Alternatifim Cafe

Bizde bir harita çizdik.

Discussion started on Konu Dışı

!_By_Gizli_!

Yeni!
Pkk lıların saklandığı mağrada yazan yazı :

Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin kafasına sıkın.

Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın.

Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur.
#1 - Aralık 01 2006, 22:38:02
« Son Düzenleme: Nisan 03 2007, 11:40:42 Gönderen: feat »

!_By_Gizli_!

Ömer abi özr dilerim Konuyu deqiştirDim onu buraya uyqun buLmadımda  :öff
#2 - Aralık 01 2006, 23:03:11

dark

bende bu konuyu uygun bulmadım hamdi..artı az önceki konu buraya uygundu asıl yorum yapılmış bence değiştirmemeliydin..eski haline getir yada bunu taşıttırıyorum....   ;)
#3 - Aralık 01 2006, 23:06:54

!_By_Gizli_!

deqiştirilmiştir..yoruMa acıktırrrrr :okey
#4 - Aralık 01 2006, 23:11:34

vay anasını çok ilginç..
#5 - Aralık 03 2006, 18:03:42
Edebiyatın Bittiği Yerde Edepsizlik Başlar!  :okey

Anlamaya Çalışma, Anla...
*_* Beautiful Liar :band  

Daha oncede okumustum bunu. Gercektende ilginç bi yazı.
#6 - Aralık 03 2006, 18:09:59
jetzt weiß ich, wie es ist, sterbend zu leben. Ich sehe meinem eigenen Tod zu. Ich danke dir.

forumda olması lazım bu yazının :alala
#7 - Aralık 03 2006, 18:16:46

hmm  :hönk
#8 - Aralık 03 2006, 18:25:43
en büyük sevda sözü s.. çekmektir!
senimi sevdiler?şimdi söyle nerdeler?
tv dediğin bir bktr çkıp içine sçmayan gt yoktur :)

delikadir

biliyodum bunu,çavuşdan duymuştum.şerefsizler ya.

hakaret!

#9 - Aralık 03 2006, 18:27:39

:vur :vur
yorum yok &o
#10 - Aralık 03 2006, 19:52:40
"Bir kız öğrenciyi başını örttüğü için tahsil hakkından mahrum etmek,İstiklal Savaşı başlarında ve Maraş'ta düşmanlar tarafından başörtüsü çekilip düşürüldüğü için başlayan milli şahlanışın ruhuna tükürmektir."
Necip Fazıl Kısakürek;);)

uyuşturuc uya HAYIR!! OKUMADAN GEÇMEYİN ;) //forum.alternatifim.com/index.php?topic=68882.0

Yeni!
 :vur :vur vay şerefsizler... :ban
#11 - Aralık 03 2006, 22:12:55
« Son Düzenleme: Nisan 03 2007, 11:40:21 Gönderen: feat »
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

Sweetcino

hepsının koku kurusun ..... :ban

#12 - Aralık 03 2006, 23:29:53

Biri ÜLKÜM Biri ÜLKEM Eller İstiyor Diye Vazmı Geçelim?

Söyle Soysuz KÖPEK Bir Haritada Bizmi Çizelim?

Demiştik Baktık Soysuzlar susmak yerine habire havlıyorlar bir

haritada biz cizdik ...

Pkk’lıların saklandığı mağrada yazan yazı :

Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin,

Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın.

Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur!

not : alıntıdır ...
#13 - Mart 25 2007, 19:25:16
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

harika ya "merak etmeyin o sizi bulur".... çok teşekkürler çok güzel bir paylaşım.
#14 - Mart 25 2007, 19:34:47

emeğin için teşekkürler
#15 - Mart 26 2007, 16:22:12

eywallah ...
#16 - Mart 27 2007, 18:54:36

Biri ÜLKÜM Biri ÜLKEM Eller İstiyor Diye Vazmı Geçelim?

Söyle Soysuz KÖPEK Bir Haritada Bizmi Çizelim?

Demiştik Baktık Soysuzlar susmak yerine habire havlıyorlar bir

haritada biz cizdik ...

SÜPERSİN FROZEN  :okey  :okey :okey :okey :okey
#17 - Mart 27 2007, 21:50:16
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

cok güzelmiş,,teşekkürler paylaşım için..
#18 - Mart 27 2007, 21:52:55
...  dnce2

ya offf süpersiin yaaa muhteşem bi konu saol;)
#19 - Mart 27 2007, 22:03:39
En uzak mesafe
ne Afrika'dır
ne Çin
ne Hindistan
ne seyyareler
ne de yıldızlar geceleyin ışıldayan
en uzak mesafe iki kafa arasındadır
birbirini anlamayan..!

Pkk’lıların saklandığı mağrada yazan yazı :

Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin,

Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur!

burası süperdi :okey
teşekkürler paylaşım için güsel harita tam yerine oturmuş
#20 - Mart 28 2007, 15:30:21

süpersinnnnn...paylaşım için tşkler....
#21 - Mart 28 2007, 15:38:37
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

delikadir

sağol hocam :okey harita da fena değil hani :D :D
#22 - Mart 28 2007, 16:02:17

C_R_A_Z_Y

bu konuyu hamdi acmıştı yanlış hatırlamıyorsam...ama gende anlamlı bi paylaşım...

//forum.alternatifim.com/index.php?topic=64490.0
#23 - Mart 28 2007, 17:58:54
« Son Düzenleme: Mart 28 2007, 18:01:29 Gönderen: öMeRÇip »

Şerefsizler yaa... :öff

Paylaşımın için saol
#24 - Mart 28 2007, 18:43:08
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

PKK lıların saklandığı mağarada yazan yazı süperdi saol :cicek
#25 - Mart 28 2007, 19:28:22

depresif

aman ne büyük marifet.. :haydut ne kadar övünseniz az..
siz de onlardan çok farklı birşey yapmamışsınız.. :haydut
#26 - Mart 28 2007, 19:55:16
« Son Düzenleme: Mart 28 2007, 20:33:41 Gönderen: depresif »

Samet durumun için çok üzüldüm :( ...

