Alternatifim Cafe

Paylaşımcı Üyelerimize Para Veriyoruz

Discussion started on Duyurular

merhaba, paylaşımlarıma bazen iş yoğunluğu nedeniyle ara vermek zorunda kalıyorum. paramı iyice biriktirip öyle çekmek istiyorum. ancak bu ara verdiğim dönemlerde kampanya biter mi diye de düşünüyorum. son tarih vs. var mıdır acaba?
#601 - Eylül 23 2012, 17:11:12

merhaba, paylaşımlarıma bazen iş yoğunluğu nedeniyle ara vermek zorunda kalıyorum. paramı iyice biriktirip öyle çekmek istiyorum. ancak bu ara verdiğim dönemlerde kampanya biter mi diye de düşünüyorum. son tarih vs. var mıdır acaba?
Belli bir bitiş tarihi yok uzunca bir zamandır devam ediyoruz :)
#602 - Eylül 23 2012, 22:43:35
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Yapılan gönderimleri barındıran "Gönderilen listesi" güncellendi. İlk sayfadan ulaşabilirsiniz..

Ülkemizde yapılan mevcut zamları göz alarak :)
Şarkı sözleri için (sarki.alternatifim.com) Türkçe şarkı sözleri için verilecek ücret 4 kuruştan 6 kuruşa, Yabancı şarkı sözleri için verilecek ücret 2 kuruştan 3 kuruşa yükseltildi. (%50 artış)
Diğer bölümlerde artış olduğu zaman yine buradan duyurulacaktır.
Hayırlı olsun ve katkılarınız için çok teşekkürler.
Saygılarımızla,
Emre GILBAZ
www.alternatifim.com
#603 - Ekim 01 2012, 11:38:11

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular

Özel mesaj attım, bekliyorum :)
#604 - Ekim 17 2012, 01:07:50

PTT'den ödeme konusunda yardım bekliyorum :)
#605 - Aralık 17 2012, 22:38:38

site için çeviri yapmaya yeni başladım, aslında tesadüfen oldu sevdiğim bi parçayı çevirmek istemiştim fakat uygulama fazlasıyla motive edici  (6) yani seri şekilde çeviri yapmak istiyorum ama bi iki bi şey gönderdim bazı çeviriler için dönüş alamadım ayrıca bi sorum vardı info@alternatifim.com e gönderdim ama yoğunluktan mı başıboşluktan mı bilmiyorum sistem pek işlemiyor galiba  :alala

edit:hata bendeymiş mesajdan sonra moderasyondan geri dönüş sağlandı, teşekkürler
#606 - Ocak 09 2013, 13:38:00
« Son Düzenleme: Ocak 10 2013, 18:58:18 Gönderen: kemalreyis »

Şikayet bölümüne yazamıyorum o yüzden yazıyorum aşırı sinirliyim.... //forum.alternatifim.com/index.php?action=profile;u=79373 Sweettears adlı üyeniz ağzımı zor tutuyorum bu terbiyesiz sitemdeki bütün şarkıları PARA KAZANMAK İÇİN ÇALIP BURAYA EKLEMİŞ. EĞER BU KİŞİ BANLANMAZSA VE ÇEVİRİLER SİLİNMEZSE SİTENİZİ VE BU ÜYEYİ SAVCILIĞA VERECEĞİM. BENİM KARŞILIKSIZ EL EMEĞİ GÖZ NURU ÇEVİRİMİ KİMSE ÇALAMAZ KENDİ KARI İÇİN ÇALAMAZ. http://elviscevirilerim.blogspot.com/ sitem... ÇEVİRİLERİN EKLENME SAATLERİNİ FALAN KONTROL EDİN...
#607 - Şubat 19 2013, 18:35:56

Şikayet bölümüne yazamıyorum o yüzden yazıyorum aşırı sinirliyim.... //forum.alternatifim.com/index.php?action=profile;u=79373 Sweettears adlı üyeniz ağzımı zor tutuyorum bu terbiyesiz sitemdeki bütün şarkıları PARA KAZANMAK İÇİN ÇALIP BURAYA EKLEMİŞ. EĞER BU KİŞİ BANLANMAZSA VE ÇEVİRİLER SİLİNMEZSE SİTENİZİ VE BU ÜYEYİ SAVCILIĞA VERECEĞİM. BENİM KARŞILIKSIZ EL EMEĞİ GÖZ NURU ÇEVİRİMİ KİMSE ÇALAMAZ KENDİ KARI İÇİN ÇALAMAZ. http://elviscevirilerim.blogspot.com/ sitem... ÇEVİRİLERİN EKLENME SAATLERİNİ FALAN KONTROL EDİN...

