Alternatifim Cafe

BALIK BURCU İÇİN AŞK UYUMU

Discussion started on Astroloji

BALIK - KOÇ
Balık ve Koç arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Koç gerçekçi ve hareketlidir. Balık ise hayalperest ve duygusaldır. Bu anlamda birbirlerini anlamaları oldukça güçtür. Koç burcunun ilişkiden daha gerçekçi beklentileri vardır ve kadını anlamakta güçlük çeker. Asla onun kadar derinleşememektedir. Bu durum ikisi arasında kopukluk yaratmaktadır. Diğer yandan Balık burcunun hayata bakış şekli Koç'u eğlendirebilir. Fakat Balık'ın tavırları uzun vadede Koç burcunu çileden çıkaracaktır. Bu iki tip arasında seksüel açıdan çok da uyumlu bir ilişki olmaz. Balık burcunun duygusal yönü ağır basacağından Koç kadar aktif olmayacaktır. Ancak Koç, Balık burcunun iç dünyasına girebilir ve onu anlamak için çaba sarf ederse ilişkileri devam edebilir. Fakat uzun vadede uyumlu ve başarılı bir ilişki olmayacaktır.

BALIK - BOĞA
Balık ve Boğa arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Çünkü bu iki karakter birbirinden çok farklıdır. Boğa mantıklı, sevecen, sağduyulu ve anlayışlıdır. Balık ise romantik, duygusal ve hayalperesttir. Balık burcunun bu denli derin duygusallığını Boğa anlamakta zorluk çeker. Boğa'nın hayata bakış açısı oldukça gerçekçidir. Dolayısıyla Balık'ın bazı konulardaki vurdumduymaz tavırları Boğa'yı çileden çıkarır. Bu nedenle Boğa'nın insiyatifi elinde bulundurması ve kontrollü olması gerekmektedir. Diğer taraftan Balık, Boğa'nın sorunlarıyla ilgilenecek ve iyi bir dinleyici olacaktır. Fakat bu Boğa için asla yeterli olmaz. Her iki tarafın da seksüel yönden birbirlerinden beklentileri farklıdır. Balık duygusal ve daha yumuşak başlı davranırken, Boğa arzulu ve tutkulu hareket edecektir. Başlangıçta bu iki tip birbirine çekici gelse de ilişkileri fazla uzun ömürlü olmaz.

BALIK - İKİZLER
Balık ve İkizler arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler sevecen, dışa dönük, konuşkan ve zekidir. Balık ise romantik, duygusal ve hayalperesttir. İkizler'in konuşkan yapısına rağmen, Balık bu konuda fazla başarılı değildir. İkizler burcunun ilgisini çekebilecek konular hakkında konuşmayı pek beceremez. İkizler hareketli ve ele avuca sığmayan bir yapıya sahiptir. Balık ise daha sakin ve munistir. Öylesine duygusaldır ki bu duygusallık onun hayal aleminde yaşayan bir insan olmasına neden olur. Ayakları kolay kolay yere basmaz ve gerçekleri göz ardı ederek yaşamayı tercih eder. Hayata karşı fazla cesareti yoktur. Bu nedenle bu iki tipin olumlu bir ilişki içinde olmaları imkansızdır. Seksüel yönden ise İkizler burcunun tutkulu yapısı yanında Balık burcunun aşırı duygusallığı ön plana çıkar. Bu iki tip arasında uyumlu bir ilişki görmek mümkün değildir.

BALIK - YENGEÇ
Balık ve Yengeç arasında uyumlu bir ilişki vardır. Yengeç hassas, duygusal ve romantiktir. Derin duygulara sahiptir. Çevresindeki her şeyi yüreğinin sesiyle yorumlar. Balık da sempatik, duygusal, hassas ve romantiktir. Her iki burç da su grubundandır. Birbirlerinin arzu ve isteklerini anlayabilir ve bunlara karşılık verebilirler. Balık ince düşünür ve sevdiği erkeği mutlu etmek ve şımartmak için elinden gelen çabayı gösterir. Onu kırmamak için özellikle çaba gösterir. Balık burcunun sanatsal yönü çok kuvvetlidir. Her iki tip de birbirlerinin duygusal değişimlerini kolaylıkla anlayacak ve birbirlerine uyum göstereceklerdir. Yalnız Balık burcunun hayalperest bir yanı da vardır. Bu konuda yönlendirilmesi gerekir. Seksüel açıdan duygusal, romantik ve arzuludurlar. Uzun vadede çok uyumlu ve mutlu bir ilişkileri olacaktır.