Yazdıklarındanda Türk askerinin nasıl kişiliğe sahip olduğunu,, PKK'lının da gözünü hırsın nasıl bürüdüğünü anlayabiliyoruz..

Keşke gerçektende hepsinin kökünü kurutsaydık zamanında..Lanet olsun ki insanlar bukadar nankör olabiliryor..Bu ülkede yaşayıp ekmeğini suyunu içip hala bu ülkeyi bölmeye çalışıyorlar..

Anlayamadığım birşey daha şu ki Kürtlerin bu yaptığını yanlış olarak görüp ama ırkları aynı diye hala destekleyenler yok mu çıldırıyorum yaa  :ohmygod

Türkiye'yi bölmek isteyenler bir Kürdistan kurmak için çabalayanlar daha çok beklerler  :yeah
#27 - Mart 29 2007, 08:04:32

evanescence_bep

Samet abi başın sağolsun ve dediklerine aynen katılıyorum.
Her kim bu ülkede bu ülkeden ayrı bir ırkı savunuyorsa defolsun ve gitsin.Bu ülkenin resmi bayrağı Al üzerine Beyaz Ay e Yıldızdır başka birşey değil.Resmi marşımız İstiklal marşıdır marştır bu şarkı değil.Burası Türkiye'dir sizin sömürme yuvanız değil.Kaç pkk'lı varsa Yemin Ediyorum hepsini temizlemek için canımı veririm.Bu haritayı da çok sevdim ama hatırlatırım sınırlarımız kanla çizildi kanla silinir.
#28 - Mart 29 2007, 10:05:43

depresif

O Pkk'lı şerefsiz insanları,alçak haysiyetsiz namussuz korkak ciğerleri 5 para etmez yaratıkları kökünden kazımadık.Hata yaptık.Hepsinin canı cehenneme.İçinizde bir kişi Pkk yanlısı ise o kişininde canı cehenneme.İçimizde bir kişi Pkk'ya karşı sempati duyuyorsa onunda canı 1000 kere cehenneme.Askerimiz silahsız bir pkk'lıyı ele geçiriyor.Ama öldürmüyor.Neden..? Çünküü o savunmasız. Ama aynı şerefsiz pkk'lı onu öldürmeyen,silahsız diye canını kıymayan abimi yolda pusuya düşürerek,8 kişinin önünde kurşuna dizdiriyor.Allah topunu bildiği gibi yapsın.Destekleyinide,gönül verenide içinde bulunanlarıda.

Sana gelince.Kürtsün anladık saygımız var. Ama çok göze batıyorsun.Dikkatli ol derim.Sözlerinle bizleri tahrik etme.Adam akıllı eğlen forumda. Bana bu mesajının açıklamasını yap.Hiçbirşey anlamadım.Ya da yanlış anladım.

Olay bana saçma geldi ve ben de fikrimi söyledim.. Ne amaçla böyle bir harita çizildi?.. Gayet saçma bence.. Haritanın olması gereken ve sizin olduğunu sandığınız amacını haritaya eklenen Yunanistan ve Bulgaristan toprakları bozmuş..
Eleştirdiğiniz şeyleri yapıpta sonra bunlarla övünüyor olmanız da çok şaşırttı beni..
Bu haritada gerçek toprakların haricinde sadece Kuzey Irak toprakları olsaydı ''eyvallah kısasa kısas olmuş hatta iyi etmişsiniz'' derdim ama Yunanistan Bulgaristan toprakları falan da alınınca Kürdistan haritası çizenler kadar haksız duruma düşülmüş.. Tamam bu harita milliyetçi duygularınızı tatmin ediyor olabilir ama böyle bir şeyi övünerek anlatmanız bana hoş gelmedi.. Ek olarak sadece Kuzey Irak toprakları haritaya alınsaydı ben böyle bir yorum yapmazdım..
Dediklerine de emin ol ki senden daha çok katılıyorum..

PKK'nın PKK'yı ve destekleyenlerin canı cehenneme.. :haydut
#29 - Mart 29 2007, 15:25:39
« Son Düzenleme: Mart 29 2007, 15:27:14 Gönderen: depresif »

Radyasyon

pkk ya sempatı duyuyorum dıyen bı cıksın.... öyle  düşünenler varsa ....... ikisini vurım o şerefsizlerden giden benim canım olsun gam yemem .. yeter artık be pkk sının ....
#30 - Mart 29 2007, 21:14:06

Radyasyon

destekleyen cesaretlıyse   ovunsun ben buyum dıye hadı kımde var o cesaret ...    samet yaa kım katlanabılır boyle bır olaya  ;)
pkk lılar gosterın gerekcenızı bu yuzden  ben pkk lıyım dıye bu yuzden kurdıstanı kurmak ıstıyoruz diyebilecekmisiniz?   

#31 - Mart 29 2007, 21:52:04

radyasyon ezer valla sizi..şakası olmayan sert kişilik cihan..
#32 - Mart 29 2007, 21:56:43
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

evanescence_bep

Radrasyon ve Samet abi bu konuda arkanızdayım.Öyle biri varsa çıksın bakalım ortalığa.Gerçi sokakta gezen ama kendini belli tmeyen bir sürü "......" var ama.
#33 - Mart 29 2007, 22:17:47

Radyasyon

aynen oyle  bellı etmeyıpte  destekleyen neden cıkıp soyleyemıyor, cesaretsız cunku  eğer varsa forumda oyle bırı  cesaretlıgını ortaya koysun  abi katlanacaksa soylesın .. yaşadıgın topraklara ıhanet edıyorsan ve  varsa aramızda oyle bırısı yada bırılerı buraya yazamıyorsa imzam yeterlıdır  demek ıstıyorum ...
#34 - Mart 29 2007, 22:22:08

cihan nerde o şerefsizlerde çıkıp açıkça söyleyecek yürek.. onlar sadece savunmasızlara karşı cellat kesilirler..
#35 - Mart 29 2007, 22:24:21

evanescence_bep

Radyasyon pkklıların hepsi korkak zaten korkak olmasalar gidip te kuzey ırağa çalışmaz adam gibi savaşırlar.Anlamıyorum kimin ülkesinden kimin toprağını almaya çalışıyor ......... herifler.Yüreksizler...
#36 - Mart 29 2007, 22:26:23

