Alternatifim Cafe

Bekaretini kime verdin?

Discussion started on Magazin

Bu sözler Erman Toroğlu'na ait. Toroğlu, Avşar, Arkın ve Zeynep Tunuslu bakın nasıl bir diyaloglara imza attılar?

Erman Toroğlu ile Hülya Avşar'ın sunduğu "Kadınlar&Erkekler" programına konuk olan Cüneyt Arkın'ın, "Anne olanlar, ördek gibi popolarını gösteriyor" demesi, stüdyoda soğuk rüzgarların esmesine yol açtı.  Avşar, bu sözleri duymazdan gelerek konuyu değiştirdi.

Hiç tipim değilsiniz
Program sırasında Erman Toroğlu ile diğer konuk Zeynep Tunuslu arasında da tartışma çıktı. Tunuslu'nun "Siz bekaretinizi nerede verdiniz" diye sorduğu Toroğlu, "Ortaokuldan sonra verdim bekaretimi, yani genelevde... Peki, siz nerde verdiniz bekaretinizi" dedi. Bu soru ünlü modacıyı kızdırdı. Tunuslu "Ben bunun cevabını vermek zorunda değilim. Ayrıca siz konuşunca 'Hiç tipim değil, kaba bir erkek' diye düşünüyorum" deyince de Toroğlu "Siz de benim tipim değilsiniz" karşılığını verdi.

Son beş dakikadır herkes yalan söylüyor
Programda Cüneyt Arkın, Hülya Avşar ve Erman Toroğlu arasında da şu ilginç konuşma geçti:
Cüneyt Arkın: Ben eşime hâlâ şiirler okurum, çiçekler alırım, sürprizler yaparım.
Hülya Avşar: Peki eşinizi hiç aldattınız mı?
Cüneyt Arkın: Ne gereği var şimdi bu sorunun! Sen kocanı aldattın mı?
Hülya Avşar: Hayır...
Cüneyt Arkın: Hayır demek çok kolay. O zaman ben de hayır.
Erman Toroğlu: Son 5 dakikadır herkes yalan söylüyor!
#1 - Ocak 04 2007, 15:36:08
İmzanız kural dışı.

O-haa artık..bunlar program değil başka bişey yapıyor..gereksiz insanlar..gereksiz konular..izleyenler var mı bunları ya?
#2 - Ocak 04 2007, 19:11:48

medcezir

ortada bir kaç insan dolaşıyor ve söyledikleriyle aklımızı bulandırmakla kalmayıp midemizi bulandırmaya başladılar.Bundan sonraki konuları tahmin etmek güç değil.Fikir tartışmaktan çok özel hayat tartışılıyor çünkü biz kim kime bekaretini nerde verdi çok merak ediyoruz ki özellikle ben geceleri uyuyamıyorum(!)  ŞU İNSANLAR TELEVİZYON EKRANINDAN ÇEKİLEMEZLER Mİ ARTIK?
#3 - Ocak 05 2007, 15:33:23

zaten magazin programlarında bi bekaret konusu konuşulmamıştı o da olmuş sonunda :ohmygod

insanlar reyting uğruna napcaklarını şaşırmışlar ya hakketten yazık artık :öff
#4 - Ocak 05 2007, 15:49:22
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

xX_NightmarE_Xx

reyting uğruna yapılanlara bakarmısınız??? iğrenç...
#5 - Ocak 06 2007, 04:02:05

bu insanLarın kendiLerine saygısı yok ki ...
#6 - Ocak 06 2007, 19:10:34
DÜNYAYI YENENLERİN YENİLDİĞİ YER
ÇANAKKALE

faitHleSs

Adamlar konuşcak konu bulamamışlar .. İyicene manyadı millet ya kafayı yediler ...  :ban
#7 - Ocak 06 2007, 19:16:30

programdan önce böyle konuşmak için anlaşmışlardır ALLAH bilir...... iğrenç üffffff
#8 - Ocak 06 2007, 19:21:00
Savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,
Zaman ki sana hasta oldu, incelikli haytasın,
Nüksederken raksını,mahallenin maşallahı, eyvallahı,
Güzellik be oğlum
Şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.

var ya şu avrupa yakası olmasa atv yi izlemem gaffur ile burhan sayesinde        atv izliyorum
#9 - Ocak 06 2007, 20:10:14
^^Sahte Tüfeği Kafama Dayamış Korkmamı Bekliyosun Düşüncemin geldiği yere git!... Kendine yer kap!...

^^Travian^^

Eeeeeeeee !!!!! bu memlekette bunlar prim yapıyor. Bakın haber bile yapmışsınız. Bizler de okuyup yorum yapıyoruz.   :)
#10 - Ocak 07 2007, 13:19:36
İNSAN EN GÜZEL KENDİNİ ANA DİLİNDE ANLATIR... KULLANMAK İSTEMİYORSAN BARİ KİRLETME... BİZİ FARKLI KILAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZDİR DİLİMİZ...
... TÜRKÇE YAZ TÜRKÇE KONUŞ...

AmY

SeviyesizLer!
#11 - Ocak 07 2007, 20:19:39

bu seviyesiz programlara ayrılan vakitlerimize yazık!!
#12 - Ocak 07 2007, 22:24:29
İmzanız kural dışı.

Dinle ve geç , üzerinde durmaya değmez .. boş laflar , yazık cümleler  :))
#13 - Ocak 07 2007, 22:55:16
*** BEN SESİ EKSİKLİK , RUHU YANILGI OLAN..BEN SENİN HERZAMAN ARADIĞIN AMA ASLA BULAMAYACAĞIN KİMSEYİM .. ***

Sweetcino

reytıng ugruna  neler yapacaklar pes yanı  bukadarına :P
#14 - Ocak 11 2007, 10:04:12

reytıng ugruna  neler yapacaklar pes yanı  bukadarına :P
çok haklısın izledim programı da her şey ortada her şeyi her yerde konuşur oldu bu memleette herkes vay halimize
#15 - Ocak 11 2007, 18:35:09
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

bu ne yaa allahım bu kadar gereksiz ve salakça bir program,bu kadar seviyesiz bir konuşma ......

aslında adamlarda haklı halk bunu istiyor onlarsa sunuyor önüne biz izlemesek reyting yapamayacak ve izlenmeyecek ama izleyen o kadar çok insan var ki bunun önüne geçilebilse çok iyi olacak ve televizyonda daha kaliteli şeyler yayınlanacak ama nerdeeee  :vur
#16 - Ocak 11 2007, 18:42:16
Suskun bir tutkuyum ben.
Evde ocaksızım, savaşta kılıçsız.
Ve de hastayım kendi gücümden.

Hiç tipim değilsiniz ... :muhah
#17 - Şubat 02 2007, 16:43:19
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

:Dbehbehbe yürü ßea Erman :) uheuhe Aynen Tipin degil walla :D
#18 - Şubat 03 2007, 18:54:27
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.