Alternatifim Cafe

Word,excel,ve powerpointi açamıyorum yardım!!!

Discussion started on Teknik Servis

Word,excel,ve powerpointi açtığım zaman karşıma microsoft bişenlerini yüklüyor diyor ve o yükleme bitince karşıma ,kullanmaya çalıştığız özellik,şu anda kullanılmayan bir CD ROM veya diğer bir çıkarılabilir disk üzerindedir diyor.ve word ,excel ve pointi açmıyor... lütfen yardım edin!!

:ühü X( :icon
#1 - Kasım 29 2006, 16:05:50
Kubar var duman var kumarbaz ayaklar,
Basar bu şehrin yollarında parçalanmış dudaklarla...

office i kaldırıp tekrar yüklemeyi denedinmi
#2 - Kasım 29 2006, 16:20:09

Bilgisayarında yüklü olan sürüm kaçsa o cd den bul ve yeniden yükleme yap o zaman düzelir. Yüklü sürümden kastım mesela bende office 2003 yüklü. Officenin sürümü onun tarihidir. :okey :okey :okey :haydut
#3 - Kasım 29 2006, 17:05:02
тαη-ѕυ¢υк'um
ΔşĸImŝlŋ ΣbΞd!ŷЗn
Иę !ŜדєҐЇΜΚĬ §ЄňdeŅ вαşќά
ЅαDЭСЄ ѕэn νє ьэN
ЦЅĽǍИМΛZ іÇїdëĸİ ΔŞK - sOИЅυzĿƯĸ DǙЛЧΔУά ЏģŔĄЧαЛΛ DЄК

Bilgisayarında yüklü olan sürüm kaçsa o cd den bul ve yeniden yükleme yap o zaman düzelir. Yüklü sürümden kastım mesela bende office 2003 yüklü. Officenin sürümü onun tarihidir. :okey :okey :okey :haydut

arkadaşımızın dediği gibi hangi cd den kurduysan o cd yi takıp Office programının bazı özelliklerini kurabilirsin.
#4 - Aralık 06 2006, 12:17:45
Programmer: CS3-CS4

Aynen öyle yap office kaç yüklüyse ilgili cdyi takıp düzeltebilirsin sorunu aksi taktirde iptal deyip kullanabilmen lazım ama her açılışta sorar.
#5 - Aralık 06 2006, 12:34:41
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.