Radyasyon

ALAMAZLAR ZATENNN  O TOPRAKLARDA  BOĞULUP GIDERLER  VE GİDECEKLER  ÖYLE DÜŞÜNENLER ....
#37 - Mart 29 2007, 22:37:28

evanescence_bep

Biz varken almak zor bu toprakları.
#38 - Mart 29 2007, 22:39:02

değil toprak vermek ekmek kırıntıları bile haram onlara..
#39 - Mart 29 2007, 22:39:48
« Son Düzenleme: Mart 29 2007, 22:40:36 Gönderen: ThE_GaMe_AnD_Me »

gerçekden güsel bi konu ya paylaşımın için sağol hamdi

"bu vatan bölünmez bu böyle biline, bu vatan uğruna hazırız ölmeye"(alıntıdır)

pkk yı savunan ona sempati duyanların canı cehenneme konuyu sonuna kadar destekliyorum sağolun arkadaslar
#40 - Mart 29 2007, 22:46:45
İmzanız kural dışı.

aynen oyle  bellı etmeyıpte  destekleyen neden cıkıp soyleyemıyor, cesaretsız cunku  eğer varsa forumda oyle bırı  cesaretlıgını ortaya koysun  abi katlanacaksa soylesın .. yaşadıgın topraklara ıhanet edıyorsan ve  varsa aramızda oyle bırısı yada bırılerı buraya yazamıyorsa imzam yeterlıdır  demek ıstıyorum ...

Sonuna kadar arkandayız Cihan . En önde ben ölmeye razıyım yeterki bitsin şu pislikler ...
#41 - Mart 30 2007, 12:49:49

Bunlar böyle şerefsiz,  Allah hepsinin belasını versin.  :ban
Ama unutmayın arkadaşlar bizim elimizin ulaştığı yerlere onların hayalleri bile dokunamaz  ;)

Her zaman dedim ve her zaman da diyeceğim ülkeme göz dikenlere kanımın son damlasına kadar direnirim.Biz bu vatanı ciğeri beş para etmezlere vermek için kurtarmadık  &o
Bu vatanın kıymetini bilmeliyiz bilmeyene haddini bildirmeliyiz  :yeah

Paylaşım için teşekkürler  :)
#42 - Mart 30 2007, 14:09:32
 Aşktan yana kapıyorum kalbimi ,
Sevmek bana göre değil!
Kalbimi kilitliyorum sandığıma , mantığıma merhaba.. :artis
Elif'im :bite

Geberip gider inş hepsi de bizde üLkemizde huzurLu bir şekiLde yaşarız
AskerLerimizi sağa saLim dönerken görürüz.
ALLah bütün askerLerimize kuvvet versin bu pisLikLere karşı. :hii?
Konu çok güzeL oLmuş hamdi ve frozen :okey
#43 - Mart 30 2007, 15:23:08
...Senin aydınlığındır ay'a ışığını veren geceleyin.
Ben bir geceyim, sen bir ay'sın madem,
Gökyüzünde bensiz gitme, istemem...

depresif

O Pkk'lı şerefsiz insanları,alçak haysiyetsiz namussuz korkak ciğerleri 5 para etmez yaratıkları kökünden kazımadık.Hata yaptık.Hepsinin canı cehenneme.İçinizde bir kişi Pkk yanlısı ise o kişininde canı cehenneme.İçimizde bir kişi Pkk'ya karşı sempati duyuyorsa onunda canı 1000 kere cehenneme.Askerimiz silahsız bir pkk'lıyı ele geçiriyor.Ama öldürmüyor.Neden..? Çünküü o savunmasız. Ama aynı şerefsiz pkk'lı onu öldürmeyen,silahsız diye canını kıymayan abimi yolda pusuya düşürerek,8 kişinin önünde kurşuna dizdiriyor.Allah topunu bildiği gibi yapsın.Destekleyinide,gönül verenide içinde bulunanlarıda.

Sana gelince.Kürtsün anladık saygımız var. Ama çok göze batıyorsun.Dikkatli ol derim.Sözlerinle bizleri tahrik etme.Adam akıllı eğlen forumda. Bana bu mesajının açıklamasını yap.Hiçbirşey anlamadım.Ya da yanlış anladım.

Olay bana saçma geldi ve ben de fikrimi söyledim.. Ne amaçla böyle bir harita çizildi?.. Gayet saçma bence.. Haritanın olması gereken ve sizin olduğunu sandığınız amacını haritaya eklenen Yunanistan ve Bulgaristan toprakları bozmuş..
Eleştirdiğiniz şeyleri yapıpta sonra bunlarla övünüyor olmanız da çok şaşırttı beni..
Bu haritada gerçek toprakların haricinde sadece Kuzey Irak toprakları olsaydı ''eyvallah kısasa kısas olmuş hatta iyi etmişsiniz'' derdim ama Yunanistan Bulgaristan toprakları falan da alınınca Kürdistan haritası çizenler kadar haksız duruma düşülmüş.. Tamam bu harita milliyetçi duygularınızı tatmin ediyor olabilir ama böyle bir şeyi övünerek anlatmanız bana hoş gelmedi.. Ek olarak sadece Kuzey Irak toprakları haritaya alınsaydı ben böyle bir yorum yapmazdım..
Dediklerine de emin ol ki senden daha çok katılıyorum..

PKK'nın PKK'yı ve destekleyenlerin canı cehenneme.. :haydut

Unutma.

O topraklar ve daha fazlası BİZE aitti Osmanlı zamanında.