BALIK - ASLAN
Balık ve Aslan arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Balık da sempatik, duygusal, hassas ve romantiktir. Birbirlerinin arzu ve isteklerini anlayabilir ve bunlara karşılık verebilirler. Balık ince düşünür ve sevdiği kişiyi mutlu etmek ve şımartmak için elinden gelen çabayı gösterir. Onu kırmamak için özellikle çaba gösterir. Balık burcunun sanatsal yönü çok kuvvetlidir. Her iki tip de birbirlerinin duygusal değişimlerini kolaylıkla anlayacak ve birbirlerine uyum göstereceklerdir. Yalnız Balık burcunun hayalperest bir yanı da vardır. Bu konuda yönlendirilmesi gerekir. Seksüel açıdan duygusal, romantik ve arzuludurlar. Aslan hükmedici olduğu taktirde Balık kendini biraz olsun geri çekebilir. Aslan'ın hareketli ve dışa dönük kişiliği bu ilişkiyi dengeleyecektir. Uzun vadede uyumlu ve güzel bir ilişki yakalamaları mümkündür.

BALIK - BAŞAK
Balık ve Başak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Bunun nedeni hayatı farklı şekillerde algılamalarından ve yorumlamalarından kaynaklanır. Başak akıllı, sevecen, iyi niyetli, güvenilir ve detaycıdır. Bir kez sevdiği zaman güvenilir ve sadık bir aşık olacaktır. Munis bir mizacı vardır. Kendini ifade ederken direkt bir dil kullanır. Balık ise romantik, duygusal ve hayalperesttir. Başak burcunun realist yapısına karşın Balık hayalcidir. Başak burcunun ilgisini çekebilecek konular hakkında konuşmayı pek beceremez. Balık daha sakin ve munistir. Öylesine duygusaldır ki bu duygusallık onun hayal aleminde yaşayan bir insan olmasına neden olur. Ayakları kolay kolay yere basmaz ve gerçekleri göz ardı ederek yaşamayı tercih eder. Hayata karşı fazla cesareti yoktur. Bu nedenle bu iki tipin olumlu bir ilişki içinde olmaları imkansızdır. Seksüel yönden ise Balık burcunun aşırı duygusallığı ön plana çıkar. Bu iki tip arasında uyumlu bir ilişki görmek mümkün değildir.

BALIK - TERAZİ
Balık ve Terazi arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Terazi zarif, duygusal, sevecen ve romantiktir. Kadına nasıl hitap etmesi gerektiğini iyi bilir. Diğer taraftan da bazı konularda oldukça kararsızdır. Terazi sadık ve uyumlu bir partnerdir. Balık ise romantik, duygusal ve hayalperesttir. Terazi burcunun realist yapısına karşın Balık hayalcidir. Terazi'nin ilgisini çekebilecek konular hakkında konuşmayı pek beceremez. Balık daha sakin ve munistir. Öylesine duygusaldır ki, bu duygusallık onun hayal aleminde yaşayan bir insan olmasına neden olur. Ayakları kolay kolay yere basmaz ve gerçekleri göz ardı ederek yaşamayı tercih eder. Hayata karşı fazla cesareti yoktur. Bu nedenle bu iki tipin olumlu bir ilişki içinde olmaları imkansızdır. Seksüel yönden ise Balık burcunun aşırı duygusallığı ön plana çıkar. Bu iki tip arasında uyumlu bir ilişki görmek mümkün değildir.

BALIK - AKREP
Balık ve Akrep arasında uyumlu bir ilişki vardır. Akrep tutkulu, duygusal, hareketli ve çekicidir. Partneriyle birçok şeyi beraber yapmak ister. Aynı zamanda romantiktir ve hisleri kuvvetlidir. Balık da sempatik, duygusal, hassas ve romantiktir. Her iki burç da su grubundandır. Birbirlerinin arzu ve isteklerini anlayabilir ve bunlara karşılık verebilirler. Balık ince düşünür ve sevdiği kişiyi mutlu etmek ve şımartmak için elinden gelen çabayı gösterir. Onu kırmamak için özellikle çaba gösterir. Balık burcunun sanatsal yönü çok kuvvetlidir. Her iki tip de birbirlerinin duygusal değişimlerini kolaylıkla anlayacak ve birbirlerine uyum göstereceklerdir. Yalnız Balık burcunun hayalperest bir yanı da vardır. Bu konuda yönlendirilmesi gerekir. Seksüel açıdan duygusal, romantik ve arzuludurlar. Uzun vadede çok uyumlu ve mutlu bir ilişkileri olacaktır.

