Alternatifim Cafe

KüÇük Bir KıZ İçİn

Discussion started on Konu Dışı

MESAJIN OZELLIKLE SONUNU OKUMANI TAVSIYE EDERIM
Sadece bu sabah icin, icimden aglamak geldigi halde yuzunu gordugumde gulumseyecegim. Sadece bu sabah icin, ne giymek istediginin secimini sana birakacagim gulumseyerek ne kadar yakistigini
soyleyecegim. Sadece bu sabah, camasirlari yikamaktan vazgecip seninle parkta oynamaya gidecegim. Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip bulmacanin nasil cozuldugunu bana ogretmeni izleyecegim. Ogleden sonra telefonun fisini cekip bilgisayari kapatacagim ve arka bahcede oturup seninle kopukten balonlar ucuracagim. Bu ogleden sonra dondurma arabasi icin cigliklar attiginda sana hic kizmayacagim ve gelirse bir tane alacagim. Bu ogleden sonra buyudugunde ne olacagin hakkinda hic canimi
sikmayacagim. Ya da seni ilgilendiren konularda ikinci bir dusunce uretmeyecegim. Bu ogleden sonra kurabiye pisirirken bana yardim etmene izin verecegim ve calismayacagim. Bu ogleden sonra Mc Donald's a gidecegiz ve iki tane cocuk menusu isteyecegiz ki, iki oyuncak alabilesin. Bu gece seni
kollarimda tutacagim ve nasil dogdugunu seni ne kadar cok sevdigimi anlatacagim. Bu gece kuvette sulari sicratmanaizin verecegim ve sana hic kizmayacagim. Bu gece gec saate kadar oturmana
ve balkonda oturup yildizlari saymana izinverecegim.Bu gece yanina uzanip en sevdigim TV programlarini bir kenara birakacagim. Bu gece sen dua ederken parmaklarimi saclarinda
dolastirip bana en buyuk armagani verdigi icin Tanriya sukredecegim. Kayip cocuklarini arayan anne ve
babalari dusunecegim. Yatak odalari yerine cocuklarinin mezarlarini ziyaret edenleri ve hastane odalarinda donuk bakislarla, daha fazla iclerinde tutamadiklari cigliklariyla hasta cocuklarini seyreden anne babalari dusunecegim. Ve bu gece yanagina iyi geceler opucugu biraz daha uzun tutacagim kollarimda. Tanriya senin icin tesekkur edip bize yalnizca bir gun daha vermesi icin yakaracagim..... Merhaba, Ben 29 yasinda bir babayim. Esim ve ben birlikte mukemmel bir yasami paylastik. Tanri bizi bir
cocukla kutsadi. beyin kanseri teshisi koydular Ve kurtulmasi icin tek yolun ameliyat oldugunu soylediler. Ne yazik ki bunun icin yeterli paramiz yok. AOL ve Zdnet(Zimbabve) bize yardim etme karari aldi.Bu mail ne kadar cok kisiye yonlendirilirse, her uc kisi icin 32 sent Zimbabve dolari olarak fon olusturulacak. AOL Mesaji takip edecek ve kac kisiye ulastigini sayacak. Lutfen adres listenizdeki en
az uc kisiye bu mesaji gonderin ACİL !!!!! ULASABİLDİGİNİZ HERKESE İLETİNİZ LÜTFEN Bir cümle cok
kötü hissettirdi: eger birgün siz de böyle bir mesaj göndermek zorunda kalirsaniz, okumadan silen ve
iletmeyenler hakkinda ne düsünürsünüz" : Lütfen tüm tanidiklariniza gönderin...
7 Yasindaki bir kız cocugu icin acil Kan. Sevgili Arkadaşlar, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Onkoloji Çocuk bölümünde yatan 7 yaşında Lösemi hastası Damla Aşhan için ( AB- Negatif) taze kana ihtiyaç duyulmaktaymış. DOKTORLARA GÖRE EN AZ 6 AY DEVAMLI KANA ihtiyaçları var.. Yardım etmek isteyenler olursa aşağıda yazılan cep telefonundan annesine ulaşabilirler.
Sizde bu e-postayı lütfen tanıdığınız herkese gönderin. Zor durumda olan bu çocuğa yardım edelim.
Herkese Sağlıklı Günler... Damla'nın Annesinin tel.no ; 0532 411 32 53
#1 - Ocak 06 2007, 10:55:27
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.