Geçmişe mazi derler. O topraklar senin de dediğin gibi eskiden Türklerindi. Ama artık değil. O yüzden o topraklar bu haritaya dahil edilmemeliydi. Kastım kesinlikle Kuzey Irak toprakları değil. Yunanistan ve Bulgaristan dolaylarını kastediyorum. Umarım yine yanlış anlaşılmam. &o
Eskiden Osmanlı neredeyse 3 kıtanın yarısına hakimdi. Çok büyük bir imparatorluktu. Eğer eskiden Türklere ait olduğu düşünülerek çizilmiş olsaydı Osmanlı'nın hakimi olduğu bütün topraklar çizilirdi. Kelime oyunları yapmanın alemi yok. &o
#44 - Mart 30 2007, 15:47:09

depresif sen nerede yaşadığını bilmeyecek kadar körsün.Türkiye de yaşıyorsun ve çoğunuzun yaptığı gibi hala nankörlük ediyorsun.  :öff

Yapılan şeyleri sürekli çarpıtıyorsunuz pkk ya gönderme yapılmış siz g.tünüzden öyle bir harita çizerseniz bizde (sizin hayal gücünüz kadar büyük hayal gücümüz olmasa da) böyle bir harita çizeriz.İşin teması sizin o harita bizim bu haritadan daha anlamsız , boş demektir.Ama sen bunu fark edemeyecek kadar körsün(Eğer heralde bunu bende anladım açıklamana gerek yokdu diyorsan ki konuşmalarından gördüğüm kadarıyla bunu anlamadığına eminim neyse eğer öyle diyosan yazdıklarını bir daha okumanı öneririm anlamadığını anlarsın umarım) :okey.İş de bizim farkımızı şimdi anladın mı ?

Ayrıca bizim geçmişimize mazi diyebilecek bir geçmişe sahip olduğunu düşünmüyorum.Unutma bu ülkenin topraklarını biz kanımızla suladık.Tarih tekerrürlerle doludur günü gelir mazi dediklerin seni mazi eder.
  ;)

Kimseyle kişisel problemim yok yannlış anlaşılmak istemem
#45 - Mart 30 2007, 16:53:24
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 17:02:32 Gönderen: sCrEaM_gIrL »
Sevmek bana göre değil!

depresif

depresif sen nerede yaşadığını bilmeyecek kadar körsün.Türkiye de yaşıyorsun ve çoğunuzun yaptığı gibi hala nankörlük ediyorsun.  :öff

Yapılan şeyleri sürekli çarpıtıyorsunuz pkk ya gönderme yapılmış siz g.tünüzden öyle bir harita çizerseniz bizde (sizin hayal gücünüz kadar büyük hayal gücümüz olmasa da) böyle bir harita çizeriz.İşin teması sizin o harita bizim bu haritadan daha anlamsız , boş demektir.Ama sen bunu fark edemeyecek kadar körsün(Eğer heralde bunu bende anladım açıklamana gerek yokdu diyorsan ki konuşmalarından gördüğüm kadarıyla bunu anlamadığına eminim neyse eğer öyle diyosan yazdıklarını bir daha okumanı öneririm anlamadığını anlarsın umarım) :okey.İş de bizim farkımızı şimdi anladın mı ?

Ayrıca bizim geçmişimize mazi diyebilecek bir geçmişe sahip olduğunu düşünmüyorum.Unutma bu ülkenin topraklarını biz kanımızla suladık.Tarih tekerrürlerle doludur günü gelir mazi dediklerin seni mazi eder.
  ;)

Ben PKK militanı mıyım? Terörist miyim? Ben Kürdistan haritası çizenleri haklı mı buluyorum? Nasıl böyle konuşabiliyorsun benle? :S &o
Sen beni anlayamamışsınki. :icon Ben ''siz'' değilim. Ben de bu cumhuriyetin vatandaşıyım. &o
Ben nerede yaşadığımı biliyorum ve asla nankörlük etmem. Senin inanıp inanmaman benim hiçbir gerçeğimi değiştirmez. O yüzden inanman için uğraşmıyorum. İnanıp inanmamak sana kalmış.
Kürt olmam Türkiye'de yaşadığım gerçeğinin bu denli farkında olmama asla engel değil.
Burası Türkiye. Umarım o hayali Kürdistan haritası hayalden öteye gidemez.
Sözlerimden özellikle bir anlam çıkarmak için çabalarsanız zaten birçok var olmayan anlam çıkar.
#46 - Mart 30 2007, 17:16:46
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 17:29:53 Gönderen: depresif »

Bi daha oku yazımı siz derken seni kasdetmek amacıyla zaten yazmadım siz derken pkkyı kasdettim başındada pkkya gönderme yapmışlar dedim. Orda ki siz kelimesi bidaha pkk kelimesini kullanmamak içindir.Seninle uzaktan yakından ilgisi olmadığına emin olabilrsin.Eğer öyle düşünüyor olsam bunu yüzüne karşı söylemekten çekinmem.  ;)
#47 - Mart 30 2007, 17:32:41
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 17:35:40 Gönderen: sCrEaM_gIrL »
Sevmek bana göre değil!

depresif

Tamam yanlış anlamışım. Özür dilerim. :)
#48 - Mart 30 2007, 17:36:49

Seda aplamm  Bırak ya....  Ates olsalar cürmleri kadar yer yakarlar. Kımse kımseye Bır karıs topragını vermes. Asarım keserim bicerim Kanımın Son damlasına kadar Dıyenlerden Kork. Peheyytt. Can tatlıdır Her zaman.

TopaL

#49 - Mart 30 2007, 17:39:42
ஐ๑Kaderimle Yapayanlız Kaldım Dünyada Sen Beni Bıraktın Artık Anlasana  Seni Sevdim Daha Seviyorum Pes Etmem Ben Seni İstiyorum:(

Radyasyon

karşıma çıksın o kanı bozuklar   ölüm vız gelir o an o sinirle  .. birinin canını yakmak için elimden geleni ardıma koymam  ..  ölürüm vatan için ölürüm  .. KANIMIN SON DAMLASINA KADAR O KANI BOZUKLAR İÇİN SAVAŞIRIM  CANIM TATLI DEGIL  ...
#50 - Mart 30 2007, 17:55:27

Bu vatan canımızdan tatlı deil hepimizin böyle düşündüğüne eminim salla sen sametçim  :D
#51 - Mart 30 2007, 18:03:26
Sevmek bana göre değil!

depresif

Seda aplamm  Bırak ya....  Ates olsalar cürmleri kadar yer yakarlar. Kımse kımseye Bır karıs topragını vermes. Asarım keserim bicerim Kanımın Son damlasına kadar Dıyenlerden Kork. Peheyytt. Can tatlıdır Her zaman.