BALIK - YAY
Balık ve Yay arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Yay güvenilir, neşeli, zeki ve dışa dönüktür. Ele avuca sığmayan bir karakter çizer. Özellikle ikili ilişkilerde bağlanmaktan çok korkar. Bu onun doğasında vardır. Gezmek, eğlenmek ve hayattan zevk almak ister. Sıkılgan bir yapısı olduğu için de asla bir konu üzerinde yoğunlaşamaz. Balık ise hayalperest ve duygusaldır. Bu anlamda birbirlerini anlamaları oldukça güçtür. Yay burcunun ilişkiden daha gerçekçi beklentileri vardır ve Balık'ı anlamakta güçlük çeker. Asla onun kadar derinleşememektedir. Bu da arada kopukluk yaratmaktadır. Diğer yandan Balık burcunun hayata bakış şekli Yay'ı eğlendirebilir. Fakat tavırları uzun vadede Yay burcunu çileden çıkaracaktır. Bu iki tip arasında seksüel açıdan çok da uyumlu bir ilişki olmaz. Balık burcunun duygusal yönü ağır basacağından Yay kadar aktif olmayacaktır. Ancak Yay, Balık burcunun iç dünyasına girer ve onu anlamak için çaba sarf ederse ilişkileri devam edebilir. Fakat uzun vadede uyumlu ve başarılı bir ilişki olmayacaktır.

BALIK - OĞLAK
Balık ve Oğlak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Balık duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdi mi yapamayacağı fedakarlık yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Yalnız utangaç bir mizacı olduğu için kendini ifade etmekte zorluk çekebilir. Sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskançtır. Tam bir güven insanıdır. Fakat bu Oğlak burcunu anlamak zaman zaman zor olabilir. Çünkü Oğlak duygularını belli etmez ve incinmekten korkar. Balık'ın onu elinde tutması için ona güven vermesi ve düşüncelerini yumuşak bir dille ifade etmesi gerekir. Oğlak maddi yönden cimri denilecek kadar tutumludur. Bunun nedeni kendini güvende hissetme duygusundan kaynaklanmaktadır. Oğlak'ın realist yapısına karşın Balık hayalcidir. Oğlak burcunun ilgisini çekebilecek konular hakkında konuşmayı pek beceremez. Balık daha sakin ve munistir. Öylesine duygusaldır ki bu duygusallık onun hayal aleminde yaşayan bir insan olmasına neden olur. Ayakları kolay kolay yere basmaz ve gerçekleri göz ardı ederek yaşamayı tercih eder. Hayata karşı fazla cesareti yoktur. Bu nedenle bu iki tipin olumlu bir ilişki içinde olmaları imkansızdır. Seksüel yönden ise Balık burcunun aşırı duygusallığı ön plana çıkar. Bu iki tip arasında uyumlu bir ilişki görmek mümkün değildir.

BALIK - KOVA
Balık ve Kova arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Kova duygusal ve bir o kadar da değişken bir kişiliğe sahiptir. Sürekli bir değişim halindedir. Değişik ortamlarda değişik kişilerle olmaktan keyif alır. Balık ise romantik, duygusal ve hayalperesttir. Kova'nın dışa dönük ve mantıklı yapısına karşın Balık bunun tam tersidir. Kova burcunun ilgisini çekebilecek konular hakkında konuşmayı pek beceremez. Kova hareketli ve ele avuca sığmayan bir yapıya sahiptir. Balık ise daha sakin ve munistir. Öylesine duygusaldır ki bu duygusallık onun hayal aleminde yaşayan bir insan olmasına neden olur. Ayakları kolay kolay yere basmaz ve gerçekleri göz ardı ederek yaşamayı tercih eder. Hayata karşı fazla cesareti yoktur. Bu nedenle bu iki tipin olumlu bir ilişki içinde olmaları imkansızdır. Seksüel yönden ise Balık burcunun aşırı duygusallığı ön plana çıkar. Bu iki tip arasında uyumlu bir ilişki görmek mümkün değildir.

