Alternatifim Cafe

Erkekler neden kadınların kendilerinden üstün olmalarını istemezler?

Discussion started on İtiraflar

_DaRkdreams_

şuan bazı ülkeleride kadınlar yönetio...milletvekilleride var...her meslekten kadın var...bu salaklık mıdır şimdi  :alala
#26 - Kasım 30 2006, 16:53:05
« Son Düzenleme: Kasım 30 2006, 16:59:04 Gönderen: _DaRkdreams_ »

Kadınlığıma laf ettirmem erkek olsaydım erkekliğime laf ettirmezdim :D böle bişey yok herkes eşittir...Baz insanlar sadece kadınları basit görmüüşlerdir...Yok ev temizle yeek yap becerikli cart curt....Erkeklerin yaptıını kadınlar,kadınların yaptığını da erkekler gayet yapabilir...Akıl üstünlüğü dersek ondan cinsiyet karıştırmayalım ;)
#27 - Kasım 30 2006, 21:17:04

Bikere kadın erkekten ustun deildir. Vede aynı sekilde erkekde kadından ustun deildir. Ama aralarında ufak bi fazlalık olayı varki işte burda erkek ustun oluyo bayanlardan.

O fazlaligi da aciklasana abi.. :urfa

Yokkk soylemem.  kioptum kioptum Yaff bu Türkce nasıl bir dil ki hemen ters anlamlara cekiliyo. Erkegin fazlalıgı KALBİDİR.
#28 - Kasım 30 2006, 21:25:27
jetzt weiß ich, wie es ist, sterbend zu leben. Ich sehe meinem eigenen Tod zu. Ich danke dir.

aysenur

Bikere kadın erkekten ustun deildir. Vede aynı sekilde erkekde kadından ustun deildir. Ama aralarında ufak bi fazlalık olayı varki işte burda erkek ustun oluyo bayanlardan.

O fazlaligi da aciklasana abi.. :urfa

Yokkk soylemem.  kioptum kioptum Yaff bu Türkce nasıl bir dil ki hemen ters anlamlara cekiliyo. Erkegin fazlalıgı KALBİDİR.

:o

Anladim abi...SagoL acikLaman icin.. :haydut
#29 - Kasım 30 2006, 21:52:11

çekemiolar bizi :P
#30 - Aralık 01 2006, 15:41:27
...

schumi_81

şuan bazı ülkeleride kadınlar yönetio...milletvekilleride var...her meslekten kadın var...bu salaklık mıdır şimdi  :alala

benim verdiğim örneği gördünmü orda??

dünyanın en zeki insanları olarak anılan insanlar hep erkekler olmuştur.. ama sizler kendinizi üstün görerek en zeki en bilmem ne kadınlar diye ortaya çıkıyorsunuz.. neden böyle birşey yapmaya gerek var?? neden bu başlığa gerek var??

#31 - Aralık 01 2006, 15:50:21

eğitim şart :D
#32 - Aralık 01 2006, 16:52:21
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

degilerde ondan yoksaaa herkese haketigii mu amelee yapılırr ama üstün olsalrdıııı derdikkk onçünnn degillerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
#33 - Aralık 16 2006, 10:55:39
˙·٠•●  Bazen Yalnız Kalmak İstiyorum Ama Bazen Yalnızken Bile Yalnız Olamıyorum....... ●•٠·˙

http://www.travian.com.tr/?uc=tr1_16599
Bir de bu oyunu denyin beğenmeyen bana gelsin:D

_DaRkdreams_

benim verdiğim örneği gördünmü orda??

dünyanın en zeki insanları olarak anılan insanlar hep erkekler olmuştur.. ama sizler kendinizi üstün görerek en zeki en bilmem ne kadınlar diye ortaya çıkıyorsunuz.. neden böyle birşey yapmaya gerek var?? neden bu başlığa gerek var??

..herkes eşittir...
#34 - Aralık 16 2006, 18:26:37
« Son Düzenleme: Aralık 17 2006, 22:08:29 Gönderen: _DaRkdreams_ »

...LaL...