TopaL

Cihan abi sen misin bunu yazan? :S
#52 - Mart 30 2007, 18:08:19

depresif

Bu vatan canımızdan tatlı deil hepimizin böyle düşündüğüne eminim salla sen sametçim  :D

Sallamam kardeşim.Sallamam.

Bunlar bu yazdıkları ile bölücü olduklarını açıkça kanıtladılar.Hepsinin başını yakıcam.

Bunu bütün forum görecek.

Bunlar derken? :S
#53 - Mart 30 2007, 18:09:46

dandiqpatates_35

Türkiye'ye CANIMIZ Feda...Biz CANI vatandan tatlı olmayan ataların nesliyiz...
#54 - Mart 30 2007, 18:10:19

Radyasyon

TopaL

inşallah o değildir  o ela gözlü erkeğin yazısı gibi geldi  ve topal bu kadar saçmalamaz ;)
#55 - Mart 30 2007, 18:14:17

TopaL

inşallah o değildir  o ela gözlü erkeğin yazısı gibi geldi  ve topal bu kadar saçmalamaz ;)

aynı şeyi düşündüğüme emin olabilirsiniz benim tanıdığım cian yazmaz bunu  :S
#56 - Mart 30 2007, 18:15:56
Sevmek bana göre değil!

evanescence_bep

Topal abi bizden neyi esirgedi bu ülke diyenlerden o asla böyle bir yazıyı yazmaz.
#57 - Mart 30 2007, 18:18:00

depresif

Sallamam kardeşim.Sallamam.

Bunlar bu yazdıkları ile bölücü olduklarını açıkça kanıtladılar.Hepsinin başını yakıcam.

Bunu bütün forum görecek.

Bunlar derken? :S

Gönderilen mesajlara iyi bak sayın üye.Kim olduklarını görürsün.

Yanlış anlama konusunda üstünüze yok sayın moderatör. :haydut
#58 - Mart 30 2007, 18:19:25

evanescence_bep

Cihan Kürtlerin efendisi.Evet bu böyle.Her kürt onun gibi olsa başımın üstünde taşırım.YEMİN EDERİM.

Ama bu şerefsizler bölücülük yapıyor.Ve karşılığını alacaklar.Söz veriyorum alacaklar.

Bu konuda şu sözlerinin arkasındayım.
#59 - Mart 30 2007, 18:21:09
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 18:23:09 Gönderen: evanescence_bep »

O yazı Tarafımca Yazıldı. anlayan anladı zaten.//Kımılerıne göre PKK'lıyım Kımılerıne göre ole degılım ama amacımda Bu Degıldı.

Neyse forumdakı arkadaslar allaha Emanetsınız. Harıtalarınız Çok güzel. Gerisinide Getirirsiniz Eminim.

Edit: Tam acıklama
#60 - Mart 30 2007, 18:21:41
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 18:25:02 Gönderen: The SyBRay »
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

evanescence_bep

Topal abi  beklemezdim ben o yazıyı.
#61 - Mart 30 2007, 18:24:36

depresif

Cihan Kürtlerin efendisi.Evet bu böyle.Her kürt onun gibi olsa başımın üstünde taşırım.YEMİN EDERİM.

Ama bu şerefsizler bölücülük yapıyor.Ve karşılığını alacaklar.Söz veriyorum alacaklar.

depresif herşeyi iyi anladık biz.Sen rahat ol.

Ben üzerime alınmak durumunda kaldım. Eğer kasdettiğin şahıslar arasındaysam herşeyi iyi anladığını söyleyemem. Üzerime alındım çünkü benden başka konuya yorum yapan herkes olayı doğru bulmuş. :haydut
#62 - Mart 30 2007, 18:25:43

konu için arkadaşım emeğine sağlık
                                        vallahı _TrAiToR_ ve cıhan arkadaşım sızlere katılıyorum çok ıyı konulara değindiiz turkıye önce kendı içindekı türk kürt meselsı yuzunden zaten iç hesaplaşma içindeler  herneysem bu pkkların kökunu kazımak lazım aslında anca pusu kurup arkadan vurmayı bılır böylelerı
#63 - Mart 30 2007, 18:31:42
İmzanız kural dışı.

neymiş ,bu yaptıklarının karşılığını alacaklarmış, anca mönitör başında ahkam kesersiniz, çok merak ediyorum yazıyı nereye mail attın ve ne diye şikayet ettin? aydınlatsana bizi biraz bu konuda.
#64 - Mart 30 2007, 18:38:18

neymiş ,bu yaptıklarının karşılığını alacaklarmış, anca mönitör başında ahkam kesersiniz, çok merak ediyorum yazıyı nereye mail attın ve ne diye şikayet ettin? aydınlatsana bizi biraz bu konuda.

Aydınlatırız.

http://www.egm.gov.tr mail attığım yer burası.

İyi forumlar.

dediğin doğru olsa bile hiç bir sonuç elde edemezsin, neyin suç olup neyin olmadığını öğrenmek için tck'yi en azından bir kez okumanı tavsiye ederim.

iyi forumlar.

#65 - Mart 30 2007, 18:46:22
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 18:47:10 Gönderen: katafalk »

Şu harita saçmalığında ne zaman vazgeçilecek çok merak ediyorum.
#66 - Mart 30 2007, 18:52:35

Okuduk evlat okuduk.