BALIK - BALIK
İki Balık arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Her ikisi de su burcudur ve bir çok ortak özellikleri vardır. Romantik, duygusal ve hayalperesttirler. Aşk ve sevgi onlar için adeta yaşama nedenidir. Derin bir duygusallıkları vardır. Bu anlamda birbirlerini gayet iyi anlayabileceklerdir. Evcimendirler ve evde huzur bulurlar. Hayal dünyaları oldukça gelişmiştir ve sanata yatkındırlar. Birbirlerini mutlu etmek ve şımartmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Olayları algılama ve yorumlama şekilleri birbirine çok benzer. Hayatı dolu dolu yaşamaktan keyif alırlar. Birbirlerini çekici bulmaya devam ettikleri sürece sadakat duyguları da bir o kadar artacaktır. Seksüel yönden oldukça arzulu ve romantiktirler. Uzun vadede uyumlu ve eğlenceli bir ilişkileri olacaktır.
#1 - Ocak 02 2006, 13:50:44

böle şeylere göre kişi seçersem yandım ben aklımı çelmeyin
#2 - Ocak 20 2006, 17:17:39

walla bence doğru bunlar yane bana göre....balık-kowa  doğru anlaşamayızz.............
#3 - Şubat 01 2006, 12:10:53
AŞK ELMA ŞEKERİ GİBİDİR YERSİN YERSİN ELİNDE KAZIĞI KALIR........

sea_deniz

Balık ve Koç arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Boğa arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve İkizler arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Yengeç arasında uyumlu bir ilişki vardır
Balık ve Aslan arasında uyumlu bir ilişki olabilir
Balık ve Başak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Terazi arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Akrep arasında uyumlu bir ilişki vardır
Balık ve Yay arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Oğlak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Kova arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
İki Balık arasında uyumlu bir ilişki olabilir


bunlardan başka burç yohtu di mi  :agla
koskoca listede yengeç aslan akrep paluk  :hii?
ne varsa kendi burcumda  var  :sizo
#4 - Şubat 01 2006, 12:40:16

ya ben  yengeç burcuyum ama yükselenim balık ben o zmn bütün balıklarla ii anlaşcam desene şuna :ewet
#5 - Şubat 03 2006, 16:54:15
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

BALIK - BALIK
İki Balık arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Her ikisi de su burcudur ve bir çok ortak özellikleri vardır. Romantik, duygusal ve hayalperesttirler. Aşk ve sevgi onlar için adeta yaşama nedenidir. Derin bir duygusallıkları vardır. Bu anlamda birbirlerini gayet iyi anlayabileceklerdir. Evcimendirler ve evde huzur bulurlar. Hayal dünyaları oldukça gelişmiştir ve sanata yatkındırlar. Birbirlerini mutlu etmek ve şımartmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Olayları algılama ve yorumlama şekilleri birbirine çok benzer. Hayatı dolu dolu yaşamaktan keyif alırlar. Birbirlerini çekici bulmaya devam ettikleri sürece sadakat duyguları da bir o kadar artacaktır. Seksüel yönden oldukça arzulu ve romantiktirler. Uzun vadede uyumlu ve eğlenceli bir ilişkileri olacaktır.

aynen bu..
#6 - Şubat 06 2006, 18:24:34

ipexy_13

yazı için teşekkürler...
#7 - Şubat 08 2006, 15:22:09

Balık ve Koç arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Boğa arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve İkizler arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Yengeç arasında uyumlu bir ilişki vardır
Balık ve Aslan arasında uyumlu bir ilişki olabilir
Balık ve Başak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Terazi arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Akrep arasında uyumlu bir ilişki vardır
Balık ve Yay arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Oğlak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Kova arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
İki Balık arasında uyumlu bir ilişki olabilir


bunlardan başka burç yohtu di mi  :agla
koskoca listede yengeç aslan akrep paluk  :hii?
ne varsa kendi burcumda  var  :sizo
(6) (6) (6) bize erkek kalmadı (6) öteki burçlar kaptı hepsini (6)
#8 - Şubat 18 2006, 19:57:53
saplanmış kalbine şuursuz oklar yine.
kim bilir, kim sorar halini?

sea_deniz

Balık ve Koç arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Boğa arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve İkizler arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Yengeç arasında uyumlu bir ilişki vardır
Balık ve Aslan arasında uyumlu bir ilişki olabilir
Balık ve Başak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Terazi arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Akrep arasında uyumlu bir ilişki vardır
Balık ve Yay arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Oğlak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
Balık ve Kova arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz
İki Balık arasında uyumlu bir ilişki olabilir


bunlardan başka burç yohtu di mi  :agla
koskoca listede yengeç aslan akrep paluk  :hii?
ne varsa kendi burcumda  var  :sizo
(6) (6) (6) bize erkek kalmadı (6) öteki burçlar kaptı hepsini (6)

he falla kıs  (6)  (6)  (6) poşver bu da yeter  (6)
#9 - Şubat 18 2006, 20:06:57

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.