Bu tür yersiz tartışmalara sokacak konular açmamak gerek diye düşünüyorum.
Genelleme yapmak doğru olmaz.Yok kadın erkekten üstündür falan filan..
#35 - Aralık 17 2006, 21:57:50

aslında öyle bişey yok eğer varsa bizim savunduğumuz kadın erkek eşitliği baştan bozulmuş olmazmı??
#36 - Aralık 17 2006, 22:30:21

çünkü sadece üstün olmadığınız için.ÜSTÜN DEĞİL FARKLI DESEYDİN KABULÜM EWET SADECE GÜÇ OLARAK BİZDAN DAHA GÜÇLÜSÜNÜZ SADECE BU KADARRRRRRRRRR :hih:
#37 - Aralık 18 2006, 16:52:36
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

schumi_81

kadınlar erkeklerden üstün fln değil sadece öyle görünmeye çalışıyorlar :D hani vardırya bir kadın her zaman herşeyi ben bilirim tripleri havaları.. sırf ego tatmini başka hiçbirşey değil...

bir tanesi çıkıp açıklasın neden kadın erkekten üstün? ne gibi bir üstünlükten bahsediyorsunuz?

acayip saçma bir konu ;)
#39 - Ocak 04 2007, 11:34:19

çekemedikleri içinde ondan :okey
#40 - Ocak 04 2007, 19:54:53
Ya Sev Ya Terket

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

varsa yoksa gururdan gerek demiş kenan dogulu bende ona katlıyorum...
#41 - Ocak 24 2007, 18:38:20
İmzanız kural dışı.

İkinci sınıf olmayı kaldıramayan, bünye yapısına sahip olmalarından kaynaklıdır.
#42 - Ocak 24 2007, 18:48:39
« Son Düzenleme: Ekim 30 2009, 12:31:32 Gönderen: deSi.Life »
                                                                   "..Ah şimdi bir karanfil kokusuna ölmektir; yaşamak.."

Eziklik psikolojisi..Anlamak lazım.. :öff
#43 - Ocak 28 2007, 11:31:38
Işık tut bana,pişmanlığın gölgesindeyim..Akıl ver bana,sonsuuz labirentteyim! Yüreksiz sandılar..Duygusuz sandılar..Nedensiz sandılar..Sevgisiz sandılar..Dengesiz sandılar..Ama YAAANILDILAAR!!
Sana açılan kalbim isterdi aşkıı ve sevgiyi..Sen sevmedin onu..O GEBERD!i!

kutukola

bence erkek kadın die ayrım yapmak saçma ötesi bişi..herkesin kendine göre üstün oldugu birsey wardır..madem öle bende şunu merak ettim kadınlar erkeklerden ne konuda üstün?? :öff :alala
#44 - Ocak 28 2007, 11:36:38

Zeka..Tıbben kanıtlanmış bşi
#45 - Ocak 28 2007, 11:48:06
Işık tut bana,pişmanlığın gölgesindeyim..Akıl ver bana,sonsuuz labirentteyim! Yüreksiz sandılar..Duygusuz sandılar..Nedensiz sandılar..Sevgisiz sandılar..Dengesiz sandılar..Ama YAAANILDILAAR!!
Sana açılan kalbim isterdi aşkıı ve sevgiyi..Sen sevmedin onu..O GEBERD!i!

kutukola

Zeka..Tıbben kanıtlanmış bşi
(6) ben pek zeki kadın görmedim ama..genelleme yapmak bence yanlıs...söyledigim gibi herkesin kendine göre üstün oldugu bişi wardır..şahsen ben bi kadının başarısını kıskanmam ama benden üstünde demem...
#46 - Ocak 28 2007, 11:58:28

ancak sözlerle kanıtlamaya çalışırlar buda onlara göre bir kanıtlama sözüdür ..
#47 - Ocak 28 2007, 12:04:54

kızlarda duygusallık erkeklerde de gurur var.gururları sağolsun kadınların kendilerinden üstün olduğunu kabul etmezler.bazıları biraz da kibirliliğinden kabul etmez
#48 - Eylül 18 2007, 00:57:39
« Son Düzenleme: Eylül 18 2007, 01:03:27 Gönderen: küçük kız »
**ѕαтмα∂ιк ∂σѕтυмυzυ, ßιℓ∂ιк нαѕмıмızı..кαραтмα∂ιк єѕкιℓєя∂єη кαℓмış уαяαмızı. αкıтıяız кαя∂єѕ υqяυηα кαηıмızı..ßιℓѕιηℓєя кι : кяαℓℓαя öℓмє∂єη ßıяαкмαz тα¢ıηı...

kadınLar eRkekLeRden üstün mü ki...
ya da eRkekLeR kadınLaRdan..
hep eşitLik savunuLmaz mı..?
#49 - Eylül 18 2007, 01:09:44
"Başına siyah bir örtü iniyor usulca.Setr.Ucu,ardınca sürünürken,üzerinde adım attığı taşlar inliyor.Hayret! O kadar mı ağırmıştı? O kadar mı yaralanmıştı? O bilmiyor.Taşlar biliyor."

salak oldklarndan ya da kibirli oldklarından olablr mi :P :D

kadınLar eRkekLeRden üstün mü ki...
ya da eRkekLeR kadınLaRdan..
hep eşitLik savunuLmaz mı..?

ayrıca bu da doru diil miii??
#50 - Eylül 18 2007, 16:13:40

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.