Alternatifim Cafe

evlendiniz ve çocuğunuz size geldi ve şöyle dedi:

Discussion started on İtiraflar

önce izin veriridim ama  biraz sonra kapıyı açmalarını isterdim açmazlarsa kırardım sonra baktım durum vahim ikisini de sıra dayağına çeker onunlada yetinmez camdan aşağı atardım heralde :sizo :sizo :sizo
#301 - Mart 16 2008, 11:48:23
Uçurumun kenarında olsan bile

Hayata gıcıklık olsun diye gülümse

=)

Aslında pozitif düşünmek lazım,eğer izin vermezsek çocuğumuz ona güvenmediğimizi düşünür,bölece düşünmediği

kötü herşeyi yapabilir.Bağırıp çağırıp "Daha yaşın ne senin erkek/kız arkadaşınla odalara kapanıyorsun" gibi

değilde "evladım aklından böyle bir şey geçmediğini biliyorum ama sana güvensekde başka birini tam tanımadan böyle

bir şeye izin veremeyiz"diyebiliriz böylece o da anlayışla karşılar.
#302 - Mart 21 2008, 20:28:49
« Son Düzenleme: Mart 30 2008, 12:11:25 Gönderen: elifamy »
incecikten bir kar yağar tozar elif elif diye
deli gönül abdal olmuş gezer elif elif diye
elifin uğuru nakışlı yavru balaban bakışlı
yavru çiçeği kokuşlu kokar elif elif diye

abi  oğlum ole bşeyi isterse benden hanımıdı alır gezmeye gderim evi oğluma teslım ederım ama kızım isterse  arabanın arkasına bağlar cadde sokak sürürüm
#303 - Mart 29 2008, 20:32:24

yok kardesım anaaaa elın çocugu evıme gelıcek kızımla yada oglumla basbasa kalıcak ala ala nıyetı bosmus bunlar ya zaten bı *** yemeseler kıtlemek ıstemezler asla  kusura bakmasın
#304 - Mart 30 2008, 20:51:40

Bu devirde babasına(yani bana)güvenmiycek olan kızıma ben niye güveniyim yok evladım olmaz ben biliyom ne *** yemeğe çalıştıgınızı derim olur biter :D
#305 - Mart 30 2008, 21:24:45
Kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür

Sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim

Vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim

Kan revan içinde hep kanamaz denen yerlerim......

atesle barut yanyana durmaz diyorum baskada birsey demiyorum...
#306 - Mart 30 2008, 21:56:04
Son nefesimde elimi sen tutacaksın
Son sözlerimi bir sen duyacaksın
..Meleklerin sözü var..

Kapıyı kilitlemesine tabiki izin vermem de yalnız oturabilirler ama ben dakikada bir kek ya da meyve suyu götürürdüm...
aynen =)
#307 - Nisan 03 2008, 14:53:12

Yavrum bizim odamıza geçin isterseniz rahat edersiniz derdim kanka. *** o kapı kitlenemez.
#308 - Şubat 29 2012, 18:31:01

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.