Alternatifim Cafe

Bu Samsung'luktan çıkmış!

Discussion started on Samsung Mobile

Daha önce böyle bir Samsung cep telefonu görmediniz! Samsung çizgisinin dışında bir tasarım...

En büyük rakiplerinden biri olan Nokia sessiz sedasız ilk netbook'unu piyasaya çıkarmak için harıl harıl çalışırken Samsung cep telefonlarına ağırlık vermeyi sürdürüyor. Samsung garip görünüşlü yeni cep telefonu B3310'u ilk olarak Fransa'da satışa sunmaya hazırlanıyor. Daha önce Samsung'un tanıttığı B3310'un ilk görüntülerinde pembe-siyah renkleri ile daha da garip görünen telefon, Fransa'da ikinci bir renk seçeneği olarak mavi-siyah olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu ve açıkça söylemek gerekir ki bu haliyle biraz daha hoş görünüyor.

2 inçlik TFT ekrana sahip olan telefon, QWERTY klavyesi sayesinde mesaj göndermeyi sevenlerin beğenisini toplayacağa benziyor. 2 MP kamerası ile video da kaydedilebilen telefonun veri aktarmak için Bluetooth desteği de mevcut. 43 MB'lık dahili belleğinin yanı sıra MicroSD desteğine de sahip olan B3310, müzik severler için hem FM radyo, hem de müzik çaları ile birlikte geliyor. Sadece 101 gram ağırlığındaki telefonun Eylül ayı içerisinde mağazalara ulaşması bekleniyor.
#1 - Eylül 01 2009, 18:01:32
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

İğrenç.
#2 - Eylül 01 2009, 22:38:05
Şefim sarı kula var mı?

beğenmedim çok saçma bi tasarım olmuş ilginç olsun diye bu kadar çaba harcanmaz ki kardeşim
#4 - Eylül 02 2009, 12:47:55
İsyanım var Ülen DünYalılardan Tiskiniyorum tis tis tiskiniyorum

o ne lan?  :yah :yah
#5 - Eylül 27 2009, 20:17:42
Inside, what a wonderful caricature of intimacy...

sacma ama hosuma qtti :D
#6 - Eylül 27 2009, 21:50:12
Tanrım, nedir hissettiğim aşk değilse?
O adam nedir eğer bu aşk ise? Ve şayet bu aşksa o adam nedir, kimdir?
Aşk iyi ise kederim nereden geliyor?
Eğer o kötüyse, acaba ben neyim...

ııyyyy iğrenç
#7 - Ekim 16 2009, 22:25:34

Güzel mi,Çirkin mi anlamadım ama bazı bayanlar sever bu tasarımı
#8 - Kasım 17 2011, 14:39:00
Dün aslında bugündü!

bence berbat ve ötesi olmuş :/ gerçi samsungun tasarımlarını nedendir hep kaba buluyorum :/
#9 - Kasım 17 2011, 16:42:01

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.