Bölücülük yapmak katii suç.

bir kere bana evlat diyecek  yaşta değilsin .
sonra da şikayet edeceğim dediğin mesajlar bölücülük olarak addedilecek mesajlar değil.
#67 - Mart 30 2007, 18:55:28
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 18:56:34 Gönderen: katafalk »

Boş verin bunları Toprakların bölünüp bölünmeyeceği bizim elimizde
Gördüğünüz üzere bizde bu birlik varken de kimse bölemez.
Bizde onları yok edecek kadar Silah var tek sorun bir neden
Bize bu nedeni verirlerse yok olurlar.
#68 - Mart 30 2007, 19:00:11

Radyasyon

TopaL

şurda yazan kelimeleri biraz at bözlüğünüzü çıkartıp bakın öyle yorumlayın
pekı artnıyetlı dusunmeden okuyorum  kimse   kımseye  vatanın bir karış toprağını vermez tabı .. evet o pkk lılar ateş olsalar kendılerını yakarlar başka birşey yapamazlar... AMA ASARIM KESERİM pkklıları  CANIM TATLI DEĞİL VATAN İÇİN CANIM FEDA ... tamam kork demıs KORKACAKLAR tabi  TÜRK ASKERİNDEN ... AMA VATAN İÇİN CAN TATLI DEĞİLDİR
#69 - Mart 30 2007, 19:00:53

Okuduk evlat okuduk.

Bölücülük yapmak katii suç.

bir kere bana evlat diyecek  yaşta değilsin .
sonra da şikayet edeceğim dediğin mesajlar bölücülük olarak addedilecek mesajlar değil.

Bilmiyorum artık bakacağız.Ama sende fake sin.Profilimde yaşım yok.Beni tanıyan birisin.

imzasına "problem çocuk" yazan birinin benden büyük olacağını hiç sanmıyorum, fake mi? kimin feykiymişim yahu?
#70 - Mart 30 2007, 19:02:04
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 19:03:36 Gönderen: katafalk »

depresif

samet diyelim topal bölücülük yaptı

şu kelimeyi bana bi açıklarmısın o zaman

Kımse kımseye Bır karıs topragını vermes

Doğunun kürtlere ait olduğunu sanıyor bazıları.

yuh yAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NE DİYEYİM SANA

Öküzün altında buzağı aramışsın resmen. Öyle birşey kasdetmiş olamaz.
#71 - Mart 30 2007, 19:04:47

İşin enterasanı şu aslında.Bölücü başı Apo itine krallar gibi bakıyorlar doğuda askerleri şehit veriyorlar sitede ahkam kesen vatanperverlerse ülkesini korumaktan bihaberler.
#72 - Mart 30 2007, 19:11:35

_TrAiToR_  abe senden cok korkuyorum ..
#73 - Mart 30 2007, 19:13:40
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 19:23:15 Gönderen: By Rotasız »
ஐ๑Kaderimle Yapayanlız Kaldım Dünyada Sen Beni Bıraktın Artık Anlasana  Seni Sevdim Daha Seviyorum Pes Etmem Ben Seni İstiyorum:(

Ya konuyu boş yere uzatmayın.Bu vatan sizden neyini esirgedi diyen insan bunu demez.Düzgün okuyunca ne demek istediği ortada.Tekrar okuyun ama anlamak istediğiniz gibi deil cihanın anlatmak istediğini anlayarak okuyun   ;)

Ve canana şiddetle katılıyorum samet sen kürtlerle pkkyı bir sayıyorsun ve okuduklarını anlamak istediğin gibi anlıyorsun  
#74 - Mart 30 2007, 19:23:33
Sevmek bana göre değil!

Benimde anlayamadığım şu ki birbirine katılan katılana..

İnsan 2dk içinde fikirlerini görüşlerini nasıl değiştirebilir  :alala :öff

Samet kürtler için laf etmedi ayrıca pkk lılara laf söylemişti :S

hatta depresif'ede Kürtsün saygıız var fln demişti..Ama damarına basılınca sametin böyle olabiliyor  :öff

Görüşlerinde bir sapma olduğu yok..
#75 - Mart 30 2007, 19:32:31

Yav her zaman ki gibi tratior nickli şahıs boş boş konuşuyor kaale almamak lazım.
#76 - Mart 30 2007, 19:32:49

neden herkes _TrAiToR_ üstüne gelmeye başladı anlamıyorum

herkes bu konuda bişeler sölüyo ama sadece sametin dedikleri akılda kalıyo

önceden arkasında olanlar şimdi onu kınıyo

herkes hemen hemen aynı şeyleri söylemiş zaten

ayrıca bu konuda _TrAiToR_ oldukça haklı.
#77 - Mart 30 2007, 19:33:15
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

depresif

hatta depresif'ede Kürtsün saygıız var fln demişti..Ama damarına basılınca sametin böyle olabiliyor  :öff
[/b]

Evet öyle dedi. Ama sence şu an yaptıkları bu dediğiyle çelişmiyor mu?
#78 - Mart 30 2007, 19:36:51

uFo göReN maSuM köyLü

bi pKK çıKsıNda topLuMda aDam gbi itiRaf etSın buNu. . .hiÇ biRiNin yeMez. .  deLıkanLı deıLLeR. . .

eN iYi küRt öLü küRt. . . heR küRt aYnı deıLdıR hiKayeLeRıDe boŞŞ.. hePsi ayNı. . .

küRdiStaN oLAyıda haYaLdeN iBaRet . . buGun tuRkıYeDe pKK oLAyı bı geCede teMızLenıR aMa heRkeSs viCdaNıyLa göRevıNı yaPmıYo. . .

soNuçTa bıtaNeSı beN pKKYım diCek kaDaR ceSaetLı deıL. . .bu yüZdeN eSaRette yaŞamaYa mahKumLar. . . :öff
 hakaret

#79 - Mart 30 2007, 19:38:05

[/b]

Evet öyle dedi. Ama sence şu an yaptıkları bu dediğiyle çelişmiyor mu?

Ya Bu ülke için canımı veririm diyen fos .. Can tatlıdır diyene çıkıştı evet..

Çelişki ??
#80 - Mart 30 2007, 19:39:18

Yav her zaman ki gibi tratior nickli şahıs boş boş konuşuyor kaale almamak lazım.

