Alternatifim Cafe

Nirvana Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

M_SlimShady

resimlr çk gzlll  :ühü ahhhh kurt cobainn  :ühü tüm albmlerini sewerek dinliorm arklar bnide üye ypınn ltfen
#51 - Şubat 08 2007, 11:07:14
« Son Düzenleme: Şubat 08 2007, 11:09:24 Gönderen: Rock wiTh Me »

selam bir kac sey soracağım
boddah nedir?
kurt'un son gunlerini anlatan filmin adi nedir ? Aradım ama bulamadım!
Logonuzu kim yapti benim sitem icinde yapabilir mi ?
#52 - Mayıs 05 2007, 20:24:05
« Son Düzenleme: Ağustos 21 2007, 13:16:58 Gönderen: boddαh//hUh rAsTası »

Nirvana efsane ya

Bende Üye Olmak İstiyorum...
#53 - Mayıs 05 2007, 20:35:28
All I want to do is be more like me and be less like you

Yoruldum Çok Yoruldum,
                   Eksik Kaldım Parçalandım.
                   Kurtulmak İstedim Kendimden
                   Ölmeyi Denedim Beceremedim.

Sönüp Gitmektense Yanmayı Tercih Eden Adam : Kurt Donald Cobain.

Billboard dergisinde Kurt'ün hayatını anlatan bir kitapda yazıyordu bu söz ve çok hoşuma gitti.

Kurt kelimelerle anlatılmayacak kadar mükemmel biri. Hayatını tam anlamıyla okuduğum zaman ona olan hayranlığım inanılmaz derecede arttı.

Ben de üye olmak istiyorum. :) :)
#54 - Mayıs 05 2007, 20:46:54
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

_BoDdAh_

selam bir kac sey soracagim
boddah nedir?
kurt'un son gunlerini anlatan filmin adi nedir ? Aradim ama bulamadim!
Logonuzu kim yapti benim sitem icinde yapabilir mi ?

boddah; Kurt'ün çocukken hayali bir arkadaşının adı..
Logo nasıl ortaya çıktı bende bilmiyorum.. (6)

VeLeD-i MeTaL ve yaamur üye oldunuz..  ;)
#55 - Mayıs 05 2007, 22:33:41

Teşekkürler ..boddah.. :)

Kurt Cobain'in Hayatını Kaydıran 25 Şarkı :

1. The Beatles : I Saw Her Standing There
2. Pixies : Gigantic
3. Iggy Pop : Search And Destroy
4. The Melvins : Forgotten Principles
5. Sonic Youth : Kool Thing
6. The Vaselines : Son of a Gun
7. Led Zeppelin : No Quarter
8. Metallica : The Thing That Should Not Be
9. R.E.M : 1.000.000
10. Black Flag : Rise Above
11. Flipper : Shed No Tears
12. Butthole Surfers : The Revenge Of Anus Presley
13. Meat Puppets : Lake of Fire
14. Lead Belly : Where Did You Sleep Last Night?
15. The Knack : My Sharona
16. Black Sabbath : Black Sabbath
17. Soundgarden : Heretic
18. AC/DC : Soul Stripper
19. Sex Pistols : Anarchy In The Uk
20. Aerosmith : Nobody's Fault
21. Kiss : Do You Love Me?
22. Alica Cooper : Muscle of Love
23. Elvis Costello : Pump It Up
24. Neil Young : My My Hey Hey
25. David Bowie : The Man Who Sold The World

Bir yerden başlamak lazımdı paylaşıma :manyak

#56 - Mayıs 05 2007, 22:46:35
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

t-mac

Merhumun fanlarına baş sağlığı diliyorum.

Nirvana ne demek bilen  var mı..?
#57 - Mayıs 05 2007, 23:09:57

Nirvana, Sanskrit dilinde "dışarı" anlamına gelen "nir" ve "esmek,üflemek,nefes vermek" anlamındaki "va" sözcüklerinden türetilmiş olup, Doğu dinlerinde, mistizminde ve Hint Teozofi'sinde manevi kurtuluş'u belirtmek üzere, sözcük anlamıyla "dışarı esmiş", "dışarıya üflenmiş" anlamına gelir.

Böyleymiş. :manyak
#58 - Mayıs 05 2007, 23:13:33
Mercey.

