Alternatifim Cafe

Acil Yardım Msn Şifrem Hacklendi

Discussion started on Teknik Servis

X( lütfen X( yardım X( edin X( msn X( şifrem X( hacklendi X( şifremi  X( bulursanız  X( pm  X( atın X( adresim  X( farklı  X( rafettolgacankurt@hotmail.com  X( hacklendi X(
#1 - Kasım 26 2006, 12:49:56
  Yaşamak ve iyiye dönüşmek için şimdi çok daha fazla olanaklarım var.Bunların , beni gerektiğinde daha becerikli bir katil yapacağından kuşkum yok.Bir tür din bu : Soluk almayı öğretiyor.Güneşe uzanıp uyumayı , müzik dinlemeyi ve bir kitabın nasıl okunacağını öğretiyor.Senin uygarlığın insana ne veriyor?

X( lütfen X( yardım X( edin X( msn X( şifrem X( hacklendi X( şifremi  X( bulursanız  X( pm  X( atın X( adresim  X( farklı  X( rafettolgacankurt@hotmail.com  X( hacklendi X(

Unut O şifreni.. ellerin şifresi oldu artık..Sana Hayır gelmez o şifreden unut onu..  :muhah
#2 - Kasım 27 2006, 12:42:43
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

çok saol arkadaşım ama yardım ettiniz ve şifremi geri aldım
#3 - Kasım 27 2006, 14:49:44
  Yaşamak ve iyiye dönüşmek için şimdi çok daha fazla olanaklarım var.Bunların , beni gerektiğinde daha becerikli bir katil yapacağından kuşkum yok.Bir tür din bu : Soluk almayı öğretiyor.Güneşe uzanıp uyumayı , müzik dinlemeyi ve bir kitabın nasıl okunacağını öğretiyor.Senin uygarlığın insana ne veriyor?

hacı bende yardım istiyorum, gönlümü hacklediler, nasıl geri alabilirim (6)
#4 - Kasım 27 2006, 19:42:31

formatı bastım gönüle hacı, silindi gitti (6)

neyse öneri için saol (6)
#5 - Kasım 27 2006, 20:53:26

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.