Boşta olsa konuşuyorum.
Hatırlatırım ben PKK şavaş açalım dediğimde Boş Konuşuyon dediydin
Bende Boşta olsa konuşuyordum
Çelişkiye Bak
#81 - Mart 30 2007, 19:41:26

uFo göReN maSuM köyLü

deNgesız oLan ne ? ?

yanLışMı bu söLEdıkLERım ? ?
#82 - Mart 30 2007, 19:42:21

Konu amacından Saptı Arkadaslar. Konuyu Kilitlemek Zorndayım. VErdiğim Rahatsızlıktan DOlayı Özür Diliyorum

NOT: Kimseye kimseye  bir Karış Topragını vermez. uluslar Arası Yapılan Antlasmalara Bakın. Türkiye Cumhuriyetinin  SInırları Belli, Dİli Belli Bayrağı Belli ve Hangi akıllı Kalkıpta o Haritayı çizdiyse Diyece bir şey bulamıyorum.Herkeste Takılmıs büyük bir çoşku içinde ne dediğini bilmeden , Miiliyetçi Duygularını Tatmin etmek için Yazdıkları mesajlara bakınca bir anlık Öfke Sonucu Buraya Karalamıs oldugm Kelımeler yanlıs anlasıldı yada anlasılmadan Mesajlar Yazıldı Haklı haksız tartısmalara yol actı.

Burda Ben TrAiToR'u Çok iyi tanıyorum ve oda beni İyi tanır. Öyle Bir Maksatım olsaydı Bunu daha önce blırtırdım Emın olun.

Uzatmanın Bir anlamı Olmuyacak. Konuyu kilitliyorum.
#83 - Mart 30 2007, 19:43:03
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

depresif

bi pKK çıKsıNda topLuMda aDam gbi itiRaf etSın buNu. . .hiÇ biRiNin yeMez. .  deLıkanLı deıLLeR. . .

eN iYi küRt öLü küRt. . . heR küRt aYnı deıLdıR hiKayeLeRıDe boŞŞ.. hePsi ayNı. . .

küRdiStaN oLAyıda haYaLdeN iBaRet . . buGun tuRkıYeDe pKK oLAyı bı geCede teMızLenıR aMa heRkeSs viCdaNıyLa göRevıNı yaPmıYo. . .

soNuçTa bıtaNeSı beN pKKYım diCek kaDaR ceSaetLı deıL. . .bu yüZdeN eSaRette yaŞamaYa mahKumLar. . . :öff

Boş konuşuyorsun.
Kürtlere antipatinin olduğunu söylemiştin daha önce. Tarafsız konuşamazsın.
En iyi Kürt ölü Kürttür dersen insanlığından şüphe ederim.
Sen de Kürt olarak doğmuş olabilirdin.
 :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban :ban
Samet abi bu üyeye de aynı tepkiyi vermen gerekirdi. &o
#84 - Mart 30 2007, 19:46:29

eN iYi küRt öLü küRt. . . heR küRt aYnı deıLdıR hiKayeLeRıDe boŞŞ.. hePsi ayNı. .

Mustafa; Saba Dümdüz giderdim ama Yüzüne Tükürülmüyecek Kadar iğrençsin. En iyi  Kürdü Şimdi anlarsın.

Alıntı
Forumda sen çok sevdiğin kişi kim deseler.

İlk topal solucan derim.

Hocam neler oluyor.Kardeşin olarak senden bir açıklama bekliyorum.

Sametın MEsajı Bu. Aramızda Gecen Tek Mesaj. Ve Cevapınıda Ilettım kendısıne.

#85 - Mart 30 2007, 19:48:12
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 19:50:45 Gönderen: The SyBRay »

uFo göReN maSuM köyLü

neYın tePkisi ya . . . .

buYruN tePkiSini tavRını koYaN koYsuN. .

beNiM fikRim bu. . .  aÇıkCa söLüYoıRuM. . . .

#86 - Mart 30 2007, 19:49:32

depresif

neYın tePkisi ya . . . .

Böyle aptalca fikirlerim olsaydı ben susardım.

''eN iYi küRt öLü küRt. . . heR küRt aYnı deıLdıR hiKayeLeRıDe boŞŞ.. hePsi ayNı. . . ''

pessssssssssssss :ban :ban :ban
#87 - Mart 30 2007, 19:52:04
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 19:52:49 Gönderen: depresif »

samet sen eğer cıhanla arkadaşlık bağın ıyıse o sızın aranızda kımseye bişey ıspatlamak zorunda değilsin burda herkes ıyı yada kötu göruşlerını bellı ettıler görduğum kadarıyla bıraz saygı aşıldı bence daha fazla kımse kımsenın kalbını kırmasın sonuçta aynı toprakları paylaşıyoruz
#88 - Mart 30 2007, 19:53:06
İmzanız kural dışı.

dark

Bugün S.B.K adlı üye aynı hatadan dolayı 10 gün ceza aldı..yöneticilere durumu bildiriyorum..aynı ceza senin içinde geçerli olacaktır muhtemelen..
#89 - Mart 30 2007, 19:57:49

uFo göReN maSuM köyLü

neYın tePkisi ya . . . .

''eN iYi küRt öLü küRt. . . heR küRt aYnı deıLdıR hiKayeLeRıDe boŞŞ.. hePsi ayNı. . . ''

senLe muhaTYapoLan yoK heR msjıMa cvP veRme. ..

beNım yaŞadıkLArımı biLmeddiiN süReCe fıkRıme anLam veRemezSın . .

eĞeR seNıNder kuZenıN vataNıNı düşManLardaN koRumaK iÇiN gittiĞi askeR oCağıNda sözDe  kaRdeş oLan bi küRtün siLahıNDan çıKan kuRşunLa hayatını kaYbetSeydı seNDe aNtıseMpatıNın kRaLıNı besLeRdıN iÇiNde. . .

oKeY soRun vaRmı dHa. . .  beN bu fıkRımı heP savuNuYoruM . . baĞcıLAR gBi küRütN pKKNıN fazLasıyLa oLDuu bun yeRde biLe iNkar etMıYoM. . .  
#90 - Mart 30 2007, 19:58:44

neYın tePkisi ya . . . .

beNiM fikRim bu. . .  aÇıkCa söLüYoıRuM. . . .