RuHRuLeTi

Allah rahmet eylesin keratayı severdim.. :sizo
üye olabilimyim
#59 - Temmuz 17 2007, 17:51:46

bnde üye olmak istiorm sırf ztn bu siteye nirvana fan clupe üye olmk için üye oldm  :4
#60 - Ağustos 20 2007, 19:18:48

_DaRkdreams_

Kurt Cobain Hakkındaki Ölüm Teorileri

Kurt Cobain'in kanında bulunan eroin miktarı, bir insan bünyesinin kaldırabileceği miktarın tam üç katı.Bu kadar eroini alan bir insanın elindeki tüfekle kendini vurmasının imkân ve ihtimali YOK. Zira şırıngayla vurulan eroin etkisini anında gösteriyor ve de Cobain'in namlı bir eroinman olmasının vücut direncini artırmış olması gibi bir açıklamanın da hiçbir mantıki dayanağı yok. Böylesi yüklü miktarlara vücudun 'alışmış' olması bir ihtimal söz konusu değil. Eroin öyle bir maddedir ki, herkesi eşit süratte ve etkide vurabiliyor.
Cobain'in parmak izleri, etrafında bulunan hiçbir eşyanın üstünde ve de kendini vurmak için kullandığı savlanan Tüfeğin üstünde, bulunamıyor.
Bir insanı üç kez hayatınını sonlandırıcak dozu bünyesine şırınga edeni tüfeği kullanabilmesinin imkânsızlığı bir yana, niye bunu yapsınki zaten öleceği garanti olduğu halde !
En önemli olan olaylardan biride Kurt Cobain'in Kredi kartının bulunmaması ve Cobain'in öldürülişünden 2 saat sonra kredi kartıyla 49 dolarlık çiçek yollamaya çalışmış bulunması. Kart kimlerin eline geçmişti ve nasıl geçmişti
Yanında bulunan intihar notunun, son dört - beş satırının ve mektubun başındaki 'Boddah' kelimesinin (Cobain'in çocukken yarattığı hayali arkadaşın ismi) başka bir el tarafından yazılmış olduğunun (daha sonra ünlü bir televizyon programının ödediği ücretler karşılığında) konunun en mahir uzmanlarınca saptanmış bulunması da, başka bir tuhaf hakikat.
Zira 'Lütfen devam et Courtney. Frances için. Hayat, bensiz çok daha kolay olacak. Seni seviyorum. Seni seviyorum' tarzı başka bir el tarafından karalanmış olduğu iddia edilen satırlar olmasa, mektup bir intihar mektubundan ziyade, müzik endüstrisine veda mektubunu andırıyor.

Nick Broomfield'in yapmış olduğu 'Kurt&Courtney' belgeseline konuşan 22 yaşındaki bir dadının, Cobain'lerin yanında çalışmayı Courtney'in mütemadiyen Kurt'un vasiyetnamesinden bahsetmesinden bezdiği için, bıraktığını anlatması da kayda değer tabii.
Zira son zamanlarında Kurt'un Courtney'den ayrılmak istediğine ve Courtney'i çıkararak yeni bir vasiyetname hazırlattığına dair de ciddi iddialar var.

Courtney'in kendisine Kurt'u öldürmesi karşılığında 50 bin dolar önerdiğini anlatan, şahitleri olan, Amerika'daki en mühim polygram uzmanının iki testinden yüzde 99.8 gibi sonuçlarla geçmiş bulunan Eldon Hoke'un, Broomfield'in belgeseline konuştuktan 8 gün sonra esrarengiz bir tren kazasıyla ölmüş olması!
#61 - Ağustos 20 2007, 19:29:00

and if u save urself u will make him happy...
#63 - Eylül 11 2007, 10:36:40
NegativE is a bullshit!
He's just imaginary...
But u're real.
well
if u want to be my master
DESERVE IT!!!

bnde üye olmak istiormm..:4
#64 - Eylül 11 2007, 11:59:55

bende üye olmak istiyorum daha yeni görüyorum forumda yeni olduğum için :)

ahh ahh kurt'üm :( şarkılarına kendine tek kelime ile aşığım.Huzur içinde yatsın :(
#65 - Ekim 25 2007, 18:45:10
« Son Düzenleme: Aralık 04 2007, 15:32:43 Gönderen: KuRtCoBaiN »
Come as you are...as you were...as i want you to be...

o courtney bosuntusunada sinir oluyorum yedi kurt'ümün başını  :hii? &o X( :ühü uyus şey !!!
#66 - Ekim 25 2007, 18:58:33
Come as you are...as you were...as i want you to be...

esksine ne oldu anlamadım ama ben simdi yeniside uye olmak istiyorum bunlar da benden olsun

#67 - Kasım 25 2007, 21:23:01

Yaladım yuttum şarkılarını da Kurt'ü de. :Ç Üyelik istiyorum.
#68 - Ekim 24 2009, 20:55:14
GraveSweetGrave

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.