Emre Kılbaz kış uykusunda sen bahar ayında gel sana cevap verir
#608 - Şubat 22 2013, 17:30:09

Merhaba, ödeme yapmaya devam ediyor musunuz?
#609 - Aralık 08 2013, 09:28:59

Merhaba, ödeme yapmaya devam ediyor musunuz?
Devam ediliyor :)
#610 - Aralık 09 2013, 08:33:30

peki halen? :)
#611 - Mart 01 2014, 21:40:35

peki halen? :)
Ediyor, süresiz ömrümüz dolmadıkça :)
#612 - Mart 03 2014, 08:37:13

şarkı sözlerine DMCA koyman çok manidar.  (6) adamın biri çıkar da demez mi sen mi yazdın lan diye  :sigara der tabi.  :sigara
#613 - Mart 26 2014, 16:36:05

admin  niye şarkıcılar ve şarkıları bölümlerinde yorum yapmaya imkan vermek gibi bir harekete gittin sitenin eski hali daha güzeldi ,  bu uygulamayı daha önce benzer siteler yaptı ama çoğu bıraktı , birçok şarkının altında saçma sapan yorumlardan doğacak tartışmaları görür gibiyim ,ben  pearl jam  şarkılarının altında yapılacak saçma sapan tartışmaları görmek istemiyorum o kadar çeviri yapıp emek verdim aksi taktirde ben ve ev arkadaşımdan oluşan iki kişilik üye,çevirmen ve ziyaretçi grubunuzu kaybedeceksiniz   :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban
#614 - Nisan 04 2014, 23:40:20

admin  niye şarkıcılar ve şarkıları bölümlerinde yorum yapmaya imkan vermek gibi bir harekete gittin sitenin eski hali daha güzeldi ,  bu uygulamayı daha önce benzer siteler yaptı ama çoğu bıraktı , birçok şarkının altında saçma sapan yorumlardan doğacak tartışmaları görür gibiyim ,ben  pearl jam  şarkılarının altında yapılacak saçma sapan tartışmaları görmek istemiyorum o kadar çeviri yapıp emek verdim aksi taktirde ben ve ev arkadaşımdan oluşan iki kişilik üye,çevirmen ve ziyaretçi grubunuzu kaybedeceksiniz   :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban
Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkürler.
Konuyla ilişkili olması açısından yorumunuzu aşağıdaki sosyal adresimizden yapabilir misiniz?
https://www.facebook.com/Alternatifimcom
#615 - Nisan 07 2014, 12:46:48

Ödeme hala devam ediyor mu?
#616 - Kasım 29 2014, 23:52:27

Ediyor teşekkürler.
#617 - Aralık 03 2014, 13:39:01

uzun zaman oldu siteyle ilgilenemiyordum artık sarkı sözleriyle ilgilenecegim sarkı sözü gönderen arkadaşlarada ufak bir uyarı şarkıcı adına çift isim yazmayın tarkan & nazan öncel gibi hangisinin kasedindeyse onun ismini yazın
#618 - Aralık 29 2014, 03:09:47
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

Merhaba,
Çok uzun zamandır eklediğim şiirlerin onaylanmasını bekliyorum.Adminler pek ilgilenmiyor gibi ?
#619 - Ocak 09 2015, 21:53:40

su an bakmadım en sonbaktıgımda  0 gozüküyordu
#620 - Ocak 11 2015, 17:46:07

En son 285 şiir ekledim hala onaylanmadı..Başka bir sorun mu var acaba?
#621 - Ocak 12 2015, 22:20:21

şu an onay bekleyen şiir gözükmüyor site sahibi gelsin bi baksın belki bir sorun vardır
#622 - Ocak 14 2015, 07:53:35

Umarım hallolur çünkü türkçe ve yabancı şarkı sözleri de eklemiştim.Hiçbiri onaylanmadı.Kural hatası falan olması da neredeyse imkansız çünkü tek tek yazım hatalarını falan kontrol ederek eklemiştim.
#623 - Ocak 14 2015, 15:52:21

söyle bir durum var parca parca onaya düşüyor sistem en fazla 50 sarkı onaylamayı kabul ediyor bundan dolayıda olabilir

sarkı sözlerindede aynı durum gecerli onlarada ben bakıyorum bakmadıgım sadece ceviri
#624 - Ocak 15 2015, 02:13:12
« Son Düzenleme: Ocak 15 2015, 02:14:29 Gönderen: CiRCaSSiaN »

Yani kısaca bir süre sonra onaylanır mı diyorsunuz
#625 - Ocak 15 2015, 14:41:08

Üye:

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.