en iyi küRt öLü küRttüR ne demek yaa..   :ban

hiç biR küRt biR değiLdiR..
 benim biR süRü küRt tanıdığım vaR ve senin şu yaptığını asLa yapmazLaR..

kimse küRt die aşşağıLanamaz..
sende küRt oLaRak doğabiLiRdin bunu unutma..

ne insanLaR vaR hayatta şaşıyoRum yaa..  &o

#91 - Mart 30 2007, 19:59:20
bir varmI$
bir yokmu$

uFo göReN maSuM köyLü

ayRıca leYla abLa buYuR ıSteRseN banLa. . .

fikRım iÇiN banLancaksaN bu siTenıN saMıMYeTıNden şüphe duYaRımzateN . .

koNuYu beNım üzErıMDe deiL üLkeNıze ayRı bi harıta çiZenLErın üzeRıNde yo;ĞunLAştıRıN..

inSanLık deRsiNe ihTıyaCımyoK. .
#92 - Mart 30 2007, 20:03:20

depresif

neYın tePkisi ya . . . .

senLe muhaTYapoLan yoK heR msjıMa cvP veRme. ..

beNım yaŞadıkLArımı biLmeddiiN süReCe fıkRıme anLam veRemezSın . .

eĞeR seNıNder kuZenıN vataNıNı düşManLardaN koRumaK iÇiN gittiĞi askeR oCağıNda sözDe  kaRdeş oLan bi küRtün siLahıNDan çıKan kuRşunLa hayatını kaYbetSeydı seNDe aNtıseMpatıNın kRaLıNı besLeRdıN iÇiNde. . .

oKeY soRun vaRmı dHa. . .  beN bu fıkRımı heP savuNuYoruM . . baĞcıLAR gBi küRütN pKKNıN fazLasıyLa oLDuu bun yeRde biLe iNkar etMıYoM. . .  

Kimi muhatap alıyorsunuz sayın üst insan?
Bizim de abilerimiz askere gidiyor. PKK'ya nasıl olur da destek veririz buna rağmen?
Cihan abi de askere gidecak yakında. Nasıl PKK'ya destek verebilir?
Allah aşkına sen de hiç mi akıl yok? Düşünemiyormusun bunları? :icon
#93 - Mart 30 2007, 20:04:23

uFo göReN maSuM köyLü

kıZım saNaNe ya beN böLe düŞLünüyoRumvaRmı buNDaN öteSi . . .

eN iYi aRkadaşıMıN abisi, hiÇ aLakaSı oLmaz diCeeM bi inSanbın bağLantısı biLe çıKıNca dha güveNmıYoruM. . .

#94 - Mart 30 2007, 20:06:48

bi pKK çıKsıNda topLuMda aDam gbi itiRaf etSın buNu. . .hiÇ biRiNin yeMez. .  deLıkanLı deıLLeR. . .

gereken Neyse Fazlası  Yapılacaktır. bir  Kürt Seni şikayet  edebiliyorsa bugun bu  Forumda Yarın Seni ulu Orta  gerisini anlarsın Mustafa sen. Terbiyem ancak Buna Müsade ediyor kusura  bakma ama İnsanlıktan çıkmışsın. Sana İnsan Demek Hakerete girer.
#95 - Mart 30 2007, 20:10:05

depresif

kıZım saNaNe ya beN böLe düŞLünüyoRumvaRmı buNDaN öteSi . . .

eN iYi aRkadaşıMıN abisi, hiÇ aLakaSı oLmaz diCeeM bi inSanbın bağLantısı biLe çıKıNca dha güveNmıYoruM. . .

En iyi Kürt ölü Kürt'tür dersen beni ilgilendirir. Yoksa canın cehenneme. Senin hakkımızda iyi düşünmene hiçbirimizin ihtiyacı yok. Ama senin de böyle bir cümle kurmaya hakkın yok. :ban :ban :ban

uFo göReN maSuM köyLü çok yanlış düşünüyorsun.

Az evvel bu kadar kibar davranmamıştın Samet abi. &o
Üstelik Cihan abinin mesajı bunun yanında masumiyet abidesi kalıyorken. &o
#96 - Mart 30 2007, 20:13:00

dark

ayRıca leYla abLa buYuR ıSteRseN banLa. . .

fikRım iÇiN banLancaksaN bu siTenıN saMıMYeTıNden şüphe duYaRımzateN . .

koNuYu beNım üzErıMDe deiL üLkeNıze ayRı bi harıta çiZenLErın üzeRıNde yo;ĞunLAştıRıN..

inSanLık deRsiNe ihTıyaCımyoK. .

haritayı zaten dikkate bile almıyorum..Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında çizilmiş bir harita..Bize ait olmayan ülkelerde bizim gibi gösterilmiş..Osmanlı zamanında yaşamıyoruz Biz Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyoruz..Sana gelince site içindeki kuralları çiğnemiş oluyosun.Genel olarak kimseyi yargılayamassın..Hakaret edemessin..
#97 - Mart 30 2007, 20:14:19

Yeni!
Konu incelenene kadar kilitli kalacaktır. Saygılar.

Sitede yanlış giden bazı olaylardan bir tanesi de Türk-Kürt ayrımı.bu tarz konuları forumda tartışmamaya, tartışsak dahi sunî, kimin yazdığı bile belli olmayan yazılarla tartışmayacağımızı öğrenene kadar yasak koyulmalı. Çünkü görüldüğü gibi amaç da belli sonuç da! Bizleri bu tarz konularda ne kadar uğraştırdığınızı anlatamam. Forumda üst seviyede bir üyeliği olan arkadaşlarımızı bile cezalandırmak durumunda kalıyoruz. Kötü bir durum. Türkiye Cumhuriyeti'nin bir karış toprağını bile kimseye yedirmemekte sonuna kadar haklıyız ama bu şekilde aşağılayarak değil. Öncelikle forumu korumak gerek.

Hepinizin kandili mübarek olsun. Hayırlı akşamlar [pc].

#98 - Mart 30 2007, 20:16:15
« Son Düzenleme: Mart 30 2007, 20:53:50 Gönderen: feat »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.