michael’ın albümüne nasıl enjekte edebilcekleri yönünde konuştuklarını söyledi.

Bunca yıldan sonra artık yeni bir şeyler denenmesi gerektiğini savunan will.i.am, Michael Jackson’ın hala eskisi gibi şarkı söylediğini, ciddi bir şeyler yapılması gerektiğini de belirtti ve şöyle devam etti: “Ya gerçekten çok büyük bir iş çıkariz, yer yerinden oynar; ya da yaptığımız kimsenin umrunda olmaz. Bu sefer arayı bulmak diye bir şey yok, bunun ortası olamaz.”

Buna karşılık Jackson ise şunları söyledi: “will.i.am’I çok beğeniyorum, yaptığı işler gerçekten olağanüstü. Onunla beraber çalışmak ya da ikimizin kimyalarının birleştiğini görmek heyecan verici. Yenilikçi, pozitif ve iyi müzik yapan birisi will.i.am.”

Akon ve Chris Brown’un da Jackson’ın albümünde bulunacağı açıklandı ve Chris Brown şunları söyledi: “Michael Jackson benim idolüm, müziğe başlama sebebim. Onunla beraber çalışmak benim için büyük bir onur.”
#1 - Ocak 08 2007, 16:39:27
I Don't Belong Here

micheal jackson dan nefret ediorm ben sahsen :D ama will.i.am music group iidr bnce
#2 - Ocak 13 2007, 17:20:48
içimde bi ben war, bnden dışarı.. 

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.