Alternatifim Cafe

Survivor'da aşk din tanımadı

Discussion started on Magazin

Yunanistan'da Mega TV, Türkiye'de de Show TV'de yayımlanan "Türkiye-Yunanistan Survivor"daki aşkın Türk kahramanı Selim'in, Yunanistan ekibinde yarışan Nadya ile evlenmek için din değiştirip vaftiz olacağı öne sürüldü.

Yunan Espresso gazetesi, birinci sayfasının manşetinden verdiği haberde, Survivor'da yarışan, ancak bir süre önce elenen "fanatik" Yunan Pandelis'in açıklamalarına yer verdi.

Gazeteye göre Selim Pandelis'e Nadya ile evleneceklerini söyledi ve kendisinden nikâh şahidi olmasını istedi. Pandelis gazeteye, "Selim geçtiğimiz iki hafta boyunca Atina'daydı. Bir gece eğlence sırasında bana vaftiz olacağını, Ortodoks olup ardından Nadya ile evleneceğini sevinç içinde söyledi" dedi.
#1 - Aralık 19 2006, 22:15:47
İmzanız kural dışı.

Pandelis kim..Selim kim..Nadya kim..???
Boş insanlar..  :öff
Ama haber için saol..selim hayranları okusun da...
#2 - Aralık 20 2006, 15:11:57

2 FaRkLı dinden insan evLenemiYo mu ? Bende bunu anLamıYoRum  :alala
#3 - Aralık 20 2006, 15:16:02
Özlemişim buraları =)

schumi_81

ehueuh

teşekkürler
#4 - Aralık 20 2006, 15:16:43

dinleri beni ilgilendirmez..gerçi benim bildiğim bizimki hıristiyan değil kız müslüman olur ama..neyse..sonuçta kişiliklerini gördüm..o yetti..umarım finali derya kazanır
#5 - Aralık 20 2006, 15:20:03

C_R_A_Z_Y

selim denen vatandaşa sormak lazım dinden haberi varmış mı?
#6 - Aralık 20 2006, 16:18:38

olabilir aşk dine göre çeşitlilik mi gösteriyo?başka dinde olan insanlara aşık olmuyo musunuz? :öff
#7 - Aralık 20 2006, 19:48:21

Selim bir aşk uğruna bir zevk uğruna türk takımını sattı.. Denge oyunundada Nadya ile beraber kapışan selim sırf nadyaya bakıcam diye dengesini kaybedip düştü.. Türk takımının yenilmesine sebep oldu.. O yüzden selim o oyunu ve türk takımında oynamayı hak etmiyor !

neyse Din konusuna gelirsek.. hem "ben türk topraklarında komando olarak askerlik yaptım.Ülkemi satmam asla diyen bir adam tutupda pantelis e "din değiştiricem nadya ile evlenceğim" nasıl diyebilir.. bu insandan şüphe ederim ben ! Türklük falan selime hikaye.. yanından bile geçemez.!

bu yarışmayı takip eden birisiyim.45 yaşında olmasına rağmen gençlerden daha iyi bir performance sağlayan deryanın yarışmayı kazanmasını istiyorum.Sözüde kendiside dobra bir insan.Hayırlısı olsun.
#8 - Aralık 21 2006, 10:59:37
Programmer: CS3-CS4

hahay selim dinmi degistircek yapmaz ya  :))
yaparmi yoksa :alala
aman neyse sey olayina dondu güvey olaylari varya ona döndü kardesim nadya degistirsin dinini neden bizim salak türk selimi degissinki vay salak vay :))

ne var olabilir bizde baska dinden birilerine asik olduk ama din pek o kadar buyultulmedi zamani gelince konusulur onlar
#9 - Aralık 21 2006, 11:11:44

ama manyak kız ortada bir yarışma var sen aşk yaşıyacaksın diye bizim türklerin hakkını niye yiyorsun.. adam kıza asılacak diye bizimkiler neden kaybetsin. ! yazık değil mi ? eğer düzgün yarışmicaksa çekilsin yarışmadan milletin hakkını yemesin...

hmm ama mimikleri falan bakımından komik çocuk ona bişi diyemem  (6) Ex kanka falan  :4 tam komedi herif ya
#10 - Aralık 21 2006, 11:29:22
Programmer: CS3-CS4

oda dogru yarismayla aski bir arada tutup turklerin gururuyle oynuyo  :))
yedim uleeen o selimi  :Ç
#11 - Aralık 21 2006, 11:51:26

yoq

sen o yarışmada hiç yarişma be olm  bide Türkiye adina yarision o yarişmada bi kiz icin Türklerin en büyük övünç kaynaklarindan olan İslam dinin değiştireceksen yazıklar olsun senin gibileree beee valla yazıklarr olsun bırak kız degıstırsın dınını cok sevıosa senii
#12 - Aralık 22 2006, 15:30:10

esmerkız

X(  nadya için gidip din değiştirdiğine inanamıyorum ya:(
#13 - Aralık 22 2006, 16:11:53

YAW ESKIDEN BIZANSLILAR MUSLUMAN OLUR DU ....NE KARA MURAT LAR VARDI O ZAMAN ...YOK YOK BU ADAMDA KAHPE YUNAN KANI VARDIR..YOKSA HIC BIR TURK BI KIZ ICIN DININI DEGISTIRMEZ HELEDE ISLAM DINIYSE..KURTARIR SENI O BAYAN OTEKI TARAFTA..BAK OKUDA IBRET AL ASLAN ALLAH DEMIS.. :ühü
#14 - Aralık 22 2006, 18:32:23

bu selime sinir oluom yaw ! çok artist biri
#15 - Aralık 27 2006, 22:55:11
I Don't Belong Here

xX_NightmarE_Xx

bu selime sinir oluom yaw ! çok artist biri

:okey şiddetle katılıyorum.. :öff
#16 - Ocak 06 2007, 04:08:31

aşk güsel bir duygu iki güsel insan ve yakışıyorlarda birbirlerine saygıyı yitirmedikten sonra neden olmasın..ama bu tabi benim için geçerli olamaz asla sadece bir yorum :)
#17 - Ocak 11 2007, 18:43:23
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

Selim bu konuda açıklama yaptı Pandelis'in uydurduğunu asla dinini değiştirmeyi düşünmediğini bile söledi.bu konuda aynen şöle söledi:''Ben bi Yahudiyim zaten çok az bi topluluğuz  Pandelis hırsından u ydurmuş ben dinimi değiştirmiycem'' dedi
#18 - Ocak 16 2007, 11:52:44

adam kız için çiğ balık bile yedi ya manyak ...
#19 - Ocak 18 2007, 17:03:56
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.